Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

To není důležité. Touho, pointa je v tom, že žádná znovuzrozená křesťanka to nebyla, místo toho to byl člověk, co propagoval islám. Takže předstíral. Já poznal už na začátku, že něco nehraje, když o tom nechtěl psát.

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Štěkání anonyma mě nezajímá.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Tentokrát to Milan napsal dobře. Milan správně píše, že křesťan nemá oplácet zlým, nebo si libovat v napadání, urážkách, svárech. Jenže Tony není křesťan a nikdy křesťanem nebyl. Podle skutků poznáte je - se píše v Písmu. Jaké jsou skutky Tonyho?

Jirka (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

U Milana jde také o to, že jiným lidem vytýká něco, co s oblibou sám dělá. Vím dobře, a nejsem sám, že to s ním není tak, jak se snaží působit. A mám důvodné podezření, že ta domnělá znovuzrozená křesťanka, co tady Milanovi podkuřovala, nebyl nikdo jiný, než ten muslimák, co se tady nedávno v plné nahotě projevil. Pár dní mu to předstírání šlo. A poté to začalo dávat smysl, když to hezky do sebe zapadalo. Protože šlo o výplody nepřítele křesťanství.

Jirka (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

Ale na mírumilovnosti stojí většina náboženství. Takže mírumilovně se projevuje i člověk, který provozuje třebas činnosti, co Bible vysloveně zakazuje. Takhle zobecněně povrchním pohledem se to nemůže hodnotit, . Ono takové sluníčkářství nemusí mít s Biblí nic společného, obzvláště když je benevolentní k zcela nebiblickým až protibiblickým naukách. Sem tam se do textu dosadí Kristus a zdání křesťana je na světě. Nezřídkakdy mají tendence odvolávat se na Ježíšova slova lidé, kteří podléhají jiným naukám, provozují třeba meditace, jedí zdravě (mnohdy si myslí, že vegetariánství je zdravé) a spojují takové věci s křesťanstvím. Mají křesťanství za nějakou sluníčkařinu a přitom vůbec nepochopili evangelium. Takoví lidé se ale poznají celkem snadno podle toho co napíšou.

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Tu jde o to, že to individuum ukradlo nick Touze a psalo jejím jménem. Já ti už napsal mnohokrát, píšu ti to soustavně po celé dlouhé roky, už přes deset let, že tvůj cukr je mi zcela cizí

nona (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Tony, nic z toho jsem samozřejmě nepsala

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

To mě bylo jasné okamžitě. Evangelium není pouze o cukru ale to je věc, kterou si Milan vůbec neuvědomuje.

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

No comment, já už jdu chrápat. Měl jsi dostat meclopin a opomenuli ti ho dát. A to Hvězdoun na videu tvrdil, že to máš v hlavě krapítek srovnanější než já. Naivka.

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

No comment, já už jdu chrápat. Měl jsi dostat meclopin a opomenuli ti ho dát. A to Hvězdoun na videu tvrdil, že to máš v hlavě krapítek srovnanější než já. Naivka.

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

No comment, já už jdu chrápat. Měl jsi dostat meclopin a opomenuli ti ho dát. A to Hvězdoun na videu tvrdil, že to máš v hlavě krapítek srovnanější než já. Naivka.

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Jsi nenapravitelný lhář Tondo. Lhal si i o telefonátu s Hvězdounem.

Touhla (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Ano alkáči, máš už možnost psát i večer, ale humanizace to není, je to prodlužování utrpení. Měl by ses zabít, jsi tlustá a neustále opilá troska, to s tebou? Už aby byla ta eutanasie pro tyhle případy :))

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

To je ta humanizace ústavní péče Matrixu, a nevydávej se tu za Touhu. Ona na rozdíl od tebe nikoho nenapadá.

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

A stejně jak si mohu spát kdy chci, mohu i psát kdy chci. :)

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Nevím jak u vás alkáčů, ale já si můžu spát kdy chci, protože v žádném ústavu nejsem. :)

Tonda Vlas (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

V tom ůstavu, když tě pouštějí v rámci humanizace ústavní péče k wifině, by měli mít alespoň pro blázny večerku. Za starší doby bys už tam dávno byl ve svěrací kazajce.

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Obřízku na tebe, cirkumfetišisto :)

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Je to jednoduché, když máš všechno na háku, proč pořád ty trolly řešíš? :)) To jim dává sílu, ty nic na háku nemáš. Jsi ožrala s nemocnou ledvinou a nic víc. :)

Touha (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Popřu to i tady, protože mě pak nebudeš moc žalovat :))

Reklama

Přidat komentář