127095 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na To bylo obecně o daních a teď
JO!...Takže "pravice "jako může za to,že v ČR jsou jedny z nejvyšších daní v Evropě?!...Víš vůbec jak dlouho vydělává průměrný Čech na daně v tomto státě ?..Přes půl roku.!...Již za bolševika stála výroba láhve Rumu as 5 KČS a v obchodě se to prodávalo za 50 KČS.Tohle je ale pouze příklad...ale funguje to do dneška a ve všem..výrobní cena je pakatel a pak se to prodává za stonásobná %% v obchodě...Třeba uplně nové auto ihned po vyjetí z prodejny ztrácí na ceně kolem 50 000 a tomu se říká daň z luxusu...já bych do nového auta nikdy nešel!...Mám svou Škoda Felicia rok výroby 1996 a taky si vezu šunky z bodu A do bodu E a spolehlivě a za lidovou cenu....no...nyní je již noc atak jdu spát a pustím si k tomu onlive přenos od Západní zdi v Jerusalemě...budu opět v Israeli,to bude super....
2. Prosinec 2019 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Národy pořád vznikaji,
já bych ten národ nepodcenil..to udělal i Napoleon a Hitler a dopadlo to jak to dopadlo.
2. Prosinec 2019 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jedině ČSSD jse chopna se postavit za českého zákazníka, dneska už bohužel většinou zahraničních řetězců a donutit např. mít 50% zastoupení českých produktů a mít je i řádně na letáčku a za levné ceny. Stejně tak je schopná zavést sektorovou bankovní daň a naši půdu chránit zakonem Stejně tak zamezit akciím na doručitele, ochránit minimální mzdu, udržet valorizaci důchodů a také rodičovského příspěvku, zateplovat domy, dát zlevněné jízdné pro dané specifické kategorie občanů co z toho nejvíce benefitují a nemohou si to dovolit. S vládou pravice jsme se dostali jako obřané jen do dluhové pasti a to nejen státní, ale i osobní a nebyli schopní pomoci. Prootže oni byli ti šmejdi, oni byli ti lichváři, a vymahači dluhů,které sami nadělali a podvodem z občana podpisem vylákli.
2. Prosinec 2019 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Národy pořád vznikaji,
Máš pravdu , pěkně se smrskla říše nad kterou slunce nezapadalo . Dnes je jen satelitem své bývalé kolonie . A jak je vidno z toho pojetí jejich demokracie , tak by potřebovali vládu tvrdé ruky . Možná už je pozdě a postupující degradaci už asi nelze zastavit .
3. Prosinec 2019 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Zaměstnance automobilek po celém světě čekají velké změny. Často pobírají výrazně nadprůměrné mzdy a odměny. Světové automobilky se však v následujících letech chystají masivně propouštět a zdůvodňují to často právě úsporou mzdových nákladů. „Řada evropských automobilek i někteří výrobci dílů již oznámili předpokládané propouštění zaměstnanců, zatím zdůvodňované zejména úsporou mzdových nákladů,” řekl Právu automobilový analytik Antonín Šípek.“ (https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/automobilky-budou-propoustet-ve-velkem-o-mista-prijdou-desitky-tisic-lidi-varuji-analytici-40305639?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null) --- Velký překvapení? Ale kdeže, nevyhnutelnej důsledek idiotský politiky evropský socialistický unie, když třeba zelenorudejma magorama prosazený emisní limity jsou prakticky nesplnitelný, když třeba ve vyblblým Německu automobilky vomezujou výrobů dieselovejch motorů a chystaj jejich brzkej konec… vývoj a výroba jejich idiotský náhražky, elektrickejch aut, se (díkybohu) rozbíhá jen zvolna… --- A možná bude docela veselo, až ten byrokraticko – socialistickej cirkus pochopí, že ani ty elektromobily nejsou to pravý vořechový, a potichounku vod nich začne dávat pracky pryč, stejně, jako panuje nápadný ticho s přidáváním všelijakejch řepkovejch sraček do motorovejch paliv… a to přidávání mělo původně stoupat snad a ž k nebesům… --- Vono se těm zelenejm teroristům dobře propagujou elektrický autíčka… když se veškerý ty škody na životním prostředí projevěj hlavně tam, kde je těžený lithium, nezbytný pro akumulátory, kde ty auta vyroběj a do Evropy dovezou… jo, ty autíčka jede tichounce (pokud neprojdou ty nápady z dílny zelenorudejch bezmozků vopatřit je zdrojema randálu, kvůli těm, co hůř slyšej…) a nečmoudí… protože se čmoudí v uhelnejch elektrárnách. Ty kydy vo vokamžitým zastavení těžby uhlí, deroucí se z tlam aktivistů a ekoteroristů jsou vopravdu povedený – a ten výpadek výroby elketrickýho proudu chtěj nahradit jak? Budou usilovně třít ebonitový tyče liščíma vohonama a do sítě dodávat takto vyrobenej proud? No, vlastně by to nebylo tak špatný… sice efekt nepatrnej, ale možná by se aspoň některejm z těch magorů v palicích rozsvítilo...
