Reklama

Vzrušení z vlastního syna

(Po, 1. 8. 2011 - 07:08)

nechápu jak tahle diskuse může být vedena aniž by ty krávy co se ukájejí se svými dětmi mohly beztrestně dál psát o své zvrhlosti na veřejné fórum.Asi je to všem jedno.Dávám tímto trestně oznámení na neznámého pachatele a veškeré podklady:tj.odkazy na tyto stránky dodávám policii,a zároeň podávám trestní oznámení na :Diskuse doktorka,za rozšiřování tohohle hnusu.

marian (Po, 1. 8. 2011 - 07:08)

Jednou se za to...BOH S TYM NEMA NIC SPOLOCNE A ISTE BY HO TO NEZAUJIMALO, OVSEM CO NA TO HOVORI ZAKON ?
INCES JE TRESTNY CIN A SU ZA TO TVRDE POSTIHY VSADE VO SVETE ...
CO TAK MRTVYM, ZVIERATAM A DETOM DAT POKOJ, DOSPELI NECH SI SULOZIA NAVZAJOM AZ DO KONCA SVETA A JA SA PRIDAM ...

Jana (Po, 1. 8. 2011 - 03:08)

Jsem rozvedená a muže teď... A doufám, že ani nebude.Nebo si tě vypátrám a udám!!!

jana (Po, 1. 8. 2011 - 03:08)

Vůbec nachápu jak se o těhlech hnusárnách můžete bavit.Je to něco,co se Božím očím příčí a jednou se mu každý zodpoví!!! Zneužíváné děti budou vždy mít u něj první místo a dříve nebo pozdějí se jích zastane!!!!

jana (Po, 1. 8. 2011 - 02:08)

Co je na tom uchylneho? Ja...Jednou se za to zodpovíš!!!!!Boží spravrdlností neujdeš!!!!! Tvrdě pocítíš následky!!!

a (Pá, 25. 2. 2011 - 09:02)

mez do toho a kolik je ji let...a kolik jsi toho vypil ogare????

tony (Čt, 24. 2. 2011 - 21:02)

Mě již delší dobu...mez do toho a kolik je ji let ad jejich kolikatilet jsi z jeji mamkou

Maty (Pá, 5. 9. 2008 - 20:09)

no tak to mi přijde nemožný a nechutný...spát s vlastním potomkem???To je trošku proti přírodě ne?já bych měla teda blok...já jako matka mám spíš potřebu své dítě "chránit" a ne ho využívat k sexu..tak to jsem teda ještě neslyšela....uff uff,,

(So, 14. 12. 2019 - 23:12)

Kdyby to šlo tak tě vemu k nám, mě je 20a mame47, spíme spolu dlouho a často.

Petr (Po, 16. 12. 2019 - 00:12)

Já mam mamku taky v tomto věku a často si ji představuju jako svou ženskou myslim tim ze se ji nechavam poblouznit nebo jak to mam rict

Anonym (Ne, 15. 12. 2019 - 18:12)

Jo? A jakto začalo?

Návštěvník (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

Přestaňte tady žvanit hovadiny, ....

Drban (So, 9. 8. 2008 - 20:08)

Ty jsi kokot,fantasto. Nauč se psát a pak si hrej na matku ve 38. Raději si hoň ptáka u večerníčku a nepohoršuj svou chorobnou fantazií slušné lidi.

mamina strednih (So, 9. 8. 2008 - 15:08)

ja prisla domu z prace a tak muj 20 letej syn se sprchoval je mi 38 takze nejsem zase tak stara a tak sem sla za nim chytil me za ruku a vtahl do koupelny bylo to krasny.bylo libani potom po chvil ivahani i koureni atd.... potom byl sex a sem rada ze vi mco je mu jsyn za poklad

Vaclav (Pá, 8. 8. 2008 - 12:08)

Ja bych s mamkou klidne spal, je to pekna zechovala zrala zena. I v 50 letech je fakt pekna. Je sama, rozedena a kdyby nejak neco naznacila tak bych nevahal.

Eva (Pá, 8. 8. 2008 - 11:08)

Tomu docela dobře nerozumím, "váš syn a nebo úplně cizí borec a oba dva by chtěli s váma spát", v tomhle případě by se jednalo o jednoho člověka.
Navíc matka, alespoň běžně by se svým synem nikdy nespala, ani by jí nijak nemohl vzrušit.

catt (Pá, 8. 8. 2008 - 10:08)

me by jenom zajimalo drahe matky koho by ste si vybraly kdyz by pred vama stal vas syn a nebo uplne jinej cizi borec a oba dva by s vama chteli spat??

Ignacius R.-bič (Čt, 7. 8. 2008 - 12:08)

Ponarážet to všechno na kůly !
...želbohu,nemám nyní patřičné pravomoce :-(

Návštěvník (Čt, 7. 8. 2008 - 12:08)

Uchyláci, vy si zase tak trochu vymýšlíte, ne? nebo máte tak nízké IQ, že souložíte se slepicí?

Vy jedni...... (St, 6. 8. 2008 - 16:08)

- mravokárci,tady si hrajete na svaté a kdoví co se vám děje v rodině za vašimi zády,kde potom vyrůstají zneužívané děti ?

Reklama

Přidat komentář