Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 23:12)

Holky nemůžou dlouhodobě nosit pás cudnosti protože mají krámy, nasadit jim ho můžete tak maximálně když jdou na party bez vás nebo když jedete na par dni na služebni cestu. Ne na stálo.

Čubina (So, 7. 12. 2019 - 21:12)

U mě nastoupila submisivita již po prvním týdnu uzamčení, ale dominance mé Paní se počala projevovat mnohem později a v plném rozsahu mi svoji přísnou ruku dala pocítit cca po roce zamčení. Nicméně se její náročnost i nadále zvyšuje, mnohdy nevím, zda budu schopen do budoucna jejím nárokům dostát, až mě z toho někdy mrazí

DomacíSubka (Čt, 12. 12. 2019 - 18:12)

U nás to bylo tak, že nasazení pásu, iniciovala Madam, když se proflákla moje opakovaná nevěra a začala být dominantní ještě než jsem byl psychicky připraven, asi týden od prvního uzamčení. Faktem je, že z počátku jsem se stavěl na zadní, ale pár přes tvář mě vždy zklidnilo, až po 2 měsících jsem byl povahou nachystán jako subka a madam to dále rozvíjela. Nyní si užívá ona a já pracuji pouze jazykem, madam je spokojená a já smířený - fungujeme takto pátým rokem

Baryk (Pá, 13. 12. 2019 - 18:12)

Prosím, poraďte mi, manželka mě zamkla před měsícem, bylo to její jednostranné rozhodnutí, nezbylo mi, než se přizpůsobit, ale ještě nejsem dostatečně submisivní, aby bych byl , jak uvádí Subka "nachystán" na fyzické tresty, přitom již začala s výprasky. Jednak je to bolestivé a navíc mě to neskutečně ponižuje, odmítnout nemohu, jinak jdu z domu a přijít o ní taky nechci, co teď ?

AVP (Po, 16. 12. 2019 - 06:12)

Proč nemůžeš odmítnout? Dům patří jí? Přišla ti na nevěru? Má nějaký důvod, proč má nad tebou převahu? Pokud ne, a ty se stejně podvolíš, tak už submisivní jsi a je jen otázkou času, než si zvykneš.

Tomík (So, 14. 12. 2019 - 08:12)

Zvykneš si, u mě to mělo podobný průběh, taky jsem se stavěl na zadní, ale Madam neustoupila a ještě od tý doby dost přitvrdila, ani mi to dnes nepřijde

luci (So, 14. 12. 2019 - 00:12)

Těžko radit , je to na tobě , buď si zvykneš , nebo zdrhneš .

DomacíSubka (Pá, 13. 12. 2019 - 18:12)

Pokud vydržíš ještě nějakou dobu, zvykneš si a za čas budeš drsnější zacházení i vyžadovat, tak tomu bylo nejen u mne, mám už nějaké zkušenosti. Hlavně budeš Paní víc milovat

Alča (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Dobře tě paní zmákla, také bych si chtěla vychovat podobnou subku, asi rozhodím sítě :-))

Pavel (Pá, 2. 4. 2021 - 17:04)

Rád bych se přihlásil do služby jako Vaše subka Madam

femstool (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Jak se jen do té sítě dostat?

SubStein (Čt, 12. 12. 2019 - 21:12)

Paní, hlásím se do služby !!!

AVP (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

A co bys chtěla vědět?

láďa (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Alčo sítě rozhoď a i když nás zamčených je asi hodně nevím jak budeš úspěšná je tu asi hodně pisálků kteří neví jak chutná zamčený penis a píšou tu spíš své sny než užitečné rady z vlastní zkušenosti.Ale držím palce ať najdeš.

Hanka (Čt, 5. 12. 2019 - 10:12)

Hm škoda, že jen subíci a o pánskejch... že ne i někdo o pésech pro holky

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 14:12)

Jo to je škoda taky uvažuju že bych to koupil přítelkyni ale nevím jak se na to bude tvářit

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 00:12)

ptám se na pánský T-pás - nevýhody , výhody jaký doporučíte

Hanka (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Koukám, jen o pánských...

láďa (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Hanko koukala jsi kolik se nabízí pásů pro chlapi a kolik pro holky? Už jen ten rozdíl na trhu vypovídá koho pás cudnosti dokáže víc změnit . Nemusí to být pravda ale mě a mojí ženě po třiceti letech manželství změnil jak život tak sex k lepšímu netuším co by se stalo uzamknout pipinu ?? Nedokážu posoudit nezkusil jsem.

luci (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

No právě , o tom to je . Zamknout je a udělat z nich paroháče , ještě jsou spokojení . Někteří si to dokonce pochvalují .

Reklama

Přidat komentář