71672 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno (anonym)
Odpověď na Tak sem to Andy a Kači tady
dost riskuješ. Žít v takové špíně s nachcípaným člověkem, který léčení moc nedá, je hazard se zdravím. Jestli chceš uklidit, aby byla aspoň nějaká obrana proti virům a bakteriím, budeš muset umývat a vytírat Savem
2. Prosinec 2019 - 15:33
Lalla (anonym)
Skvělé, Milu, zvládla jsi to
2. Prosinec 2019 - 15:41
Fernando (anonym)
Sany, obrovský dík za dnešní krásné příspěvky! Musím s Tebou ve všem souhlasit; navíc je tam cenný i pohled z té druhé, "západoevropské" strany. Bylo by to samozřejmě na delší povídání, ale musím teď odjet a nemám moc času ani soustředění na psaní, tak snad později. Ještě jednou dík a nenech se strhnout k žádné vyhrocené polemice.
2. Prosinec 2019 - 15:51
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na dost riskuješ. Žít v takové
Vidíš anonyme a já byla napadená za to, že jsem měla obavu, jestli se Miluna často sprchuje. Ono i v chřipkovém období se při příchodu z venku mají pravidelně umývat ruce. Člověk se může ubránit chřipce.
2. Prosinec 2019 - 15:57
Petr (anonym)
Odpověď na A co je dneska EU? RVHP v
Sany, uklidni se a sundej růžové brýle. Mile mě překvapila Lalla a Bianka, že nemají krátkou paměť.
2. Prosinec 2019 - 16:31
Obrázek uživatele Sany 11
Sany 11
Odpověď na Sany, uklidni se a sundej
'Ha ha, ja se uklidnit nemuzu, ja klidna jsem. Kdybych byla rozcilena, tak by to vypadalo trochu jinak. A ruzove bryle uz davno nemam, spis cerne nebo rekneme sedive. Zkus mi vecne a argumenty (dukazy) vyvratit neco z toho, co jsem napsala: Jinak jsou tve vety jen prazdna slova bez obsahu.
2. Prosinec 2019 - 16:48
Sany 11
Odpověď na Sany, obrovský dík za dnešní
Fernando, dik. :-) Aspon nekdo ma stejny nazor. :D
2. Prosinec 2019 - 16:49
skoro důchodce (anonym)
Odpověď na Vidíš anonyme a já byla
Bianko, nechovej se jako stará. Zase sis příspěvek předělala, abys byla za chudinku. Tys nenapsala Miluně, aby si myla ruce, aby se často sprchovala, ty sis povzdechla, že doufáš, že se aspoň sprchuje. Žádná rada, jen zase rýpanec. Jako, že bys TO nepustila přes práh, že je nula, že nebude mít zuby,atd..jsi fakt "milá". Já to tady včera v noci četl od 4.11. Docela síla. A upřímně, těch pár rýpanců od anonymů, že jsme duchny, to vás tak rozhodilo? To by musela být Milča na mašli. Do ní tady někdo reje furt. Takový zmatený výkřiky, až po vyloženě snahu ublížit. Milča má podle mě srdce na dlani, mluví pravdu, nemění řeč, je trochu naivní, nesmí na vše skočit. Sama ví, že je to špatný, že je líná. Lítala mi husina, když jsem četl o její mámě a bábě :((. Chudák holka. Ale je hodná. Že jí nebylo v dětství dáno, odrazilo se to na jejím životě. O Radce nevím co si myslet. Hodně jste jí naložili, když psala o nudě a že nechce být ovce. Ale zase nevím proč jste jí nadávali. Ona vám ne. Nevím kde teď je, že na Milu kašle. Kača nepsala o důchodcích nic, mimo jak s holkami litovaly ty stařečky v DD. A dokonce Milu nabádala k práci. Také velice sympaticky píše Andrea, ta je skvělá. Nesoudí, podrží člověka. Lalla je taky fajn, má to hlavu a patu. Otík hodnej kluk, přál bych mu nějakou tu dívku. A Aleš dokáže pobavit. Každopádně Milča je pro mne oběť, takže si dovolím nad ní držet ochrannou ruku.
