Reklama

fetišismus

Jan (So, 22. 3. 2008 - 11:03)

Ahoj, tak to jsme na tom podobně, vlastním též rozsáhlou kolekci rukavic. Už od mládí mě vzrušuje pohled na ně, mám oblibu v krásných hladkých rukavicích nejvíce v černých nebo červených. Nejraději bych je nosil celý rok.

Miki (Pá, 29. 2. 2008 - 05:02)

Mě vzrušují podprsenky a kalhoky. Je to mánie a jsem z toho občas nešťastný. Chodím si je kupovat, ve skříni jich mám už pořádnou hromádku. Přítelkyně to neví, což to praskne? Oblékám si to, podprsenku si vycpává, hrůza. Často mám předsravu, že jsem žena, zavdín jim.....

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2008 - 22:02)

zalezi na tom,jakou kuzi mas na mysli:0) jestli svou vlastni nebo jinou..

JAN (St, 27. 2. 2008 - 21:02)

TAKE MAM MOC RAD KOZENE OBLECENI,ALE NEMUZU NAJIT PRITELKYNI KTERA MA TAKE RADA KUZI

John (Pá, 25. 1. 2008 - 22:01)

Od mládí mě vzrušují krásné kožené rukavice a to jak dámské,tak pánské.Vlastním rozsáhlou kolekci elegantních pánských rukavic,kterou neustále doplňuji.Rád bych se seznámil se všemi kdo mají obdobnou zálibu.Existuje údajně klub kožené rukavice,ozvěte se.

John (Pá, 25. 1. 2008 - 22:01)

Od mládí mě vzrušují krásné kožené rukavice a to jak dámské,tak pánské.Vlastním rozsáhlou kolekci elegantních pánských rukavic,kterou neustále doplňuji.Rád bych se seznámil se všemi kdo mají obdobnou zálibu.Existuje údajně klub kožené rukavice,ozvěte se.

karel (St, 5. 12. 2007 - 13:12)

Velmi rád nosím kožené oblečení. Ať už kožené kalhoty či bundy, ale velmi dobře se cítím i ve své kombinéze na motorku. Kůže se mi líbí i na ženách. Moje partnerka nosí kožené kalhoty či sukně, ale už si nechala ušít i kožené šaty (na našem trhu jsme zatím v obchodech už hotové velmi nezaregistrovali). Žena v kůži mi přijde velmi sexy...

Plyšák-na-pomaz (Ne, 23. 9. 2007 - 23:09)

Já mám úchylku na saténový šaty,hlavně ty krásně nadýchaný,plesový a svatební.Nebo z nějáký hodně šustivý látky.Stačí třeba i saténová sukně a k tomu korzet.Je to takový krásně měkoučký,ženský,romantický.Občas si něco takovýho vezme moje panenka na milování a mě se to líbí čím dál více.Má někdo stejný zájmy jako já?

Kamilko (St, 19. 9. 2007 - 18:09)

Lenko, to máš krásnou zálibu. Nemusím mít nutně teplé věci, ale třeba na sebe navléknout několik stejných věcí. Mám také raději chladnější počasí, dá se toho na sebe víc navléknout. Jestli si chceš o tom psát, tak na kamilko"email.cz

Petepetr (Út, 18. 9. 2007 - 14:09)

Ahoj Lenko,
je to určitě hezká a příjemná zábava. Oblékáš si pod oteplovačky silonky? Třeba několik vrstev. Pokud né, zkus to. A kdybys chtěla více pokecat napiš na petepetr"seznam.cz
Přeji Ti hodně krásných prožitků. P.

Lenka (Út, 18. 9. 2007 - 06:09)

Nevím,jestli se jedná o klasický fetišismus,ale od dětství se ráda teple oblékám.V zimě ráda chodím venku hezky nabalená,ovšem v létě to můžu praktikovat tak akorát doma.Mám pěknou péřovou bundu,péřové oteplovačky,pod bundu si vezmu vysoký rolák,případně přes pusu si uvážu šálu,nebo mám lyžařskou kuklu,která má jen otvor pro oči.Při tom všem mám velkou chuť na sex,takže občas takto nabalená onanuji.Je vás víc,komu se něco podobného líbí,nebo jsem sama.Jsem od Poděbrad,pokud by některá kamarádka nebo kamarád měl chuť si o tomto tématu popovídat,nebo se sejít,tak do budoucna můžeme.

