Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Čt, 26. 12. 2019 - 08:12)

Nádhera Denisko, chci tě :*

Denisa (St, 25. 12. 2019 - 23:12)

Tak sem se právě pokadila cestou z práce myslela sem si že to donesu až domů ale nepovedlo se to.

Zuzka (St, 25. 12. 2019 - 17:12)

Tak tohle taky znám a mám zažité v kolektivu třídy, ale je toněkdy síla když narazíš na hlupáky

majka (St, 25. 12. 2019 - 13:12)

Spolu se známou občas nahlédneme na tuto stránku a je až s podivem, že je dost lidí kteří to tzv. nezvládnou, nestihnou apod. Důvody jsou různé a k těm patří i čistě zdravotní. S tím máme zkušenosti bohužel obě, ale těch se stejnými je také asi víc než dost. Akorát, že se s tím nikde takto nechlubí ať již ze studu apod. příčin. Za svůj život jsem měla tu neblahou poctu mít tzv. plné kalhoty víckrát, ale z toho asi dvě před spolužáky a kde je více lidí jako ulice, dopravní prostředek, kino obchodní dům a jiné. Před spolužačkama se mi to podařilo ještě v době minulé při nácviku na okresní spartakiádu. Horší bylo, že jsme měli na sobě kdo si pamatuje spartakiádní trikot v červené barvě. Přišlo to na mě náhle a nečekaně a i když jsem stihla ještě učitelku požádat o odchod na WC, tak bylo pozdě a po rychlejším tempu na onu místnost se mi to rychle valilo do trikotu a bylo jen cítit jak se mi plní, těžkne a nafukuje. Sdělaná jsem byla jako batole a velký žlutohnědý flek se na mém pozadí hodně vyjímal. Kdo tohle někdy zažil, tak ví co to je a co to obnáší u některých hlupáků kteří si neuvědomí, že se jim to může stát taky a pokud mají s tímto problémy jako já, takže s tím musí víceméně i bohužel počítat, že se to i stane. Od dětství mám takovou tu postavu Metráčka kdo si onen film o té tlusté holce vybaví, ale každý jsme nějaký a i když sportovala jsem a to i dodnes, tak to není moc znát. Druhý případ byl podobný tomu předešlému, ale bylo to v létě venku. Se sousedním městečkem se měl hrát volejbal s tamním družstvem dorostenek. Ten se ale musel obejít beze mě a nahradila mě jiná hráčka z družstva. Na místo hry jsme se s naší trenérkou vydali pěšky. Běžně jsem nosila a na cvičení i turnaj jsme měli ty klasické modré dívčí trenýrky tzv. modrásky jak jsme jim tehdy říkali. Na cestu jsme je měli automaticky na sobě a měli jsme přes ně tepláky, Takže všichni ve sportovním. Když jsme skoro dorazili na místo určení, tak to na mě přišlo a trenérka mi řekla, že tak do deseti-patnácti minut budeme na hřišti a tam si budu moci odskočit, jenže jsem nedošla a naopak s plnýma trenýrkama jsem musela tři kilometry pochodovat zpět domů a o zápas tak přišla. Cesta byla v této situaci dlouhá a musela jsem se vyhýbat lidem. Kdo má podobný zážitek, tak ví oč jde a pochopí to, ale není o co stát.

Kikina (Po, 23. 12. 2019 - 07:12)

No já jsem tentokrát ze soboty do neděle nic neprovedla protože se mi kakat nechtělo a věděla jsem že dnes už nemusím do práce a tak jsem si počkala až budu mít plný zadeček a pokakala jsem se v postýlce až včera večer. Teď jsem po ránu ještě trochu přidala a budu si to ještě užívat. Tak hezké hnědé svátky a dostatečně plné kalhoty všem pokakaným přeje Kikinka :0)

Miška (So, 21. 12. 2019 - 18:12)

Ahoj tak jsem po nějaké době zase zde ... po svátkách jedu s mamkou a martinem na týden do livigna na lyže tak snad bude přírodní sníh... i když měsíc jsem žádnou nehodu neměla tak mi mamka radši koupí plenky na cestu ... tak doufám že si je užiju

