97503 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já píšu jen prová vážně diskutující. Takže třeba někteří podnikatelé co k svému podníkání spíše podnikavci ani nepotřebovali dokončit více jak nižší stupeň základní školy a zbytek si mohli hrát si mohli jen odsedět a hrát si.Tak pak mají představu (a také to tak jářku dělali), že budou mít autoservis a veškerý peníz daj jak wietnamci do velké peněženky, za ní koupí někde náhradní díly a to co dostanou za namontování těch dílů do aut zákazníků , ten rozdíl, tak za ten koupí třeba nový stroj a nebo myčku a zlý stát jim přeci nemůže vzít 40%! Stejně tak prodavač párků, koupí někde párky z výprodeje za tři koruny jeden a rohlík za dvě 2 koruny a hořčici za padesátník a narazí to na ohřívací bodec a udělá tři pohyby, hořčici do rohlíku a párek do rohlíku, zakápne znovu hořčicí a zabalené do ubrousku vyfásne od zákazníka 25 Kč. Takže 20 Kč si myslí, že dá do kapsy. To už může rovnou pálit hudbu a prodávat načerno a veškerý zisk si nechávat, nebo jezdit po vesnicích a prodávat lízátka a cukrovinky A kde bude na policii, kde bude na armádu, kde bude na výstavbu silnic, školek, domovů důchodců zdravotnictví?!
3. Prosinec 2019 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Teď vážně, v našich končinách a nejsme jen Praha a mínění Prahy, praha žije z celé ČR, která ji zásobuje lidmi, dodávkami, energií, vodou, turisty, zaměstnaností atd., dělá jí rekreační zázemí, skladové, průmyslové areály, sportoviště, lesy ji okysličují vzduch. Je třeba aby politik nebyl jen reklamou vyhnaný prací prášek do funkce, ale skutečná osobnost, která již před volební kampaní byla známá tím co dokázala.
3. Prosinec 2019 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Výpočet daňového zatížení např. velkých firme je sloožitý a díky tomu vlastně neplatí žádné daně. Např. při podobných cenách nájmů, jízd, osobo kilometrů je tzv. sharing kola, koloběžky, apartmány v centru, stále levnější nebo stejně drahý kvůli tomu, že neplatí žádné daně.To prostě není možné.
3. Prosinec 2019 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mimochodem, ten výpočet 40% daňové zatížení je vlastně nesmyslný, je to suma všech různých daňí, které některé vůbec nejdou do rozpočtu, takže kočkopes. Těžko to může někdo kritizovat, když v tom je zakalkulováno zejména jeho důchod, jeho zdravotní čerpání až bude potřebovat ošetřit, jeho doprava, že vůbec jsou silnice, je MHD, že je stabilita-armáda, EU,nato. Že zloděj mu neklepe každý den díru do dveří, když odejde a chytí ho samostatně police.Že vragové a atentátníci josu včas anticipováni a zavřeni, že je kvalita hygienická, nejsou epidemie nemocí, a tisíce dalších prospěšných věcí z daní. Nejvíce samozřejmě vymýšlí tyhle hoaxy o nepotřebnosti státu a a daná zejména typi lidí s těmito charakterustikami 1/scifi fanoušci takových těch vesmírných flotil nezávislých na okolním vesmíru se soběstačnými generátory energie a úplnou recyklací všeho včetně stravy. 2/ miliardáři a multi desetimilionáři, kteří to co platí do rozpočtu opravdu zpět nedostanou a to co dostávají od státu nechtějí, protože si zaplatí větší a lepšá služby ze svého 3/blbečci co to opakují
3. Prosinec 2019 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Daně být musí ale ne Daně. Dana, tedy soukromník si někdy žádá vysokohorskou přirážku a tam vlastně občan musí, je donucen platit marže rovnající se těm daním, které ale platí sám sobě.
3. Prosinec 2019 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prostě není možné, aby zde určitá skupina podnikavců lezla do zadku jen jednomu státu a to USA.
