Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mía (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

No vzhledem k tomu,že mám pár dnů jasno a s holkama už komunikuji mimo Doktorku, tak jsem mnohé z toho, o čem píšeš, pochopila. Ale to bez svolení holek sem sama psát nebudu.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 17:01)

Ze začátku se všechny postavy vyjadřují jinak,živelněji a možná to byl i reál.Potom se změnil styl a mluva a je to takové nudné pořád dokola.Osobně dost pochybuji že to píše mladá dívka a pořád stejná.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

Jojo, Všimni si, že někdy v tom únoru to byl styl normálních chladných piss příspěvků. Pak Klára a Miška začala pipinkovat, mamčovat, tulit se bulívat, do toho cekem naturalistické popisy pohlavních orgánů a pohlavních styků. Pak nastala až archaická čeština. No a už dlouho teď je to stereotypní nuda

Martina (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Holky, pozdravuji v Novém roce! Já jsem ho uvítala také v pelíšku a až do oběda jsem lenošila. Klárko ten Vilík mne překvapil,že napsal, ale mám stejný názor, že měl zavolat, když máte kontakt na sebe, ale nevidím v tom nic ,co by mělo pokračovat. Spíše měl večer splín a vinu a tak se ozval. Ale nechala bych ho být tam, kde je.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Autor vtahuje do hry staré figury.

Host (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

To musíš hodně zpátky až na jarní seznámení Klárky s Vilíkem.

Aha (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

No to je hodně zpátky, děkuji

???___ (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Vílík je kdo??? Nějak mi to uniklo,a jdu zpátky a není zde o něm psáno ani slovo.....

Klára (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

Včera jsme vydržely do půlnoci a s Liborem jsem si na dálku popřála a poslala pusinky a hned na to jsme s Nikolou brzy usnuly a dnes se budeme do oběda povalovat v pelíšku. Miška s námi taky mluvila a nakonec nebyla až tolik smutná a zvládla to bez slziček a slíbily jsme si, že se brzy znovu uvidíme. Pipinky nás v noci nevzbudily a čůraly jsme teprve před chvílí a Niki se trochu chrula a tak jsem toho využila a čůrala jako první a to ségra pak už nemohla vydržet a pipinku si tlačila rukou přes kalhotky,protože ji měla plnou a chtěloto nutně ven, ale musela počkat,až se moje bříško vypustí.Nakonec vydržela a pak čůrala normálně ale silně a ani si kalhotky nepomokřila.Dnes chci lenošit, teda jestli nás mamča nevytáhne a nebude potřebovat s něčím pomoci,ale určitě jak ji znám to udělá až po pobědě a asi nás nechá.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Taky mi nesedělo,že Vilík napsal sem, když jste si to mohli říci rovnou. Máš dobrý odhad na něj a proto si radši s ním nic nezačínej ani v komunikaci. Libor je pro tebe skutečně ,jak to čtu, velká láska. Přijede dnes? Jak na Nový rok, tak po celý rok se říká u nás na venkově.

Klára (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

Vilíku, co vše se odehrálo je prominuto,ale ne zapomenuto, já tvoji omluvu přijímám,ale máš na mne telefon a tak si mohu myslet,že jsi to napsal právě sem a nezavolal mi jen proto,že chceš být i tady navenek lepší než jsi. Kdybys mi rovnou zavolal, vnímala bych to jako čestnější.

Gabina (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

Miško každý loučení je smutný a já velmi vnímám jak ti je, ale vždyť jste si tak blízko jak jen to jde. Já vím, taky bych byla smutná, protože Klárka je jak andělské stvoření, jako mimořádná bytost ale při tom pozemsky realistická, ikdyž hodně citlivá a křehká. Pošlu ti na dobrou noc moc hezkých srdíček, aby ten zítřejší den byl lepší. Já být tebou, zase bych zajela brzy za ní, třeba o prázdninách ted jarních,ale jestli je máte stejně, to nevím.

Miška (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

Klárka odjela po obědě a mně je teď strašně smutno. Jen koukám z okna a chtěla bych nejradši utéct někam ven a za Klárkou ,ale vím, že je s Liborem a je šťastná a o to víc mne bolí srdíčko, že nemám nikoho takového. Já vím, říkám si, že si počkám na toho pravého, ale teď je kolem me velké nic a maminka to tuší, protože když Klárka s Liborem odjela tak jsem to oplakala jako malá holka a stýská se mi jako nikdy před tím. Lehnu si a chci být sama. Nechci Kláře volat ani psát, protože je ještě třeba s Liborem a nebudu ji rušit. Blbý smutný večer. Klárko, jsi tuze moc daleko a ikdyž tady mám Aničku, tak tebe mám nejradši ze všech. Ach jo,už už zase bulím.

Beata (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Souhlas . Super příběh !

Martina (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

Kikino, já ten příběh vzala také za svůj a žiju s ním srdcem a pro mne je reálný na stopadesát procent a Jana si mohla ověřit v Dačicích své a udělala to. Pro mne to není podstatný, ale ani nevíš co to jejich vyprávění se mnou dělá za divy a jak jim vše přeju a jak s nima prožívám trápení i první sexuální zkušenosti a zklamání. Jako by to byly moje děti, divné,že? To s tím kakáním se asi holky bojí napsat ,ale jak říkáš je to taková tabuizovaná role a ikdyž se holky nestydí psát o čůrání a milování, tak o tomto se stydí, ale taky tam Klára i Miška psaly o kakání, ale spíš okrajově a Miška jestli si vzpomínám, že jí jeden kluk nepustil na záchod na velkou až se z toho pokadila a utekla, ale to bych si to musela nalistovat zpátky. Čekám ,co nového zde od nich přijde každý den,ale je asi jasné, že Klára má dnes lepší program s Liborem a pochlubí se třeba až zítra a jen je škoda že Miška píše méně,ale to beru, každá je jiná.

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

To nemusíš listovat to se tu opravdu objevilo. Já si i tuhle epizodu dovolila zpracovat jako krátkou povídku. Jinak je mi jasný že to není téma diskuze to jenom já jsem na to ujeta :0) každopádně souhlasím s tím že je to ze života a hezky se to čte a že to tady holt budou někteří zoufalí jedinci bez vlastní fantazie napadat to je jev na tomto webu velmi častý...

Martina (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Jen bych si Kikino nepřála ,aby se Kláře, Nikole nebo Mišce stalo něco nehezkého,protože si užily v minulosti, jak napsaly, hodně zla. Hlavně první dvě. Snad Libor je už zkušenější a vyzrálý a nepodrazí ji , a mně teda dostává mj. jak to Klárka nemůže zpracovat, že on je k ní tak štědrý. Já bych byla úplně stejná, ale vím,že každá jiná holka by z takovýho kluka chtěla vytřískat co nejvíc.

jestli (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

ten autor nebyl fejk, tak by se mělo něco přihodit snad s Nikolou

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

No Miška má na ty kluky zatím smůlu ale to se snad časem zlomí.

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

A není to jedno? Mě se příběh Klárka a Miška líbí a už dávno jsem přestala řešit jestli je to pravda nebo fikce. Jenom to kakání by se tu furt nemuselo popisovat jako "to druhý" no chápu pořád je to tabu ale jinak naprosto přirozená věc a o nic nejde. Jinak ten příběh je super a furt lepší číst tohle než nadávky a výhrůžky na jiných diskuzích tady.

Reklama

Přidat komentář