Scatter (Pá, 20. 12. 2019 - 08:12)

Odpovím stroze, ne, já sám to nepraktikuji sebeposrávání - to mi prostě na muže mého formátu vůbec ani nepřichází na mysl. Vyžaduji pouze od ženy vždy. Ne nevadí mi to, ano mám zkušenosti a řekl bych ne malé. A smrad? To je individuální pocit, mě prostě holka kterou píchám nikdy smrdět nebude, copak jak muže někomu smrdět milovaná osoba? Je to vše jen o pocitech a psychické připravenosti na takové hrátky. Když chci aby se slečna pěkně posrala pro mě tak bych musel být uplnej dement, abych to pak nedal nebo co hůř se zachoval nějak nevhodně. Ostatně tyto praktiky scat/piss mají vzestupnou tendenci a jsou stále více rozšířené a detabuizované. A co se toho smradu týče, já chodím na velkou pravidelně každý den ráno a většinou nejdu cítit vůbec nebo minimálně, myslím si, že více cítit jdou ti, kteří v sobě potřebu drží po několik dní, Co se týče větší otevřenosti holek vzájemně mezi sebou pro tyto hrátky to je prostě léty ověřený fakt - vidím to dnes a denně, spolu blbnou ale s klukem by to nedali - opět a zase jenom je to psychický blok a stud, nic víc. pokud se nejedná o ryzí homosexuálky. Samo pak také, že po takových hrátkách následuje důkladná očista a hygiena, proto kdo je připraven, není překvapen. Každý musí vědět co chce a do čeho jde, já to vím tak nějak vždycky, co chci. Byla by to debata na dlouhé téma a nejspíš by ani nikam nevedla. jak říkám já, každý má hranice a mantinely jinak nastavené, co je pro někoho už příliš nemusí být pro druhého ještě nic extra :). Přispívám sem už jistě déle než dva roky, někde hluboko tady budou i mé vlastní zážtky a zkušenosti popsány.

Jitka D (Pá, 10. 1. 2020 - 13:01)

Hele milý Scatere, nehraješ si tak trochu na něco víc? Ujíždíš na holkách, které si nadělají do kalhot. Libí se ti jak se mažou v hovnech a jak to smrdí. Tak o jakém formátu to prosím mluvíš? A navíc, nemyslíš, že je to trochu sobecké, chtít po holce, aby se pro tebe pokadila do kalhot a sám jí podobnou podívanou neposkytnout. Myslíš, že pro ženskou, která je na tyhle věci ulítlá, to není pěkné podívání, vidět chlapa, jak se pokadil? A ideálně když se mu to pěkně rozmatlá na penis a varlata. Sledovat, jak je mu to líbí, jak je vzrušený a jak se v tom třeba i udělá.

Scatter (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

Nemusím si hrát na něco víc, proč bych to vlastně dělal, kdo mě zná tak ví kdo a jaký jsem. Samozřejmě že s holkama se dá výměnným způsobem domluvit na čemkoli, ty poskytneš něco mě a na oplátku já něco tobě, ale tohle jsem nikde nezmiňoval, psal jsem pouze, že to nedálám já sám. Spíš jestli si na něco nehraješ ty, narážím na tvůj koment k tomu videu :D, mě to rozhodně tak hrozný nepříjde a ty říkáš, že by si to nedala, ale o příspěvek víš zase mluvíš jinak o tom co jsi dělala a čeho všeho seš schopná, tak teda nevím. Když mi dá holka co chci tak nemám nikdy problém udělat co chce ona, ale nemyslím si, že by z posranýho kluka bylo moc holek tak odvařenej jako já z nich :D

