Reklama

fetišismus

Jirka (Pá, 29. 3. 2013 - 12:03)

Ahoj Jirko,
je mi pres 50 a...S mailem nemám problém - [email protected]
Jak Tě zrovna napadnul Liberec ?
Jak píšeš ke konci, tak Ti ta Tvoje utekla i v samodržících punčochách a už jste se neviděli? Je dobré, když partner má nějakou zvláštní potřebu taky, oba si pak mohou vycházet vstříc, tolik se nestydí a jejich vzájemné pouto je silnější. Co dcera, jak píšeš, že nosí taky silonky, aby je mámě pomohla unosit, když to o Tobě ví ? Jaký je její názor ?

igelit-nylon-bo (Pá, 29. 3. 2013 - 09:03)

Docela by mě zajímalo,...Ahoj Jirko,
je mi pres 50 a na moji hru mi nepristoupily asi dve za cely zivot.Bud jsem mel tolik stesti,nebo to byla nahoda.Proste,ac jsem se stydel za to,ze se tak prapodivne oblekam,tak z prvotniho uzkostliveho stydeni se za vsechno a braneni,aby mi neco nekde vykouklo,tak se me vloni zeptala jedna znama,kdyz jsme sedeli v baru a povidali si:"Ty nosis silonky!?"Bylo to na nohou videt a ja rekl jen ano.A to nevedela,ze jsem tam mel na sobe plenky a gumove kalhotky.
Tu posledni pritelkyni jsem donutil k noseni silonek s tim,ze se jiz nechci otacet za holkama v mini a v silonkach,ale ze kdyz mam doma zenskou,tak je bude nosit a dal jsem ji asi desatery.A ona ze tedy jo-obleka si je I pod kalhoty,casto si bereCAPRI-konci pod koleny a je videt,ze ma dlouhe silonky,protoze silonove podkolenky prozradi ten pruzny lem.A me rekla,ze kdyz nosim ty plinky a gumove kalhotky,tak ze budu nosit silonky stale jako ona.No a to take delam a jsme v pohode.Dokonce jeji dcera k ni chodi a pomaha ji puncochace unosit.Bylo zajimave,kdyz jsem ji jednou na milovanisam natahl samodrzne silonky-ty na sobe v zivote nemela.Uzivala si to a pak mi v nich vzala drahu a uz jsem je nevidel.Nevim proc nema rada puncochace s klinkem-ja mam rad pouze puncochace s klinkem,ale ne s bavlnenym,ale silonovym.Hele Jirko nechces se mi ozvat na mail?A nejsi z Liberce?Tak zatim

Jirka (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

Ja jsem uz desitky let...Docela by mě zajímalo, kolik let Ti je momentálně a kolik partnerek Ti přistoupilo na Tvé potřeby, aby nosily takovéto prádlo.
Já jsem u jedné, kde jsem sebral odvahu neuspěl a od té doby jsem byl u ní divnej...následoval rozchod.U druhé se zadařilo, ale jen zpočátku zamilovanosti, dále se obléká zásadné dle své libosti a pohodlí. Jen zdůrazním, že mě se jedná pouze o silonky o nic jiného.
Dříve mě vzrušovaly pláštěnky, bondage, následně silonky. V této chvíli jsem pouze u silonek, líbí se mi jak na ženách, tak mě dokonce vzruší i když si je vezmu na sebe. Však po .... k nim mám odpor a připadám si v nich fakt divně, nesnesu se v nich vidět v zrcadle.Dělám to jen proto, že mě to vzrušuje.

igelit-nylon-bo (Čt, 28. 3. 2013 - 22:03)

Ja jsem uz desitky let fetisista igelitovych(gumovych)kalhotek a latkovych plinek,knemuz jsem si v puberte pribral silonove damske pradelko,puncochy a hlavne puncochace(matciny)Dodnes me to silne vzrusuje a pudi k mazleni,milovani,nebo k onanii,pokud jsem bez partnerky.A temer kazda moje partnerka zacala na moje prani nosit puncochace-i pod kalhotami.Nektere I ty plinky a gumove kalhotky.Nektere jen pri menzesu,jine trvale,ze jsem nepostacil prat plinky.Az tak.Fetisismus je v podstate velice prijemna sexualni uchylka

