Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

prase jedno

pan tau (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

mě se taky stalo že jsem chytl sračku a posral jsem se ale už mi moje hovna nesmrdí ale voní už jenom začít papat

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

uklidněte se prosím všichni ale nechápu která píča tu vůbec dala téma kakani partnerky jenom to mi nepříde normální a že tu píšete že lížete prdele a piče je normální protože jsem zjistil že píča je něco jako pan miloš zeman

simorra (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

detorra vyjadřuj se prosím slušně ty krávo! jsi asi pěkná kráva protože říkaš ať zemřeme krávo takže drž hubu ty krávo a polib mě prdel ty píčo

Detorra (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

chcípněte hovada úchylný !!!!

daniel (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

yes sucking a vagina is good piča kurva rododendron

pan ošukávač (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

hej žížalo víš co seš kurva si!!! protože konečníky se lížou i hovna se papaj tak drž hubu pičo!

ŽÍžala (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

všichni co tu píšou jsou divní nechapu jak jíst trusy nechápu když jsem si to četla co tu lidi píšou tak jsem se včera v 23:20 poblila

Pavkol (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

ani se ti nedivím žížalo já bych se na to chtěl pouze koukat ale z těch co si hrajou na gurmány je mi špatně taky jen když to čtu

jana (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

vy jste ale hovada! pane bože proč jíst hovna? chutná to snad nějak mě stačí lízat píču a jsem spokojená !!! takže ližte konečníky a ne prdele

pan poradník (Čt, 2. 1. 2020 - 20:01)

ahoj lejlo! děkujeme za příspěvek tak takový trus nemá chuť žadnou ja zkoušel a chutnalo mi ale teďka spíše své sestře lízám líbezně prdel a vzrušuje mě to vždy se mi postaví čurák a dojte k opíchání jejich úst jo a její 8 a má to ráda

Lejla (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Hm, tak jakou chuť má hovno??? Já bych se u toho polykání stolice pogrcala.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

ja lisam piču hehe svoji sestře a mrdam ji do te pitky

pepík (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

já když jsem jel na kole chytlo mě srani a kde??? vysral jsem se na chodnik a šel tam nějaky starši pan a řikal ty děvko jedna skurvena co sereš začal mě honit§!!!! chtěl mě asi zabit ale on uklouzl na hovnu a spadl a hubu v tom měl a chrochtal hamhamhamhamhamham

Ivuška (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Mě se stala taková příhoda na horách. Byli jsme s přítelem na lyžích a já jsem najednou ucítila, že se musím rychle vykadit. Zajeli jsme na kraj lesa, přítel mi držel za prdel a já jsem se blaženě vykadila mezi lyže. Přítel mi pak vytíral díru papírem a přitom mi strčil prst do prdele a když ho vyndal měl ho hnědej a uviděla jsem, že ho olizoval ! Pak jsme se o tom večer bavili a on řekl, že ho hrozně vzrušuje když vidí mou díru jak se rozevírá a vytlačuju ven hovno. Pak jsme si zamrdali, on se do mě vycákal, já měla plnou píču a on mi pak lízal mezi nohama, polykal vytékající mrdku a potom mi jazykem líbal půlky a nakonec mi ho strčil do prdele. Cítila jsem jak mi vylízává díru a měla jsem pocit, že se musím vykadit. Trochu jsem zatlačila a cítila jsem jak mi pomalu leze hovno z prdele. On mi pořád olizoval konečník a když hovno lezlo ven tak ho pusou snědl. Já jsem se přitom hodně vzrušila a když mi řekl, abych mu nahonila čuráka, tak jsem mu ho honila a on chtěl, abych mu ještě vylízala prdel. Ještě jsem to nikdy nikomu nedělala, ale zkusila jsem mu políbit prdel a cítila jsem, jak ho to hodně vzrušilo a když jsem mu jazyk vrazila hluboko do díry hned mohutně stříkal ! Měla jsem semeno ve vlasech, po obličeji i v hubě. Tak jsem ho spolkla a dál jsem mu lízala prdel a šeptala : Vyser se mi do huby ! On dost dlouho tlačil a já mu lízala díru, až konečně z něj vylezlo veliký tvrdý hovno, že se mi skoro nevešlo do pusy, ale nakonec se mi to povedlo, rozžvejkala jsem ho a spolykala.

