Reklama

Obřízka

Tony (St, 8. 1. 2020 - 10:01)

Vy nemáte po telefonu vůbec co posuzovat. Co když jste úchyl, který se vydává za medika, a při rozhovoru se pak ukájí. Žádný zoppovědný lékař nestanoví takto řešení po telefonu, natož pak medik!!!! Mám chuť zajít na Policii ČR, aby si Vaši totožnost prověřila a pokud jste skutečně medik, tak podat stížnost u vás na fakultě.

Tony (St, 8. 1. 2020 - 10:01)

Kde jsou dlouhodobé problémy s předkožkou, tak ano. Jenže obřízku bez zdravotních problémů nečiní její provedení LEGE ARTIS na takovýchto pracovištích etickou. Jedné matce z Bratislavy také tvrdili, že u jejího čtyřletého syna je nutná obřízka. Měl už patologickou jizevnatou fimózu a časté záněty. Oni ale tu obřízku nechtěli. Odkázal jsem ji na primáře Janečka do Ústí nad Orlicí, který to vyřešil operací s úplným zachováním předkožky. Po povedené operaci napsala: Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu :------------------------------------------------Podotýkám, že u dětí se to řeší na oddělení urologie nebo dětské chirurgie. Pan primář Janeček je dětský chirurg. Je primářem dětské chirurgie v Oblastní nemosnici v Kolíně (v tom Ústí na Galenu bývá pouze v úterý, jiné dny tam jsou pro dospělé jiní lékaři). U diabetu nebo BXO by to nemělo smysl) ale v jiných případech se u dětí ta operace s úplným zachování předkožky vyplatí. Pak se nedostanou do zoufalé životní situace jako ten muž z Německa, od něhož jsem tu dal dva příspěvky. Pan primář Janeček je žel zatím jediný lékař v ČR, kterého mohu s lehkým srdcem doporučit. Má své stránky i s poradnou----------------------https://liborjanecek.cz/poradna-------------------Ti, kdo se chtějí vyhnout tomu, aby jejich synovi bylo zmrzačeno pohlaví zbytečnou amputací předkožky (na 95% těchto intervencí u dětí v ČR je zcela zbytečných) jezdí za ním. Jezdí za ním i ze slovenska. Samozřejmě že pan primář musí někdy konstatovat, že v určitém případě je ta obřízka nutná. Myslím si, že když to konstatuje on, že je ta obřízka zcela na místě. Potíž je, že si jiní lékaři za cenu zbytečného zmrzačení pohlaví ulehčují práci.

Miku (St, 8. 1. 2020 - 08:01)

děkuji, našla jsem si zde na vás telefon a tak si vám dovolím dnes odpoledne zavolat.

Miku (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

mohu se zeptat na váš osobní názor na obřízku? Děkuji za odpověď. Maminka od čtyřletého syna z Liberce,který s tím má problémy a doktoři tento zákrok navrhují.

Zkoumale (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

Nabonzoval jsem tě hned luci, že ji ve své chorobnosti pokládáš za můj fejk.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 22:01)

