91020 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jednoduchou logikou se dá potvrdit co jsou zač USA. Kdo dělá v noci, kdy každý slušná člověk a čech spí?! No přeci jen ku*vy a zloději! A v USA mají tento časový posun NY GMT-5 až LA GMT--8 hodin. To znamená, že mi jdem v ČR (GMT+1) slušně spát a oni ještě 6-9 hodin nikoliv.
30. Listopad 2019 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Už jsem zvědavej, jak bude zase na webech pod záběry spacifikování londýnskoho teroristy kolemjdoucími, spoustu rádoby inteligentních komentářů, že v americe by ho již kolemjdoucí dávno zastřelili. No jenomže v americe by měl v každé ruce AR-15, takže asi nespacifikovali.
30. Listopad 2019 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Můj osobní názor je na to takový, že ve společnosti existuje určité mizivé procento velmi špatných lidí s sklony k zabíjení a zároveň k labilitě a psychopatii a radikalismu a pak ať už to jsou bílí nebo arabští individua, tak někoho zabijí buď jako tzv. nacističtí radikálové nebo jako muslimští radikálové. Ale nemá to co dělat s islámem ani s zdravým vlastenectvímů.Jsou to pouze extrémní polohy a indivdua s problémy. Co se týče USA, tak tam většinou jsou problém v školských mladých masových vrahů, takže je vidět, že tam nejde ani o islám ani o nacionalistická radikalismus, ale o frustrovaného jedince s vražednámi sklony a jejich typickou zbraň AK15, což je vojenská puška určená k zabíjení vojáků na bojišti konstruovaná k co nejefektivnějšímu zabíjení živých jedinců.Tudíž americký problém s láskou k zbraním. Jedni tu pušku milují druzí ji proklínají. V případě Londýna se jí takový šílenec v žádném případě nemohl vyzbrojit a to je velmi dobře, jistě vyvinul veškerou snahu ji získat, ale zůstal pouze u nože, což je veliký klad Evropy, protože mohl být pacifikován jedním pořádným chlapem s koulemi co v 24 použil svou znalost rugbyového touche downu a pravidla jedni na něj, všichni na něj. Nicméně glorifikování těch borců co ho skolili kalí fakt, že v partě co ho zpacifikovala, byla skupinka propuštěného vraha a jeho kamarádů, taky bývalých trestanců,kteří tedy to násilí měli asi na denním pořádku.
30. Listopad 2019 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Rozdíl mezi Evropou tou kontinentální a USA, je že tady jsou přísné testy pro vstup do ozbrojených a silových složek a vyjma snad URNY, kde se asi pracuje s lidmi nad určitý prách přirozeného pudu sebezáchovy, protože jsou nasazováni též proti jedincům podobných charakteristik, se neberou vyšinutí jedinci a agresivní magoři. V USA podle toho co páchá naopak agresivita není na škodu a snad největší magoři jsou v soukromých bezpečnostních fimách jako BLACKWATER, kteří jsou americkou armádou, jakožto různými represivními vládami, najímáni na ty nejšpinavější práce. ------------------------------------------------------------------- Další rozdíl je, že v Evropě panují velmi přísné zákony pro držení a typ zbraně v držení. A logicky útočná semi-automatická puška AK15 nepatří mezi povolenou zbraň pro civila.Neslouží ani k osobní ochraně, tím spíše ne k lovu vysoké, černé zvěře, či snad koroptví, zajíců. V USA si tuto zbraň může každý psychopat již od 18,5 let koupit v samošce a kadžý bez rozdílu třeba tisíc nábojů k tomu dokoupit ve Walmartu, jakoby to byla kytara nebo běžkové lyže či čutací meruna a kšandy.
30. Listopad 2019 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
USA je opravdu zvláštní země, kdy "členové veřejnosti" si běžně vyřizují třeba dopravní spory s basebolkou a druhý vyběhne zas s automatickou útočnou puško v ruce a závisí tedy pouze na okolnostech,náhodě, a kdo je v jakém mentálním a zdravotním stavu a kolik stupňů farenheita mu svítí na holou hlavu , jestli se něco stane nebo ne.