3. Prosinec 2019 - 4:57
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Slovinsko čelí sílícímu náporu migrantů"....Za vším jsou Sionisté !!! Pokud tohle lidi nepochopí a nepřestanou je volit, tak nakonec zničí celou Evropu !!!
3. Prosinec 2019 - 5:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Evropská komise poslala v pátek konečný audit, podle kterého je Andrej Babiš ve střetu zájmů. Ten to odmítá, a navíc zpochybňuje schopnost evropských komisařů ve vykládání českých zákonů. V reakci na audit vyzývají opoziční politici ke společnému postupu. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček to na svém Facebooku komentuje jako jasný pokus o svrhnutí vlády. „Nač chodit kolem horké kaše. Oč tu kráčí? Politické neziskovky, mainstreamová média a liberálně-levicová opozice, tedy skupiny, které nejsou schopny uspět v demokratické soutěži, se s úředníky z Bruselu za zády snaží svrhnout vládu,“ má jasno Ovčáček. A pokračuje vyjádřením, že Česká republika se neřídí výkladem zákonů z Bruselu. „Buď je Česká republika suverénní zemí a řídí se podle českých zákonů, nebo je protektorátem, který řídí nevolení úředníci v Bruselu. Jiné volby není,“ píše Ovčáček jeden příspěvek za druhým.“ (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pokus-o-statni-prevrat-Diktat-z-Bruselu-Pamatujte-si-neziskovkari-Jiri-Ovcacek-je-ve-varu-Zde-je-duvod-605532?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk) --- Celkem výstižný… nebyl jsem, nejsem, a nedá se vočekávat, že budu Babišovým voličem (především po těch slibnejch žvástech vo budování státu, jako firmy, a neradostný současnosti, kdy anosocanskej cirkus rozhazuje erární prachy jak šílenej), ale ten hon na Babiše je fakt nechutnej… a Ovčáčkova slova vo pokusu svrhnout vládu jsou přesný. --- Kdejaký hovado s vobrovským egem, přesvědčený vo svý nevomylnosti, kdejakej ubožák ze stran a straniček, který přišly vo početný voličský zástupy, se snažej dostat ke žlabu, nic jinýho… Plný tlamy demokracie, když je po jejich… podrazy a prasárny, když ne.
3. Prosinec 2019 - 5:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na „Evropská komise poslala v
Já říkal že ho oškubou jak to kuře z Kosteleckých uzenin
3. Prosinec 2019 - 5:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Správně navolit daně je ta nejdůležitější věc ve státě a vybírat je taky, ne je nechat obejít daňový předpis. Tady je jasné, že Kalousek opravdu nebyl vhodný člověk, naopak Schillerová se zdá tam sedla jak skoba do trámu.
3. Prosinec 2019 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Menší daňové zatížení než oněch 40% nemůže být, je to jako udělat křivý barák nebo běžet hlavou vzhůru. Jsou makroekonomické zákony, které neobejdeš. Lidé pracují a nějaký čas již nejsou schopní pracovat ve většině náročných povolíní co vykonávají a nějaký čas jsou děti a připravují se na náročná za městnání. Tudíž proto těch 40%. Ukaž mi stát který má méně a funguje?!