To jsem tu ale napsal pod těžkým vlivem alkoholu jenom abych vyděsil těžce bigotní Hanu, která nechala zmrzačit amputací předkožky pohlaví svého jedenáctiletého syna, aby nemohl nadále masturbovat. Přitom se jednalo o nehorázný účelový nesmysl ale to jsem ve svém stavu, pochopit, že je to nevhodné, nemohl. To ale bylo rok před tím, než tu Zkoumal začal oxidovat. Poté, co se tu odkopal, jak to s ním vlastně je, mohu strašit jím a nemusím si vymýšlet takovéto nesmysly.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Ten německý muž, vidím nyní, že to není žádný mladík ale že je mu už téměř čtyřicet, před pár minutami dále napsal------------------------------------------------ Toto téma je bohužel obecně velmi ostudné. Ve skutečném životě jsem příliš vyhrazen, abych otevřeně hovořil o tomto tématu a mých osobních problémech s ním. Vždy mi pomáhá přispět alespoň něčím k problému „obřízky“ nebo mrzačení genitálií. Jaký je nejlepší způsob, jak se vypořádat s hněvem / smutkem, záleží na dotyčném jednotlivci. Byl bych docela ochotný probrat toto téma s psychoterapeutem. Pouze se obávám, že mě nebudou brát vážně. Jsme jen velmi malá menšina. Většina obětí MGM si nikdy plně neuvědomí, co jim bylo vzato. MGM je proto stále trivializováno------------------------Intervence se uskutečnila na podzim 87, krátce před zahájením školy. V té době mezi pediatry existoval rozšířený předpoklad, že předkožka musí být ve škole stažitelná. Doposud mi nikdo nevysvětlil, co všechno má společného se schopností chodit do školy nebo proč to mělo být možné v tomto věku. Mimochodem jsem se dozvěděl o MGM již v roce 2000. V té době byla většina informací na toto téma bohužel dostupná pouze v angličtině. Po mých prvních sexuálních zkušenostech jsem věděl, že se mnou něco není v pořádku. Po provedení nějakého výzkumu na internetu jsem zjistil proč tomu tak je. V té době už jsem o tom psal na německých fórech nebo varoval před obřízkou a sklízel jen výsměch a posměch.---------------------------------- Nakonec ten lékař zmrzačil mě a ne mé rodiče. Ale co mám dělat? Najděte to doktora a pak, pokud je ještě naživu, napadnete starého muže?-----------------
Bez ohledu na to, jak to otočíte. To zmrzačení bude vždy mou součástí . Regenerativní medicína může být v určitém okamžiku hotová, ale zda přinese požadované výsledky, je stále ve hvězdách.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTen výsměch a posměch, hlavně od agresivních cirkumfetišistů je naprosto typický. Viděl jsem ho hodně na tom rakouském netdoktorovi. Právě jejich velmi hnusné chování k postiženým mě přimělo k tomu, abych se stal intaktivistou. V Německu, kde už přes dvacet let pracuju jsem členem neziskovky, která se jmenuje Intaktiv. S tou nutnou psychologickou pomocí je to velmi obtížné, protože téměř žádný psycholog v ČR neví, o co vůbec jde. K nám pronikly první věci o této problematice teprve před 5 lety a jak vidím, ani na lékařských fakultách v ČR se o tom nic neví nebo je to záměrně ignorováno.----------------------------------------------Ten postižený nyní založil nové vlákno s názvem: "Mrzačení genitálií jako spouštěč fází extrémní deprese" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTo je též pro některé postižené typické--------------uvedl jsem tu případy třech mužů ze zámoří, kteří kvůli tomu dokonce spáchali sebevraždu.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

nejde o obsah,ale hlavně že je v diskuzi název Tony zřetelně uveden, že ?

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Název je čistě obřízka. Takže je možné tu psát argumenty pro a proti. Ještě před šesti lety jsem tu napsal pár argumentů pro, ale nově získané poznatky ze zahraničních zdrojů mě zcela donutili změnit svůj názor, o celých 180°. Já se za anonymitu neschovávám a tak si myslím, že by se ani žádný lékař ani medik za ononymitu schovávat neměl.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 22:01)

Nenavážej se do Mika! Je jasné, že ho tu nerad vidíš, ale je jedině dobře, že někdo takový, jako on do téhle žumpy, kterou jsi tady vytvořil, vůbec přišel. Sám jsi anonym. Jednou jako Tony, jednou jako gin, jednou jako návštěvník, jednou jako někdo, kdo ti přitakává. Nedivil bych se, kdyby i ten blb Jahoda byl taky jenom tvůj výplod. Anonymové jsme tady všichni, vždyť jen Martinové jsme tu dva a oba píšeme pod stejným nickem, tak o co jde? Pak jsou tu nejmíň čtyři Zkoumalové, tři evangelikálové a dalších několik vtipálků, kteří se náramně baví tím, jak ty si myslíš, že si píšeš jenom s jedním člověkem a jak všechno bereš vážně. Já jenom doufám, že tu Mike zůstane. Konečně někdo, kdo má k tématu co říct. Tak jako třeba topič nemá co kecat do matematiky, fyziky, polovodičů a elektroniky, protože o tom ví jenom pramálo, tak nevím, proč říční kormidelník má takovou potřebu vyjadřovat se k obřízce, když o tom taky nic neví. Proč se cpeš do něčeho o čem nemáš ani páru. Proč nejsi na fóru určeném pro námořníky, lodní dopravce, vodohospodáře a obsluhu zdymadel? Tam by jsi alespoň byl užitečný a mohl si vybudovat určitou vážnost. Tady - jako urolog samouk a amatér jsi opravdu jenom za šaška. Já nechápu, že ti to nevadí. Jsi tak splachovací anebo tak namyšlený, že to nevidíš?

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 22:01)

Lžeš. Měl jsem tu ve starém systému fotku, jako ji mám i na jiných fórech. A na svých osvětových webovkách mám adresy, českou a německou, tři telefonní čísla, dvě české a jedno německé a email.

