Reklama

Obřízka

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

I když si myslí, že jsem reagoval na fejk úchylného cirkumfetišisty, tak jsem si přesto svůj poslední příspěvek zálohoval pod nápisem "KRKAVČÍ MATKA"

Nona (Út, 7. 1. 2020 - 08:01)

Tady je Maruško možné všechno. Pozor na cirkufetišistu Tonyho.

Marie (Út, 7. 1. 2020 - 08:01)

No já se tedy opravdu divím co vše je možné. Včera jsem se tu zeptala na normální věc a obratem se ke mě dostala snůška keců.... Připadá mi nemorální kdyz se někdo za mě vydával... náš syn na obřízku půjde, doporučila to paní doktorka i urolog, syn ma prostě dlouhou předkožku. Urolog říkal ze z takového důvodu dělá dvě obřízky týdně, ale fimoza je prý ještě častější. Nikdo si prý u něho nikdy nestěžoval. Je to odborník a asi vi co dělá. Navic má prý operace přínos i hygienický, proroze se dokonce vůbec netvoří smegma za žaludem. Ti vaši známí mají bolavou duší a vy jim tim svym utvrzovanim rozhodně nepomahate. Fakt se divím co je možné.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

Pokud nejste fejk, tak je to jasné. Pak ten urolog patří mezi ty, o nichž to napsal
postižený účastník Alfréd: "Když uvidí u kluka předkožku, tak se zaraduje a řekne si, musím rodiče přesvědčit, aby mu nechali udělat obřízku, abych měl peníze v kešeni, a to co nejvehementněji, protože se může stát, že takovou matku přesvědčí a ty peníze shrábne jiný" a ten druhý doktor, který mu to dohodil, dostane na zmrzačení pohlaví toho kluka provizi. Žádná matka se zdravým mateřským pudem nedopustí zmrzačení pohlaví svého syna nezvratnou amputací až 5/7 jeho nejcitlivějších erotogenních zakončení svého syna. Na dnes už uzamčených diskuzích na rakouském netdoktorovi jeden účastník o jedné takové matce napsal, že je KRKAVČÍ MATKA. Existuje riziko, že se váš syn doví na internetu, o co byl vlastně oloupen, třeba na stránkách MUDr Staňka -------------------https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/--------------------a bude Vás pak za zmrzačení svého pohlaví těžce nenávidět---------četl jsem celou fůru takových případů a vím i o extrémních případech, kdy dotyční spáchali sebevraždu. Toto připustí pouze osoba pouze matka se mdlým rozumem postižená anetickou sociopatií. Pokud nejste fejkař a jste skutečná, čemuž osobně moc nevěřím, tak tato věta z Vašeho příspěvku --------------------------*Ti vaši známí mají bolavou duší a vy jim tim svym utvrzovanim rozhodně nepomahate.*, by Vaši anetickou sociopatii dosvědčovala ale spíše to světdčí na fejk Zkoumala nebo na fejk jiného jetého cirkumfetišisty, podobně jako tento nesmysl *Urolog říkal ze z takového důvodu dělá dvě obřízky týdně, ale fimoza je prý ještě častější.*-----------------------Sám jsem urologický pacient, tak vím své. Ale stát se může, ono totiž urologické povolání jeté cirkumfetišisty láká tak jako láká některé pedofily povolání katolického kněze. U nás v ČR o takovém případu nevím ale v zahraničí byly zadokumentovány otřesné případy, kdy se v pozůstalosti takových úchylů našlo, že při mrzačení pohlaví kluků zažívali tak silný a intenzivní orgasmus, kterého jinak dosáhnout nedokázali.

Rita (Út, 7. 1. 2020 - 08:01)

Pane Miku, byla jsem se synem na obřízce v prosinci a dostal vzácnou pozákrokovou kolonizaci s MRSA a střevní infekci crostlidium difficile. Jak postupovat dále? Místo je stáe citlivé a zejména v noci u něho převažuje neklid a poruchy spánku. Děkuji za odbornou pomoc.

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 11:01)

Tady došlo pravděpodobně k zánětu dorzálního nervu penisu a bulbouretrární tepny a z toho důvodu i k omezení purticidy karvernózních těles. Je potřeba znát vīce klinický průbĕh komplikací a aplikovanou medikaci . Zavolejte mi na tel.číslo viz.předchozí odkaz. Příjemný den.

