Reklama

Obřízka

luci (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Nemusíš to tolik hrotit pokud jde o zákrok na předkožce , nenechává ho přece kastrovat .

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Pan Tony tady vystupuje jako opoziční figurka. Je vhodné zamaslet se nad jeho motivy , proč a za jakým účelem to dělá a degraduje tak konstruktivní poradenskou diskuzi na úroveň neodborných pavlačových výkřiků

Miku (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

motivy? On totiž jinak neumí dosáhnout orgasmu, dřive tu popisoval své zkušenosti, když viděl na WC obřezaný penis u mladíka tak se tak vzrušil, ze se musel udělat. Degraduje tak akorát sám sebe, on je jinak impotent neschopný navázat normální vztah.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Nejedná se o neodborné pavlačové výkřiky. V zahraničí se tím zabývají i lidé s profesorským titulem. U nás v ČR vidím, že jsme v tomto sto let za opicema. Já, protože pracuju už přes dvacet let v zahraničí, tak mě napadlo se podívat do zahraničních zdrojů, z českých bych se nedověděl vůbec nic. Ten německý postižený píše, že ani v němčině nebylo kolem roku 2000 ještě téměř vůbec nic. U nás se první věci objevily zásluhou MUDr Staňka, který kvůli nepochopení svých lékařských kolegů raději odešel pracovat do zahraničí a nezávvisle na něm zásluhou mé maličkosti objevily teprve před 5 lety. Mám totiž osvětové webovky, kde jsou překlady zahraničních zdrojů.--------------------------------O své motivaci, proč jsem se na to dal, jsem tu už napsal. Bylo to velmi ohavné chování agresivních cirkumfetišistou k těm postiženým na rakouském netdoktorovi. Zásluhou postiženého Alexandra Bachla, který tam byl účastníkem, a od kterého jsem tu úryvek dal, jsem se tam dostal k těm zahraničním zdrojům.-----------------Věnoval jsem tomu hodně času a práce, abych o té osvěty utekl, i když, kdyby mě vystřídal někdo mladší, tak bych byl rád, už se cítím dost vyčerpaný. Alespoń po mě něco dobrého zbude. Dělám tu osvětu na téměř celém českém a slovenském internetu, i když tady na doktorce se kvůli jednomu fejkaři, multinickovi a agresivnímu cirkumfetišistovi vlastně osvěta dělat nedá. Tak jsem tu alespoń hrází proti tomu, aby se tu z doktorky nestal druhý cirkumfetišistický Eurocirc, jak se ho agresivní cirkumfetišisté pokoušeli udělat z rakouského netdoktora. Sám jsem byl dříve cirkumfetišistou a sám jsem měl cirkumfetišistickou propagandou vymytý mozek a tak moc dobře vím, o co jde. I když jsem byl cirkumfetišistou pouze umírněným, nikdy jsem to na veřejnosti ani na internetu neventiloval. Znal jsem pouze třetinu cirkumfetišistických zdrojů z těch, které tu uvedl zdejší agresivní cirkumfetišista a multinick Zkoumal. Zkoumal byl jeho první nick, pod kterým tu na konci července 2015 začal vystupovat a který občas použije i dnes. Jinak tu píše pod různými mužskými i ženskými nicky.---------------------------------Konstruktivní a poradenská diskuze? Pouze výblitky jednoho fejkaře, multinicka a agresivního cirkumfetišisty. Svou motivaci mnohokrát uvedl, rajcují ho mladí obřezaní muži.

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Paní Jano, odstranění kandylomat lze vámi popisovanými technikami aplikovat s velmi dobrými účinky. Vznik kandylomat na penisu bývá často po pohlavním styku s infikovanou osobou a inkubační doba do projevů na sliznici penisu bývá zpravidla 6 až 8 týdnů. Prevence je mj. vyhnout se kontaktu s infikovanou osobou. Studie ohledně vzniku rakoviny na základě tohoto onemocnění ukazují určité souvislosti v některých typech nádorových malformací,ale nejsou objektivně zcela průkazné.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Tak vidím, že Jana nepsala přímo o obřízce.

