Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

mima (St, 11. 12. 2019 - 17:12)

Tys dopadl Rakato. Od kdy se má člověk vrahovi omlouvat? Dnes máš nějaké zatemnění myslí.

Rakato (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

Mimo, Mimo, vždyť jsi mi odsouhlasila, že Římané zabili Ježíše podle božího plánu. Takže podle tvé ideologie Římané udělali Ježíšovi službu, když chtěl být zabit, a oni ho zabili. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleduj trochu logickou linku.

mima (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

Rakato, ty dnes pleteš páté přes devate. Nepsal jsi až se omluvim Římanům, že ukřižovali Ježíše?....... Vždyť ty ani nevíš, že to Židé ukřižovali Ježíše...a logiku sledují, protože jsi chtěl po mě omluvu a já jsem ti napsala, že vrahům se nebudu omlouvat..........asi si neuvědomuješ Rakato, že Ježíš se vůbec nemusel nechát i ukřizovat. Přece to byl Bůh v těle. On mohl použít svou sílu, zavolat anděly na pomoc a zničit všechny ty co křičeli " ukřižovat ho " Sama příroda se začala bouřit. Slunce schovalo svou tvář, země se začala třást, skály plakaly.....

Rakato (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

Jak to myslíš, že Židé ukřižovali Ježíše? To se stavíš přímo proti bibli? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Psala jsi, že ježíšova smrt byl boží plán. A teď vykládáš, že se nemusel nechat ukřižovat? No - podle mě nemusel, protože lidé nebyli vinni prvotním hříchem a proto jich od něho Ježíš nemohl zbavit. Ale podle tvojí víry by vám byl živý Ježíš na nic, protože byste byli pořád vinni prvotním hříchem a neměli proto proč Ježíše obdivovat. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ty jsi fakt neskutečná - jen si vymýšlíš, co se ti hodí do krámu, hlavu patu to nemá.

mima (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

....Pilát se ho pak pokoušel propustit, ale Židé křičeli: Jestli ho propustis , nejsi císařův přítel......." Hle, váš král", řekl Pilát Židům. Ti však začali křičet: Pryč s ním! Ukřižuj ho......

sardanapal* (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

No jo , Ty máš nejspíš ňáký ne kosher předválečný vydání ...

Rakato (St, 11. 12. 2019 - 22:12)

Vždy rozhoduje šéf, a tím byl Pilát. Kdyby Židům nevyhověl v jejich žádosti popravit Ježíše, mohli by sice protestoval, ale Římané by je zase postavili do latě. -----------------------------------------------------------------------------------------
Už vím, kde je problém - nevidíš věci ostře, jaké jsou. Křik davu je pro tebe rozhodnutí.

Tonda Vlas (St, 11. 12. 2019 - 20:12)

Svatý Augustin vysvětluje, že pokud někdo svým zle míněným skutkem ve skutečnosti někomu prokáže službu, tak to nebude míra toho jak bude Bohem souzen ale že ho Bůh bude soudit podle míry jeho zloby. Ono to platí i obráceně. Někdo vykoná něco, což se projeví jako objektivní zlo ale při tom ten člověk zlou vůli neměl. Kde není zlá vůle není Božího odsouzení.

Rakato (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

Pěkné vysvětlení. Římané zabili Ježíše bez zloby, jen na žádost Židů, takže jsou bez viny. A Židé sice žádali uskutečnění zlého skutku, ale zlo nespáchali, takže před bohem jsou také bez viny. Vlk se nažral, a koza zůstala celá. Uměli v tom ti staří borci chodit! ----------------------------------------
Ale to jen reaguji na svoj poznámku. Podstata věci je, že bez božího svolení nikomu ani vlásek z hlavy nespadne. A sami potvrzujete, že smrt Ježíše byl boží plán. Takže tuplovaně platí, že jak Židé, tak Římaní nejsou vinni smrtí Ježíše. De facto ho zabil Jehova. celé to zosnoval a nechal uskutečnit (i když tomu mohl lehce zabránit, protože je všemocný). A když připustím trojici, tak Jehova v Ježíšovi zabil sám sebe. Duch to nevydýchal a umřel také. (Možná proto o nich není nic slyšet.)

Tonda Vlas (St, 11. 12. 2019 - 22:12)

hymnus k oslavě Krista Trishagion zní. HAGIOS HO THEOS, HAGIOS ISCHYROS, HAGIOS ATHANATOS, ELEISON HYMAS - SVATÝ BOŽE, SVATÝ SILNÝ, SVATÝ NESMRTELNÝ, SMILUJ SE NAD NÁMI. Na dřevu kříže nezemřela Kristova božská přirozenost ale pouze přirozenost lidská. Kdyby na něm zemřela i jeho božská přirozenost, tak by to pro důsledek nemohlo být nikým zpozorováno. Důsledek by byl takový, že vše co existuje mimo Boha, veškeré jsoucno viditelné i neviditelné by bylo anihilováno a při jeho zmrtvýchstání zase odanihilováno.

