Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Marek (Ne, 22. 4. 2012 - 18:04)

Injekci do zadku nedostanes,...Pardon ale opravdu nedostanu inejkci Kamrád my rel že prý dostanu tetanovku do zadku.

Marek (Ne, 22. 4. 2012 - 18:04)

Dobrý den jdu na 15 letou prohlídku a mam dotaz jestli doztanu něakou iněkci ? do zadku ?

Ondra (Čt, 19. 4. 2012 - 14:04)

Tomu nevěř.Taky si myslim že to není pravda ale jestli jo tak to jsi nenacham udelat

Ondra1985 (Čt, 19. 4. 2012 - 14:04)

Dobrý den mám dotaz jdu na...Tomu nevěř.

Ondra (Čt, 19. 4. 2012 - 13:04)

Chceš mít jistotu, že jsi...Dobrý den mám dotaz jdu na 15 letou prodhlídku a kamarád my říkal že my prý budou strka ruku do zadku je to pravda.

mtm (Čt, 19. 4. 2012 - 07:04)

Chceš mít jistotu, že jsi v pořádku? Tak se nechy vyšetřit a neblbni, ať už se ti na ptáka bude dívat doktorka nebo doktor, je to v tvém zájmu. Nebo se jdi podívat na dětskou onkologii do Motola a zeptej se kluků, co měli diagnostikovánu rakovinu varlete v tak mladistvém věku.

Radek (St, 18. 4. 2012 - 19:04)

Takže se nebudou koukat do...Jestli je tvuj lekar svedomitej, tak ti prinejmensim ohmata koule a na to by sis musel stahnout trenky. V zadnym pripade se nehol, kamarad si z tebe delal srandu.

Tom (St, 18. 4. 2012 - 18:04)

Mě nezajímá že bude stát...Takže se nebudou koukat do trenek.

Chlap (St, 18. 4. 2012 - 08:04)

Proboha nehol se.Žádné prochmatávání nehrozí,max.mrkne do slipů nebo co nosíš.Jestli ti de stahovat předkožka už snad víš dávno,to nebudou zjiš´tovat v 15.Nevěř blábolům

Tom (Út, 17. 4. 2012 - 22:04)

A co všechno budou kontrolovat

Tom (Út, 17. 4. 2012 - 22:04)

Jdu příští týden na 15...Mám dotau jdu na 15 letou prohlídku a kamarád my rekl abych se Oholil mám nebo ne .

Jarda (St, 4. 4. 2012 - 10:04)

mužu se zeptat co mi na ti...Budou ti prohmatávat koule, přetahovat předkožku přes žaluda. Možná budou zjišťovat jestli sti stojí a jak ho máš velkýho a kolik semene a jak daleko vystříkáš.

Lukáš (Pá, 23. 3. 2012 - 19:03)

a doplnil bych že někdy ještě bod ch
ch)aplikace tetanovky

Franta (Pá, 23. 3. 2012 - 11:03)

mužu se zeptat co mi na ti...Obsahem preventivních prohlídek dětí v 15 letech věku je
a) celkové vyšetření a aktualizace anamnestických údajů,
b) antropometrické měření,
c) vyšetření moče,
d) vyšetření krevního tlaku, pulzu,
e) vyšetření zraku,
f) vyšetření sluchu, řeči a hlasu,
g) vyšetření dutiny ústní, stavu chrupu,
h) závěrečné hodnocení s posouzením volby povolání.
Ân? vc?etne? te?lovyÂchovneÂho zar?azen?Â,

Borec (St, 21. 3. 2012 - 22:03)

marek
No přijdeš do ordinace,tam ti doktorka řekne ať se svlékneš a sestra tě zváží a změří a potom ti ho začne kouřit a potom si s ní zašukáš.

marek (St, 21. 3. 2012 - 20:03)

mužu se zeptat co mi na ti 15ti letí prohlýdce budou přesně dělat

Michal (Út, 20. 3. 2012 - 16:03)

Když jsme se v roce 1986...Myslim, ze by lekarka poznala, ze jsem pred hodinou honil, penis je jeste takovej podrazdenej a navic kdyz mne berou moc, tak by poznali, ze v ni jsou zbytky semene.

Chlap narozený (Út, 20. 3. 2012 - 15:03)

Když jsme se v roce 1986 museli dostavit na kontrolu,podotýkám ve 14,vycházelo se v osmé tak jsme taky měli strach,že se mrkne a nám se postaví.Tak jsem hodinu před tím se vyhonil a pořádně a můžu vám říct,že ta kontrola v pohodě.žádná erekce,nic a kámoši to samé.Tak nevím jestli dnes jsou kluci tak hloupí či tak cimprlich

Michal (Út, 20. 3. 2012 - 15:03)

není prst v zadku, jako prst...Snazim se myslet na neprijemny veci, ale pak si stejne uvedomim, ze moje koule a penis jsou v cizich rukach a zacne to byt napinavy, jestli to skonci driv, nez se mne postavi, nebo jestli bude trapas. Bude mne 17.

Franta (Út, 20. 3. 2012 - 00:03)

To teda ne, ohmatavani kouli...není prst v zadku, jako prst v zadku, to prohmatání prostaty tě čeká ve 40,(nevím kolik ti je let, to se provádí při preventivkách. Prostata je citlivá, a prohmatávání je velmi příjemné, proto to vzrušení. Jinak, pokud ti hrozí erekce při kontrole genitálu, tak ti doporučuju jednu věc, zcela vážně, mysli na svoji matku, fakt, opravdu, mysli na matku, nebo na nějako starou sousedku, zkus si jí představit v prádle, a hned tě vzrušení přejde. Je to jednoduchej trik.

Reklama

Přidat komentář