Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 15. 12. 2019 - 06:12)

Kdepak jednou za půl roku. :-(

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 06:12)

však pýše, že si přisypává rivotril, tenhle týden několikrát, to ona jen občas když je ve formě, mlží. Ale vždycky zapomene, že si přisypala už včera :))))

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 07:12)

sakra blbá chyba, píše

Ota (So, 14. 12. 2019 - 22:12)

Tak vlastně potřebuju nakonec Sergeje jako parťáka.Vidim smysl v tom udržovat s nim kontakt a kamarádství.Já potřeboval najít nějakýho takovýho chlapa kterej by mě vedl a já v něm měl vzor.Potom zážitku je mi úplně dneska jinak.Úplně perfektní bylo když mi říkal ať taky hladim Milunku a ať mu jí připravim šeptal protože se do ní ze začátku nemohl dostat tak jsem mu trošku pomohl.Prostě zážitek.Asi mi nikdo nepochopíte ale já jsem spokojenej.Ať si ty nány na inzerátech trhnou nohou.Já jsem rád že mám je že mám takovou možnost mezi ně a vypadá to slibně když je ke mně přátelskej.A kde je Radka?

bianka (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

:-( V čem ti pomáhá Sergej? Dělá z tebe chlapa? To snad ne, je mi z tebe špatně, doslova.

Ota (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

Náhodou když to tak vidim přál bych si být jako Sergej.Vysokej a takovej že se s ničim nepáře,takovej drsnej.Člověk je vedle něj jak malá kopka hnoje.Jsem dost rád že mi pomáhá v mém prázdném životě.Mohl to být chlap kterej by mě vynesl v zubech ale on se chová přátelsky ke mně.Ještě naopak jí chytl za prdelku když ležela na břiše a říkal mi to je figura ať si taky pohladim,no a neříkejte mi jakýmu chlapovi by se to nelíbilo? Vždyť je to tak krásný když vás někdo bere k sexu a vidíte to všechno jak si jí podá,jak si jí bere.Jak píše Sany on na ní asi hodně chodí kdykoliv a to kdykoliv se mu zachce a i když Milunka spí.Dneska si měli jet někam koupit oblečení.

no (So, 14. 12. 2019 - 23:12)

ty nejsi kopka hnoje, ty jsi hromada hnoje

Ota (So, 14. 12. 2019 - 23:12)

Tak člověku se udělá líp tak mi tu budete nadávat?

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 00:12)

Úchyle. A končí to tím, že budeš přepadávat ženské. Praštíš po hlavě, aby sis mohl šáhnout. A Sergej Milunu nemiluje, to by jí nepůjčoval.

pro Otu (So, 14. 12. 2019 - 22:12)

přesně jsi to popsal. Cítíš se slabý a vzhlížíš k Sergejovým praktikám, pze sám bys toho schopen nebyl. Uvědomuješ si, že se vlastně za Sergeje schováváš? Že to nejsi ty? On ti dodává odvahu chovat se stejně bezohledně, zneužívat situace

Oto (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

Jsi prase, když ti dělá dobře koukat na druhé jak souloží. Tohle dělá jen úchylnej člověk a to ty už jsi. Fuj

Ota (So, 14. 12. 2019 - 22:12)

A já s tou svojí mizernou výbavou nemůžu být takovej "chlap" jako on.Se mnou Milunka takhle v létě nevzdychala jako když jde do ní on.Vidim to porovnání jak se ozývá při něm.Tak aspoň užívám pohledem a vžívám se do Sergeje a dotýkám se jí rukama a jsem za to rád že mi je to dovoleno.

Sany11 (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Sergej to dela Milune porad, ze na ni leze v noci, kdyz spi. Ona to vi, asi ji to moc nevadi. Jen se tuhle bala, aby nebyla tehotna, kdyz to udelal podruhe. No a Ota? Clovek nevi, jestli ho ma litovat nebo odsoudit. Asi neco mezi tim.

hmmm (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Vypadá to, že Miluna si sáhla na bahnité dno. Ona sice nemůže mít tolik sexuálních partnerů jako když neměla hifa, ale prasárny a způsob života jsou to daleko horší než s cikánama. Ti, když jim Miluna ošukala Marcela, kterého předtím uspala rohypnolem, s ní chtěli ukončit diplomatické vztahy. Pak si to teda rozmysleli a Miluna jim porodila další tři děti

Anonym (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Tak takhle nesouložej ani zvířata, hnůj

Andrea (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

No to je fakt hnusný,takhle zneužít bezvládné tělo nemocné Milci

tak (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

jste se tady sesypaly na Otu. Kdyby tenhle způsob života Miluna nechtěla, tak tam už dávno není. Ota k tomu patří, nestačí mu, že Miluna řekla NE. On se od Sergeje učí, že si k ní může dovolit, co on chce. Tohle muži s malým sebevědomím dělají. No Miluna se k tomu vyjádří sama

Lalla (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Souhlasím, asi jsem zbrkle reagovala, dalo se to čekat. Navíc Miluně to určitě vadit nebude, resp. ona nechápe, že by jí to mělo vadit. Jinak bych řekla, že kdyby se jednalo o jaksi obyčejné :) lidi, tak by je taková žena mohla žalovat za znásilnění.

ten (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Sergej má Milunu jen na sex no fuj

a (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Miluna má Sergeje na peníze a sex, protože Sergej pracuje, živí, šatí, ubytovává

Reklama

Přidat komentář