3. Prosinec 2019 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já píšu jen prová vážně diskutující. Takže třeba někteří podnikatelé co k svému podníkání spíše podnikavci ani nepotřebovali dokončit více jak nižší stupeň základní školy a zbytek si mohli hrát si mohli jen odsedět a hrát si.Tak pak mají představu (a také to tak jářku dělali), že budou mít autoservis a veškerý peníz daj jak wietnamci do velké peněženky, za ní koupí někde náhradní díly a to co dostanou za namontování těch dílů do aut zákazníků , ten rozdíl, tak za ten koupí třeba nový stroj a nebo myčku a zlý stát jim přeci nemůže vzít 40%! Stejně tak prodavač párků, koupí někde párky z výprodeje za tři koruny jeden a rohlík za dvě 2 koruny a hořčici za padesátník a narazí to na ohřívací bodec a udělá tři pohyby, hořčici do rohlíku a párek do rohlíku, zakápne znovu hořčicí a zabalené do ubrousku vyfásne od zákazníka 25 Kč. Takže 20 Kč si myslí, že dá do kapsy. To už může rovnou pálit hudbu a prodávat načerno a veškerý zisk si nechávat, nebo jezdit po vesnicích a prodávat lízátka a cukrovinky A kde bude na policii, kde bude na armádu, kde bude na výstavbu silnic, školek, domovů důchodců zdravotnictví?!
3. Prosinec 2019 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Teď vážně, v našich končinách a nejsme jen Praha a mínění Prahy, praha žije z celé ČR, která ji zásobuje lidmi, dodávkami, energií, vodou, turisty, zaměstnaností atd., dělá jí rekreační zázemí, skladové, průmyslové areály, sportoviště, lesy ji okysličují vzduch. Je třeba aby politik nebyl jen reklamou vyhnaný prací prášek do funkce, ale skutečná osobnost, která již před volební kampaní byla známá tím co dokázala.
3. Prosinec 2019 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Výpočet daňového zatížení např. velkých firme je sloožitý a díky tomu vlastně neplatí žádné daně. Např. při podobných cenách nájmů, jízd, osobo kilometrů je tzv. sharing kola, koloběžky, apartmány v centru, stále levnější nebo stejně drahý kvůli tomu, že neplatí žádné daně.To prostě není možné.
3. Prosinec 2019 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mimochodem, ten výpočet 40% daňové zatížení je vlastně nesmyslný, je to suma všech různých daňí, které některé vůbec nejdou do rozpočtu, takže kočkopes. Těžko to může někdo kritizovat, když v tom je zakalkulováno zejména jeho důchod, jeho zdravotní čerpání až bude potřebovat ošetřit, jeho doprava, že vůbec jsou silnice, je MHD, že je stabilita-armáda, EU,nato. Že zloděj mu neklepe každý den díru do dveří, když odejde a chytí ho samostatně police.Že vragové a atentátníci josu včas anticipováni a zavřeni, že je kvalita hygienická, nejsou epidemie nemocí, a tisíce dalších prospěšných věcí z daní. Nejvíce samozřejmě vymýšlí tyhle hoaxy o nepotřebnosti státu a a daná zejména typi lidí s těmito charakterustikami 1/scifi fanoušci takových těch vesmírných flotil nezávislých na okolním vesmíru se soběstačnými generátory energie a úplnou recyklací všeho včetně stravy. 2/ miliardáři a multi desetimilionáři, kteří to co platí do rozpočtu opravdu zpět nedostanou a to co dostávají od státu nechtějí, protože si zaplatí větší a lepšá služby ze svého 3/blbečci co to opakují
3. Prosinec 2019 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Daně být musí ale ne Daně. Dana, tedy soukromník si někdy žádá vysokohorskou přirážku a tam vlastně občan musí, je donucen platit marže rovnající se těm daním, které ale platí sám sobě.
3. Prosinec 2019 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prostě není možné, aby zde určitá skupina podnikavců lezla do zadku jen jednomu státu a to USA.
3. Prosinec 2019 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Navíc je podezření , že to je stejná skupina rádoby "diplomatů" co lezla 40 let do zadku RUSKU.
3. Prosinec 2019 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
USA má přitom jeden z netvrdších a netvrději vymáhaných daňových systémů na světě s celkovým daňovým zatížením, podobným tomu v Evropě, nevidím tak důvodu, proč by jejich firmy neměli v Evropě platit daně za svoje podnikání a odvádět je pouze v USA, když si nechávají královsky platit za NATO.
