Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

1234 (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

226215909/000621

Zdena (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

skvělý postřeh!

Klára (Po, 6. 1. 2020 - 19:01)

Martino díky za podporu, ptala jsem se sousedů, u Dvořáčků, ani u Krejbichů se nikdo na nás neptal a tak Jj zase jen hází bludy a provokuje. Byla jsem s Liborem po škole v domečku, už se tam trochu něco dělalo ale to hlavní teprve přijde. Chtěli bychom jinou kuchyň a koupelnu a záchod, ale jinak se to jen vymaluje a lehce upraví a postupně zabydlí nábytkemi. Topí se tady kotlem a ten je naštěstí nedávno nový ale stejně mám trochu sevřený srdíčko z té blížící se změny ikdybych tam zatím nebydlela. Ani jsme nebyli s Liborem nikde venku a jen nám mamča udělala večeři a on jel do Liberce a tak jsme ani nečůrali spolu a jen já cestou ze školy pod viaduktem,protože se mi chtělo hodně a tak jsem to tam pustila a tlačila jsem,aby to bylo co nejprudší a rychle venku ,abych nenastydla na pipinku a pak tady poprvé novém domečku na záchodě. Teď budeme večer chvilku se ségrou a zase ji po prázdninách když je škola nutím, aby spinkala u sebe a třeba si o víkendu dáme pelíšky společně a nebo kdyby jí nebylo dobře.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

Nuda, přidej.

Jana (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

Já si myslím a potvrdila mi to,že to nepíše pro obecenstvo,ale jako spontánní prožitek, asi ve všedních dnech bude všednější a třeba nebude tady denně. Kdyby si chtěla vymýšlet a dráždit kluky, tak to by jí muselo být o pár roků víc a mít jiné zkušenosti než v sedmnácti. Jana ze Studené.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

a rodné číslo?

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

jestli čteš pozorně, tak víš že se narodila 9.9.2002

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 23:01)

Výborně. Takže další postava Jana, bydliště Studená nad Teplou, narozená 9.9.2002. Dík

Martina (Po, 6. 1. 2020 - 16:01)

Ano, já jsem to tady uvedla vícekrát.Příběh je živý a životný, exelentně psaný a je mi jedno zda to píše patnáctiletá holka co má fantazie nebo muž od rodiny co má talent nebo více lidí co se domluvili. Já jsem přesvědčena ,že jsou reálné, a naposledy si to Jana v Dačicích mohla ověřit a udělala to a tak nevím o čem je řeč. Můžete to přijmout a číst a nebo nepřijmout a ignorovat. Tak jest celá pravda.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Stále některé resite nepodstatné, pro příběh je to zcela jedno.

Jj (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Klára, kde ty vlastně bydlíš, když na té Zahradní ulici tě nikdo nezná.Byl jsem tam a ptal jsem se na tebe.

Asi (Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

Nemáš dívku...

Karel (Po, 6. 1. 2020 - 07:01)

mám děti 14 a 16 ket,kluka a holku. Dal jsem jim přečíst takké několik stránek a hodně se tam poznaly. Ta starší holka hned vypíchla chatu a že je to stejný,že tam taky jezdíme krmit v zimě ptáčky a že kluci se chtějí dívat na holky při močení, jen toho kluka jí záviděla,protože ona ještě vztah nemá. Syn to zlehčil, že to je normálka,ale on by to sem nepsal a nechal by si to pro sebe. A za sebe mohu říci jen,že to holky píšou moc poutavě a je mi to jedno zda jsou to příběhy smyšlený nebo podle nějaké prožité skutečnosti nebo skutečný příběh dívek samotných.

Alena (Ne, 5. 1. 2020 - 23:01)

Nedávno zde někdo psal že to dal přečíst svým dětem (tři děti) a že prý dobrý a i slovník prý v pohodě.No nevím nevím.Je mě to celkem jedno,ale osobně tomu nevěřím že to píše mladá slečna.Spíš starší muž

(Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

bych spíš řekla že mladej kluk, kterej má zidealizovaný představy co by dělal, kdyby mohl.

Honič (Po, 6. 1. 2020 - 10:01)

Kdybych mohl,já bych teda byl jako Libor hned mokrej ven.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 22:01)

Ty asi nejsi člověk,co má partnerku? natož děti i třeba v Klářiným věku. Trochu přemýšlej než napíšeš takový kraviny. Chtělo by to u tebe trochu méně úzkoprsosti a více klasického selského přemýšlení.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 22:01)

A ty máš děti úchylný jako tady ty dívčí postavy? No tak pak můžeš být pro autora inspirací

Gita (Ne, 5. 1. 2020 - 20:01)

To je přece jasná věc s tou hygienou, jenže některým chudáčkům to nedojde.

X (Ne, 5. 1. 2020 - 21:01)

Dojde neboj.Ale ty ji máš myslím pěkně uchcanou a ulepenou a ty kaťky ....

Reklama

Přidat komentář