Reklama

Tresty v práci

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

:-(

Fido (Čt, 6. 2. 2020 - 20:02)

Mirko, u nás to bylo v dětství přesně jako u vás - takové mírnější. Pořád podezřívám, že některé zdejší příspěvky jsou vymyšlené nebo aspoň přibarvené. A z pozdější zkušenosti vím, že pokud se použije jen dutý obal od kabelu (z umělé hmoty) o průměru tak 1 a půl cm (na holou), bolest je příšerná, ale stopy skoro žádné.

Mirka (Čt, 6. 2. 2020 - 21:02)

Neviem na to reagovať, lebo výprask s takýmto niečím som nikdy nedostala. Manžel ma sem ťa plesne zo srandy po zadku, je to sexi, a nič čo by ma nejako veľmi bolelo či ponižovalo. Proste bežné manželské provokovanie či doberanie sa navzájom. Keďže predchádzajúci príspevok a mnohé ostatné mi pripadalo dosť neuveriteľné, tak som musela na to reagovať. Ten dutý kábel posúdiť neviem, no švihanec do krvnej podliatiny cez celý zadok káblom od ntb, posúdiť viem. Výprask takýmto káblom mi preto pripadá buď nereálny, lebo sa to nedá vydržať, alebo choro sadistický. To už nie trest ale mučenie :-)

Fido (Pá, 7. 2. 2020 - 01:02)

Protože ten kablík (od notebooku, nabíječek a tak) je velmi tenký a kůži na místě dost rozsekává, jako tenká rákoska. Ten větší a měkčí průměr se při dopadu víc zploští, "rozplacatí", takže to bolí, ale ne do krve. Už si to za tu dobu moc nepamatuju, ale je to podobné jako měkká gumová hadice.

Alenka (Út, 11. 2. 2020 - 12:02)

Súhlasím s Fidom a Mirkou! Zo zvedavosti sme s priateľom vyskúšali len tri švihance s káblom. Veď to je šialenééé ako to štípe. Rákoska je oproti tomu pohoda. Samozrejme, že Mirka mala pravdu. Nešla mi z pozadia krv, to nie, no trocha presakovala cez kožu. Výprask káblom je riadny masaker!!! Keď niekomu po švihancu káblom na holú nepresahuje cez kožu aspoň trochu krv, tak musí mať plechový zadok. A to pritom ja mám rada z času na čas pomerne slušný výprask. A samozrejme na holú. Nie je to za trest, ako väčšina tu spomína, ale skôr na uvoľnenie vnútorného napätia z práce. Mám to proste rada.

Radka (St, 12. 2. 2020 - 07:02)

Já taky plně souhlasím, že kabel, nebo cokoliv takového je šílený. A přesně, rákoska nebo prut je proti tomu relativně ok. Teda jelita mi dělá i rákoska, ale přeci jenom ta bolest je tak nějak dá vydržet.

Radka (Pá, 7. 2. 2020 - 07:02)

Ahoj, do krve jsem nedostala nikdy, to je pěkná blbost. Nicméně čímkoliv gumovým to strašně, ale strašně štípe. Upřimně jsem byla raději, když mamka vzala proutek. V práci dostanu tak jedno za měsíc, někdy jen pár švihanců

Mirka (Pá, 7. 2. 2020 - 11:02)

OK. Nechcem sa už k tomu dookola vraciať. Keď káblom, tak káblom. Uzavreté. Keď nie do krvi, tak nie do krvi. Verím. Boli to len moje úvahy. Sama seba sa pýtam, ako som sa vlastne pregooglila až k tejto diskusii. Pekný deň. Čaute :-):-):-) .

Lenka (Čt, 6. 2. 2020 - 18:02)

Ani neviem ako som sa dostala na túto stránku. Hľadala som čosi úplne iné. U nás na Slovensku to funguje úplne ináč. Tu ťa buď rovno vyhodia z práce za každú blbosť, alebo ti posťahujú všetky príplatky a odmeny. Ja by som miesto toho radšej na ten zadok hoci si týždeň nesadnem, no nikto sa to u nás neodváži ani len navrhnúť.

