Reklama

Rakovina varlat

milada (So, 10. 1. 2009 - 12:01)

Nic není stoprocentní, ale tříselný kanál vede k varlatům, takže bych řekla, že to bude ono. Ten rozstep

stur (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

zdravim vsechny, pobolivalo me leve trislo a leve varle, byl jsem s tim u urologa, ktery me projel ultrazvukem a rekl ze to je nejaky rozstep triselneho kanalu napravo a ze se to pak resi plastikou, o tyden pozdeji me zacalo pobolivat prave varle a porad ho jakoby cítím. to se ten rozstep kanálu muze projevovat takhle ? mel jsem strach ze to je rakovina, jnevíte jestli je to vysetreni ultrazvukem stoprocentní ?

karel (So, 3. 1. 2009 - 08:01)

dobrý den už 2 dny mně bolý pravý varle muže to být rakovina?? před tím jsem byl bruslit a spadl jsem a nic jsem necítil a přijel jsem domů a tak za 2 hodiny mně to začlo tak se ptám jestli je to tím nebo ne ??? děkuju
email je voska.k"seznam.cz

Mirek (Út, 30. 6. 2009 - 19:06)

Dle mého se jedná o varikokélu.Já mam to samé, od března čekam na operaci.Urolog praví počkáme a chodim po vyšetřeních.Mě to už bolí a je to nepříjemné.Tak uvidim,kdy co nastane.Zajdi na urologii.

J (Čt, 15. 11. 2012 - 16:11)

Ahoj Jardo. Díky Ti [email protected]

Petr (Pá, 9. 11. 2012 - 18:11)

Nazdar. Klid Petře, Než se...Ahoj Jardo. Díky Ti za povzbuzení. Ale přeci jen napíšeš mi tvůj mail? Rád bych si s tebou o této nemoci popovídal víc. ( s jakými pocity si to prožil) a ( jak ti jdou všechny tělesné funkce po vyléčení)

Jaroslav (Pá, 9. 11. 2012 - 09:11)

Ahoj Jardo, díky že si...Nazdar. Klid Petře, Než se to uklidní to může trvat měsíce. Po chemě hodně pí aspoň 3lza den. Dělej si čistící čaje.Jez hodně ovoce min. 3ks za den, prostě pestrou stravu . Vyčistit tělo od chemy a zregenerovat tělo to je práce na rok.

Petr (Út, 6. 11. 2012 - 17:11)

Také jsem dostal tuto...Ahoj Jardo, díky že si zareagoval na můj příspěvek. Ale prosím chtěl bych si o této nemoci s tebou napsat víc řádků, napíšeš mi prosím tvůj mail? - - - - Jinak řeknu v krátkosti, že jsem už téměř vyléčený, nemoc chytli lékaři včas - byl to malý nádůrek jenom. ale + k tomu jsem prodělal 4 cykly chemoterapie ( minulý týden akorát jsem dokončil tu 4tou). A už by to asi prý mělo stačit. CT a i krvinky mám dobré. - - - Jen si pořád ne a ne zvyknout jen na to jedno zbyvajici varle. Mám ho moc citlivé ( jak lítá v tom prazdnem šourku). JInak sex. potenci mám trochu zabetonovanou, ale to je zřejmě celkovou léčbou CHEMOTERApiemi. mÁM vůbec porušenou celkovou imunitu. - - - Tak prosím napiš mi mail a popovídáme si jo?

D (Po, 5. 11. 2012 - 21:11)

Dobrý den chci se zeptat...Jisteze ano. Nicmene je-li vcas diagnostikovana, je prognoza pacienta lepsi nez u jinych rakovin. Jakmile je vsak rakovina v nekterem varleti zjistena, varle se chirurgicky odstrani.

Jaroslav (Po, 5. 11. 2012 - 20:11)

Prosím najdu na této...Také jsem dostal tuto rakovinu. Co se týče
sexu nic nepoznáš , jedno varle to zvládne. Je pravda , že může být citlivější.Musíš si uvědomit ,že tato rakovina je rychlerostoucí.Velice rychle metastázuje. Takže pokud si měl nádor jen ve varleti tak si měl velký štěstí a ostatní je sranda.

anonym (St, 31. 10. 2012 - 19:10)

Dobrý den chci se zeptat jestli se dá na rokovinu varlat umřít děkuji za odpověd

Petr (Ne, 28. 10. 2012 - 18:10)