Standa (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

Nechci si tu hrát na arbitra, ale z tvého příspěvku není úplně jasné, co chce básník říci. Nevidím rozpor v tom, co Jitka napsala k tomu videu, které už jen od pohledu na úvodní obrázek vypadá na pěknou nechuťárnu a tím, co o sobě píše o odstavec výš. Píše tam, že se sice dokáže zřídit do gatí jak mimino a pěkně si to užít, ale zároveň nic o tom, že by si to matlala po těle, olizovala to nebo v tom šukala.
A to čvachtání se bosky v bahně nebo chození bosky v hnoji. Tam nic tak děsného nevidím. Jako dlouholetý vodák mohu říci, že není zase tak málo holek, kterým se líbí nejen šlapat bahno bosýma nohama, ale klidně si v tom i zařádit. Házet tím po sobě, mazat se tím, válet se v tom a tak podobně. A ten hnůj? Na tom taky nic není. Ač původem kluk z Prahy mohu klidně přiznat, že na prázdninách na venkově u babičky jsme to se ségrou zažili xkrát. Babička nám vyprávěla o tom, že když byla holka, tak se to jinak nedělalo, protože na holínky nebyly peníze. A vlastně ani na normální botky. Bosky se chodilo od jara do podzimu. Tak jsme se nechali inspirovat a pak už jsme ani jinak chodit nechtěli. Přesně jak to psala Jitka ještě o něco dříve. Bylo podobné jako v bahně a vůbec to nebylo nepříjemné v tom chodit bosky. Bylo to příjemně teplé, měkké, a hlavně se to krásně mazalo po chodidlech a prolézalo mezi prsty. A zápach? No ten samozřejmě byl. Ono když šlapeš hodinu nebo i dvě bosýma nohama v hovnech a v močůvce, tak potom samo sebou nohy nevoní po fialkách. Ale měli jsme z toho akorát tak prču podobně, jak psala Jitka. Mockrát jsme si potom na seně nebo na slámě očuchávali chodidla a smáli se, jak nám pěkně po venkovsku "voní" nohy. Moje švagrová je původem z hospodářství a nijak se netají tím, že v dětství a mládí byla mockrát u krav nebo u prasat bosa. Říká, že když, hlavně na jaře a v létě, chodila od rána do večera bez bot, tak si pak rozhodně nešla umýt nohy, aby se mohla obout do gumovek. Zkrátka do té stáje šla tak jak byla - bosa. Ano, občas to někoho vyvádělo z míry. Holka studující postgraduál na UK a klidně chodí bosa v hnoji. Ještě za studií pobývala nějaký čas na Novém Zélandu a tam věc vcelku běžná, že řada lidí na farmách má jako "pracovní obuv" bosé nohy.

Jenda (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Né že bych si v zápachu liboval, nebo nějaké to rozmazávání po těle, taky ne. Ale dovedu si představit, že bych nějakou hezkou pokakandu ve sprcháči umýval. Dokonale všechno umyl a připravil na mazlení.

Jitka D (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Jendo, může být, že ano a může to být taky jen Tvá představa. Když už tu takhle vzpomínám. Poznala jsem před mým současným přítelem kluka, který přesně tohle hrozně moc chtěl. Postarat se o očistu své pokakané slečny a pak se s ní pořádně pomazlit a pomilovat. Jenže už kdy mne ve vaně vysvlékal, tak jsem viděla, že to dává jen taktak. On ten smrad je fakt šílený. Nakonec to nedopadlo dobře. Když mi stahoval spoďáry, tak si nedal pozor a hromada té řídké srajdy, která se z mé prdelky vyhrnula v samém závěru, mu vykydla na ruce. Pohled na ruce obalené produkty mého zažívacího traktu byl pro něj poslední kapkou a vzápětí už se moje bosé nožky "koupaly" v obsahu jeho žaludku. A nescházelo mnoho, abych tam přidala i svůj. Byl z toho dost zničený, že se mu splnil jeho sen a že to takhle zkazil. Prostě to nedal, i když moc a moc chtěl.

Tomáš (Čt, 19. 12. 2019 - 06:12)

Nemohu souhlasit. Já zápach miluji včetně následné péče s největším projevem lásky a oddanosti při očištění. Možná, že to tak někteří mají, já ale určitě ne.

