Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

pěkný příběh jenomže moje sestra uhořela real díky mě hořela normálně kvůli ohnostroje a myslel jsem že u mě je kanistr s vodou sem to po í hodil a ona hořela víc tak sem do ni kopl a spadla a scipla

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 18:01)

ne nezajímá mě to jak chutnají hovna ale bohužel už se mi stala strašná příhoda po které jsem se nevzpamatoval a to bylo že bratr měl jit k doktorce tak načural do lahve ve které jsem měl često ovocný džus a ještětu flašku nechal v kuchyni napil jsem se jedno loknutí nikdy už bych nechtěl zažít tu hnusnou chuť bylo to strašné musel jsem k doktorce a brat tabletky bo bratr ma žlute chcanky zmlatil jsem ho za to měl kvuli tomu zlomený nos který spadl na zem a odkopl jsem ho pak jsem ho chytl mrdl! na lužko! a vzal jsem nůž a píchal jsem mu do očí až jedno vypadlo zase sem ho odkop pak jsem ho velmi silně chytl držel a řekl zbohem zmrde! hodil oknem ven a sejmula ho sanitka která vezla pacienta ve vážném stavu sanitka do něj nabourala a viděl jsem jenom krev jenomže mi to přišlo málo tak jsem od mamky zapálil metaxu a hodil na sanitku která vybouchla hahhahahahahaha a on byl mrtví hahaha ohořelej zmrd od krve bez očí a s bodnýma ranama

Radek (Ne, 26. 4. 2020 - 01:04)

Ty tak tohle vymyslet , to je diagnóza :D

kurva (Po, 6. 1. 2020 - 19:01)

Víte jak líbezné je žraní hoven? Velmi pěkné a blažené jím hovna , vhutnají mi velmi a vzrušuje mě vytekajicí hovno do pusy

petra (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

hovna voní ano

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

ale zas kdo ví jak to chutna ale asi to tak strašné není ja bych to skusil ale s někým

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

prase jedno

pan tau (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

mě se taky stalo že jsem chytl sračku a posral jsem se ale už mi moje hovna nesmrdí ale voní už jenom začít papat

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

uklidněte se prosím všichni ale nechápu která píča tu vůbec dala téma kakani partnerky jenom to mi nepříde normální a že tu píšete že lížete prdele a piče je normální protože jsem zjistil že píča je něco jako pan miloš zeman

simorra (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

detorra vyjadřuj se prosím slušně ty krávo! jsi asi pěkná kráva protože říkaš ať zemřeme krávo takže drž hubu ty krávo a polib mě prdel ty píčo

Detorra (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

chcípněte hovada úchylný !!!!

daniel (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

yes sucking a vagina is good piča kurva rododendron

pan ošukávač (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

hej žížalo víš co seš kurva si!!! protože konečníky se lížou i hovna se papaj tak drž hubu pičo!

ŽÍžala (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

všichni co tu píšou jsou divní nechapu jak jíst trusy nechápu když jsem si to četla co tu lidi píšou tak jsem se včera v 23:20 poblila

Pavkol (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

ani se ti nedivím žížalo já bych se na to chtěl pouze koukat ale z těch co si hrajou na gurmány je mi špatně taky jen když to čtu

jana (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

vy jste ale hovada! pane bože proč jíst hovna? chutná to snad nějak mě stačí lízat píču a jsem spokojená !!! takže ližte konečníky a ne prdele

pan poradník (Čt, 2. 1. 2020 - 20:01)

ahoj lejlo! děkujeme za příspěvek tak takový trus nemá chuť žadnou ja zkoušel a chutnalo mi ale teďka spíše své sestře lízám líbezně prdel a vzrušuje mě to vždy se mi postaví čurák a dojte k opíchání jejich úst jo a její 8 a má to ráda

Lejla (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Hm, tak jakou chuť má hovno??? Já bych se u toho polykání stolice pogrcala.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

ja lisam piču hehe svoji sestře a mrdam ji do te pitky

pepík (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

já když jsem jel na kole chytlo mě srani a kde??? vysral jsem se na chodnik a šel tam nějaky starši pan a řikal ty děvko jedna skurvena co sereš začal mě honit§!!!! chtěl mě asi zabit ale on uklouzl na hovnu a spadl a hubu v tom měl a chrochtal hamhamhamhamhamham

Reklama

Přidat komentář