Prosím najdu na této diskusi člověka, který jako já prodělal rakovinu varlete? Chtěl bych se ho zeptat, jak se mu žije jen s tím jedním varletem? Jak mu jde sex. funkce s jedním varletem, jestli mu jedno varle nevadí při sportu, nebo při jízdě na kole, nebo jiné aktivitě? Jestli ho pocituje, nebo nepociťuje citlivé? Vůbec celkově jestli mu to nevadí jedno varle v životě? Díky

Petr (Ne, 28. 10. 2012 - 18:10)

Prosím najdu na této diskusi člověka, který jako já prodělal rakovinu varlete? Chtěl bych se ho zeptat, jak se mu žije jen s tím jedním varletem? Jak mu jde sex. funkce s jedním varletem, jestli mu jedno varle nevadí při sportu, nebo při jízdě na kole, nebo jiné aktivitě? Jestli ho pocituje, nebo nepociťuje citlivé? Vůbec celkově jestli mu to nevadí jedno varle v životě? Díky

kuli (Pá, 26. 10. 2012 - 02:10)

vyhledejte rakovina a homocystein

Láďo (St, 10. 10. 2012 - 19:10)

zareaguješ na muj přispěvek? PETR

Láďo (St, 10. 10. 2012 - 19:10)

Ahoj LÁĎO. Prosím zareaguješ na muj dotaz? Četl si to, co jsem ti psal jako reakci na tvůj příspěvek?

karel (Ne, 7. 10. 2012 - 00:10)

Dobry den, mám na levém varlati takovej váček, nwm jak to správně nazvat ,je to oddělený od varlate takovou jakoby blánou, da se zmackou a nebolí to, někdy je to měkký a někdy zase tvrdší . Je to jakobych měl 3 varle. Prosím o odpověd, jestli nevýte o co se jedná. Děkuji za odpověd

Petr (St, 12. 9. 2012 - 13:09)

Zdravím, letos 16 března mi...Ahoj Láďo. I mě postihla rakovina varlete ! Také mě vyoperovali levé varle, kde byl nádůrek 3,6 mm. Operace byla 29. 6. 2012. Také mě onkologové dali 3 cykly chemoterapie jako Tobě. 2 už mám za sebou , ta třetí poslední mě čeká 20. září. - - - - Jsem rád, že jsem na tuto diskusi narazil a narazil i na Tebe. - - - - Moc rád bych si s tebou o tom alespoň po emailu popovídal. Prosím napiš mi tvůj email, rád bych si vyměnil s tebou o této nemoci pár řádků. Chtěl bych se tě zeptat, kolik je ti let? Mě je 35 a jsem stále svobodný. Ty už jak jsem se dočetl máš děti. A TO MĚ PRÁVĚ TRÁPÍ. Jestli budu moci mít po rakovině děti a po těch chemoterapiích? A jak ti to jde v sexuálním životě? Jestli jedno varle, které tobě i mě zbylo má na funkci vliv? ted co jsem ještě nemocný, tak mě potence vůbec nejde. Mám o to strach. Přeju si aby se mě sexuální chtíč vrátil. A zároveň se i celkově uzdravil. - - - LÁĎO PROSÍM RÁD BYCH SI S TEBOU O TOM POPOVÍDAL ASPOŇ PO EMAILU. Napíšeš mi tvůk kontakt? Díky PETR

Láďo (So, 1. 9. 2012 - 15:09)

Přeji ti hodně zdraví a myslím si,že jsi tu rakovinu porazil. Přišel jsi včas a to je dost důležité. Všichni nade mnou,prosím vás okmžitě běžte k lékaři. Nemusí to nic znamenat,ale taky může. Čím dřív přijdete tím více máte šancí. Přeji vám,aby to nic nebylo.

Láda (Pá, 31. 8. 2012 - 16:08)

Zdravím, letos 16 března mi byl zjištěn zhoubný nádor na varleti. 20 brezna jsme prodelal operaci kde mi varle odstranili následně jsem prodělal 3 cykly chemoterapie. Dnes je 31.8 a v ponděli nastupuji zpatky do zaměstnání. Asi nejhorší na tom všem jsou chemoterapie ale tím že jsem si to vůbec nepřipoustěl a bojoval jsem za pět měsíců zcela fit. Mám doma tři děti a manzelku a to je ten největší důvod bojovat. Jinak původně jsem sel k urologovi s podezrenim na triselnou kýlu proto ze jsem mel mirnou bolest v trisle a na konec z toho byla rakovina varlete.

Reklama

Přidat komentář