Jitka D (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Tomáši, nesmíš soudit jen podle sebe. Tak jsi jeden z těch, co to dají a přitom na druhé straně nechtějí nějaké ty nechutnosti, o kterých jsem psala. Já vím, že se mezi vámi tací najdou. Sama mám jednoho takového už přes dva roky po svém boku. Pro Tvou dívku to musí určitě být krása, mít u sebe kluka, který tohle zvládne. Když jsem byla sama, tak očista byla už jen o tom, jak příslušné partie mého těla zbavit hoven. Když mne začal dávat do pořádku přítel, tak to najednou bylo o dalším nádherném zážitku nás obou. Ale taky jsem se předtím na vlastní kůži přesvědčila, že pro jiné kluky to musí zůstat jen v rovině fantazie, protože to v reálu nedají.

Kikina (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

Wow tomu říkám rozbor :0) no v hodně věcech musím souhlasit. Já měla možnost zkakane hrátky s jinou holkou vyzkoušet. Narozdíl od těch výmyslů co se tu před časem objevili tady nehodlám do detailu popisovat jak to probíhalo protože to je naše privátní věc a já nechci zklamat její důvěru. Fakt je že s holkou mi to nevadilo i svým způsobem mě lákalo do toho jít a domnívám se že rovněž nejsem na holky. S klukem bych do toho nešla ani náhodou jako nevadí mi být zkakana od zadečku až po chodidla ale takové ty praktiky typu mazání hovinek po celém těle nebo dokonce pokakaný sex to mi taky přijde jako dost extrém. S holkou to byla zajímavá zkušenost i když znovu už nemám potřebu do toho jít. Jo a souhlasím s tím že ten smradek je někdy fakt darda já to vnímám sama u sebe že někdy jsem cítit fakt dost a to čichat sama sebe jsem zvyklá. No když se přede mnou pokakala jiná holka tak to bylo něco trochu jiného ale jak říkám s holkou ok asi to fakt souvisí s tím že máme v sobě ty mateřské pudy a nevadí nám pečovat o druhého. Já mám taky malou sestřenku a taky se jí to ještě občas stane že se pokaka a rovněž jsem neměla nikdy problém s tím jí umýt a převléknout a rozhodně jsem to nedělala s žádným odporem. Jenom s jednou věcí bych polemizovala a to jsou ty různé údajně hrozící výtoky a záněty. Já teda nevím já se pokakavám víc jak sedm let a často se zřídím tak že moje pipina není pod tím hnědým nánosem ani vidět a nikdy jsem teda z toho nic nechytla. Stačí se umět potom pořádně a důkladně umýt to zase není žádná věda. Jediné co reálně hrozí jsou opruzeniny když jsem v tom moc dlouho ale moje kůže si za tu dobu už tak nějak zvykla. Takže tak.

Jitka D (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Ahoj Kiki a dík za reakci. Já nechtěla dělat žádný hluboký filozofický rozbor. Prostě jsem to napsala tak, jak to cítím. Abychom se v řadě věcí neshodovaly, když jsme obě podobně ulítlé:-). A máme navíc stejný názor na ty extrémy typu pokakaného sexu a roztírání výkalů po těle. Mně to taky od pasu dolů nevadí. Cítit třebas jak se to blátíčko postupně matlá níž a níž po stehnech, to k pořádnému pokakání se do kalhot patří. Ale třeba představa zamatlaných prsou, ne, to prostě ne. Hele a ty to jako fakt zvládneš se pokadit až na chodidla? To musí být asi docela drsný průjem. Takový zas já ani tak mít nemusím. Mě se víc libí taková ta mazlavá řídká kaše, která se krásně rozmatlává a to nejen po zadečku, ale taky přes rozkrok a pičku. Chodidla dostanou svoje, když mi to vyjde tak, že se do toho ve finále ještě počurám.

Ale těch víc než sedm let, klobouk dolů. To jsi opravdu matadorka. To já jsem tak o třetinu pozadu. Máš nějakého přítele, se kterým si v tom souzníš nebo to provozuješ sama? Hlavně obdivuji, jak v tom dokážeš vydržet tak dlouho a nemít problémy. Já se pokakat večer, být v tom přes noc, ráno přidat další nadílku a ještě si dál užívat, tak budu opruzená, že se budu dávat dohromady týden. A mohla bych se natírat čímkoli. To fakt nemáš problém ani kolem pičky, kde je kůže nejvíc choulostivá. Třeba na půlkách bych to asi taky dala delší dobu, protože tam je ta kůže docela odolná, ale jakmile to mám rozmatlané přes píču, tak vím, že čas je omezený.

