Reklama

masturbace ve škole

tamara (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

aha,to ja to mam jinak,nejdriv takove lechtani v podbrisku a potom několik silnych stahu za sebou až bych omdlela,ale nertřikam nic a moc bych chtěla

Matt (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

To ja zase naopak potom řešil kam s tím. Občas se mi stalo, že sem u sebe neměl kapesník a zjistil sem to, když už to na mě šlo..

tamara (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

no jasně,kluci mají střikaní jasne ale ja s moji kamarádkou janou nic,obě mame kreče při orgasmu ale nic nestrika

Tamara (Po, 18. 11. 2019 - 07:11)

No to se toho stalo,jedno slovicko jsem nenapsala no,koho to asi zajima,ale to je pravda ze jsem si to delala pod stolem ve skole a sedi vedle mne kamaradka janicka a ona kdyz mne vydela tak taky,mneli jsme sukne tak to slo dobre

Kundoslav Vojel (Ne, 17. 11. 2019 - 21:11)

Holčičko, radši se nauč česky a pak o něčem vyprávěj.

Tamara (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

Mi kdyz jsme mneli rozmnozovani tak jsem si to delala pod stolem,bylo strasne vzrusujici

Trautek (Pá, 16. 8. 2019 - 14:08)

no pustím vám takovou pěknou písničku na tohle téma. https://www.youtube.com/watch?v=nehTqjQv9lE

Ahoj (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Já.masturbuji taky ale většinou doma přes den i noc jak kdy jednou mne nacapala sousedka byl jsem u ní jak to dělám ona měla syna a ten to také dělal ale to bylo v dětství bylo mne přibližně deset let a jemu o dva roky více a on kvůli tomu nosil i plenky aby veškeré semeno šlo do plenek a ne do oblečení špatně se to pak pralo tak právě ty plenky používal a vždy před výměnou pleny si to udělal tak šestkrát za sebou. A zpět ke mě mne řekla že takto ne dala po demne suchou plenu a řekla mi vše co máš na sobě tak vysvleci jako trenky a punčocháče které jsem ještě nosil rád tak od pasu dolů jsem byl nahý nechala mne to udělat tak ještě třikrát a pak to nastalo otrela mne jinou namocenou plenkou pak vzala mast a namazala mezi nohama a zasypala pudrem já už věděl že dostanu pleny ale ne takový balík plen bylo jich tak asi šest plen a pak velké gumové kalhotky a vše zapla a ještě batoleci punčocháče se slemi. Ale jak mi pindik v tom stál tak masturbace pokračovala dál akorát že jsem měl pleny a on mne říkal že to takhle nebude s takovým balíkem plen že on má jen tři pleny s gum kalhotky a punčocháče se slemi prý se uvidí jak se pomocim a pokadim tak podle toho budu muset nosit plenky ale pri když se masturbace nedělá tak plenky nedostává ale stejně vždycky si oni řekne na noc a vždy mu ji dá a když si řekne že je chce i přes den tak je také má rád říkal i to že ho plenky vzrušujou a vždy před tím přebalování si to udělá to ho máme nechá udělat. A moje matka si mne vyzvedne za chvilku ale jak jí řeknu že mám plenky na sobě. A sousedka ji řekla jednoduše že mne chytla jak masturbuji že mne dala klasické látkové pleny s gum kalhotky a batoleci punčocháče se slemi tak mamka na mne kouká jak ležím v posteli a s pořádným balíkem plen a říká dobře ti tak já jsem to už měla udělat dávno ti dávat pleny kdo to prádlo má po tobě furt prát řekla že nakoupí pleny a bude mne je dávat že když chci masturbovat tak jedině do plenek jinak nikoliv a pak mne řekla že mne tam nechá do večera a v pátek odjíždím na služební cestu tak se o tebe bude starat sousedka.

Milan R (So, 11. 5. 2019 - 18:05)

Mě to dělá holka se kterou sedím v lavici. Musíme sedět s holkou, abychom prý nevyrušovali. Každou chvíli mi dává ruku na rozkrok a hladí mě tam. Nejhorší je pro mě udržet se v klidu a nedat to nijak znát. Už jsem se i párkrát udělal a flek musel zakrýt mikinou. Já ji to taky dělám, až má mokrý rozkrok, hlavně o přestávce. Je to skvělá holka a vlastně se mi to líbí, jak si hrajeme. Už jsem do ní i několikrát zasunul. Když nemám rodiče doma, tak přijde a děláme si to navzájem a je dost hravá a dokonce polyká.

