Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 30. 12. 2019 - 08:12)

Už je pondělí a jsem trochu smutná,že mi končí pobyt u Mišky, ale přijede Libor a odveze si mně domů a zase se těším na mamču a Nikolu a tak se to nějak pomíchá ty pocity. Miška mně v sobotu na pizze seznámila se svou nejlepší kamarádkou Aničkou a tak jsme si dlouho povídaly a přišly jsme domů až po desáté. Včera bylo příjemné setkání s Mílou i Janou a dnes se budeme spíše dopoledne povalovat a já budu čekat na Libora. Psal, že vyjel ve osm.Ta polévka z hub byla dobrá a tak jsem musela trochu přehodnotit, že se sbírají jen hřiby a podobné. Miška si se mnou taky povídala o klukách a že zatím nemá štěstí na větší lásku, ale nechtěla,abych ji něco dělala s pipinkou jako v létě. Já na holky nejsem, ale vzpomínám na to jako na hezký a spontánní, ale přiznala se mi, že si s baculkou ona občas hraje a někdy je i u toho mokrá a tak si hraje tak, že si ji když už to je,rychle přikryje ručníkem a je pak mokrý ten ručník.Vvnímala jsem, že by asi byla ráda,kdybychom se znovu tak mazlily, ale nakonec k tomu nedošlo. Mám od Mišky hezké dárky a i pro Nikolku taky a včera jsme venku nečůraly, v sobotu cestou z večírku ano, nejprve jsme doprovodily Aničku domů, ona bydlí kousek na jinou stranu a pak se vrátily cestou k Mišce a mně se chtělo asi nejvíc a tak jsem vyhledala tmavší kout a řekla, že se tady musím nutně vyčůrat a stáhla kalhoty a hned mi to šlo z pipinky proudem ven. Miška hlídala a taky se jí chtělo a přešlapovala a pak už ani nehlídala a rychle si sedla naproti mně a z pipinky jí to čůralo taky hodně, protože jsme tam vypily dvě mojita a colu a nešly jsme na malou vevnitř.Jen Anička nečůrala s námi a říkala,že trochu potřebuje, ale že to vydrží domů.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

ale ale, že by tvrdší piss? To už tu dlouho nebylo.

Debby (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

Roztažená s vlhkou kundou a co si rukou roztáhne její pysky a pak ti z ní pochčije břicho ze své stodoly. Druhé podání je na tobě , abys jí do její boudy naštěkal ze sebe orgastickej punč tak, aby se svíjela blaženou rozkoší a vytekla znovu . To je ten chtíč a déšť, co má každá děvka umět. A která neumí, takovou to naučím velmi rychle.

Luci (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

Hm máš dobrý představy, ale reál?

Host (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Taky souhlasím. Pro mne je to jasný a skvělý životní průřez osudem mladých holek,co sem dokážou beze studu napsat o sobě. Já jsem vychovaná minulým režimem a i ve svém zralém věku bych měla zábrany. Naši mladí jsou naštěstí jiná,otevřená generace.

Martina (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Chci reagovat na Janu, pro mne by bylo ponižující se jet na místo přesvědčit, protože já nemám pochyb,ale udělala jsi to hlavně pro sebe a snad ty ostatní přesvědčíš. A kdo chce,tomu jeho jiný názor neberme. Může číst vymyšlenou story.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 17:12)

Hlavně, že jsou holky v pohodě a kdo chtěl, mohl si to ověřit a nemám ti Jano důvod nevěřit. Proč bys to jinak dělala a věnovala tomu kus svého volného času mezi svátkama? Ono je to asi tak, že je to každého osobní věc jaký si udělá názor a ty ses přesvědčila, protože jsi taky neměla důvěru. Co víc? Za sebe dík.

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Tak pro všechny,co nevěří, Klára a Myška ,moc příjemný holky. Klárka taková křehká, ale moudrá, Myška spíše rozvernější a komunikativnější. Míla je paní kolem pětatřicítky, jen jsme se pozdravily a daly kafe a zase jedu domů do Studené. Moc jsem ráda, že po dnešní zkušenosti mohu k této diskusi holek přistupovat jinak a bez pochyb.

