Reklama

Obřízka

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

jsem medik,studuji vBrně. Otázky ohledně obřízky na rozdíl od jiných zde rádoby odborníků rád odpovím i na této siskuzi nebo telefonicky.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Medik zcela infikovaný cirkumfetišistickou pavědpou. Ostatně za medika se může v telefonu vydávat kde kdo. Mimoto o FNuSA v Brně na rozdíl od Olomouce špatné reference. Před deseti lety tu jiný medik, Cameronec, tvrdil věci zcela opačné.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Ale psal, snažíš se z toho vyvlíct, protože sám víš, jaký je to nesmysl. Prostě jsi plácnul nějaké číslo aniž bys o tom přemýšlel, nebo to měl něčím doložené. A úplně stejné je to s úplně všemi informacemi od tebe.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nesmyslná je pouze cifta, kterou jsi mi podsunul.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nic jsem ti nepodsouval, psal jsi o tom, že mrtvých za rok je více než sto. Tak si to vyděl počtem dnů v roce. Panebože, jak někdo tak tupý, jako jsi ty, který ani neumí matematiku ZŠ mohl vůbec udělat VŠ???! Kdoví, kde jsi ten svůj titul vůbec sebral!

No (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

On žádnou VŠ neudělal protože ho odevšaď vyhodili a v církvi ho naučili počítat do tří : syn, otec a duch svatý...a pak ještě tahat seminaristu Nováka za předkožku.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Dle nicku, pokud mu ho Zkoumal neukradl, sem zase přišel pokrytecký evangelikál blejt.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Jj, to už jsi tu vlastně psal, že v USA umírá v průměru každý druhý den jedno dítě po obřízce.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Nepodsouvej mi nesmysl, který jsem tu nenapsal i když občas si cirkumfetišistické božstvo nějakou tu oběť vybere.

Inka (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Vypatlaní úchyláci!

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

To je slovo do pranice!

Sahel (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Někdo řekl pravdu.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Co to je seriózní fórum týkající se fimozy a cirkumcize? To je lékařská konference, kongres, nebo co si pod tím představit?

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Nevím proč bych měl blábolit? Jediné, co si mohu vyčítat je několik pravopisných chyb a skutečnost, že jsem svůj příspěvek psal narychlo a nepřečetl jsem si ho po sobě. Ale je to naprosto autentické. Blabolíš tady akorát ty sám. Blabolíš o něčem, o čem nemáš nejmenší potuchy, co jsi nikdy sám neprožil a co jsi nepoznal ani z jedoucího vlaku.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Zato vím o velké fůře lidí kterým zmrzačující amputace předkožky zničila jejich sexuální život a uvedl jsem tu i pár případů, kdy kvůli ní dotyční spáchali sebevraždu. To ale nepohne s žádným anetickým sociopatem.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Na seriózních fórech o mě moc pochybných recenzí není i když agresivní cirkumfetišisté mě mají rádi jako osinu v zadeli.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

Toto, co tu okopčím je velice výstižné a netýká ze to pouze Xichtáče ale i jiných fór------------------------Závěrem se pak Stránský vyjádřil k sociální síti Facebook, který je jako heroin. „Na mozek působí stejně a uvolňuje dopamin, což je neurochemická látka, která reguluje slast nebo pocit, že vás něco dobrého potká. Jsou nutkavé. Sociální sítě ale nenabízí vůbec nic dobrého. Vedou ke stupidifikaci lidstva, mění naše chování i mozek, kde se některá centra zmenšují. Ztrácíme empatii a začínáme myslet jako počítače,“ uvedl Stránský, jenž si myslí, že lidstvu hrozí kvůli tomuto vyhynutí. -------------------------------------------------

„Je všechno ploché, neexistuje diskuse. Chybí tam úvaha, mezilidský kontakt. Je přímá souvislost s nárůstem úzkosti a deprese. Jste méně šťastný než jsem já a já jsem méně šťastný než moji rodiče. A je velká otázka, jak bude vypadat dítě té dvojice, která sedí v kavárně a čumí do toho mobilu a neřekne mezi sebou ani slovo. Jak budou vypadat jejich děti? Co budou umět? Jak budou mezi sebou komunikovat? Budou vůbec schopní cítit empaticky? Ne,“ uvedl Stránský.

Marie (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

A Vy jste kdo???? Zatím jsem se o vás dočetla i vygooglila jen samé pochybné recenze. Nejste pro mne na rozdíl od jiných důvěryhodná osoba.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

I když si myslí, že jsem reagoval na fejk úchylného cirkumfetišisty, tak jsem si přesto svůj poslední příspěvek zálohoval pod nápisem "KRKAVČÍ MATKA"

Nona (Út, 7. 1. 2020 - 08:01)

Tady je Maruško možné všechno. Pozor na cirkufetišistu Tonyho.

Reklama

Přidat komentář