Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

A JAK (Ne, 3. 4. 2011 - 21:04)

Ano to už se tak nazvat...se to dá s dítětem domluvit dobrovolně?Které dítě stojí o ranec mezi nohama?Třeba dvanáctiletá slečna určitě touží po plence třeba pod bokovkama.

Klára (Ne, 3. 4. 2011 - 19:04)

V Tropical Islandu dávala...Panebože, kráva surová!

Hanka (Ne, 3. 4. 2011 - 15:04)

Ano to už se tak nazvat dá... ale to je trošku jiný případ , než za který tady týrání bylo označeno. Tady bylo týrání označeno jako to , když se s větším dítětem dohodnete na tom , že bude pro případ nehody nosit plenku při cestování , ale tak , že o tom ví maximálně nejbližší příbuzní a né všichni okolo a samozřejmě do toho není dítě nuceno..

Alena (Ne, 3. 4. 2011 - 09:04)

V Tropical Islandu dávala ženská plenku asi desetiletému klukovi přímo na lehátku na pláži.Před zraky desítek lidí a hlavně dětí!Navíc ta plenka byla malá,tak na tříleté dítě,takže ji měl příliš upnutou.Tohle je už týrání,to se,Hanko,jinak nazvat nedá!Dovedeš si představit tu potupu pro desetiletýho kluka,když leží nahej s roztaženýma nohama na pláži plný jeho vrstevníků?

Hanka (So, 2. 4. 2011 - 16:04)

absolutně netuším co se vám na tom nezdá. a už vůbec nechápu , jak tohle můžete označovat za týrání... to mi opravdu nepřijdu normální. a musíte pochopit , a zkuste se do té situace sama vžít , že když musíte a není kde , tak je ta plenka mnohokrát lepší. bohužel u nás to není normální ano jak řikáte ,ale to je akorát tím , jak k tomu lidé přistupují. jinak na tom absolutně nic nenormálního není !! co ty co plenky potřebují ? ty jsou taky podle vás nenormální či co ? když se podíváte do zemí , kde je jiné smýšlení lidí , tak tam je na toto nahlíženo naprosto normálně. Nic divného na tom není je to jen o tom jak k tomu přistupuje vaše okolí . Když vás mají za někoho kdo týrá vlastní dítě , tak je situace asi jiná , než když na to nahlíží sice trochu divně , ale dokážou to tolerovat.

Monča (So, 2. 4. 2011 - 15:04)

to snad není pravda, žekla...Jenže všechno je o domluvě já z toho teda určitě žádné trvalé následky mít nebudu.

!!! (So, 2. 4. 2011 - 12:04)

to snad není pravda, žekla bych že toto je týrání dětí a budou mít z toho trvalé následky, dát puberťákovi plenu to je tak ponižující, že jako matka bych se šla raději zastřelit! Myslím si že jste uchýlací, kteří se tu poté ukájejí nad příspěvky ostatních. Šílené!

Normální zdravý jedinec v 15 letech dobrovolně neudělá potřebu do pleny!

Monča (So, 2. 4. 2011 - 12:04)

Ty ses s mamkou...Mamka mi to navrhla a já jsem souhlasila. Nevidím na tom nic špatného, ze začátku jsem se sice taky bála, aby to nikdo nepoznal, ale nikdy se to nestalo, takže teď už jsem v klidu. Je mi 15 a nechápu, proč by mi měla být hanba.

Terka (So, 2. 4. 2011 - 09:04)

Vidět to trochu je, ale spíš tak, že si toho všimne člověk, který je na to zaměřený. Já je na cesty dostávala asi do 12 a nikdy mi nepřišlo, že by se o tom někdo krom rodiny dozvěděl. No jinak o dobrovolnosti pokud jde o menší dítě (předpuberťáka) nemůže být řeč, ale na druhou stranu někdy je těžké řešit to jinak. Plenkama nám odpadl stres s neustálým hledáním záchodů a dobíháním, případně ostudou z mého počuraného oblečení, na druhou stranu to že jsem nosila plínky jsem brala jako velkou hanbu a vždycky jsem byla nervózní, aby to někdo nezjistil, že je mám.

Hanka (Pá, 1. 4. 2011 - 23:04)

Proč chudák holka ? Dcera s tím naprosto souhlasila nikdy bych jí do ničeho nenutila. Jen prostě občas jsou během cestování situace , kdy prostě nelze na toaletu zastavit a tak , jelikož často cestujeme , tak to bylo lepší. Dcera si na plenky nikdy nestěžovala , sice se občas cítila trošku poníženě , když plenky musela použít , ale zase byla ráda , že od toho nemá celé kalhoty. A navíc jak už tady je napsáno , nikdo si toho nevšimne. Jediné v čem je to tak divné je to , že většina lidí to akorát úskostlivě tají , ale jinak to takhle řeší hodně lidí. Je to prostě celkově jednodušší a nevím co na tom vidíte furt tak divného. Řekla bych , že když by všichni říkali pravdu a né to tajili , tak by se našlo daleko více lidí....daleko více. Ale bohužel většině rodičů i dětí je trapné o tom mluvit , hlavně když lze očekávat právě takovéto odsuzující reakce.