30. Listopad 2019 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahod (anonym)
Odpověď na Chuj v trávě, chuj v lese,
Vzhledem k tomu , jak meleš,jsi si nikdy nezasoulozil.... ubožáků frustrovaný....a to si myslíš, že tvoje dodávání sebevědomím psaním vulgárních textu to napravi?? Hub
30. Listopad 2019 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Vzhledem k tomu , jak meleš
Zase. blbej čínskej mobil
30. Listopad 2019 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
USA byli již za druhé světové války britskou MI5 dle jednání jejich agentů předchdkyně FBI označeni kovboje bojujícího s indiány, to jejich pojetí. A to myslím američanům zůstalo. Je to cynické a nefunkční. Sami mají lásku ke zbraním sloužícím k zabíjení a dopřávají si to potěšení je vlastnit a pak mají spoustu starostí o dodržování lidských práv ve světě a musí se zakládat takové organizace s dost děsivými názvy jako "Organizace proti kamenování žen atd...," je to takové jako ,když vrah volá chyťte masového vraha!
30. Listopad 2019 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vzhledem k tomu , jak meleš
Podle analázi textů nicků tebe a rakato jsem zjistil, že jde o tu samou osobu, vidíš nejsem tak hloupý jak se zdám.
30. Listopad 2019 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
V síti se píše o útoku na londýnském mostě: "Hrdinové vzali proti útočníkovi vše, co bylo po ruce. Hasicí přístroj i velrybí kel." ------------------------------ Jak tady ovšem jistá osoba jednou napsala: "Nechci být hrdina. Hrdinové jsou ti s pomníčkem." A my v Česku ani hrdinové být nemusíme, protože jsme si nepustili do země primitivní agresivní svoloč. --------------------------------------- Pořád nechápu to vypatlané myšlení na západě. Ještě v devadesátých letech byla všude v Evropě relativní pohoda - skoro žádný terorismus ze strany přistěhovalců. Dnes při každém větším shromáždění, hlavně na svátky, pořádá policie hotové manévry, všude policisté se samopaly, betonové zátarasy, vstup na vlastní nebezpečí, a ani to často nepomůže - viz Nice. Copak ti západní magoři nechápou souvislosti - čím více muslimáků, tím více atentátů? Charita za cenu vlastního života? Děkuji, beze mne.
30. Listopad 2019 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kdákej si co chceš, jsi velký zastánce útočných zbraní mezi americkými členy veřejnosti, nakopíruj si sem třeba video, jak ji děd daruje svému synkovi k 18tým narozeninám, budeš stejnej trapák, jako jsi dosud.
30. Listopad 2019 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já naštěstí jak jsem psal ovládám boj s tyčí a nosím vždy u pasu teleskopický obušek, takže kdyby na mne někdo vytáhl zbraň, tak mu ji jedním máchnutím fláknu přes hlavu, že ztratí vědomí.
30. Listopad 2019 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
V podstatě jsem hodně ostrý hoch, dělal jsem box a bojové sporty a dovedu se i o zásadní věci poprat. Posledně mě jakýsi okamurovec v hospodě osočil, že jsem prý volič ČSSD a že to jsou židobolševici, tak jsem mu jednu fláknul, že rozhodil kopyta a válel se pod stolem.
30. Listopad 2019 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V podstatě jsem hodně ostrý
Úplně lidi v hospodě byli dojatí, že prý jsem jim vytrhl trn z paty, že jsou také voliči ČSSD a tento Okamoďourovec je prá ohrožoval. Vypotácel se z hospody a již se tam prý neukázal.
30. Listopad 2019 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V síti se píše o útoku na
Jahodo, marně se maskuješ na relativně nově etablovaný nick na tomto fóru. Tvůj obšournický nenávistný styl psaní a analýza textu tě odhalila.
30. Listopad 2019 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Takže dneska jsem měl klobásku s čočko na kyselo, okurčičku, vajíčko a zapil pivíčkem. Teď jdu do kina a pak s přáteli na večeři.
30. Listopad 2019 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vzhledem k tomu , jak meleš
Nemám zájem, zajdi si do gay-klubu, tak při troše snahy najde nějakého hodně nadrženého německého nebo anglo-amerického důchodce, kerý pokud bude alkoholik, tak k ránu v polovědomí tě jistě připravý o panenství.
30. Listopad 2019 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co je oceněníhodné, je ten mladý 24 letý anglický ragbista a manažer z Londýna, který neváhal a rozběhnutý položil na zem ragbistickým stržením, kolem sebe se ohánějícího dvěma noži obrovitého 28ti letého teroristu. Podle mne takový chlapík bude mít dlouho drinky zdarma, protože ušetřil mnoho životů.