Jirka (Čt, 28. 3. 2013 - 14:03)

Káťo, manžel mi vždycky...Mít takvou ženu doma, co chodí v silonkách, tak jí budu líbat dnes a denně. Závidím mužům, kteří mají takové ženy doma. Nevíte o nějaké volné ? :-)

honza (So, 2. 2. 2013 - 16:02)

Jak se vám líbí igelit a...Od dětství mě vzrušoval igelit na lehátku u paní doktorky. Od asi 15 jsem si ho začal v drogerii kupovat. Bývával měkký a dlouho vydržel. Boužel jeho kvalita se za nějakých 25 let zhoršila. Dneska je už tvrdý a lámavý. To asi ta jejich evropská unie.

Břitva (Ne, 20. 12. 2009 - 21:12)

A co vzrušuje ženy na chlapech

Břitva (So, 12. 12. 2009 - 15:12)

Holky,pište na 728 030 598,rád si o tom s někým popovídám

Péřové a prošív (Pá, 11. 12. 2009 - 18:12)

Mně neskutečně vzrušují...mě taky berou

Břitva (Po, 16. 11. 2009 - 18:11)

Mně neskutečně vzrušují...Paoline,my si budem rozumět,určitě ti napíš

paoline2 (Čt, 10. 9. 2009 - 21:09)

Nevím,jestli se jedná o...Mně neskutečně vzrušují péřové bundy, šusťáky atd.
Kdo by si chtěl dopisovat na toto téma, tak na [email protected]

fader (Ne, 23. 8. 2009 - 02:08)

Neva Eva.Maj sa.

fader (Pá, 21. 8. 2009 - 21:08)

Jsi Haratyková?

Eva (Pá, 21. 8. 2009 - 13:08)

seš nějakej omezenej né? :D ?:D

Eva (Pá, 21. 8. 2009 - 13:08)

No tak fetišismus to určitě je, nicméně bych si tím nelámala hlavu, pokud Ti to nevadí. Nikomu tím neubližuje, baví ho to a je to v celku neškodnej fetiš.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 15:05)

Zajděte na diskusi "Vzrušuje mě bolest v pupíku" . Díky .

MilanXd (Po, 20. 8. 2012 - 23:08)

Pro fetišáky nírvána .... Fetish párty s mezinárodní účastí v Praze..

http://www.eroticke-pomucky.cz/fetish-party-in-the-prague-a452.htm?Action=vote&Mark=1

Fetisista (St, 15. 8. 2012 - 08:08)

Zdravím všechny čtenáře této diskuze. Fetišismus je téma, kterým jsem se musel začít ve svém životě velmi vážně zabývat, protože jsem fetišista (vysoké podpadky, kožichy, latex, pvc, vysoké boty...). Abych tenhle životní úděl zvládnul, založil jsem blog (http://fetisistuv.webnode.cz). Zvu vsechny fetisisty, partnerky fetisistu, vsechny, kdo resi podobne problemy.

Fetisista (St, 15. 8. 2012 - 08:08)

já miluju kombiné
Zdravím všechny čtenáře této diskuze. Fetišismus je téma, kterým jsem se musel začít ve svém životě velmi vážně zabývat, protože jsem fetišista (vysoké podpadky, kožichy, latex, pvc, vysoké boty...). Abych tenhle životní úděl zvládnul, založil jsem blog (http://fetisistuv.blog.cz). Zvu vsechny fetisisty, partnerky fetisistu, vsechny, kdo resi podobne problemy.

Jano (Po, 25. 6. 2012 - 11:06)

Strašne rád sa dívam ako manželka sa miluje a súloži s milencom. Je to paroháčsky fetiš.

Reklama

Přidat komentář