2. Prosinec 2019 - 17:00
Petr (anonym)
Odpověď na 'Ha ha, ja se uklidnit nemuzu
Já nemám rád hysterické ženy. Ale za socíku jsem dělal ve vajíčkárně a v pekárně. Měl jsem problémy pozřít velmi dlouho majonézu z červů a rohlíky obohacené o myši. Na hygieně masa jsem pracoval šest let do revoluce. Dělala se zkouška na zelenání salámů. 0,5 mm plátky salámů se daly na tác, jeden se vrazil do lednice na šest stupňů, druhý se nechal při pokojové teplotě. Zezelenaly jen některé, Polovina byla tzv. Úháčka. Umělá hmota. Odmítaly zezelenat, jak byly napouštěny sajrajtem. Víc psát nebudu, nemá to cenu. Měj se v tom svým světě přetvářek.
2. Prosinec 2019 - 17:06
Návštěvník (anonym)
Vidíš, že jsi skvělá. Když ti je fajn, dokážeš hodně věcí.
2. Prosinec 2019 - 17:09
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Bianko, nechovej se jako
Neberu ti tvůj pohled. Za chudinku? To fakt ne. :-) a že jsem to ohledně těch zubů myslela žertem, nebudu nikoho přesvědčovat. Ohledně Miluny. Psala jsem si s ní, marně radila jako ostatní, držela ochrannou ruku, podobně jako Mia a pak si řekla DOST. Protože i když Milunu někdy lituji, za oběť jí rozhodně nepovažuji.
2. Prosinec 2019 - 17:13
Sany 11
Odpověď na Já nemám rád hysterické ženy.
Ja toho nemam rada. Budes se divit, ale ja ti verim. Nezila jsem na mesici. Mela jsem kamose, jeho tatinek byl reditelem stredoceskych pekaren. :D Ten nam to osvetlil. Take jsem delala za studii napr.brigadu u Fruty Mochov. Ale otazkou je, jestli to je dneska tak moc jine? Myslis, ze tam, kde jsou potraviny, dnes zadne mysli nejsou? Ve velkokapacitnich provozech si o tom dovoluji pochybovat. A kontroly se delaji mene, nez kdysi. To nevis, ze mouka uz davno nema moc spolecneho s moukou z drivejsich casu? Vyvratis mi, ze kdyz jsem jako mala sla koupit chleba, byl pekne krupavy, s kurcickou, pamatuji si, ze nam vydrzel skoro tyden? Za jak dlouho ti zplesnivi ten "poctivy" cesky chlebicek (jiste bez mysicek, svabu, apod.) dneska? Jak dlouho se da jist pecivo z toho hyper super? Jeste tyz den je jak podrazka. Tomu se ani pecivo rikat neda. Preji ti dobre chutnani. Hystericky jsi jedine ty, protoze dobre vis, ze nelzu.
2. Prosinec 2019 - 17:20
Obrázek uživatele bianka
bianka
Sany o té mouce je to tak, jak jsem psala. Je více druhů mouky a za tu lepší je si třeba připlatit. I místo Marketu si můžeš zajít do nějaké dobré pekárny, kde ten chleba dělají tak jako dřív. V tom je jiná dnešní doba, že si můžeš vybrat, ale bohužel připlatit. Už jdu raděj k jiné zábavě.:-)
2. Prosinec 2019 - 17:33
Petr (anonym)
Odpověď na Ja toho nemam rada. Budes se
Hodně věcí si upravuješ. A podle mě i lžeš. Jj, kontroly byly. Na hygieně mléka se kontrolovaly sunary. Co myslíš, že se stalo, když tam našli Salnonellu enteritidis? Nic. Zavolalo se doktorce, co měla kvalitu na starosti a Sunar pustili do oběhu. Ať si klidně miminka zemřou. A náš šéf dostal všimný. Promiň, ale nebavíš mě. Tak čau. Jo a chleba pečeme doma v troubě a jsme vegetariáni.
2. Prosinec 2019 - 17:36
Lalla (anonym)
Odpověď na Ja toho nemam rada. Budes se
Tady si ti dovolím oponovat. Zákazník má dnes na výběr. Koupit si ten nejlacinější rozpékaný chleba v supermarketu nebo ověřený a dražší u soukromníka. Já kupuji skvělý chleba, nesníme ho moc a rádi si u "soukromníka pekaře" připlatíme. To samé maso uzeniny.