Rakato (St, 11. 12. 2019 - 23:12)

A já říkám, že u nás v tůni žije vodník, a v lese běhají divoženky.....................................................................................................................................
Copak nevnímáš, jaký jsi napsal blábol? Myslíš, že někoho zajímají křesťanské výmysly o jakési přirozenosti boží? Když se navíc křesťané nikdy se žádným bohem nesetkali? A ta vaše trojice? Někteří křesťané říkají, že neexistuje, že Ježíš byl prostě jen člověk. Odporujete sami sobě, ale přesto vysvětlujete, že bůh existuje. Ty vůbec netušíš, zda máš pravdu, v tom je tvoje bída.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Jo tak alkáč se tu rozhodl evangelizovat. Tak to už nemá chybu. Ledvinka bude ode dneška předstírat evangelistu a vyučovat morálku. :-) Tak nic mizím. Přečtu si to tu až tak za týden.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

"Dej mi pokoj" neznamená, že hledám Krista. "Dej mi pokoj" znamená v překladu "vyser se už na to, ty stará opilecká kurvo". Je to jasné? Buď mi ta stará zadýchaná kurva dá pokoj nebo ne. Já si s ní psát nechci. Nemám zájem si tu psát s nikým. Opakuji s nikým. Možná si občas něco přečtu. Multinick je na osacr mazán taky kvůli tomu, že tam začal psát o černoších a jejich IQ. Takže se potvrdilo, co jsem říkal. Na osacr bych nemohl psát. Je tam cenzura. Tam ani na doktorku nechci psát. Tady jsou jen divní pobožní. Jyrka, Mima a Vlas - ani s jedním si nechci psát, ani nechci nic od nich číst. Vždycky jsem je přeskakoval, pokud v tom nebyl můj nick. Občas si něco přečtu od Rakato. Když o mně ti tři nebudou psát, nebudu reagovat. Píšu to v klidu, o Tonym si myslím doopravdy, že je to troska, ubožák, nicka, odpad. Poznal jsem to hned v telefonu. Chtěl jsem telefonát hned ukončit, když jsem zjistil, jaká troska mi volá, ale ze slušnosti jsem ho nevypnul a říkal jsem na všechno ano ano. Když se vymluvil, tak jsem to vypnul. Dneska bych ho vypnul po pár vteřinách. Dneska bych ale hlavně už s žádným pobožným nechtěl mluvit. Je to jeden magor vedle druhého. Hlavně ti tři: alkáč, smažka a ta blbka.

Tonda Vlas (Út, 10. 12. 2019 - 01:12)

Hvězdoune lžeš, tvá pýcha a psychopatie se sečetly. Jediný Rakato ti tu bude tleskat.

Tonda Vlas (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Byl jsem to já. Dnes tu za mě kupodivu nikdo fejky nepsal.------------- Ty jsi Ježíše zavrhl, tak už pokoj nenajdeš, budeš čím dál tím více propadat své psychopatii a čím dál tím více zuřit.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Nepíše to Tony, ten se psaní o Kristu vyhýbá. Někdo ho paroduje. A já nehledám žádný extatický pokoj v náboženském blouznění. Stačí mi, když se to alko prase zaměří na někoho jiného. A žádného Ježíše jsem nezavrhl. Žádný ani neexistuje. Jsou jen pobožní, co mají nějaké halucinace.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Prase napsalo: "Nachytal jsem se na to pouze já a ten nebohý pán z Grano Salis, co už zemřel. A pak jsme byli vystaveni tvým nehorázným pomluvám."-------------- Jakým pomluvám, prase? Já ti říkám do očí, že něco jiného píšeš tady, a něco jiného v telefonu. Je mi z tebe na blití, flaško. Nevím, proč se tu s tebou vybavuji, ty odpade. Tebe měla matka potratit. Jaký máš přínos pro společnost, ožralá ledvinko? Dej už mi kurva pokoj!

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Já ti dát pokoj nemohu ani nemohu dát pokoj nikomu jinému. Pokoj ti může dát jedině Pán Ježíš ale toho jsi ty zavrhl!!!

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

* Vlas podle mě nikdy pobožný ani nebyl, ani podle toho nikdy nežil.*------------------------Co si o mne myslíš a píšeš ty, je mi zcela ukradené. Ty sis tu průkazku sám o sobě co jsi, svým psaním už vystavil.---------------------Až pozdě večer, jsem teď zase v Berlíně a musím nutně do města.

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

*Jen to nešikovně napsala?*---------------------------Tu otazník být neměl. A ty jsi hned dal průchod svému mysogymnímu hulvátství. Tobě tu může tleskat jedině tak Rakato, nikdo jiný.

Reklama

Přidat komentář