3. Prosinec 2019 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Navíc je podezření , že to je stejná skupina rádoby "diplomatů" co lezla 40 let do zadku RUSKU.
3. Prosinec 2019 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
USA má přitom jeden z netvrdších a netvrději vymáhaných daňových systémů na světě s celkovým daňovým zatížením, podobným tomu v Evropě, nevidím tak důvodu, proč by jejich firmy neměli v Evropě platit daně za svoje podnikání a odvádět je pouze v USA, když si nechávají královsky platit za NATO.
3. Prosinec 2019 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A z takto nevybraných daní v ČR, tedy našich daní financují své války a např. výstavbu ilegálních osad v Izraeli, respektive, na Izraelem dobytém území v šestidění válce 68, de žije 800 000 ilegálních izraelců a o kterém mylně Izrale tvrdí, že se nejedná o okupaci, protože to nebylo v době války ničí území a tedy si ho zabrali asi z terra nulata, tedy země nikoho. Není to pravda, jde o Izraelem neuznaný stát Palestina a Jordnánsko.
3. Prosinec 2019 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Židovské vtipy jako rozdělíme spravedlivě zeď nářků. Izrael si nechá zeď a palestinci nářky, si nechte od cesty.
3. Prosinec 2019 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ANo, jako evropan jsem pro jasně vymezené hranice státu Izrael, žádný stát neroste do nebe. Nebudeme dělat vyjímky, jen neustále žít z katastrofy a kataklyzmatu židvoského národa za II. světové války, který se netýkal jen jich ale i jiných skupin a jiných národů. Kam až stát Izrael chce růst, snad to bude neomezení a statne se hegemonem jako USA v regionu?! Evropa má také své hranice. Označení zboží z ilegálních osad je správné. Jde o piratismus na úrovni státu.
3. Prosinec 2019 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ANo, jako evropan jsem pro
Co Češi, nemají ukousnout kus jiných států ta ohryzek co z nás nácisté udělali v období protektorátu?! V období kupónové piratizace se postavil řád upside down, ale je 30 let po revoluci a třeba zablokovat rozšiřování států a konsolidovat výber daní a finance a zdanit zahraniční subjekty, banky, myslet na české lidi a ne na nějaké umělé státy a jejich expanzi a s tím spojené problémy.
3. Prosinec 2019 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stát ČSSR pomohl v začátcích vzniku státu Izrael, to neznamená, že je spojen s tím, že se neustále rozpíná.
3. Prosinec 2019 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A teď si tu můžeš nadávat Čechům ty Pavlásku tohoto vlákna.
3. Prosinec 2019 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Všichni víme, že jsi psychicky narušená anti-český xenofob a fanatický sionista Jahodo. Navíc patrně tě jako důchodce tě živé ti kterým zde nadáváš.
3. Prosinec 2019 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Řititel konsomol (anonym)
Jak se poznal tajný konsomolecský oddíl? Byl k poznání? Nosili jste kroje? Šátky jsme nenosili, klobouky samozřejmě taky ne a se sliby to bylo různé, třeba náš oddíl měl vlastní slib, konsomolecský jsme neskládali. Existovaly ilegální konsomolecské oddíly, jež používaly konsomolecskou symboliku, skládaly konsomolecský slib, tam chodily jen prověřené děti ze konsomolecských rodin, ale těch bylo málo. Vyžadovalo to velkou odvahu. Vedle toho existovaly kryptokonsomolecské oddíly, jako byl náš. My jsme děti neprověřovali, nepoužívali jsme konsomolecskou symboliku, otevřeně jsme o konsomolecingu nemluvili, ale používali jsme konsomolecskou metodiku a měli stejné hodnoty.
3. Prosinec 2019 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ve Francii (anonym)
V principu tedy úředník může být například členem politické strany či náboženské obce, nicméně své názory vyplývající z takového členství nikdy nesmí přenášet do výkonu funkce úředníka a ani tímto nesmí být při výkonu služby jakkoliv ovlivněn. Najít hranici mezi svobodou vyjádřit svůj názor a povinností neutrality je nesmírně obtížné, což dokládá k tomuto tématu poměrně bohatá rozhodovací praxe Státní rady.