Pokud jde o ty problémy s výtoky a záněty, tak jsem nemyslela, že to musí být vždycky. Moje asi o tři roky starší kamarádka je gynekoložka, takže od ní trochu něco vím. Riziko je hlavně když se to dostane do pochvy. Ani potom se nutně nemusí nic stát. Může být, že zrovna nemáš ve výkalech bakterie, které by vadily. Anebo sis za ty roky už opravdu zvykla. Tak či onak vniknutí výkalů do pochvy není pro většinu žen bez rizika. Jedna moje kamarádka, která mne k tomuhle vlastně částečně inspirovala, když se potřebovala někomu vypovídat ze své dost drsné hnědé nehody, v tom musela jít víc jak hodinu než se dostala domů a pak s tím měla docela problémy. Hlavně co potom říkat u doktora. Docela chápu, že moc nechtěla vyprávět o tom, jak se zřídila natolik, že se jí dostaly výkaly až do pochvy. S něčím takovým se málokterá z nás bude chtít chlubit.

Kikina (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Ahojky tak jasně že máme hodně společného. Pokakanda pochopí pokakandu :0) takže tebe k tomu inspirovalo to vyprávění té kamarádky že sis sama řekla že to taky zkusíš do kalhot? A nějakou nehodu ve vyšším věku třeba ve škole nebo jinde jsi někdy měla? Já se k tomu dostala tak že se mi to stalo nechtěně a s velkým údivem jsem zjistila že se mi to nehnusi spíš naopak :0) no s tím opruzenim jako občas se mi to taky stane ty moje noční víkendové akce chce holt vychytat i z hlediska konzistence kakání a tak. Někdy je to alchymie. Ideální je mít před spaním pevné kakání protože v průjmiku se špatně spí. Pevné hovínko je v pohodě to se drží na zadečku moc neumaze a spí se v tom luxusně. Většinou všechno podpořím pár kapkami medicíny aby sebou ráno vzala ten zbytek a v průjmiku si užívám spolu s matlanim všude možně až ráno a v dopoledních hodinách uznávám že tam je jistý limit jak dlouho v tom být a občas už se mi stane že to svědí a přestane to být příjemné a to už se pak pakuji do sprchy kor když potřebuju čůrat i když se snažím čůrání řešit tak abych během mojí hnědé akce nebylo ne vždy se to daří někdy se i trochu počůrám ale snažím se tomu předejít. Protože jak se mi líbí být pokakana tak počůrana to mi moc neříká. Po chvíli to začne hrozně studit a v postýlce už vůbec ne protože to bych tam měla hroznou spoušť takže ideál je počůrat se až na závěr akce ve sprchovém koutu. Když se mi to takto povede tak jsem maximálně spokojená :0) já kluka nemám ani po tom nijak zvlášť netoužím to už jsem tu psala víckrát že nejlíp se udělám pokakana sama se sebou. S tou holkou to byl takový jednorázový úlet zkakaly jsme se já jí pak rukou udělala a ona mě pak za odměnu celou umyla. Musím říct že to bylo velmi příjemné ale taky jsem byla trochu opilá a střízlivým pohledem už bych do toho asi podruhé nešla. Tebe naopak obdivuji že se nestydíš pokakat se před klukem to bych já asi vůbec nedala a hrozně bych se styděla s holkou to bylo něco jiného ale před klukem bych se propadla studem. Každopádně pokud vám s partnerem toto oboustranně vyhovuje a tvůj partner tě nemá rád jenom přes kakání ale vyhovujete si i v jiných směrech a jeden pro druhého jste životní oporou tak to je terno ke kterému upřímně gratuluji a snad vám to spolu dlouho vydrží!