30. Listopad 2019 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na V síti se píše o útoku na
Vopravdu se snažím vyhejbat všelijakejm konspiračním teoriím… ale to s imigrantama musí bejt nějakej záměr, snaha rozbít Evropu na sračky. Není přece logický, aby bylo evropský vobyvatelstvo tak vyblblý, že by nebylo schopný pochopit, co se děje – že to neviděj hlavně Němci, Francouzi, Švédové, země, který jsou už pomalu na vodpis. --- A nejen ti imigranti – Evropě hrozí další šupa a nevyhnutelná ztráza konkurenceschopnosti – ten idiotskej, tupej boj proti voxidu uhličitýmu. „Dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050, jak to chce EU, bude podle ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) pro Česko znamenat investice v řádu tisíců miliard korun. To ale ČR nemůže celé financovat sama, a bude tak od Unie potřebovat stovka a stovky miliard korun navíc mimo stávající kohezní fondy.“ (Zdroj: dnešní Právo, strana 3). --- Tisíce miliard korun – to je teda tunel, násobně velikej voproti socanskejma šmejdama zavedený fotovoltaice… Pokud ten byrokraticko-socialistickej bordel, zvanej EU, bude nadále srát neskutečný prachy do podpory imigrace a vylepší to dalšíma neskutečnejma prachama na „záchranu klimatu“, je vymalováno… Evropa se ekonomicky zhroutí. --- Zajímavý je, že se vo ty imigranty má starat Evropa, když maj ve svejch světadílech státy se souvěrcema, a některý ty státy jsou dost bohatý… zajímavý taky je, že Evropa se na tý uhlíkový stopě podílí jen z malý části, ale ta ekoteroristická zelenorudá verbež netlačí ke zdi amíky,ani asijský státy, jen Evropu…
30. Listopad 2019 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Půjčka Kč 500,- na týden za týdenní úrok Kč 99,- znamená roční úrok cca 1030 %, a jen pako si myslí, že to je milion procent.
30. Listopad 2019 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Vo idiocii boje proti voxidu uhličitýmu svědčí brutálně upravený, nebo zfalšovaný studie klimatickejch alarmistů, i řada příkladů – mimořádně vhodnej argument je vobyčejná fotosyntéza, vo který by aspoň něco měl zaslechnout každej maturant, a nejspíš i trochu bystřejší žáci na základce… --- Takže: Zvýšení koncentrace voxidu uhličitýho vede nejen k vyšším výnosům u zelenejch rostlin, ale znamená pro zemědělce a pěstitele navíc menší spotřebu vody na jednotku plochy. Připadá vám to divný? Jde vo jev, zvanej transpirace, k tý dochází takzvanejma průduchama v listech zelenejch rostlin, kdy se z rostlin vodpařuje voda. Ty průduchy jsou uzavíratelný, částečný uzavírání průduchů mimo jiný reguluje koncentrace voxidu uhličitýho… přes ty průduchy se nejen vodpaří ta voda, ale probíhá přes ně i příjem voxidu uhličitýho. Sledujte: Koncentrace voxidu uhličitýho roste, rostlina má nadbytek molekul plynu, nezbytnýho pro fotosyntézu, přivírá průduchy… a tím zároveň snižuje transpiraci, čili vodpaří míň vody. Míň vodpařený vody znamená, že jí vo to víc zůstane v zemině, rostliny si ji kořenama vytahaj pomaleji… --- Cynickej závěr: Boj proti voxidu uhličitýmu je bojem proti vyšším výnosům pěstitelů a bojem za větší sucho… proč kurvafix víst za tisíce miliard marnej boj proti voxidu uhličitýmu, proč ho prostě nevyužít? ---
30. Listopad 2019 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na Půjčka Kč 500,- na týden za
Taky jsem si toho prapodivnýho výpočtu všim... ale protože jde podle mýho vo produkt prázdný makovice ubohýho trapnýho blbečka sdfg, nechal jsem to bejt, von by to stejně nepochopil.
30. Listopad 2019 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Když nějaký primitiv cinká klíči, že chce svobodu, a potom se ukáže, že na tu svobodu nemá, může si za své problémy sám. Pokud sis zvykl, že se o tebe za socialismu celý život staral stát a odbory, a teď si vezmeš blbou půjčku s tím, že ti zase někdo pomůže z průseru, jsi v kapitalistické době na omylu. Ze svobody vyplývají i povinnosti - když jsi realizoval svou svobodu vypůjčit si od kohokoliv, protože jsi finanční debil, a teď na to nemáš, patříš do vězení. A máš zcela po právu po svobodě. A nevymlouvej se jako debílek, žes nevěděl či že ti to vycházelo jako splatitelné. -------------------------- Žít si jako lord za cizí peníze? Zapomeň. Doplň si vzdělání a potom si půjčuj. Vždyť i blbí cikáni zvládli sociální právo a ovládají naprosto přesně, na jakou dávku mají nárok. Takže se to dá. ------------------------------------ Nicméně, v souvislosti s naším přechodem do socialistického kapitalismu, parlament rozhodl, že za blbou půjčku může také půjčovatel, že se měl starat i bonitu budoucího dlužníka, díky čemuž se zavedlo tzv. oddlužení debílků. --------------------------------- Pokud jde o nadměrné úroky, i za socialismu bylo v občanském zákoníku ustanovení, že výše úroku nesmí odporovat dobrým mravům, takže i dnes je úvěrová firma s úroky, řekněme nad 20 % za rok, bez šance. Stačí, když se dlužník obrátí na soud. -------------------- Jinak řečeno, stačí si zapamatovat tři čtyři zásady, a debílek nemusí mít s půjčkou problémy. Ale pořád to je dokolečka tak, že půjčovatel často dává přednost rychlosti půjčky, a že mi ji přivezou až domů, než dobrým úrokům.
