Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Stále některé resite nepodstatné, pro příběh je to zcela jedno.

Jj (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Klára, kde ty vlastně bydlíš, když na té Zahradní ulici tě nikdo nezná.Byl jsem tam a ptal jsem se na tebe.

Asi (Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

Nemáš dívku...

Karel (Po, 6. 1. 2020 - 07:01)

mám děti 14 a 16 ket,kluka a holku. Dal jsem jim přečíst takké několik stránek a hodně se tam poznaly. Ta starší holka hned vypíchla chatu a že je to stejný,že tam taky jezdíme krmit v zimě ptáčky a že kluci se chtějí dívat na holky při močení, jen toho kluka jí záviděla,protože ona ještě vztah nemá. Syn to zlehčil, že to je normálka,ale on by to sem nepsal a nechal by si to pro sebe. A za sebe mohu říci jen,že to holky píšou moc poutavě a je mi to jedno zda jsou to příběhy smyšlený nebo podle nějaké prožité skutečnosti nebo skutečný příběh dívek samotných.

Alena (Ne, 5. 1. 2020 - 23:01)

Nedávno zde někdo psal že to dal přečíst svým dětem (tři děti) a že prý dobrý a i slovník prý v pohodě.No nevím nevím.Je mě to celkem jedno,ale osobně tomu nevěřím že to píše mladá slečna.Spíš starší muž

(Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

bych spíš řekla že mladej kluk, kterej má zidealizovaný představy co by dělal, kdyby mohl.

Honič (Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

Kdybych mohl,já bych teda byl jako Libor hned mokrej ven.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 22:01)

Ty asi nejsi člověk,co má partnerku? natož děti i třeba v Klářiným věku. Trochu přemýšlej než napíšeš takový kraviny. Chtělo by to u tebe trochu méně úzkoprsosti a více klasického selského přemýšlení.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 22:01)

A ty máš děti úchylný jako tady ty dívčí postavy? No tak pak můžeš být pro autora inspirací

Gita (Ne, 5. 1. 2020 - 20:01)

To je přece jasná věc s tou hygienou, jenže některým chudáčkům to nedojde.

X (Ne, 5. 1. 2020 - 21:01)

Dojde neboj.Ale ty ji máš myslím pěkně uchcanou a ulepenou a ty kaťky ....

Martina (Ne, 5. 1. 2020 - 14:01)

Pozdravuji holky. Tady máme krásný sluníčko a při tom meteorologové předpovídali vichřici, tak si vezměte dobré oblečení a jděte někam ven! A pozor, čůrání si nechte radši na doma, abyste nevychladly na zadečky a pipinu a na hlavu čepici s bambulí třeba. Ten domeček ti Klárko moc přeju a vypadá to,že vám bude všem dělat radost!

KLára (Ne, 5. 1. 2020 - 10:01)

Zítra už bude škola a tak jsme dnes v pelíšku spinkaly dlouho a já se vzbudila až kolem půl desáté a Nikola taky. Včera jsme přijely pozdě, stavily jsme se na chaloupce u sousedky na čaj a něco dobrého a pak jsme musely jet opatrně, protože to klouzalo a sněžilo chvílema. Libor bude přístí týden tady denně a bude korigovat práce s řemeslníky v domečku vedle a tak se uvidíme často a když přijdu ze školy půjdu za ním. Já jsem si s ním něco už naplánovala jak by to mohlo být, ale jelikož to on financuje tak jsem to nechala spíše na jeho vnímání, ikdyž se v názorech dost shodneme, co bysme tam třeba chtěli. Mělo by to být tak do konce února hotový. A pak je ta cesta na Zanzibar. Mamča vezme Nikolu a pojede taky, už jsme se dívaly a volná místa tam jsou ,tak je to zabukované a mamča říká, že by to nezvládla mne tam pustit s Liborem a Nikola už vůbec a tak si uděláme mimořádnou cestu. Byly jsme dvakrát v Chorvatsku u moře a jinak ne a letadlem jsme nikdy neletěly a tak to bude napínavé. Včera a dnes čůráme jen na WC a to i na chaloupce,protože byla zima a čůráme normálně a třeba bude nějaké zajímavější čůrání zase cestou ze školy nebo s Liborem. V noci nás ani pipinky nevzbudily na záchod a tak jsme čůraly hodně až ráno a zase jsme zalezly do pelíšků a jestě chrněly asi tři hodiny do půl desáté.