2. Prosinec 2019 - 17:36
Sany 11
Odpověď na Tady si ti dovolím oponovat.
Lallo, ale ja prece vim, ze je vyber. To je prave to smutne. Dvoji kvalita. Ty i ja si to dovolit muzeme. Ale rekni to babicce s 9000 duchodu nebo kolik je minimalni nebo tatovi se 4 detmi, ktery se ma co ohanet, ze si prece muze priplatit.
2. Prosinec 2019 - 17:48
Návštěvník (anonym)
Milu, jíš vůbec teplý jídlo? Aspoň nějakou polívku? Kočko nezahrávej si se zdravím. Za chvíli je tu chřipková epidemie a ať nedopadneš jako Kači sestra. Mojí kamarádce taky umřela sestra na chřipku, už je to dýl, byla před padesátkou, ale taky byla hubeňoučká. Kočko, jíst musíš to je základ. Aspoň nějakou tu polívku a kup si celaskon.
2. Prosinec 2019 - 17:49
jojo (anonym)
Odpověď na Milu, jíš vůbec teplý jídlo?
polívku z pytlíku, tu snad zvládne.
2. Prosinec 2019 - 17:51
Sany 11
Odpověď na Hodně věcí si upravuješ. A
Nemam ti co promijet. A ze te nebavim? Je moji povinnosti te snad bavit? Tys napsal mne, ne ja tobe. Neupravuji si nic. A to, co pises, ti verit muzu a nemusim. Treba lzes ty: :D A ze tech miminek asi umrelo po sunaru a salmonele., vid? To o te dnesni kvalite mouky se da snadno dohledat a ten, kdo logicky premysli, tak urcite dojde k zaveru, ze ve velkych provozech se proste tomu zabranit neda, ze tam vzdycky nejaka ta mys atd. je.
2. Prosinec 2019 - 17:52
Lalla (anonym)
Odpověď na Lallo, ale ja prece vim, ze
OK sany. Tak takhle. Dvojí kvalitu já spíš vidím v to, co "Kaufland" prodává v Německu a co v Česku jako stejný výrobek. Dále to, že důchodci berou důchody, ze kterých skoro nezaplatí nájem a stát to musí řešit sociální politikou. Že za stejnou práci dostane Čech u stejné firmy ale v Česku třetinové peníze než v Německu :))
2. Prosinec 2019 - 17:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nemam ti co promijet. A ze te
Jsi naivní. Vím, že pár miminek na infekčním zemřelo. Že to nesmělo do novin, to je jasný i tobě. A máš pravdu, můžete ti věřit nebo nemusíme. Já vím své a žádná bába mě nepřesvědčí. Na to už jsem taky bába. Ale je smutné, že když si někdo myslí, že když se to v Rudém právu nepsalo, že to neexistovalo.
2. Prosinec 2019 - 17:59
Sany 11
Odpověď na OK sany. Tak takhle. Dvojí
No vzdyt ano, Lallo, ale to jsou vsechno "vydobytky" soucasneho rezimu. Myslim, ze drive duchodci meli lepsi zivot. Ano, v globalu se jiste mame "lepe", ale pritom se (jak je to mozne) nuzky mezi chudou a bohatou vrstvou stale vice rozviraji. Stred mizi. Ja pred tim oci neumim zavrit. Proto bych napr. nedokazala jet na dovolenou nekam do zeme, kde sice tam, kde bych se zrejme pohybovala, by vse bylo "zlate, stribrne" ale o par set metru lidi zivori ve slumech. Zrovna predevcirem mi bylo moc smutno, kdyz mi kamaradka vypravela, jak vezla masti pro deti do "Debry" to je sdruzeni, ktere pomaha detem s nemoci motylich kridel. A jak byly maminky stastne. No to je prece strasne!!! Jak to,ze se tohle musi dit? A proc se musi zakladat sdruzeni na podporu toho, aby deti dostaly ve skolni jidelne alespon jedno teple jidlo denne? A neverim, ze vsichni rodice jsou tak spatni, ze by svym detem nechteli dat najist. A muzu pokracovat. Ale holt mam ty ruzove bryle, jak psal ten vtipalek.