Ivuška (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Mě se stala taková příhoda na horách. Byli jsme s přítelem na lyžích a já jsem najednou ucítila, že se musím rychle vykadit. Zajeli jsme na kraj lesa, přítel mi držel za prdel a já jsem se blaženě vykadila mezi lyže. Přítel mi pak vytíral díru papírem a přitom mi strčil prst do prdele a když ho vyndal měl ho hnědej a uviděla jsem, že ho olizoval ! Pak jsme se o tom večer bavili a on řekl, že ho hrozně vzrušuje když vidí mou díru jak se rozevírá a vytlačuju ven hovno. Pak jsme si zamrdali, on se do mě vycákal, já měla plnou píču a on mi pak lízal mezi nohama, polykal vytékající mrdku a potom mi jazykem líbal půlky a nakonec mi ho strčil do prdele. Cítila jsem jak mi vylízává díru a měla jsem pocit, že se musím vykadit. Trochu jsem zatlačila a cítila jsem jak mi pomalu leze hovno z prdele. On mi pořád olizoval konečník a když hovno lezlo ven tak ho pusou snědl. Já jsem se přitom hodně vzrušila a když mi řekl, abych mu nahonila čuráka, tak jsem mu ho honila a on chtěl, abych mu ještě vylízala prdel. Ještě jsem to nikdy nikomu nedělala, ale zkusila jsem mu políbit prdel a cítila jsem, jak ho to hodně vzrušilo a když jsem mu jazyk vrazila hluboko do díry hned mohutně stříkal ! Měla jsem semeno ve vlasech, po obličeji i v hubě. Tak jsem ho spolkla a dál jsem mu lízala prdel a šeptala : Vyser se mi do huby ! On dost dlouho tlačil a já mu lízala díru, až konečně z něj vylezlo veliký tvrdý hovno, že se mi skoro nevešlo do pusy, ale nakonec se mi to povedlo, rozžvejkala jsem ho a spolykala.

Iva (Čt, 14. 11. 2019 - 21:11)

Zdravím vás všechny.Kikuš,díky za povzbuzení.Já se taky nedám odradit lidmi kteří za to nestojí,ale byli doby kdy jsem psala příspěvky a nikdo na ně nereagoval a připadalo mi to jako bych psala sama sobě,občas situaci zachránili Pavlik nebo Honzík.A jak už jsem se víckrat zmínila že pokud se najde aspoň jeden člověk ktery o moje příspěvky stojí tak už i tohle je výhra.Tobě taky přeju hodně štěstí a užívej si naplno sve kakáníčka.Pavliku tobě taky děkuju za krásna slovíčka a co se týče tve přítelkyně,to že bobkuje závisí na tom co papá,jestli hodně papá,a jestli jsou to potraviny s velkym odpadovym potencialem a taky jestli pije dostatečne množství tekutin,Mě se taky občas stane že ztěží vytlačím bobečky pokud malo papám,nebo něco sladke čokoladu nebo zakousek a malo piju a vysledek jsou bobky.Ale už to je uspěch že to její kakáníčko si můžeš poslechnout mobilem.Tak hodně štěstí.

Pavkol (So, 16. 11. 2019 - 08:11)

tentokrát jsem nemusel čekat týden do tradiční středy pouze dva dny do pátku a podle mohutnosti žbluňku se povedla šiška

Iva (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Moji milí přátelé,Scattere,Kikinko a ostatní kterých znám z diskuzích o kakání.Máte pravdu,někdy to tady opravdu žilo a s lidmi kteří se o moje přispěvky opravdu zajímali jsem se podělila o sve zážitky ohledně kakání nebo o mých každodenních vytvorech.Ale jako to v životě býva,vždycky v" tom nejlepším" se objevil nějaky hejter ktery naši krásnou pohodovou diskuzi chtěl zkazit.Jednomu vadilo me sdílení se s Pavlikem o počtu,konzistenci šišek atd,že takovy typ diskuze patří na hovno.sk,tak jsem to přenesla na hovno.sk a k fotečce vysvetluju počet šišek konzistenci a jak se kakalo.Druhymu zase vadily naše filozofování s Honzíkem a Honzík se taky už dlouhou dobu neobjevil,kluk s jeho jmenem co psal nedávno jistojistě není ten Honzík ktery si se mnou psal,poznám to podle stylu vyjádřování,a třetí vyrukoval s tím že jsem udajně chlap ktery se vydava za ženskou a že vás tu všechny matu a kdejake poznámky o tom že jsem zvrácena a zvrhlá když fotím svoje vykaly,a přitom si nemyslím že je to zvrhlost,to je příroda,všechno živé v přírodě se vyprázdňuje,a je tolik hnusnych a špinavych věcí v životě a to jak jsou vůči sobě lide zlí a zakeřní a ubližují si navzájem to není zvrhlost?A to už bylo přespříliš,tak jsem se rozhodla že pokud se objeví člověk ktery má zájem se se mnou bavit a ptát se mne na to co ho ohledně tohoto tematu zajíma,odpovím.Ale pokud se chce nekdo dozvedět o mem kakání může si me příspěvky kouknout na hovno.sk.Tak vám všem přeju ať se vám krásně a pohodově kaká ať to provádíte jakýmkoli způsobem a ať vám to dělá radost.Mějte se krásně.

Pavkol (St, 13. 11. 2019 - 19:11)

ivo já tě v tomhle ohledu nikdy nezklamu ty o tom píšeš tak hezky jako by si byla človíček který mé touhy zná odjakživa

Reklama

Přidat komentář