Mňo (Ne, 29. 12. 2019 - 13:12)

Lžeš, poslal jsem tam kamaráda a a žádná skupinka ženských ani v hospodě ani před ní nebyla. Dokonce to trochu nafilmovat a chtěl dát na you tube, jenže není co. Blbej pokus s blbym výsledkem. Co tím chceš dosáhnout, že sem chodí lidi a dávají na sebe adresy a pak se scházejí. Překombinováno

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 17:12)

Myslíš tím toho vedoucího který pomáhal se zbožím? Nebu tu dámu s dětma co tam seděly jako jediní u okna vpravo? Jestli ten vedoucí padesátník s bříškem je tvůj kamarád tak možná ano,ale jemu bylo úplně jedno kdo tam sedí natož aby něco filmoval. Takhle se dělají deziluze a nepravdy.

Petr (Ne, 29. 12. 2019 - 08:12)

Je mi devatenáct a chodím s holkouod nás z Nového Města od konce léta. Včera jsem jí poprvé přesvědčil na společné čůrání doma ve vaně a dnes ráno na záchodě. Hlásím se mezi ty šťastlivce. Honiči, pojedeš za Hančou do Kraslic? Kéž by ti to dobře dopadlo. Z těch tvých příspěvků tekla zoufalost, že holku na tyhle věci nemáš - vím jaké to je, když se to klukovi líbí a nemá ten správný objekt.

Martina (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Holky, držím palečky, ať se vám to vydaří v Dačicích. Pozdrav všem!

Klára (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Jano klidně přijeď, i Miška s tím problém nemá. Dnes jsme skutečně byly na houbách a to je teda věc. Poletoval sníh a my šly kolem Dyje a Miška mi ukazovala pařezy po skácených topolech a z nich sbírala podivné hnědé trochu gumové a nevzhledné prašivky. Měly jsme jich asi pět trsů a maminka nám řekla,že z nich budeme mít zítra dršťkovou polévku k obědu a že tyhle houby jsou hlívy a že tady rostou i v zimě a nemusí se kupovat v marketu. No tedy je to divný, ale viděla jsem to na vlastní oči. Ušly jsme tam a zpět asi šest kilometrů a trochu jsme vymrzly ale stejně jsme čůraly venku, protože mně se i Mišce chtělo a určitě bysme to nevydržely domů a tak jsme udělaly rychlé a prudké loužičky za nějakou polorozpadlou opuštěnou chatou, ale hlavně tady bylo místo kam nefoukalo. Miška mne chce ukázat večerní Dačice a pozvat na pizzu a něco k pití, tak se těším taky. U nás doma je to Ok, Nikola už po mně nesmutní a dnes spala u sebe a Libor se už těší až v pondělí za mnou přijede.

Jana (So, 28. 12. 2019 - 16:12)

Jsem ze Studené,cca 15 km od Dačic, tak to si nenechám ujít. Taky příliš nevěřím těm holkám,ale uvidíme.

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 13:12)

Doufám Míli,že dáš zprávu. Tony prý naletěl, tak teda jestli jsi ty holky opravdický.

Ha!!!!!! (So, 28. 12. 2019 - 13:12)

:))))))))))))))))

Míla (So, 28. 12. 2019 - 10:12)

Suprový. Tak se těším tam v jedenáct. Už vás nebudu dnes nahánět. Užijte si den a co ty houby??? Divný ,ne? Ale Miška zase vymyslela určitě nějaké překvápko. A venku moc nečůrejte, byla jsem s pejskem a je tam zima, ať nenastydnete.

Klára (So, 28. 12. 2019 - 08:12)

Mílo, ptala jsem se Mišky, tak jestli chceš se zastavit v Dačicích budu ráda a dám ti na sebe kontakt a můžeme si pak volat i psát nejen tady,ale hlavně i mimo diskuzi.Je to v ulici J. Cimrmana ,Miška říká druhý dům napravo a dál je jen pár domků a malý kulaťák,co ale je jen pro otočku aut aby jely zpátky.V ulici Za školou se do Cimrmanovy je první odbočka vlevo a Miška je druhý dům napravo. Jak můžeš časově?

Míla (So, 28. 12. 2019 - 09:12)

To by bylo výborné. Jestli třeba zítra v 11 hodin? Snad to najdu,dám si to do vyhledávače. Jen vás pozdravím a kdybyste chtěli tak že bychom dali kafe někde ve městě? Moc se na vás těším!

Miška (So, 28. 12. 2019 - 10:12)

jestli chceš, tak můžeme posedět v restauraci U Malínků, je to tam hezké, útulné. Dám tam rezervaci stolečku na jméno Miška a Klára na těch jedenáct.

Reklama

Přidat komentář