3. Prosinec 2019 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak se poznal tajný
Jak by vypadalo, kdyby toto řekl ředitel MK v Praze Mf?! Skaut zaměněn za konsomol.
3. Prosinec 2019 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jahodo, když tě to v ČR nebaví, máš jak si psal čechy za antisemitské svině, tak co tě tu drží, emigruj! Tam se o tebe poperou v Izraeli!
3. Prosinec 2019 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A z takto nevybraných daní v
USA vedou čas od času náboženští fanatici , kteří vedou svatou válku v nekřesťanských zemí...To je středověk todleto?!
3. Prosinec 2019 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na „Evropská komise poslala v
Celá diskuse o tom, jak Babiš má střet zájmů, je nesmyslná a nelogická. Za prvé, dodržel české zákony. A hlavně - za druhé, střed zájmu je třeba dokázat, a ne jen kuňkat o tom, že má stále jakýsi vliv na koncern. Tzn. je třeba říct, kdy Babiš rozhodl o dotacích s porušením práva a ve svůj prospěch. Jinak řečeno - kdy zvýhodnil vlastní koncern oproti jiným žadatelům. Pokud političtí trpaslíci neumí vyčíslit výši neoprávněných dotací, nemají nic v ruce. (Audit vyčíslil jen výši všech dotací, které koncern pobral.) A je tady i další hledisko: pokud Babišův koncern pobral zhruba stejně dotací, jako ostatní nebabišovské firmy, ke zvýhodnění nedošlo. ------------------------------------------------------------- Problém je, že už bez půl miliardy dosud vyčíslených dotaci by měl Babišův koncern vážně finanční potíže, a to jej chtějí obrat ještě i o zemědělské dotace! (Ovšem - pokud by k odebrání dotací došlo a koncern zkrachoval, nastal by těžký právní spor se státem, kde by český stát moc šancí neměl.) ----------------------------------- Na tom je dobře vidět, jak je ekonomika EU zvrácená a zkažená. Kdyby její zamědělci neměli dotace, v mezinárodní konkurenci by okamžitě zkrachovali. Jinak řečeno, náš (a hlavně francouzský) bukolický venkov udržují při životě daně, vybrané u průmyslu, služeb a občanů. Plačte a kvilejte, dobří lidé, kapitalistická ekonomika je v hajzlu a my jsme už jednou nohou v socialismu.
3. Prosinec 2019 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Díky, Novotný, díky! ------------- Řeporyjský starosta tak vybudil Rusy, že se ozvalo i jejich tvrdé jádro. Žirinovský se vyjádřil, že Stalin byl málo tvrdý. Že po válce měl nechat v každé dobyté evropské zemi sto tisíc vojska, Čechům odvézt do SSSR veškerý průmysl, a nechat je vyrábět jen párky a pivo. Což je názor asi tak poloviny Rusů, kteří stále miluji krvavého psa Stalina. ---------------------------- Teď aspoň všichni vidíme, jaká jsou Rusové svoloč. (A to už si kdejaký zabedněnec u nás začínal myslet, že Rusové se stali volnomyšlenkáři jako jejich Pussy Riots.)
3. Prosinec 2019 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
3.12 (anonym)
Odpověď na Jak by vypadalo, kdyby toto
Ředitel MK, taky dobrý.
3. Prosinec 2019 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Správně nadanit podnikatele a pracující je velké umění. Např. podle komína, ani podle počtu oken to nebylo ideální. Ani podle hlavy nebo akrů půdy. Až jsme se dohrabali do počítačového věku a mohli zavést DPH. To je daň jak víno - všichni spokojeni. Platit DPH musí všichni, i podvodné čubky, a vo tom to je.
