Reklama

Vzrušení z vlastního syna

(So, 14. 12. 2019 - 23:12)

Kdyby to šlo tak tě vemu k nám, mě je 20a mame47, spíme spolu dlouho a často.

Petr (Po, 16. 12. 2019 - 00:12)

Já mam mamku taky v tomto věku a často si ji představuju jako svou ženskou myslim tim ze se ji nechavam poblouznit nebo jak to mam rict

Anonym (Ne, 15. 12. 2019 - 18:12)

Jo? A jakto začalo?

Návštěvník (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

Přestaňte tady žvanit hovadiny, ....

Drban (So, 9. 8. 2008 - 20:08)

Ty jsi kokot,fantasto. Nauč se psát a pak si hrej na matku ve 38. Raději si hoň ptáka u večerníčku a nepohoršuj svou chorobnou fantazií slušné lidi.

mamina strednih (So, 9. 8. 2008 - 15:08)

ja prisla domu z prace a tak muj 20 letej syn se sprchoval je mi 38 takze nejsem zase tak stara a tak sem sla za nim chytil me za ruku a vtahl do koupelny bylo to krasny.bylo libani potom po chvil ivahani i koureni atd.... potom byl sex a sem rada ze vi mco je mu jsyn za poklad

Vaclav (Pá, 8. 8. 2008 - 12:08)

Ja bych s mamkou klidne spal, je to pekna zechovala zrala zena. I v 50 letech je fakt pekna. Je sama, rozedena a kdyby nejak neco naznacila tak bych nevahal.

Eva (Pá, 8. 8. 2008 - 11:08)

Tomu docela dobře nerozumím, "váš syn a nebo úplně cizí borec a oba dva by chtěli s váma spát", v tomhle případě by se jednalo o jednoho člověka.
Navíc matka, alespoň běžně by se svým synem nikdy nespala, ani by jí nijak nemohl vzrušit.

catt (Pá, 8. 8. 2008 - 10:08)

me by jenom zajimalo drahe matky koho by ste si vybraly kdyz by pred vama stal vas syn a nebo uplne jinej cizi borec a oba dva by s vama chteli spat??

Ignacius R.-bič (Čt, 7. 8. 2008 - 12:08)

Ponarážet to všechno na kůly !
...želbohu,nemám nyní patřičné pravomoce :-(

Návštěvník (Čt, 7. 8. 2008 - 12:08)

Uchyláci, vy si zase tak trochu vymýšlíte, ne? nebo máte tak nízké IQ, že souložíte se slepicí?

Vy jedni...... (St, 6. 8. 2008 - 16:08)

- mravokárci,tady si hrajete na svaté a kdoví co se vám děje v rodině za vašimi zády,kde potom vyrůstají zneužívané děti ?

Návštěvník (St, 6. 8. 2008 - 11:08)

Neberte tuto diskusi tak vážně, tady si vymýšlí spousta lidí a baví se na tom.

taky matka (St, 6. 8. 2008 - 10:08)

Dle mého názoru prostě není normální, aby matku vzrušil její syn. Pokud se tomu tak stane, není vše v pořádku. Mám syna je mi 39 let, je jak jsem omylem viděla hodně vyspělý v intimních místech, mám i 18 letou dceru, mám partnera. Nikdy by nikoho ani nepadlo, že by se pohledem na naše děti mohl vzrušit. Prostě něco, co je z mé krve by ve mně probouzelo odpor, než vzrušení.
Dotýkání syna matky? Ano, začíná to kojením, pak mazlení, políbením a objetím, to vše v průběhu života, ale vše v mateřské rovině a ne v sexuální. Takhle to vidím já.

domina (St, 6. 8. 2008 - 10:08)

jednou ta matka zestárne,pudy ji přejdou a nastane stud za minulostí,chováním,které nepotlačila v sobě,já nesoudím ženu za to že ji syn vzrušuje-dobře hormony,ale má snad rozum,aby to potlačila v sobě pro dobro budoucích vztahů mezi nima,třeba pak pocítí na stará kolena pachut? a trapné pocity vůči synovi

taky matka (St, 6. 8. 2008 - 07:08)

Rozumný názor ze strany chlapa, konečně!
Mně taky připadá neobvyklý, že kluk, který už o sexu, intimním životě a opačném pohlaví určitě v tomhle věku něco ví, chodí běžně s erekcí pod tričkem kolem své matky a ještě si ani nevšimne, že jí umožňuje pohled na něj.

Drban (Út, 5. 8. 2008 - 17:08)

Ať už je Diana skutečná matka nebo kluk, který tu fantazíruje,tak můj názor je takovej,že 14 letej fracek nemá doma co chodit jen v tričku se vstyčeným pérem. Dej mu po tlamě a hoď po něm trencle,ať se učí společenskému chování a ty si najdi pořádného chlapa. Nebo z něj vyroste nahý pán v kabátě v parku...:-)
Moje milenka má taky vyvinutého syna a pozoruje jeho erekce ve spánku. Bavili jsme se o tom, že je na něho pyšná,ale že by s ním nic mít nemohla. To už beru jako zdravý postoj ženy-matky. Já tedy osobně, kdyby mě moje matka v pubertě očumovala a sváděla, tak bych z toho měl spíš trauma a nepředstavitelné komplexy. No prostě fůůůůůůj :-))

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 16:08)

víš matko já neříkala že jsem chytrá ani to netvrdím holt jsem blbá a to vím taky omlouvat se pořád za své chyby to bych nedělala nic jiného ano chiby dělám často gramatika mě nejde ale zeptat a ptát se na otázuky co by mě zajímaly snad můžu nepsala jsem nic zvrhlého jen mě zajímá co na to syn jestli s toho nemá trauma nebo něco ...holt se vžívám do situace,každý má problémy a já to beru,jen mě to zajímá a snad na tom nic špatného není nebo jo...zato že pšu jako prase vím a uvědumuju si to ale já ty chyby často opravdu nevidím a někdy když píšu ve velké rychlosti a spěchám tak si to desetkrát číst ani nejde ahledat ve slovníku...tak prominte

taky matka (Út, 5. 8. 2008 - 08:08)

Anonyme, neopravuju, ale upozorňuju, mně je to skara jedno, ale tohle docela vypovídá o chytrosti pisatele, napsala jsem, že dělám taky chyby, ale co je moc, to je moc.
Ale co, vždyť můžem psát jako prasat a běda, když někdo na něco upozorní, že ano, to je ono, budeme psát jako dobytkové, copak, vždyť on to každý pochopí, na co se vlastně učíme pravopis, vždyť je to stejně jedno, jak se to napíše, když ví o co jde:-)))

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 08:08)

sin s i..Tak to je mazec :o)

Reklama

Přidat komentář