Jitka D (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj Kiki, dlouho jsem se sem nedostala a tak první reaguji na tebe. Pak postupně na další. Pokakanda pochopí pokakandu. Krásná věta. A pravdivá. Jen ten, kdo to sám provozuje, chápe, jak nádherně osvobozující je to pocit se pořádně pokadit. To vědomí, že tohle přece dospělačka nedělá a přesto to udělat. Ta krásná úleva, to měkké mazlavé teploučko v kalhotách. Boží, naprosto boží.

Jak jsem se k tomu dostala? No skutečně ze zvědavosti. Kamarádka to líčila jako něco úplně šíleného, jak se jí to všude lepilo a matlalo. Zřídila se tehdá asi opravdu fest. Já jí uklidňovala, že si z toho nemá nic dělat, že se to prostě stát může. A pak jsem na to musela pořád myslet, jaký to asi je pocit, když se dospělý člověk pokadí a skončí s pořádnou náloží blátíčka v kalhotách. Pořád jsem se nemohla zbavit myšlenky, že ten měkký teplý dotek na půlkách a mezi nohama by přece neměl být nic tak hrozného. Že u takového maléru, jako se stal kamarádce, je to spíš o strachu z ostudy. To děsuplné kamarádčino vyprávění jsem nemohla brát tak úplně doslova. Ona je totiž dost fajnovka. Pro ni je třeba problém se jít vykoupat někde v přírodě, když je tam bahno. Naprosto nesnáší v něm šlapat bosýma nohama a hlavně jak to leze mezi prsty. Já čvachtání se v bahně naopak od malička miluju a nejvíc právě to prolézání mezi prstama. A mám i zkušenosti, ze kterých by kamarádka asi omdlela. Můj první přítel byl kluk z hospodářství a já si u něj vyzkoušela i jaké to je chodit bosá kydat hnůj. Nic hrozného, vlastně pohoda. Vůbec se nedivím, že to za starých časů lidem nijak nevadilo v tom chodit bosky. Bylo to měkké, mazlavé, příjemně teplé a náramně jsem si užívala to, co mám ráda na blátu. Jak mi to při došlápnutí krásně prošprklo mezi prsty u nohy. Samozřejmě mi bylo jasné, že to v čem šlapu, skutečně zrovna nevoní, ale ani to nebyl problém. Jsem sice z města, ale tohle mi nevadí. Naopak, kolikrát jsem si potom čuchala k chodidlům a smála se, jak mi pěkně smrdí nožky.

Ale zpět k naší věci. No zkrátka mi to nedalo, pořád se my ty myšlenky vracely a to tím víc, čím víc jsem se snažila to dostat z hlavy. A tak když jsem jednou pobývala sama na chatě, tak jsem to zkusila. Vydržela jsem asi tři dny nejít na velkou, pak se nacpala meruňkami a dalšími věcmi, o kterých vím, že umějí pěkně protáhnout a čekala, co bude. Když to na mě začalo přicházet, tak jsem natáhla staré těsné legíny, chodila po zahradě a po louce za ní, a představovala si, že jsem na ulici, že nemám kam na záchod a že to musím vydržet. No nevydržela jsem a poprvé se v dospělém věku pokadila. Co pokadila. Já se přímo totálně zesrala, já byla jak batole. Psala jsem o neteři, která to zvládala se pokadit až k pupíku. A mně k tomu pupku taky moc nescházelo a na druhé straně málem až záda. To byla brutální nadílka. Ten pohled, když jsem se pak vysvlékla. Podobně jak jsi to napsala ty. Mezi nohama a v podbřišku jsem měla takový nános, že ani nešlo poznat, kde mám pičku. Prdelka vypadala podobně. Rýhu mezi půlkami nebylo ani vidět, jak byla plná hovínek. A jinak jsem si to fakt užívala tak krásně jako máloco. Klidně bych napsala i víc, ale to už by bylo asi lepší soukromě. Nechci tady zase tak úplně servírovat potravu nějakým honičům. Musela jsem na to potom pořád myslet a navíc mne ty vzpomínky i hodně vzrušovaly. A tak jsem to udělala znovu, a pak zase. Zrovna v té době jsem se osamostatnila v bydlení a dál už to asi znáš podle sebe.

