Reklama

chci zemřít

Sam (Ne, 6. 5. 2007 - 13:05)

Jsi přesvědčená, že člověk, který má nevyléčitelnou nemoc,bojí se bolestí a toho, že bude na obtíž své rodině a který přemýšlí o sebevraždě je srab? Každý nemá v sobě tolik síly, aby ten svůj kříž unesl.A k tvé poznámce, že člověk, který to chce uděla to udělá a nemluví o tom : ty nevidíš to volání o pomoc? A třeba Palach, tak ten, děvenko, umřel i pro tebe.

Nilanerda (So, 5. 5. 2007 - 00:05)

Já nevidim ani důvod proč život ukončovat?

XX (So, 5. 5. 2007 - 00:05)

jako Jan Masaryk, Palach, Zajíc,Velek, Hrabal,Svoboda... Nilarendo? Jo, holt češi jsou národ slabochů:)

Nilanerda (So, 5. 5. 2007 - 00:05)

smrtonoš: kušuj... Jenom srabi ukončují svůj život...

smrtonoš (Pá, 4. 5. 2007 - 23:05)

ty jsi blbá adrenalin.

Nilanerda (Pá, 4. 5. 2007 - 23:05)

to jsou keci že chcete umřít, protože kdyby ste chtěli tak tu o tom netlacháte, ale uděláte to...

Pavel (Ne, 29. 4. 2007 - 19:04)

Dobrý den, právě teď mě přepadají myšlenky na sebevraždu. Jsem sám, poslouchám hudbu a je mi hodně smutno. Moc mi chybí obejmutí a pohlazení od ženy. Rád bych nějakou ženu hladil. Kdo nezažil co cítím asi nepochopí jak mi je. Život má cenu, pokud ho nežijeme jen sami pro sebe.

Karolina (Ne, 29. 4. 2007 - 18:04)

Každý sme na tomto svete pre nieco. Len to pochopit. Niekedy si nevážime sami seba, ako chceme aby si nás vážili druhí. Budme vždy sami sebou nie takí,ako nás chcú mať druhí. Milý Krtekk máš život pred sebou. Čaká Ťa cesta a ver, aku si ju zvolíš taku ju budeš mať. Na svete je určite ve?a ludí, ktorým na TEBE záleží.Posielam Ti velké objatie plné slniečka,priatelstva a som rada že na tejto zemi možem byť v terjto chvíly práve sTebou. Ja mám 47, a snád o živote niečo už viem... ahoj

Návštěvník (Ne, 29. 4. 2007 - 17:04)

Hlavu vzhuru priteli.Rodice rozvodem neztratis,kamose najdes jineho a holek,tech je jak maku.

KRTEKK (Ne, 29. 4. 2007 - 16:04)

Chci ZEMŘÍT ! ! ! Na světě už neni kdo by mě měl aspoň trochu rad...Rozvadeji se rodice,stratil sem nej. kamose, rosesel sem se s tou nejlepsi holkou kerou sem moch kdy potkat.Je mi 14 cítím se strašné sám. . . sem úplně zbytečný. . .

Návštěvník (Ne, 29. 4. 2007 - 11:04)

já taky! nejradši bych skočil do Vltavy, ale u nás teče potok ŠEMBERA

|| (Ne, 29. 4. 2007 - 10:04)

Člověk se může cítit naprosto sám, zoufalý, bez pomoci i uprostřed přátel, v rodině, (která si myslí, že si to jen"všechno moc bere a vyšiluje".Od mala slyší, že není k ničemu,( matka ho odmítá,pěstouni brzo umírají,)- v dospělosti zase, co všechno nezvládá, dnešní spol. zaměřená na výkon a úspěch mu taky moc nepřidá, třebaže je intelig., citlivý)ke své smůle depresivního ražení,...Musí zvládat péči o děti,starosti, problémy, snaží se, co je v jeho silách,dát jim to nejlepší, čeho je momentálně schopen, od partnera slyší jen, jak to nezvládá,,ale člověk musí,musí.. jít dál, protože má tu těžkou odpovědnost a nikdo mu ani na chvilku neulehčí.Zoufalý se probouzí, zoufalý chodí spát, má pocit, že to co dělá stejně nemá smysl, ale přesto každý den "bojuje nanovo"Závidím věřícím, když mají v sobě zdravou víru, musí to být velká opora pro život.

Yvonne (Po, 23. 4. 2007 - 15:04)

Ahojte je mi ?úto že je tak ve?a ?udí ktorí sa cítia takí sami:-(Poznám ten pocit,depresiami trpím celý život ale nikoho to nezaujíma a rodina si nechce pripustiť že mi niečo je...Nemám sa na koho obrátiť,s kým sa porozprávať,lásku som nikdy nezažila a pritom neviem vôbec prečo...Myslím si že som príjemné milé dievča,aspoň niečo pozitívne si o sebe myslím.Ale bojím sa budúcnosti lebo ak to bude takto ešte dlhšie pokračovať,tieto hrozné pocity ktoré sa nedajú vyhnať z hlavy,tak to by som nezvládla...

nothing (Po, 23. 4. 2007 - 10:04)

ahoj Pavle, taky jsem měla pocit samoty a vlastně stále ho i mám, i když jsem mezi lidmi, tak mám občas pocit že jsem i mezi nimi úplně sama. Ty nemáš ani nikoho z rodiny, o koho by ses mohl opřít, komu bys mohl říct jak se cítíš?

Pavel (Ne, 22. 4. 2007 - 19:04)

Dobrý den. Také mi přpadá, že pokud bych umřel nic by se nestalo. Je mi 24 let, nemám žádné přátele, cítím se hodně sám. Připadám si hodně zbytečný.

Návštěvník (St, 18. 4. 2007 - 18:04)

pro vás www.help24cz snad tam najdete kamarády

Pro Míšu (St, 18. 4. 2007 - 13:04)

Ale nezblázníš, zkus se kouknout na život z té lepší stránky. Překonala si rakovinu,to spousta lidí vzdává někdy už dopředu. Nepanikař určitě bude líp, najdi nějakou svoji kamarádku a popovídej si s ní o svých problémech, určitě ti to pomůže. Uvidíš bude líp:) moc držím palce

Katie (Ne, 18. 3. 2007 - 09:03)

Míša:Tak to je hustý.Fyz.nemocí to u mě začalo taky.Ale zákeřnou chorobu jsi zvládla.Snad aspoň z toho můžeš mít radost.Slabý člověk to nedokáže.Zvládneš i depresi.Držim ti palce.

Katie (Ne, 18. 3. 2007 - 09:03)

Sun flower:Na povzbuzení moc hezký, krásně to zní,takový věci občas píšu do svých dílek,ale realizace?Těžší než se zdá.Nejspíš netrpíš depresí ani žádnou soc.fobií. Nicméně díky,napsal jsi to soucitně a pro někoho to může být i motivující.

Katie (Ne, 18. 3. 2007 - 09:03)

Hance: To je asi ono-nevzdat to i když se všechno bortí....ale je to těžší než to zní.Musíme zkoušet bejt statečný,možná jsem vážně silnější...

Reklama

Přidat komentář