Rita (Út, 7. 1. 2020 - 11:01)

Děkuji moc, číslo jsem našla, zavolám Vám.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 07:01)

Němci moc mozku nemají. Co mi řekla o nich a němčině má nevlastní matka, která je Němkyně (neodsunutá, z Hrádku nad Nisou, mám polorodé poloněmecké bratry a to z obou stran): "Němčina, to je tak debilní řeč, kterou bych se neučila ani náhodou. Já ji umím jen kvůli tomu, že jsem Němka."

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 06:01)

Podíval jsem se na to ještě jednou, kdybych za ty čtyři roky neznal finesy multinicka Zkoumala, tak bych té diskuzi věřil. Pouze Stevák je tu autentický, jenže on jako muzikus má problém někde jinde, jako většina muzikusů, s kterýma, když jsem kdysi přes 10 let bydlívával v Praze, měl co do činění.-------------------Ne nadarmo se říká: "JÁ NIC, JÁ JSEM MUZIKANT."

Mike (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

Já také děkuji Martine. Moc důležité svědectví.

Martin (Po, 6. 1. 2020 - 19:01)

Také jsem měl celkovou anestezii a jsem rád. Lokální bych nechtěl. A ano, potom to dost bolí (ten večer a první noc po operaci byl hnusný:-)...... je to na to -cca týden po operaci odpočívat, polehávat, pospávat během dne. V noci se stává, že člověka po zákroku probudí bolest a píchnutí od samovolné erekce, aspoň já jsem to tak měl. Do práce (sedavé zaměstnání) jsem šel asi čtvrtý nebo pátý den po operaci. A ty stehy jsou protivný, svrbí to a je to blbý pocit. Potom, co se rozpadnou (já jsem si nakonec po pár týdnech pár těch úplně rozleptaných zbytků i vytahal sám) se to teprve začne opravdu rychle hojit. Dobré je omývat v řepíku, mazat antibiotickou mastí a okolo ustí penisu mi doporučili dětský olejíček. Největší problém byl se stehem v oblasti uzdičky (měl jsem ji krátkou a tak šla pryč). Tam to asi dvakrát docela dost začalo krvácet. Pokud bude syn chodit třeba do školy - v době, kdy ještě bude mít stroupek, je dobré aby sebou měl takové ty čtverečky (polštářky) obvazu. Já jsem si to do toho balil snad i měsíc po zákroku:-) Dle mé zkušenosti je potom lepší těsnější prádlo a kalhoty, aby se to přimáčklo a tolik nepohybovalo a neotíralo. Chvíli jsem z toho všeho byl vyděšený, ale dnes s odstupem času mohu říci, že to opravdu stálo za to, jsem rád, že jsem si to nechal udělat a udělal bych to znovu. Opravdu je to tak mnohem lepší. Dodnes si to občas mažu nějakou zvláčňující mastí, nebo třeba sudokrémem.
Jinak, zdravím svého jmenovce Martina:-)

Tony (Po, 6. 1. 2020 - 23:01)

"Martine" blábolíš, vůbec se to neshoduje se svědectvím pana Davida Garkishe o jeho vlastní obřízce.

Zkoumal (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

Konečně podnětný příspěvek do diskuze!

Martin N. (Po, 6. 1. 2020 - 19:01)

Taky zdravím, jáse tedy takto odliším. Jinak klobouk dolů za podrobně popsanou rekonvalescenci. Myslím,že to je podnětné pro mnoho dalších.

Mike (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Tony je mimo realitu a lže!

Martin (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

...A Tony narazil. Číslo jsem volal,existuje.

MIke (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

Existuje,nikam jsi nevolal ! Tento pán lže!

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 00:01)

Sofort jsem na to číslo zavolal a můj moblb mně řekl ženským automatický hlasem, že to číslo neexistuje.

Jak říkal můj strýc za mlada, ťulum bum, šel na ptáky.

Tony (Po, 6. 1. 2020 - 12:01)

Ty jsi opravdu tak těžký agresivní cirkumfetišista, že ti záleží tak vehementně na tom, aby měl další kluk kvůli tobě zmrzačené pohlaví? Jdeš opravdu takto ve své úchylnosti přes mrtvoly? A co když to dopadne jak u toho německého mladíka? Takových případů znám fůru, chápu, jak mu je vnitřně zle a v kůži jeho rodičů bych být opravdu nechtěl.------------------------------Jinak oprava, mělo tam být-----------Mělo tam být: a v mém dětství se báli, že bych se mohl stát gayem.--------------S překladem jsem se pro nedostatek času nepáral, pouze jsem upravil strojový překlad a tuto větu jsem při upravování přehlédl.

Mike (Po, 6. 1. 2020 - 12:01)

ohledně obřízky paní Marie volejte 777 790 528

Reklama

Přidat komentář