ZkoumalPravý (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

Nelže , má pravdu a ještě jsi taky gin124 a luci a další výplody. Ty snad nelžeš jedině když jsi opilý a žádnou Hanu jsi zastrašovat vůbec nemusel ale vubec neměl! Ty si jen posedlý přetahováním předkožky u chlapců. Tak např zde vidíš fakta: "V letech 1951-1959 se hlásilo ročně 75-221 úmrtí, v 60. letech 15-49, v 70. letech 1-20. Od roku 1980 nebylo v naší republice zaznamenáno úmrtí na spalničky"! Jestli máš koule a nemáš v úmyslu lhát, dej fakt o jediném úmrtí dítěte na obřízku u nás!! Prostě fakta ! Prostě očkování zrovna tak jako i obřízka zachraňuje životy. Dále a teď k současnosti:" období od 1. ledna 2016 do 17. února 2017 bylo v Rumunsku hlášeno 3 071 případů spalniček, včetně 16 úmrtí! Umřel v Rumunsku někdo na obřízku? Na to fakta už nemáš!

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

O případu v Brně psal PetrH, já o něm moc bevím ale vím o případu čtyrletého Franja v dětské nemocnici v Hamburku.--------------------Je typické, že agresivní cirkumfetišisté dávají do jednoho pytle očkování a zrzačující amputaci předkožky - obřízku. To ale míchají v jednom pytli jablka a závlačky. Ty ses tu s motivací svého agresivního cirkumfetišismu mnohokrát odkopal a tak mohu strašit takové jako Hana tebou. Ale poslední dobou už tu takové nepíšou, poslední dobou jde o tvoje fejky, v čemž jsi průhledný jako prvok, jak to tu správně vystihl Steve.------------------------Jsi multinick a proto máš i mne za multinicka. Nick gin jsem tu používal dříve a kde je povinná registrace a kde tedy nejde nick změnit ho používám dosud. Kde je potřeba více než tří znaků, tam přidávám to číslo. A luci je opravdu někdo jiný, což ty jako chorobný multinick nedovedeš pochopit. Já na rozdíl od ní v Indii nikdy nebyl a navíc ona je zarytá ateistka kdežto já ateista nejsem.

haha (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

ale no tak, s tím zachraňováním životů:)))

Martin (St, 8. 1. 2020 - 05:01)

haha, a co ti, co by kvůli zanedbané hygieně (pokud by se řídili Tonyho radami, že nejméně až do dvanácti let je možné s přetahováním počkat) nakonec dostali rakovinu penisu? Ale i tak je v ČR asi 70 případů ročně. A prevence? Hygiena a mytí penisu pod předkožkou, případně obřízka. To nejsou informace vycucané z prstu, jako je cucá Tony. Zdroj: Masarykův onkologický ústav. Já vím, to riziko je minimální, ale i tak tu je a těch nemocných je mnohem více, než těch postižených obřízkou. Jiná věc je zachránění sexuálního života. Tady je přínos obřízky naprosto jasný a nezpochybnitelný. Ale tohle kdo nezažije a ten kdo nemá dlouhodobé problémy s úzkou předkožkou, krátkou uzdičkou, pravidelnými boláky, záněty apod. tak to nikdy neuzná a vůbec neví o čem je řeč! Kdyby se Tony znovu narodil, tak jako nikdy nikomu nic špatného nepřeju, tak jemu bych přál aby se s fimozou, nebo relativní fimozou narodil a rodiče, kteří by se v dětství řídili jeho vlastními radami a v pozdějším věku a plnoletosti aby důvěřoval jemu podobným. Potom by pro něj obřízka - možná až po dvacátém, nebo po pětadvacátém roku jeho života bylo něco jako vysvobození..... ale kdo tohle sám nezažije, nemá absolutní šanci to vůbec pochopit. Tony si to neuvědomuje, ale svým působením roznáší pouze strach a dělá lidi nešťastnými. Zajímalo by mě, jestli ty děti, těch maminek, které jak on sám říká, přesvědčil, aby je nedaly obřezat mu jednou, v dospělosti poděkují? v 90 % případů se budou s předkožkou trápit celé dětství a v dospělosti stejně skončí na operaci. Tonyho jméno budou proklínat.

haha, matka (St, 8. 1. 2020 - 10:01)

Přečti si zkušenosti maminek, jak se řešífimoza předkožka u chlapečka do pěti let. Dítě, když se koupe, tak se zlobí, že ho pindík svědí a nejde mu umýt. To je signálem pro maminku. Mazat, přetahovat, uvolňovat. Když to po několika týdnech stále nefunguje, tak chirurg nebo pediatr a jednorázové přetažení. Dvě slzičky z úleku,dvě kapky krve, večer nekoupat a druhý dne vše vpohodě. ...To co popisuješ jsou zanedbané extrémy a na vině jsou debilní rodiče. Jako s tím očkováním.