Kamil (So, 11. 5. 2019 - 14:05)

Čaute
No já si to ve škole taky dělám. Občas po obědě přijdu dřív, zajdu do šatny, nebo na záchod a šup hup a už honim. Jednou se mi stalo že sem honil a přišla tam učitelka.Sice jsem ho stačil uklidit, ale přes tepláky bylo vydět že mi stojí.Sedel sem a dělal že si sundavam boty. Ona povídá tady nebudeš, šup ven. Ja řek že tu chci bejt a ona tys nerozuměl? Já stal a ona mě projela očima a vyvalila oči jak se zasekla v mim rozkroku.Zdálo se mi že se slabě pousmála. A když jsem se pootocil a kouk znova na ni, všiml jsem si že na mě kouká. V klacku mi hucelo ještě víc a já zariskoval a řek. Ja si dojdu na zachod, ještě.Zasmála se a řakla jo di a koukla mi do rozkroku. Ja šel a vyhonil jsem si ho tam. Ona to určitě tušila. Protože při odpoledce se spolužák přihlásil a chtěl na WC a učitelka povídá.Jdi a Kamil je už vyčůranej, že a uslala se a zakroutila hlavou.

Krystof (Ne, 2. 2. 2020 - 06:02)

Taky jsem si ve škole honil

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 11:04)

Honil každý strikal sem na lavici po tělocviku sem vždy poslední odcházel a přál si aby mně učitelka načapala ta slast a ukojeni a ten výbuch semene prostě mazec

Milan (Po, 3. 2. 2020 - 13:02)

Já jsem si ve škole, když byla aspon trochu možnost, taky honil a to ještě "nasucho". Jen chlap ví, jaký to byl hezký pocit na čurání. Dnes je mně šedesát, jsem ženatý, ale honím stále. Masturbace je nejsvobodnější sex.

Jes (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

Jsem v devítce a skoro neustále. Při hodině si pomůžu rukou a dodělám se na záchodě. Radši chodím v černém, protože jsem to už párkrát na záchod nedala a tak ten flek není tak vidět. A po škole to už řeší můj kluk a jeho kamarád. Kousek od školy máme takové místo, kde nás nikdo nevidí a tam mě to udělaj rukou, až mám rozkrok celý mokrý. Někdy mě to tak rozruší, že se až počůrám, že to mám až v botech, ale chodím pěšky, tak to domů dojdu. Rodiče v tu dobu nejsou doma, tak je to v pohodě. Asi se od nich nechám i odpanit.

Kubko (St, 10. 4. 2019 - 07:04)

Napis mi tvoj ig alebo fb kuknem si ta;)

Kubko (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Ja bych ta najradšej odpanil

Arnest (Po, 8. 4. 2019 - 22:04)

Holky bejvate nadrzene ve škole?

M (Po, 1. 4. 2019 - 17:04)

Ja sedaval vetsinou az vzadu a vzrusovalo me jak byla ze zadu holkam krasne videt podprsenka a rajcovaly me jemne silonove puncochace, protoze holky vetsinou chodily v minisuknich, tak jsem ocima hltal jejich nozky a taky me vzrusovalo, kdyz jim nad pasem sukne a vykasanou halenkou byl videt zesileny pas tech silonovych puncochacu i s tim svem, jak byly sesite. To se nedalo vydrzet a musel si ho opatrne drazdit, ale ne az k vystriku. Ten jsem si uzil az doma s mymi fetisi, katalogy damskeho pradla a pritom jsem strikal nekdy mozna i pres metr daleko. Jo krasne casy.

Jitka (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

Dělala jsem si to v devítce na začátku školního roku. Jeden kluk to poznal, ale byl zticha až o přestávce mě to potichu řekl, co viděl. Slíbil, že si to nechá pro sebe a tak jsem ho zdržela po škole a šla s ním na záchod a tam mu ho nejdřív rukou a potom pusou udělala až do konce a před ním spolkla. Ten byl z toho totálně vedle a tak jsem ho nechala šáhnout a chtěla jsem, aby mi ji pořádně projel, až se udělám. Moc mu to nešlo a tak jsme se sbalili a šli společně pěšky tam kde by nás nikdo nevyrušoval a zaučila jsem ho. Prostě jsem chtěla mít mokro v rozkroku a u černých džínsů to není tak vidět. U sepraných modrých a šedých to bylo vidět parádně a moc se nám to líbilo. Měla jsem je jen rozepnuté, aby tam strčil ruku, občas jsem to nevydržela až jsem se z toho počůrala. Když měl on světlé džíny, tak jsem mu ho schválně třela přes ně, až vystříknul do nohavice a měl mokrý flek. Vydováděli jsme se parádně a mámy měly asi radost z toho praní. Asi něco přes rok jsem spolu chodili a navzájem si to dělali. Budu končit střední a ráda si na to vzpomenu, na ty začátky.

George (Po, 1. 4. 2019 - 09:04)

Holky klidne si s vama o tom budu dopisovat napiste mi sem vas mail nebo cislo

Reklama

Přidat komentář