T (St, 24. 3. 2021 - 17:03)

Chcela by si v práci radšej dostať vyprask na holu? Napíš ako by si si to predstavovala a koľko by bol podľa teba adekvátny trest za nejaky prehresok

Mirka (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Neverím, že je to pravda. Nie je všetko výmysel...?

Lenka (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

Já po několika výhružkách dostala jednoho dne, kdy jsem udělala průser v práci, na výběr. Osobní ohodnocení dolů na 2 měsíce, nebo fyzický trest. Když jsem se zeptala, jaký, šéfová vytáhla ze šuplíku rákosku a řekla, že na holou. Dala mi den na rozmyšlení. Na zadek jsem od mamky dostávala, takže jsem si vybrala výprask. Nicméně být s holým zadkem ohnutá u šéfky v kanclu přes stůl je opravdu nic moc. Dostala jsem asi 30 švihanců rákoskou, na zadku jelita 4 dny.

účetní (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Já jsem se na jednom večírku v práci po pár skleničkách v debatě o manželství přiznala mojí šéfové, že můj muž mi někdy dá pár přes zadek a já mu to toleruji. A to jsem, já hloupá neměla dělat. Ona si na to vzpomněla po pár týdnech, když jsem udělala nějaký průser v práci a já skončila v jejím kanclu přehnutá přes stůl s vyhrnutou sukní a pleskajícím pravítkem na mém pozadí. Nějak moc jsem neprotestovala a od té doby mě trestá za každou hloupost. Častěji je to jen pár plácnutí, ale někdy taky regulérní výprask. Zjistila jsem, že je to dominantní mrcha, které to asi dělá radost.

Mirka (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

To fakt si necháš zmaľovať zadok??? V dnešnej dobe? Mne sa to všetko akosi nechce veriť.

účetní (St, 29. 1. 2020 - 08:01)

Chápu, je to celkem k neuvěření. Taky se divím, že jsem se dostala do takové situace. Ale stěžovat se nemůžu, kdo by mi asi uvěřil…, a taky si neumím představit někomu to podrobně popisovat. A výpověď nechci dávat, je to mezinárodní společnost a takový plat mi nedá nikdo v okolí. A šéfová i když dělá to, co dělá mi vždy přizná nejvyšší ohodnocení i prémie.

Radka (St, 29. 1. 2020 - 10:01)

já to mám stejně, upřimně si raději nechám sešvihat zadek, než peníze dolů. Už jsem si zvykla a navíc se mě vždy zeptá, zda to vyřešíme výpraskem nebo penězi.

Mirka (St, 29. 1. 2020 - 13:01)

OK. Znie to neuveriteľne, no verím ti. Preto sa mi to nepozdávalo, lebo môj manžel ma raz zo srandy dobre švihol po holom zadku s káblom od ntb a zanechalo to stopu skoro až do krvy. Išiel švihnúť zo srandy akože... a nechtiac švihol naozaj. Šialene štipľavá bolesť a šrám na zadku skoro tri týždne. Preto si výprask káblov na holý zadok neviem ani len predstaviť. Prepáč, že som spochybnila tvoju skúsenosť. Ak ti tie peniaze stoja za to tak, veľa trpezlivosti a prajem ti čím menej švihancov... .

René (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Zdravím,v pátek jsem dostal od šéfový Vénočni výprask

Klára (Čt, 2. 1. 2020 - 09:01)

a já dnes ráno.....

asistentka (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Takže novoroční vinš přímo na holou zadničku? Čím jsi si ho zasloužila? Jenom pozor aby to nebylo „Jak na nový rok tak po celý rok.“ :-)

Reklama

Přidat komentář