Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato (Čt, 2. 1. 2020 - 00:01)

Udivuješ svou moudrostí. Opilci stále diskutují, zda ráno nálev z okurek, kávu nebo ještě frťana, ale ty znáš pravdu - voda! Pomůže, rozředí alkohol, profiltruje ledviny. Ano, tak se to dělá. -----------------------------------------------------------------------
Už bych potřeboval celkem nutně narazit na nějakého optimistu, protože přichází zimní splín a chandra. Kdybych byl umělec, dokázal bych tyhle pocity vytěžit a zpracovat, ale nejsem. ------------------------------------------------------------ Tady na Doktorce ti jen tlučou hřebíky do hlavy, a to ti nepřidá. No jen si projdi témata - je to děs. Politika, válka, nesnášenlivost nebo náboženství bez hlavy a paty.

dv (St, 1. 1. 2020 - 22:01)

Jsem pravé Déčko, a používám přihlášení, protože tu někdo v poslední hodině několikrát použil můj tradiční nick "D" (Jako přihlášený nemohu být "D", protože tento nick byl už před mnoha lety někým zabrán.)¶ Pokud jde o čísi dnešní dětinskou zábavu, celkem tuším, odkud vítr vane. Jelikož dotyčný mým tradičním jménem "D" použil i výraz "ha, ha, ha", obávám se, že odněkud z aromakomory.¶ Jinak přeji úspěšný Nový rok i celá dvacátá léta, Touho!

Rakato (Čt, 2. 1. 2020 - 00:01)

Jsem v tom nevinně, čestné pionýrské. Když jsem dopsal s ha, ha, ha, čtu další příspěvek, a tak se to náhodou objevilo také.

dv (Čt, 2. 1. 2020 - 06:01)

To je myslím jedním z motivů některé z Edd - že jacísi severští bojovníci dopředu vědí, jaká zranění utrpí v bitvě, která se má rozhořet až následujícího dne, a chovají se, jako by už ta zranění utržili.

Tony (St, 1. 1. 2020 - 22:01)

Tak to promiń, jak zlodějů nicků tak multinicků je tu více.

dv (St, 1. 1. 2020 - 22:01)

Čas od času se tu nějaký podobný cerebrální puberťák s železnou pravidelností objevuje. A může to být i někdo, do koho by to člověk pro jeho věk vůbec neřekl, a kdo si tu hraje na hogo fogo...

Rakato (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Dlouho ses neukázala, Touho. Doufám že ne proto, žes byla tak dlouho opilá z oslav. To by se k tobě ani nehodilo.

D (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

I ty lichotníku.....

Tony (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

To, že se směješ realitě svědčí o tobě samém. Jsi jako Hvězdoun. Spíš jeho křířenec s multinickem OSACRovým, kterého též pouštějí k ústavní wifině.

D (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Ha ha ha

Tony (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Cirkumfetišisté jsou tu pouze dva, Zkoumal a pokrytecký evangelikál. Ten se tu ale už dlouho neukázal.

Tony (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Jde tu o tři konkrétní lidi. První je férový kluk, kterému tu někdo ukradl identitu ale to se vyjasnilo. Druhý je jetý úchyl, který tu píše báchorky jako multinick pod různými mužskými i ženskými nicky a ten třetí je dle pdychologa Toliho z OSACRu psychopat.

D (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Mohu se samozřejmě i litovat, že žiju na planetě, kde před pouhým tři čtvrtě tisíciletím žil šestnáctiletý jinoch, který, kumuluje v sobě nepřirozený chomáč královských i jiných nejurozenějších hodností, byl tragicky puzen ke zorganizování a realizaci internacionální bojové výpravy, v důsledku jejíhož ztroskotání byl nakonec na objednávku svého arcirivala odsouzen k smrti a sťat.

D (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

... já se mohu oprávněně litovat, že žiji na planetě Šebestiánů prostřelovaných šípy ...

D (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

Ještě k té identifikaci s trpícími a předčasně zahynuvšími, lítosti a sebelítosti. Tvrdím, že každý soucit vyžaduje identifikaci, a každá identifikace taktéž vede i k sebelítosti. Ano, já se mohu oprávněně litovat, že žiji na planetě Šebestiánů prostřelovaných šípi, a posléze uzdravivších se, ubíjených kyji. Mohu se litovat, že žiji na planetě meruňkových stromků, jež, poraněny vichřicemi a následně úspěšně ošetřené, jsou subsekventně vyvraceny a lámány buldozery. Mohu se litovat, že žiji na planetě talentovaných mladičkých muzikantů a performerů, jimž jsou drceny mozkovny a jež utrpují i smrtelné úrazy tupými údery do hrudi v důsledku havárií malých letadel, které tyto muzikanty a performery dopravují z místa na místo. Mohu se i litovat, že žiji na planetě brutálně mučených Jezájů. Mohu se i litovat, že musím být - po náležitém mediálním zprostředkování - též nepřímým svědkem smrti mladých talentovaných rapperů á la Juice Wrld, kteří nemají nic lepšího na práci, než při policejní šťáře jako čů**ci sežrat ilegální drogy, kvůli kterým mají být zatčeni, odsouzeni a uvězněni. A v neposlední řadě se mohu i litovat, že musím být současníkem neúspěšných tragicko-pendlerských alkoholiků, kteří ani nevědí, co zde píšou, trpí rozmanitými stihomamy a jsou posedlí stupidní problematikou uřezávání předkožek mužských údů.¶ Všechny obecné globální faktory neblahé povahy, jimž byli nebo jsou vystaveni všelijací ti různí Šebestiáni; meruňkové stromky a rodiny, co se o tyto stromky s bláhovou naivitou starají; Ritchie Valensové; Jezájové a další a další a další; všechny tyto řečené neblahé faktory totiž rozmanitě mučí, moří a ohrožují i mě samotného, a i mě samotného spíše dříve než později udolají.

Kámen (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

tak tak

Tony (St, 1. 1. 2020 - 02:01)

Teď jsem zjistil, že Stör je nejen řeka ale i ryba, která se prý dožívá věku Širalibaby. Tak stará už asi nikomu šmakovat nebude.

D (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

Chtěl bych k tomu ale dodat, že Širali Baba Muslimov se svou metuzalémskou legendou byl kobrandingovým marketingovým projektem TASSu a Danone.

Tony (St, 1. 1. 2020 - 02:01)

@D------------------------Tím by ale na sebe nemohl vzít naše prokletí. Galaťanům 3--------------13Ale Kristus nás vykoupil z kletby zákona tím, že za nás vzal prokletí na sebe, neboť je psáno: ‚Proklet je každý, kdo visí na dřevě.‘
14To proto, aby požehnání dané Abrahamovi dostaly v Ježíši Kristu i pohanské národy, abychom zaslíbeného Ducha přijali skrze víru.--------------------Ono je úplně jedno, zda by tam visel za krk, nebo byl k tomu dřevu přináglovanej, jak se stalo.

Tony (St, 1. 1. 2020 - 02:01)

Jezája je IzIÁŠ a ten žil mnoho století před Kristem. Máš to pomotané, ale od pacoše ústavu nemohu nic jiného očekávat.

Reklama

Přidat komentář