Martin (St, 8. 1. 2020 - 12:01)

Souhlas, jenomže pak nastoupí Tony a začne radit: nepřetahovat, nechat být do 12 let, penis se samočistí....atd..atd...schválně se ho zeptej jaký má názor na to násilné přetažení...... Možná už se ho potom tak zastávat nebudeš...

Tony (St, 8. 1. 2020 - 09:01)

Ten román pro nedostatek času číst celý nemíním. Musím k uroložce na pravidelnou kontrolu. Jenom s tou rakovinou. Četl jsem od jednoho lékaře, který působil v Syrii a psal, že tam u obřezaných mužů viděl tolik případů rakoviny penisu, co v ČR zdaleka neviděl. Dnec už vím, že jde o uměle vymyšlený medicinský blud, který v roce 1926 vymyslel americký lékař žídovského původu Abraham Ravich. Zarytí zastánci obřízky si totiž už od roku 1870 vymýšlejí všelijaké takovéto strašáky. Určitá lékařská literatura je těchto strašáků plná.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

Hlavně ta obřízka zachránila život těm, kteří kvůli ní spáchali sebevraždu.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Ten německý muž, vidím nyní, že to není žádný mladík ale že je mu už téměř čtyřicet, před pár minutami dále napsal------------------------------------------------ Toto téma je bohužel obecně velmi ostudné. Ve skutečném životě jsem příliš vyhrazen, abych otevřeně hovořil o tomto tématu a mých osobních problémech s ním. Vždy mi pomáhá přispět alespoň něčím k problému „obřízky“ nebo mrzačení genitálií. Jaký je nejlepší způsob, jak se vypořádat s hněvem / smutkem, záleží na dotyčném jednotlivci. Byl bych docela ochotný probrat toto téma s psychoterapeutem. Pouze se obávám, že mě nebudou brát vážně. Jsme jen velmi malá menšina. Většina obětí MGM si nikdy plně neuvědomí, co jim bylo vzato. MGM je proto stále trivializováno------------------------Intervence se uskutečnila na podzim 87, krátce před zahájením školy. V té době mezi pediatry existoval rozšířený předpoklad, že předkožka musí být ve škole stažitelná. Doposud mi nikdo nevysvětlil, co všechno má společného se schopností chodit do školy nebo proč to mělo být možné v tomto věku. Mimochodem jsem se dozvěděl o MGM již v roce 2000. V té době byla většina informací na toto téma bohužel dostupná pouze v angličtině. Po mých prvních sexuálních zkušenostech jsem věděl, že se mnou něco není v pořádku. Po provedení nějakého výzkumu na internetu jsem zjistil proč tomu tak je. V té době už jsem o tom psal na německých fórech nebo varoval před obřízkou a sklízel jen výsměch a posměch.---------------------------------- Nakonec ten lékař zmrzačil mě a ne mé rodiče. Ale co mám dělat? Najděte to doktora a pak, pokud je ještě naživu, napadnete starého muže?-----------------
Bez ohledu na to, jak to otočíte. To zmrzačení bude vždy mou součástí . Regenerativní medicína může být v určitém okamžiku hotová, ale zda přinese požadované výsledky, je stále ve hvězdách.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTen výsměch a posměch, hlavně od agresivních cirkumfetišistů je naprosto typický. Viděl jsem ho hodně na tom rakouském netdoktorovi. Právě jejich velmi hnusné chování k postiženým mě přimělo k tomu, abych se stal intaktivistou. V Německu, kde už přes dvacet let pracuju jsem členem neziskovky, která se jmenuje Intaktiv. S tou nutnou psychologickou pomocí je to velmi obtížné, protože téměř žádný psycholog v ČR neví, o co vůbec jde. K nám pronikly první věci o této problematice teprve před 5 lety a jak vidím, ani na lékařských fakultách v ČR se o tom nic neví nebo je to záměrně ignorováno.----------------------------------------------Ten postižený nyní založil nové vlákno s názvem: "Mrzačení genitálií jako spouštěč fází extrémní deprese" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTo je též pro některé postižené typické--------------uvedl jsem tu případy třech mužů ze zámoří, kteří kvůli tomu dokonce spáchali sebevraždu.

Reklama

Přidat komentář