Reklama

Gamblerství

Petr Brno (Út, 9. 8. 2016 - 22:08)

Jasný Petře, bojuješ jak...Děkuji :)
Já jsem prostě dejme tomu 9 až 10 let hrál automaty. Tam nešlo prostě kontrolovaně hrát. Šel jsem s tisícovkou že jako víc dnes neprohraji a pak jsem né že šel, ale doslova bežěl vybírat do automatu po 5ti tisících a více. Tak jsem chtěl přestat hrát. Vydržel jsem měsíc a pak bác a 10 tisíc behěm týdne. Ono je jedno kolik peněz prohraješ, vždy se to odvíjí od příjmu. Je jedno jestli tisíc nebo 100 tisíc. Tak jsem našel způsob jak občas zrecidivovat, ale za kafe či několik káv. Dal jsem si tiket na zápasy co se hrají v době kdy jsou sázkovky zavřené. A pak jsem sledoval zápasy. A nedařilo se. Tak jsem šel prostě spát. Jsem gambler stále. A člověk bude pořád, hrající nebo ne. Ale dokázal jsem jedno: prostě nejít do herny na maty. Ráno jsem vstal a zkontroloval tiket a zjistil že jsem z 50ti kč vydělal 100 a nebo 50 kč projel. A měl jsem dobrý pocit i špatný pocit. Špatný v tom že jsem neměl hrát. A dobrý v tom, že už nelikviduji druhé (lidi kolem sebe). A tož tak no. Je to krůček dál. k tomu, abych si uvědomil jedno: kurva má to cenu strácet čas hledáním zápasů na vsazení, sledováním utkání atd. ? Pamatuji se, že jsem když jsem přestal hrát automaty, že jsem zkoušel cokoliv, třeba sportku . Obešel jsem pár trafik a nakonec jsem dal za tisíc či dva tisíce sportku. Dnes mě to neláká. Vlastně ani ty automaty už. Automaty, sportky, losy, nic mě už neláká a ani nevzruší (ani reklama v tv že někdo vyhrál miliony). Už mě baví jen ty sázky po 20 až 50 kč. A to jak kdy. Veřím že přijde čas kdy si raději zajdu n KURNA KVALITNÍ JÍDLO NEŽ NĚKDE VRÁŽET PENÍZE.

Mirek Brno (Út, 9. 8. 2016 - 21:08)

Ahoj Davide, tak hlavně na ty AG konečně zajeď. Výplata se blíží a bude hrozit recidiva.
S tou Ájou: ten ekvádorský šaman myslím odlétá v půlce října a nevím pak kdy se vrátí a zda má teď ještě vůbec nějaké volné termíny. I ti další, slabší šamani co to dělají jsou pak vesměs na půl roku od listopadu v Amazonii. Jeden den si myslím, že bude asi málo. Viděl bych Tě minimálně na ty dva + spousta individuální práce s vůli a odolností na spouštěče.
Každopádně minimálně na ty AG začni jezdit. Držet se jen silou vůle a sebeléčbou a mít tlaky z dluhů je extremně náročné na psychiku.

David (Út, 9. 8. 2016 - 19:08)

Ahoj Mirku, mám v plánu AG Brno a s tou Ájou jsem se ještě nerozmyslel. Hledal jsem informace o ní na internetu a hodně mě to láká. Kdybych zkusil jen jeden den, určitě by to bylo zajímavé a doufám že by mi to i pomohlo.

Milan (Út, 9. 8. 2016 - 17:08)

Jak dlouho negamblis?

BIKER (Út, 9. 8. 2016 - 16:08)

Jo a to je to co zady rozesralo celou diskuzi.

Milan (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

Zase je to tady plný radka a podobného ksindlu! nevěřím, že ty urážky píše jen jeden nemocný jedinec.

BIKER (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

Ahoj vsem,
po delsi dobe jsem opet nakouknul.
Jak se mate a doufam ,ze vsichni bez gamblu.

AZ

Radek (Út, 9. 8. 2016 - 12:08)

Hovno. Hovno, abstinovat nejde.
Jsem na tom stejne

Lemog (Út, 9. 8. 2016 - 11:08)

Fero

A co Botič? Par mostu by se taky naslo :-))

A ted vazne. Co jsi ochoten a schopen udelat pro to, aby jsi zacal abstinovat?

Fero (Út, 9. 8. 2016 - 09:08)

to je konec se toho nezbavím , nějakou bouchačku .. nebo ampulku s kyanidem ale kde sehnat..?

Lemog (Út, 9. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 331. den bez gamblu

Mirek Brno (Po, 8. 8. 2016 - 22:08)

Davide a co dál máš vymyšleno? Ta Ája byla jen zvědavost nebo tam pojedeš? Aby to nedopadlo jak s tím AG odkládáním do nekonečna. Bude výplata, tlak naroste a bude těžší odolat.

David (Po, 8. 8. 2016 - 21:08)

Zdravím všechny, u mě vše OK. Bojujeme dál.

Milan (Po, 8. 8. 2016 - 18:08)

Tak jak dlouho abstinujete?

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

Jinak Aleš je v herně, kde jinde by byl..

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

všichni jsou u beden a to bylo hrdinu, růžové forum zavirovane a pokud ne, tak se začíná od začátku a nic se neděje!!!!!??

Lemog (Po, 8. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 330. den bez gamblu

7.8. (Ne, 7. 8. 2016 - 07:08)

Aleši,jak jsi na tom?

Lemog (Ne, 7. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 329. den bez gamblu

Lemog (So, 6. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 328. den bez gamblu

Reklama

Přidat komentář