šiška (Ne, 8. 7. 2007 - 18:07)

Moje holka má taky takovou roztomilou úchylku, strká si, pokud ji teda zrovna netěším já, mezi prsa nebo mezi půlky panenky, nejčastěji Bárbie:) Jednou jsem ji tak svlíkl blůzku než si stačila ten "talisman" vyndat a ona byla uražená jak nakopnutej pes, ale pak jsme si to nějak vysvětlili a dál v poho:) Taky má ráda takový pohádky o obryních a malejch mužíčcích, někdy se s ní dívám. Mě to teda osobně připadá docela roztomilé:) Pořád lepší, než kdyby byla třeba pedofilní domina a dosahovala vzrušení, až teprve kdyby měla děti a já jí je mlátil před očima (i toho je jemnější polovička lidstva někdy schopná:) Já jsem zase zatíženej u holek na punčocháče, jsem schopnej svou holku tak trochu nutit, aby se přede mnou vystavovala na stole a ukazovala svoje krásný nožky a taky žiju:) Koupil jsem kvůli tomu železnej stolek, který udrží jejích 40 kilo:) Jí se to taky líbí, tak jakýpak problémy:)

knoflík (Ne, 8. 7. 2007 - 17:07)

Monky, nic proti, ale jsi vážně natvrdlej :)) Co se ti zdá proboha špatnýho na tom, že Tvojí přílelkyni vzrušuje zrovna tohle? Každej má svoje sexuální touhy, ať už více či méně (a jak pro koho) uchylné... Ty ne?? To bych se divil. Čus:)

Monky (Ne, 8. 7. 2007 - 17:07)

Tak před pár dny jsem byl s jednou bezva holkou a dobrý, akorát že jak se tak po ránu po tý skvělý noci dívá na pohádky, tak jsem si tam , jak tak ležím a hladím jí stehýnko, všiml takový divný scény v tý pohádce. Nějaká celkem sexy čarodějnice která tam dělala vychovatelku něčím dvěma dětem ty děti ji nasrkly a ona na ně udělala nějaký čárymáry a najednou je měla malinkatý a zavřený pod nohama v průhlednejch podpatcích u svejch dámskejch bot a někam s nima odešla kolem nechápajících rodičů:). No tak jsem holce řekl, proč se dívá na takovou pí...No a ona se rozvykládala, že ji taková představa vzrušuje a kdybych byl takovej malinkej, roztomilej a šplhal jí po nohách, mohla mě mít schovanýho v botě a nebo by si mě mohla dát mezi prsa...No mě jako by polil kýblem sr...tak jsem zůstal čumět:) Nevím, co jí na to říct a je mě to trapný jak hrom. Lidi, není to taky nějaká taková úchylka nebo fetiš? Co koho na tom proboha vzrušuje? Nechci urážet, ale možná jsem jenom na určitý věci natvrdlej, že to nechápu. Na co se teda se ptám? Nevíte, jakej by měl být přístup k holce s takovou úchylkou? Jinak je skvělá!

Pro psychopata (Ne, 8. 7. 2007 - 15:07)

Pane bezejmenný. Buzerant úchylnej jste právě vy. Zjevně vás sexuálně uspokojuje hrubé napadání druhých. Všimněte si prosím pane psychopate, že většina lidí takovou potřebu nemá.

Pro psychopata (Ne, 8. 7. 2007 - 15:07)

Pane bezejmenný. Buzerant úchylnej jste právě vy. Zjevně vás sexuálně uspokojuje hrubé napadání druhých. Všimněte si prosím pane psychopate, že většina lidí takovou potřebu nemá.

Pro 21.1.2007 (Ne, 8. 7. 2007 - 15:07)

Pane bezejmenný. Buzerant úchylnej jste právě vy. Zjevně vás sexuálně uspokojuje hrubé napadání druhých. Všimněte si prosím pane psychopate, že většina lidí takovou potřebu nemá.

Pro 21.1.2007 (Ne, 8. 7. 2007 - 15:07)

Pane bezejmenný. Buzerant úchylnej jste právě vy. Zjevně vás sexuálně uspokojuje hrubé napadání druhých. Všimněte si prosím pane psychopate, že většina lidí takovou potřebu nemá.

astrix01 (Út, 23. 1. 2007 - 20:01)

Jsi ducha mdlého, vůbec nejsem "buzerant"
pouze jsem vyjádřil názor oposume

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 20:01)

astrix: ty jsi ale buzerantský hovado!

Reklama

Přidat komentář