3. Prosinec 2019 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A z takto nevybraných daní v ČR, tedy našich daní financují své války a např. výstavbu ilegálních osad v Izraeli, respektive, na Izraelem dobytém území v šestidění válce 68, de žije 800 000 ilegálních izraelců a o kterém mylně Izrale tvrdí, že se nejedná o okupaci, protože to nebylo v době války ničí území a tedy si ho zabrali asi z terra nulata, tedy země nikoho. Není to pravda, jde o Izraelem neuznaný stát Palestina a Jordnánsko.
3. Prosinec 2019 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Židovské vtipy jako rozdělíme spravedlivě zeď nářků. Izrael si nechá zeď a palestinci nářky, si nechte od cesty.
3. Prosinec 2019 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ANo, jako evropan jsem pro jasně vymezené hranice státu Izrael, žádný stát neroste do nebe. Nebudeme dělat vyjímky, jen neustále žít z katastrofy a kataklyzmatu židvoského národa za II. světové války, který se netýkal jen jich ale i jiných skupin a jiných národů. Kam až stát Izrael chce růst, snad to bude neomezení a statne se hegemonem jako USA v regionu?! Evropa má také své hranice. Označení zboží z ilegálních osad je správné. Jde o piratismus na úrovni státu.
3. Prosinec 2019 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ANo, jako evropan jsem pro
Co Češi, nemají ukousnout kus jiných států ta ohryzek co z nás nácisté udělali v období protektorátu?! V období kupónové piratizace se postavil řád upside down, ale je 30 let po revoluci a třeba zablokovat rozšiřování států a konsolidovat výber daní a finance a zdanit zahraniční subjekty, banky, myslet na české lidi a ne na nějaké umělé státy a jejich expanzi a s tím spojené problémy.
3. Prosinec 2019 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stát ČSSR pomohl v začátcích vzniku státu Izrael, to neznamená, že je spojen s tím, že se neustále rozpíná.
3. Prosinec 2019 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A teď si tu můžeš nadávat Čechům ty Pavlásku tohoto vlákna.
3. Prosinec 2019 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Všichni víme, že jsi psychicky narušená anti-český xenofob a fanatický sionista Jahodo. Navíc patrně tě jako důchodce tě živé ti kterým zde nadáváš.
3. Prosinec 2019 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Řititel konsomol (anonym)
Jak se poznal tajný konsomolecský oddíl? Byl k poznání? Nosili jste kroje? Šátky jsme nenosili, klobouky samozřejmě taky ne a se sliby to bylo různé, třeba náš oddíl měl vlastní slib, konsomolecský jsme neskládali. Existovaly ilegální konsomolecské oddíly, jež používaly konsomolecskou symboliku, skládaly konsomolecský slib, tam chodily jen prověřené děti ze konsomolecských rodin, ale těch bylo málo. Vyžadovalo to velkou odvahu. Vedle toho existovaly kryptokonsomolecské oddíly, jako byl náš. My jsme děti neprověřovali, nepoužívali jsme konsomolecskou symboliku, otevřeně jsme o konsomolecingu nemluvili, ale používali jsme konsomolecskou metodiku a měli stejné hodnoty.
3. Prosinec 2019 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ve Francii (anonym)
V principu tedy úředník může být například členem politické strany či náboženské obce, nicméně své názory vyplývající z takového členství nikdy nesmí přenášet do výkonu funkce úředníka a ani tímto nesmí být při výkonu služby jakkoliv ovlivněn. Najít hranici mezi svobodou vyjádřit svůj názor a povinností neutrality je nesmírně obtížné, což dokládá k tomuto tématu poměrně bohatá rozhodovací praxe Státní rady.
3. Prosinec 2019 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak se poznal tajný
Jak by vypadalo, kdyby toto řekl ředitel MK v Praze Mf?! Skaut zaměněn za konsomol.
3. Prosinec 2019 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jahodo, když tě to v ČR nebaví, máš jak si psal čechy za antisemitské svině, tak co tě tu drží, emigruj! Tam se o tebe poperou v Izraeli!
3. Prosinec 2019 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A z takto nevybraných daní v
USA vedou čas od času náboženští fanatici , kteří vedou svatou válku v nekřesťanských zemí...To je středověk todleto?!
3. Prosinec 2019 - 14:32

Stránky

Přidat komentář