Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Jana (So, 24. 6. 2023 - 01:06)

Jak jsem zjistila, dle vyjádření jakéhosi BLBA, jsem chlap!! :-) Ignorují ho!! Najdi si nějakou, kterou to baví, šlapat po chlapech. Mně ta představa nevzrusuje. Ty jsi sám? NEBOJ, NAJDEŠ!! Tady NE!!! Myslím si to, co ten BLB!! Kdo sem píše, většina jsou uchylove a chlapi!!! Když tady čtu o rozslaplycch morčatech, o rozdrcených prstech podpatky, je to KRAVINA!!!! Šlápla jsem, schválně, na toho mrtvého krtka, NEROZSLAPLA jsem ho!!! Přední části lodičky, když tady píší, že v pantoflich. Podpatek by jim "projel", to je jasné. Jen z něj neudělá "SRACKY", jak jsem se zde dočetla. JE TO LEŽ!!

Návštěvník (Ne, 11. 6. 2023 - 08:06)

Kto chce niečo po šliapať?

Poslapat! (Ne, 11. 6. 2023 - 17:06)

Záleží od koho ,jaká váha a co vše poslapat....

Jana (So, 3. 6. 2023 - 14:06)

Čekáme "na pokec"! Jsi "zvláštní", ne trouba, který sni o tom, že rozslapnu křečka "na krvavou placku". :-)

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 15:06)

Návštěvník byla blbá volba přezdívky. Můj první příspěvek byl o zážitku z tanečních. Až když jsem se prokousával zpětně,zjistil jsem, že jiný návštěvník si libuje v krtcích a dalších zvířatech. Taky mám dojem, že tě poučoval z biologie. Asi proto jsi tak nabroušená. Ale to si nemohla vědět. Jak říkám první příspěvek byl o tanečních. Měl jsem si dát jinou přezdívku. Nevadí. Měj se hezky.

Jana (So, 3. 6. 2023 - 19:06)

Měj se fajn. Do tanečních jsem nechodila. Co "dovedou" kovové podpatky, to vím. :-)
Co se týče krtků, psala jsem, že až ho najdu mrtvého, šlápnu na něj. Abych dokázala, že tady, někteří - myslím si, že to NEJSOU ženy, píší blbosti. Co se týče biologie, ta mne bavila. :-) Jinak jsem učitelka, střední škola, hlavně "čísla". :-) "Několik" vysokých škol jsem vystudovala. :-)
Tak se opatruj.
Jana

Návštěvník (Ne, 4. 6. 2023 - 14:06)

Ty vysoké školy bych chtěl vidět. :-)))) Ty blbko... Vlastně chlape, ketrý se ukájí nad představami jak jehlovým podpatkem propichuje hlavu... :-)))) Nech toho, všichni víme kdo jsi a co jsi za úchyla a blbečka....

Jana (Ne, 4. 6. 2023 - 18:06)

Nerada používám sprostá slova, teď to udělám. JSI NEVZDĚLANÉ HOVADO!!!! Zkus si zopakovat fyziku sedmé třídy, BLBE!!! :-)

Návštěvník (Ne, 4. 6. 2023 - 23:06)

Nevzdělaný jsi ty, úchylný blbe, který se zde vydává za ženskou. Jsem totiž fyzik inženýr, absolvent ČVUT...

Návštěvník (Ne, 4. 6. 2023 - 14:06)

Druhý návštěvník? Tak to končím!

Jana (So, 3. 6. 2023 - 00:06)

Jak jsem již psala, NEDIVAM se, kam slapnu!! Není to dlouho, na podpatku jsem našla krev. Jestli práce? Možná již bylo mrtvé. Nevím, je mi to JEDNI!!

Jana (So, 3. 6. 2023 - 00:06)

Zaslala jsem MNOHO hmyzu, Ty také!! Hlemýždě, Ty také. To se stane!! Jen, pravděpodobně, nerozslapnes to, co můj podpatek.:+) Přesněji: ROZDRTIS. :-) Jestli si chceš pokecat, nemám problém! Vymyslet si, ale, NEBUDU!! Upozorňuji Že "PREDEM"!!

Dana (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Každopádně ohleduplnost je nutná. Hlavně na tanečníky za zády. Ty jako partner jsi mohl být bez obav. Já jsem si vždy dávala velký pozor. To byly ještě lodičky které měly celokovové jehlové podpatky. Také velmi tenké. Jediná nevýhoda byla,že to na nich strašně klouzalo. Dlažba sice klapot až do nebe,ale neustálá kontrola před smykem.

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 23:06)

O tom jsem psal:⁠-⁠). Měla nejdřív páskové od mámy. Ošlapaný podpatek a ještě k tomu plastový. Byla věčně na zemi. Pak dostala od kamarádky lodičky s tenkým ale neklouzavým. Ten se taky ošlapal a klouzal. Její táta je vytáhl a do děr zašrouboval malé imbusšroubky. Průměr byl podobný jako povodní kramflek. To neklouzalo už vůbec. Ale sotva stoupla na lino u baru, byla skrz. Lino tam bylo přes koberec. Běhala tam prvu po špičkách. Pak jí to bylo jedno. Ale ten patket, ten to schytal:⁠-⁠).

Johny (Čt, 1. 6. 2023 - 11:06)

Tu se nikdy nedazej , hlupaku, prohral bys dum i vsecko , s tvoji inteligenci , kdyz se ti tu nelibi , tak tu nelez a hlavne prosiiiiim , nereaguj.... popremyslej kolikrat dene jsi stastny ty...

Marek (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Máš pravdu. Dnes je dám na zem. Třeba bude mít chuť. Jestli ano, dám vědět. ;-)

Eva (Po, 21. 8. 2023 - 21:08)

Ahojky. Tak jak "dopadly sirky"?

Marek (Út, 22. 8. 2023 - 13:08)

Ahoj zatím nijak. Měl jsem ale jinou podívanou. Manželka našla skupinové foto z bývalé práce. Měla tam šéfovou takovou ambiciózní krávu, která vedla lidi podle toho, co jí nasypali do hlavy na seminářích o vedení skupiny. Stejně jí vyrazili pro blbost. Tuhle fotku jsem večer položil na zem, když měla žena ty zlobivky. Trefa přesná. Asi bude po tom zapalovači v koberci druhá díra. :-) A ten ksichtíček z fotky zmizel. :-))

Eva (Út, 22. 8. 2023 - 23:08)

Tak ji to BAVÍ!!! :-) Po něčem šlapat. Poradila jsem Ti dobře. :-) A pozor na koberec!!! :-) :-)

Marek (St, 23. 8. 2023 - 10:08)

Koberec má stopu jen po tom zapalovači, to byla fakt rána! Jinak uvidíme co se jí bude líbit nejvíc. Vždycky dole něco bude, když bude chuť:-)

Reklama

Přidat komentář