2. Prosinec 2019 - 18:07
Lalla (anonym)
Odpověď na No vzdyt ano, Lallo, ale to
jojo, máš pravdu
2. Prosinec 2019 - 18:11
Sany 11
Odpověď na Jsi naivní. Vím, že pár
Jenomze "mila, zlata", i kdyby se to nakrasne stalo, pak to neni selhani systemu, ale vzdy selhani jedince. Vzdy a za kazdeho rezimu se najdou taci, kteri porusi zakon. (Ted ovsem netusim, zda jsi porozumela psanemu textu). Tak srozumitelneji: zakon jiste za sociku nerikal, ze je dovoleno obchazet a ignorovat hygienicke predpisy a kontroly. Smejdi byli jsou a budou, za kazdeho rezimu. A vzdycky na to nekdo doplati. Ale to, co ja kritizuji , nejsou jedinci, to jsou systemove chyby. A ze nam dnes media sdeluji jen a jen pravdu, tak tomu snad ani sama neveris.
2. Prosinec 2019 - 18:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jenomze "mila, zlata"m, i
Jj, máš pravdu
2. Prosinec 2019 - 18:18
Skoro důchodce (anonym)
A ještě jsem si při tom nočním čtení všim, že skoro každý tu má problémy s rodiči. Mladí i staří.
2. Prosinec 2019 - 18:30
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Andy tak to máme stejný a obě nejíme při starostech.Do mě to vůbec nechce lézt.Musim se nutit abych aspoň něco snědla.A anonyme jak si mi psal kočko,tak je to hezký od tebe a já teda se pokusim aspoň polívku sníst.Tak to musíme zkusit viď Andy něco sníst.Já teď dala zas rivotril jestli se mi ty nervy uklidní.Sergej na mě vyjel v telefonu a já hádky nezvládam proto ani ne v kolektivech.Nevim proč to nedávam a jak se semnou začne někdo hádat a spustí kritiku tak mi okamžitě naskočí depresivno a pocity na sebevraždu.Chci se objímat tady s váma mě už nikdo jinej nezajímá než ta moje L.a vy a děti.Já sem tak překvapená jak třeba napsal o mě ten pán s podpisem skoro důchodce.To je tak krásně a citlivě ke mě napsáno že mi to dojalo prostě.Já se bojim v jakym stavu Sergej přijde a jestli to urovná nebo ne.On má taky trochu pravdu ale já za sebe nemůžu že mi nejde fungovat jak on potřebuje.Už mi i řekl že mi jen pořád něco je a že jen skuhram:'( Ale já fakt za to nemůžu že sem taková že sem rozbitá.Asi si opravdu zkusim najít novýho psychiatra abych se mu mohla vypovídat a ať mě třeba i někam nechá ubytovat.Já už sama cítim že už nemůžu že už to táhne k hranici kterou už nedávam.
2. Prosinec 2019 - 18:41
Miluno (anonym)
Odpověď na Andy tak to máme stejný a obě
proč jsi to nechala dojít tak daleko, řekni proč !!!!!!!!! Radám zde jsi se vysmívala, nebo je hned zavrhla, nemusela jsi takhle skončit !! Ted trpíš jako pes a zbytečně. Kde jsou ti radílci, kteří se rozčilovali, když se ti zde psalo, že potřebuješ odbornou péči ?! Holka nezávidím ti nynejší stav.
2. Prosinec 2019 - 19:53
jj (anonym)
Radka (anonym) Odpověď na není ti trapné, že tady v Jak by to Milče mohlo být trapný když se ve vás nedá vyznat? Myslíš že Milča se ve vás anonymech vyzná? Jak se může někoho zastat když splýváte? A já jí někam vezmu za pár dní až budu mít auto,teď to taky nejde.A s léčením nesouhlasím,je to v povaze.Nemocná je jen atakama a občasnýma nervozitama ale jinak všechno je v povaze.Kdo to nezná tak to nepochopí.Momentálně si asi se Sergejem už lezou na nervy a má dostat MS tak proto trpí.
2. Prosinec 2019 - 20:01
asi (anonym)
Odpověď na Andy tak to máme stejný a obě
si zkusím najít novýho psychiatra - asi-asi-asi ..............a stejně kulový. Nebude z toho zase nic.
2. Prosinec 2019 - 20:10

Stránky

Přidat komentář