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 21:01)

Úplný román i ta čeština se nám pomalu lepší

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 21:01)

Zalez holka!

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

He he. Dobrej odpal dědo :)))))

Honič (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

Kláro mně se nedávno stalo,že jsem jel až někam do Bublavy za jednou holkou,co mě slíbila společné čůrání a nakonec jsem málem dostal před hubu od cikánů a žádná holka tam nebyla. Jesli ty jsi opravdová, rád bych tě viděl a chtěl jsem tam k vám zajet, Vím že máš kluka a nemám nárok na nic ,ale jen bych se chtěl s tebou potkat a zase pojedu. Co ty si o tom myslíš?

Klára (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Marti já opravdu nemám nějaký plán kdy se tam s Liborem nastěhuji. Já si včera uvědomila,že je to na mně stále moc velká změna a tak to nedokážu říci na pevno a asi se to musí postupně ustálit. Domeček je to moc hezký a včera jsme se i společně vyčůrali venku s Liborem, když ségra a mamča odešly napřed domů ,já jsem tam s Liborem zůstala a byla jsem plná dojmů ale i mezi nohama a on to poznal a tak jsme odešli ven za přístřešek a já hned musela a pipinka čůrala proudem a Libor mi to chtěl pít to moje čůrání a tak jsem přizvedla zadeček a on si dal pusu až pod pipinku zespodu a asi půlku mého čůrání vypil a byl tak vzrušenej, že mi tam hned pronikl do bříška ve stoje,ale nešlo mu to úplně dovnitř hned a tak mně postříkal jen na kraji a zvrchu. Jak jsem stála, měla jsem pipinku sevřenou a ve stoje mně to i trochu bolí,protože jsem drobnější. Zajeli jsme spolu pak do Liberce na večeři a já se svezla večerním vláčkem domů a mamča pro mně přijela na nádraží a tam jsem se ještě vyčůrala jednou u auta a taky jsem udělala větší loužičku. Mamča mi domlouvá, abych si došla třeba ve vlaku nebo než jedu, ale já nerada chodím na WC veřejné a tak když to jde tak to držím a pak to pustím doma nebo někde venku. Ségra je u mně v pelíšku a zase večer smutnila,že se odstěhuju,ale už to bere,že budu jen kousek vedle a že jestli tam bude moci třeba být u mně do rána taky v pelíšku.Tak to by asi šlo,ale ne pokaždé, spíše si nedokážu představit,že budu bydlet jinde ikdyž jen o přesně 222 metrů dál od našeho domečku- včera jsme to měřili od našich vrátek k druhým.

Nevím (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

jestli si přečteš, co píšeš, ale nějak nechápu, že si pod tebe lehne a vypije tě a pak to zkusíte ve stoje a pak jedete na večeři? Upatlaný, špinaví? Takže zase jen pohádka.

Klára (Ne, 5. 1. 2020 - 19:01)

Aty si myslíš,že se neomyjeme a tak? To je samozřejmý,že jsme se stavili u nás doma a osprchovali se a až pak jeli do Liberce na večeři. Jenže já si myslím,že takové detaily jsou normálně logický. Martino , byly jsme s Nikou i s kamarádkou venku a já měla i ségra čepice s bambulí. Ono sice bylo sluníčko,ale studený vítr foukal a tak jsme ani venku nečůraly a vydržely to až domů. Zítra už se musí zase vstávat do školy brzy. A to se mi nebude moc chtít a ani ségře. Teď jsme si zvykly pelíškovat dlouho.

Reklama

Přidat komentář