3. Prosinec 2019 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Komentář: Spasibo, Pavel. Starosta Řeporyjí v ruské televizi pomohl propagandě".....Starosta Řeporyj není pane Just žádnž hrdina, starosta Řeporyj ne HLUPÁK !!! A to. že Západ ohrožuje Rusko je pane Just pravda !!! R. 1242 Němečtí rytíři, 1703 Švédové, 1812 Napoleon, 1914 opět Němci, 1941 a zase ti němci i když za touto válkou byli Sionisté a všichni tam šli jen LOUPIT !!! I když je řada lidí u nás zaslepená 68 rokem, tak vy pane just ne, vy víte přesně co děláte, jste totiž Sionista !!! Kdyby v 68 nepřišli k nám vojska VS, tak by nás západ schlamstl jako v 89 !!! Pořád slyším bláboly o demokracii, jak mi vysvětlíte, že Spojené státy podporovali Pinocheta, Franka, UCK a Fašisty na Ukrajině ??? USFT se pokoušela rozpoutat válku mezi Ukrajinou a Ruskem !!! Porošenko byl fašista, ale nebyl blbej aby za zájmi Amerických Sionistů zavlekl Ukrajinu do války !!! Američtí Sionisté by už dávno (za JFK) přepadli SSSR - Rusko, ale bojí se odvety !!! Nikdo, ani oni by nepřežil nukleární válku !!! Proto si postavili Úpatní tunel pod Alpamu a proto připravují výstavbu "BYVAKU" na MARSU, až bude hotový, rozpoutají 3 sv. válku a uletí na Mars a až skončí nukleární zima, tak se vrátí !!! A s tím vašim tvrzením, že Češi nenávidí Rusko jste směšný !!! Největší hrozba pro svět jsou SIONISTÉ !!!
3. Prosinec 2019 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
„Vlastenec pije jen republiku!“ (vlastenci Karlu Křičnému chutná tuzemský rum Republica z Božkova)
3. Prosinec 2019 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Peking už nepustí do Hongkongu žádné americké vojenské lodě"....A bobře udělali, ti zasraní Amíci všude všecko jen rozvrtají !!! Mohli by zase vymyslet nějaké "Hongkongské jaro" a tím rozvrátit celý ostrov !!! Jde také o to, jestli si tam Amíci nechtěli udělat další vojenskou základnu !!!
3. Prosinec 2019 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"NATO se chystá označit Čínu za hrozbu".....Útočný pakt NATO chce někoho označovat ??? Do jakého to hnoje nás zatáhli "naši" politici ???
3. Prosinec 2019 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Maďarsko se chce spojit s Ruskem proti ukrajinskému jazykovému zákonu "......Hamáčku, co to plácáš za nesmysly ??? "Milan Harmáček, Praha 2 Dnes 13:59 +32 | -31 Ano pane Volodine, obecně souhlas. Nicméně, ruská vojenská agrese vůči východní Ukrajině (2014), to je podle Vás co? To není ruský nacionalismus? Agrese Kremlu vůči Ukrajině vyvolala na ukrajinské straně četné příkré reakce, mezi nimi i (mírné) potlačování ruštiny na ukrajinském území. Po německé agresi do Sudet (1938) jsme tam my po roce 1945 zcela pochopitelně/správně potlačili němčinu. Víte pane Volodine, akce vyvolává reakci." Ty Fašisto, pro tebe je vyvražďování Ruského etnika na Ukrajině -mírné-, IDIOTE !!! S vyvražďováním Rusů na jihovýchodě Ukrajiny začala Ukrajina jako PRVNÍ !!! Zkus si idiote představit, co by udělali USFT v takovém případě, převálcovali by Ukrajinu a v OSN by pak tvrdily, že chránily své občany !!! Jsi IDIOT !!!
3. Prosinec 2019 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Hřib letí do Bruselu, pořeší i audit o Babišovi".....A kdo poletí s ním na FAŠISTICK0 školení ???
3. Prosinec 2019 - 18:13

Stránky

Přidat komentář