Jana Korytná (Út, 7. 1. 2020 - 19:01)

Pane Miku, mohla bych se zeptat jsetli kandylomata accuminata - papilomavirové onemocnění může způsobovat riziko vzniku rakoviny mužského pohlavního orgánu a zda kryoterapie nebo laserová indikace je vhodná forma léčby těchto potíží u mémo sedmnáctiletého syna. Také děkuji za váš čas a odpověď.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Můžeš si říkat co chceš. Ale prostě nevěřím tomu, že v nějaké zemi a je jedno jak je velká zemře kvůli obřízce každý druhý den jedno dítě. Anebo pět dětí za deset dní anebo deset dětí za dvacet dní apod. Jaká by asi byla úmrtnost při daleko složitějších operací? Je to nesmysl. A tím spíše v USA. To číslo je nesmysl a ty očividně věříš každé kravině. Tečka.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Tony je morální zvěrstvo tohoto vlákna a uvádí v omyl neinformované jedince a to je trestné

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

Nikoho v omyl neuvádím, stejně si myslím, že Marie je fejkař - muž - agresivní cirkumfetišista. To se už provalilo i v Německu, že pod ženskými jmény psaly takové příspěvky úchylní chlapi. To, že ten fejkař psal o ukradení jména byl pouze jeho klamavý manévr.

@Marie (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Něco z těch pochybných referencí o mně------------------------příspěvek od Konnny v reakci na Lenku-----
Konnny
-----------------
1.1.20 18:41
@Lenka_Hal píše:
@gin 124 Ted uz to vim. Ze zacatku mi to taky prislo pri nejmensim podivinske, ale ted uz mate muj respekt. :kytka: ------------------------
Souhlas :palec: Respekt.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxJenom dodám, že Lenka žije v USA a syny obřezané nemá.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

To je ale přeci úplně jedno. Pořád je to nějaké číslo za rok a z toho nějaké průměrné číslo za jeden den. Samozřejmě sám vidíš, že to číslo je nesmyslné a je jedno jestli je to jedno dítě za dva dny anebo pět dětí v jeden stejný den a potom devět nebo deset dní žádné. Ty nevíš co je to statistika a průměr?

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Já si to číslo z prstu nevycucal, mám to z amerických zdrojů. Ono toho bude asi více, protože úmrtí novorozence se dá svést na něco jiného.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Tys to přetočil. Víš kolik se v USA narodí za den dětí?

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

V pohodě, napsal jsem včera večer pouze svou zkušenost s obřízkou a stavem po ní. Myslel jsem si, že třeba ty informace budou užitečné nejen paní Marii, ale i dalším. Pokud za to mám být vypatlaný úchylak, tak klidně, jak je libo. Podle mého názoru je hrozné, že někdo jako Tony vůbec dostává prostor k šíření těch svých bludů, nesmyslů a k strašení lidí. Já důvěřuji lékařům a lékařské vědě. A moje zkušenost je jedině dobrá. Už mě to unavuje neustále poukazovat na to, že Tony se mýlí. Jeho argumenty, že někomu obřízka zničila život jsou úplně stejné, jako kdyby bezdomovec, který měl černou nohu plnou červů si, potom, co mu ji lékaři odřízli a zachránili mu život, stěžoval, že ho zmrzačili.

Martine (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Pochopitelně tvůj příspěvek je KONKRÉTNÍM svědectvím, ne smýšlené ginem nesmysly! To čím tě označil, je jen důkazem jeho marné snahy jako zlého ducha gina, dominovat toto vlákno ve svůj prospěch . Vypatlaný alkoholem uchylák, neúspěšný týpek, ujetej na předkožkách chlapců a který o tom ješte píše knížky pro chlapce jak se honit a přetahovat předkožky, kde mu cenzurovali a smazali nevhodné fotky nic jiného psát nebude neboť toto je jeho jediný způsob uspokojování. Chudák , jsou to výplody duševního mrzáka...už jen ten nick "gin" Je dost pohádkový

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

To nejsou mnou smyšlené nesmysly. Jak Alexander Bachl z Kasselu, tak Petr H ze Žďáru jsou konkrétní lidé. Ve velice hnusné se takto chovat k takto postiženým. Znám to z rakouského netdoktora, kde se takto hnusně k těm postiženým chovali agresivní cirkumfetišisté. Proto pan Sinden založil speciální fórum, kde jsou agresivní cirkumfetišisté mazáni a banováni. Na rakouském netdoktorovi jsou nyní všechny diskuze uzamčené.

Jimmy (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Miku jsou kavernózní tělesa hlavním sygnifikåtorem pro výskyt malformací plodu v prvních týdnech gravitidy u geneticky pozitivních nålezů při odběru plodové VODY?

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Podle dostupných informací nejsou,celosvětově je registrováno v posledních dvaceti letech jen 9 případů z toho pět ne zcela jednoznačných

Jimy (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

Děkuji, ověřil jsem si ,zda jsi znalý. Ty jsi medik nebo už lékař s praxí?

Reklama

Přidat komentář