Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Franta (Po, 10. 1. 2005 - 17:01)

Taky s mi líbí dívat se na čůrající holky, a jak jsem zjistil, nejsem zdaleka sám.Ženy a dívky se dost stydí čůrat na veřejnosti a i při té činnosti dovedou být elegantní.Není hezčí pohled, než na oblý ženský zadeček.Co vy na to dámy a holky, ozvěte se !

AB (St, 20. 10. 2004 - 15:10)

Vůbec mi nepřijde, že to je úchylný téma - v pohodě. A když to někoho zajímá, ať se zeptá. Já jsem si řikala, jestli jsem úchylná, když se mi to líbí, ale díky tomuto tématu vidím, že nejsem.V posteli to nikdy neděláme (to už mi připadá moc) ale strašně mě rajcuje, když jsme někde v přírodě a on čůrá. Fascinuje mě jeho postoj a to, jak si ho drží a jak se na to dívá. Je nesmysl to podotýkat, ale líbí se mi to, protože to je typicky ,,mužské,,Někdy mi i dovolí mu ho přidržet, ale to opravdu jen málokdy. Paradoxně mě není zrovna příjemný, když se na mě kouká on. Připadá mi, že to dívčí čůrání není tak hygienické, jako to mužské (nemůžem si jí tak ,,oklepat,,)Takže když mu chci podržet v přírodě penis a nechat ho vyčůrat a on vyžaduje na oplátku totéž, většinou máme oba smůlu.

INKVIZITOR (Čt, 7. 10. 2004 - 12:10)

marvni hlidko, od ceho te mam, kdyz je ani za takoveto prasecinky nepokaras. Budete se smazit v ohni pekelnem, fuj tajb. Ohen a siru na vas - neznabozi.

MRAVNÍ HLÍDKA (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

"MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING YOU!" I toto téma je monitorováno Mravní hlídkou,aby zde nedošlo k narušení mravnosti, teologie a dobrého vkusu :-))

R.B. (St, 6. 10. 2004 - 01:10)

Je to docela pry a celkem i eroticke. Obcas v ramci predehry se i vzajemne s partnerkou pocuravame - tedy ve vane. Ja jeji nadra a kosisek a ona zase muj kozisek.Nekdy kdyz se jdu vycuratm tak me pozada, zda by mi mohla podrzet pindourka. ALe spis se u toho dost nasmejeme :-)

PAVEL (Út, 5. 10. 2004 - 23:10)

Andrea nám skutečně prozradila něco o JEJÍM IQ a schopnostech odeslat odpověd na jednoduchou otázku. Miluju čůrající holky:) Klidně se hlašte na můj e-mail :))

Tom (Pá, 16. 7. 2004 - 10:07)

Jasně, ale ten kluk musím být já a musím mít v sobě tak 5 piv. To je potom úleva :)

Andrea (Pá, 16. 7. 2004 - 09:07)

Tedy tak nesmyslné, debilní a úchylný téma jsem dlouho neviděla. To může napadnout jedině někoho, komu se trochu hnulo v hlavě. Zkrátka cvoka s Iq epsilon.

Andrea (Pá, 16. 7. 2004 - 09:07)

Tedy tak nesmyslné, debilní a úchylný téma jsem dlouho neviděla. To může napadnout jedině někoho, komu se trochu hnulo v hlavě. Zkrátka cvoka s Iq epsilon.

Anonym (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj Andrejko.Asi bys to mnela skusit a ne psat co pises.Pokud chces muzem spolu...

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Borče to je šestnáct let starý. Už to bude zřejmě dáma v letech a kdoví kde jí je dnes konec

Andrea (Pá, 16. 7. 2004 - 09:07)

Tedy tak nesmyslné, debilní a úchylný téma jsem dlouho neviděla. To může napadnout jedině někoho, komu se trochu hnulo v hlavě. Zkrátka cvoka s Iq epsilon.

Andrea (Pá, 16. 7. 2004 - 09:07)

Tedy tak nesmyslné, debilní a úchylný téma jsem dlouho neviděla. To může napadnout jedině někoho, komu se trochu hnulo v hlavě. Zkrátka cvoka s Iq epsilon.

Andrea (Pá, 16. 7. 2004 - 09:07)

Tedy tak nesmyslné, debilní a úchylný téma jsem dlouho neviděla. To může napadnout jedině někoho, komu se trochu hnulo v hlavě. Zkrátka cvoka s Iq epsilon.

Kubas (Ne, 22. 1. 2023 - 15:01)

Mrzí mě že jsi takový suchar

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 15:01)

přesně tak práv ě v té abnormalitě a to že chlap s tou holku zažije něco ve společnosti zakázaného je to kouzlo Kubasi palec nahoru

Monika (Pá, 18. 6. 2004 - 16:06)

Kdyz jsem si nechala pootevrene dvere na zachod a pritel sel nahodou okol, zastavil se a dival se na mne, kdyz jsem si ho vsimla tak jsem jen trochu vic roztahle nohy, aby lepe videl. Vzrusovalo mne to. Sam pak nabidl, jestli sa nechcu divat na neho, neodmitla jsem. Je to pro oba vzrusujici, casto spolu curame ve vane pro spolecne koupeli pred milovanim. Oba nas to vzrusuje. V posteli tuto techniku nepouzivame, pripada mi to nehygienicke.

Simona (Ne, 13. 6. 2004 - 16:06)

Mně se to líbí.Můj přítel se rád dívá jak čůrám. A mě to vzrušuje.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

šťastný to muž

Honza (Pá, 11. 6. 2004 - 15:06)

V rámci milování, a na vzájem, nádhera...

Reklama

Přidat komentář