Už je mi jasné, jak v tom vydržíš tak dlouho. Mě by tohle asi neoslovilo. Tuhý bobek mi nic neříká. Já fakt musím mít konzistenci blátíčko, aby se to pěkně všude rozmatlalo. To v tom potom nemusím být ani moc dlouho, aby si to pěkně užila. To počurávání nechávám taky až na konec, když už jsem ve vaně. Čurbes v bytě mít nechci. Lepší si to jde užít na chatě. Tam když chodím venku a je teplo, tak nemusím řešit, že mi to všechno teče dolů po nohách. Chodím bosa a trávě je to jedno.

S přítelem jsme normální partnerská dvojice. Tyhle hnědé hrátky jsou pro nás oba jakási nadstavba, která nás oba náramně vzrušuje. Já bych bez chlapa nevydržela. A nejde jen o sex. Prostě chci, aby mě měl kdo držet na ulici za ruku, obejmout mě, políbit a tak dále. Nechci se v noci vzbudit a vědět, že jsem v posteli sama. Spíme nazí a je mi moc krásně, když se vzbudím v jeho náruči a cítím teplo a vůni jeho těla. Pokadit se před ním vůbec nemám problém. Vždyť je to pro nás oba vzrušující nadstavba našeho vztahu. Jeho to neskutečně bere a hlavně když mě potom dává do pořádku. Kiki zkus tohle přehodnotit. Pokud najdeš chlapa, se kterým si v tomhle budete rozumět, tak je to o dalších nových zážitcích. Je to úplně jiné, když tě dává do pořádku tvůj kluk, než když to děláš sama. Jak už jsem napsala, když jsem byla sama, tak očista byla už jen o tom, jak příslušné partie mého těla zbavit rozmatlaných nalepených hovínek. Když mne začal dávat do pořádku přítel, tak to najednou bylo o dalším nádherném společném zážitku. Klidně napíši víc. Fakt se toho neboj.

Kikina (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Tak jasně, že holka co tohle provozuje nemůže být úplně cimprlich. Mě třeba koupání v přírodě a blátíčko taky nijak nevadí. Ne že bych to úplně vyhledávala ale problém s tím nemám. Já jsem se taky napoprvé hrozně zřídila i když u mě to nebyl úmysl. Už jsem tu o tom podrobně psala stalo se mi to v nemocnici do postýlky nebyla jsem asi čtyři dny prostě tam byl ve mě stud a psychický blok. Jednou v noci už jsem to neudržela a pokakala jsem se úplně strašně jako už nikdy v životě. Místo zhnusení jsem ale hned zjistila že se mi to líbí a ten pocit je moc fajn. Ještě tu noc jsem si to udělala nechápala jsem proč tak činím bylo to spontánní a byla jsem z toho hrozně zmatená. K ránu jsem se do té postele ještě navrch počůrala takže si asi dokážeš představit jak jsem vypadala. Od té doby v tom jedu ale sólo mi to zatím stačí. Takto mi to vyhovuje a pořád ještě nejsem tak stará když na tom budu chtít něco změnit. Tvůj přítel bude asi fajn kluk. Hrajete spolu někdy i scénáře? Já si je pravda hraju hlavně sama pro sebe ale je to takové koření těchto akcí.

Jitka D (Pá, 10. 1. 2020 - 13:01)

V poho Kiki. Já tě nechtěla do ničeho tlačit. Já si dovedu docela dobře představit, jak si vystačíš sama. Mě když se podařilo se pořádně zřídit takovým tím správným měkkým mazlavým blátíčkem a matlalo se mi to přes píču, tak taky nebyl problém se pěkně udělat a to i opakovaně. Přítel je ale moc fajn celkově. Ono když si to vemeš, tak já jsem docela poděs. No řekni, kolik znáš holek, které se rády čvachtají bosýma nohama v bahně, anebo se mohou pochlubit, že chodily bosé v hnoji jako já v hospodářství u toho prvního přítele. A že mi to nejen nevadilo, ale že to bylo naopak docela příjemné a že jsem potom ještě navíc měla prču z toho, jak mi smrdí nohy. A neznám tak moc kluků, kteří by nad takovou holkou nezačali ohrnovat nos.

Reklama

Přidat komentář