Ale je (Pá, 1. 4. 2011 - 16:04)

Ale není, když o tom...jednou jsem viděla v Římě na letišti snad osmiletou holku v upnutých riflích a stejně tu bouli na zadku a v rozkroku bylo vidět.A postávala před dámským záchodem,takže ta její maminka jí ani nedala šanci se důstojně vyčůrat.Děti mají taky svou důstojnost!

Mirka (Pá, 1. 4. 2011 - 13:04)

Ale není, když o tom...Ty ses s mamkou domluvila,nebo ti mamka domluvila.Proboha,kolik ti je,to ti není hanba?

Monča (Pá, 1. 4. 2011 - 13:04)

Chudák holka,nevěřím že...Ale není, když o tom nevíte, ani si toho nevšimnete. Ale pocit to není nejpříjemnější, ale pořád lepší než to mít rovnou v kalhotách. Já jsem s mamkou taky tak domluvená.

Mirka (Pá, 1. 4. 2011 - 12:04)

já osobně taky nevidím na...Chudák holka,nevěřím že s tím souhlasila a ten raneček mezi nohama je vždycky vidět,plenky nejsou tanga.

hanka (Čt, 31. 3. 2011 - 22:03)

já osobně taky nevidím na plenkách na cestování nic špatného. ovšem musí s tim obě strany souhlasit. pokud s tím jedna strana nesouhlasí , pak se samozřejmě nesmí nikdo nutit. moje dcera používala na cestování plenky do 15 let. jednalo se nejdříve o pullupky a potom plínky dry nites. dcera měla problém si někdy uvědomit potřebu dostatečně dopředu a tak bylo lepší jak pro ni , kdy se nemusela celou cestu stresovat , tak pro nás , kdy jsme nemuseli furt řešit zastavování. a co na tom , že svoji potřebu vykonávala do plenek ?? plenky jsou přeci určené právě na tohle. navíc když ji to nevadí ,a dnes už jsou jednorázovky tak perfektní že navíc neni ani nic poznat a tak netuším o co vám tady všem de. mě to teda přijde zcela normální a to jak je zřejmé mluvim z vlastní zkušenosti. Sice chápu že mě tady většina z vás odsoudí , ale než to uděláte , zkuste se napřed trochu zamyslet.

(St, 23. 3. 2011 - 20:03)

Padejte honiči honit jinam blbci........:)))

Tomáš (St, 23. 3. 2011 - 19:03)

Vzpomínám si, že na školním výletě v deváté třídě se spolužačka v autobuse nouzově vymočila do prázdné pet-lahve od mattonky, nevím sice jak, ale dokázala to! A když to dokázala 14letá nebo 15letá dívka, tak proč by to neměla umět i dívka 9letá. Takže plenky na cestu = pěkná blbost!

JIRI KOUTNY (Ne, 6. 3. 2011 - 22:03)

TAKY BYCH POTREBOVAL BALIK PLENEK PRO HANKU CHELIKOVOU Z KOMORAN BUDU CHTIT ABY SEMNOU HAKA CHELIKOVA CHODILA SU MOC SMUTNEJ

Jana (Út, 15. 2. 2011 - 17:02)

Stretla som sa so susedou, ktorá má asi 6 ročnú dcéru keď som videla že je v kombinéze a idú s mamou nakupovať, spýtala som sa jej, či nie je problém ak potrebuje na záchod. Na to mi jej mama povedala,že mama jej dáva plienku na tento účel. Použila ju vraj možno dva krát ale pre istotu ju má. Brala to úplne normálne. Nemyslím, že by to na niekom nechalo psychický problém. Je to len o vzájomnom porozumení a dohode. Vždy lepšie ako si urobiť hambu pocikaním a prechladnúť. Zvlášť keď dnes je množstvo nenápadných jednorazových plienok.

Tomáš (Út, 15. 2. 2011 - 16:02)

Nevidím v tom nic...Dobrý den čtu tyto řádky a jen nevěřícně kroutím hlavou na snuškou nesmyslu jenž zde propagujete , proto říkám jediné naprosto souhlasím s Jakubem a jeho názorem a nejen proto že sám jsem na plenky odkázaný ale především proto co zde bylo řečeno o tom že toto počínání naruší psychyku dotyčného jedince ....... já osobně totiž plenky nosím z důvodů psychyckých a věřte či ne je to lepší léčba než medikace či něco podobného .

Reklama

Přidat komentář