30. Listopad 2019 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na Když nějaký primitiv cinká
"Vždyť i blbí cikáni zvládli sociální právo a ovládají naprosto přesně, na jakou dávku mají nárok. Takže se to dá." --- No, vono jim k tomu získávání dávek nejspíš dost pomáhaj všelijaký "pomahačský" neziskovky a mračna poťapanejch aktivistů... a je do značný míry vina většinový společnosti, že to toleruje, a hlavně že platí ty dávky i ty "pomahače"... --- Drobátko to připomíná Čapkovu Válku s mloky a ty lidský právníky, který ve finále ty mloky zastupovali...
30. Listopad 2019 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
sledoval jsem na You Tube přímý přenos mezi starostou Praha,který chce postavit sochu vlasovcům a mezi ruskou TV.....opět se tam lže !...Proč je v překladu z ruštiny,že diskutující Rus nazval starostu darebákem a při tom mluví v ruštině,že je tjupec(tupec) a padjjec(podlý)...ta, nepadlo v ruštině slovo darebák!...Další ruská polopravda...že vlasovec střílel ve Varšavě do Poláků...hmmm...a proč neřekl rovnou,že vlasovec střílel do Židů ve varšavském ghetu?!...Co do toho taká Poláky,když Polák Žida nenáviděl jak před válkou,tak při ní a po válce pořádal na Židy středověké pogromy?!...To má být jako použito tak,že vlasovec vraždil jenom Poláky a Židy nee?!...Co je toto za demagogii?!..Jinak souhlas s ruským diskutujícím...vlasovec byl vrah,kolaborant,zrádce vlasti a nacistická svině!...Ano...300 jich padlo za Prahu,ale boty nato vsadím,že mezi nima bylo i spoustu vrahů Židů a i tom jsem skálopevně přesvědčen!
30. Listopad 2019 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Na neviditelným Psu se Aston
Turecko, Írán a Rusko jsou hospodářsky o dvě ligy níž, než EU. Stačilo by, kdyby Evropa dělala normální politiku bez imigrace, bez vyplácení miliard euro neschopným státům, které jsou plně blbečků bez vzdělání, ale chtějí evropskou životní úroveň, chovala se logicky stran životního prostředí a klimatu, a podporovala především své občany, a ne primitivy po celém světě, dala dohromady pořádnou akční armádu (protože ta současná se už ani nedá nazvat papírovým tygrem), a Rusko, Turecko a Írán by byli vůči Evropě krotcí jak beránci. ----------------------- Ale když tyto státy vidí velrybu, bezmocně se plácající v moři, jasné že si kousnou. Vždyť je to beztrestné.
30. Listopad 2019 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Na neviditelným Psu se Aston
Vůbec není normální, aby se tři sta milionů Evropanů doprošovalo o okupační armádu, a dokonce za ní platilo. Pokud nejsi schopen bránit se sám, jsi jen vypatlaná čubka, visící na krku USA. Bože, jak hluboko jsme klesli. Ještě že v EU máme Francii s atomovkami.
30. Listopad 2019 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Vo idiocii boje proti voxidu
Promuslimácká, ekologická a klimatická ideologie už dostává západoevropské vypatlance do kolen. A zlomí se to, až vypukne finanční a hospodářská krize. Za deset let k nám budou jezdit Američané, Číňané a Japonci jako do skanzenu podívat se, jak dopadne světadíl, když že zblázní.
30. Listopad 2019 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Promuslimácká, ekologická a
Kdyby Izrael nedělal z obxčejných ateistů a vlažných muslimů teroristy, nebyl by na světě žádný terorismu.
30. Listopad 2019 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také na začátku terorismu bylo nesmslné Brežněvovo rozhodnutí udělat z Afgánců komunisty.
30. Listopad 2019 - 16:33

Stránky

Přidat komentář