Reklama

Gamblerství

Lemog (Út, 9. 8. 2016 - 11:08)

Fero

A co Botič? Par mostu by se taky naslo :-))

A ted vazne. Co jsi ochoten a schopen udelat pro to, aby jsi zacal abstinovat?

Fero (Út, 9. 8. 2016 - 09:08)

to je konec se toho nezbavím , nějakou bouchačku .. nebo ampulku s kyanidem ale kde sehnat..?

Lemog (Út, 9. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 331. den bez gamblu

Mirek Brno (Po, 8. 8. 2016 - 22:08)

Davide a co dál máš vymyšleno? Ta Ája byla jen zvědavost nebo tam pojedeš? Aby to nedopadlo jak s tím AG odkládáním do nekonečna. Bude výplata, tlak naroste a bude těžší odolat.

David (Po, 8. 8. 2016 - 21:08)

Zdravím všechny, u mě vše OK. Bojujeme dál.

Milan (Po, 8. 8. 2016 - 18:08)

Tak jak dlouho abstinujete?

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

Jinak Aleš je v herně, kde jinde by byl..

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

všichni jsou u beden a to bylo hrdinu, růžové forum zavirovane a pokud ne, tak se začíná od začátku a nic se neděje!!!!!??

Lemog (Po, 8. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 330. den bez gamblu

7.8. (Ne, 7. 8. 2016 - 07:08)

Aleši,jak jsi na tom?

Lemog (Ne, 7. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 329. den bez gamblu

Lemog (So, 6. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 328. den bez gamblu

Petra (Pá, 5. 8. 2016 - 13:08)

Mirku,moc díky za odpovědi a další odkazy,projdu si to a pokud budu mít nejasnosti,zas bych se zeptala,ráda se poučím od zkušeného.P

Lemog (Pá, 5. 8. 2016 - 04:08)

Ahoj všem: dnes 327. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

Super Mirku, jsem moc rád, že od tebe slyším tolik pozitivních informací, ještě jednou děkuji.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

Kdysi sem tady LEmogovi dával nějaké informace o holotropním dýchání. Aby jsi si rozšířil vědomí a dostal se do potřebného stavu změněného vědomí, tak u doktora v Opavě strávíš za 1800Kč asi 6h. Asi hodinu dýcháš jak utrženej, zrychleně a je to docela makačka překysličit se. Ležíš se zavázanýma očima na zemi a dýcháš a dýcháš. Do toho stavu se mi nepodařilo dostat. Doktor Hrabánek je přímý žák Stanislava Grofa v USA a dělá to i jinde po ČR. Já sem to byl zkusit kvůli zážitkům a byl jsem zklamán. Pak po mne ještě chtěl kreslit mandalu.:) Celej den v háji, za cestu autem 2k a 4h na cestách + těch 1800Kč. Ale doktor mi říkal, že se mu tím podařilo pár gamblerů vyléčit. Při áje lehneš, zklidníš se a jede to samo.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Petro, zapomněl sem ještě na metody SRT a třeba hypnózy, ale ani tyhle dvě nevyčistí ty programy v hlavě.
KLidně bych si mohl beztresně zahrát. Peníze na to mám a v kasinu na pokecu za kámošem sem byl a dokonce mi dávali peníze na poker a chtěli mne zlákat a v tom kasinu mi dřív půjčovali statisíce.:) Ale mě už to fakt nic neříká a není chuť gamblit. TZn., nic mi to neříká a sem definitivně vyléčený a jak sem psal neplatí pro mne žádné medicínské poučky. Stejně tak sem pil alkohol vždy jen, abych se dostal do nálady a ten už také asi 3 roky nepiju. Není důvod cpát do těla něco co mu neprospívá. Bavit se dokážu i bez alkoholu. Nepiju kafe, nekouřím. Teď mi teda na rituálu při šamanském zasvěcení dával šaman cigaretu z pravého tabáku ať kouřím a pracuji v těle s tabákem a usazuji energie co mi foukl do temenní čakry v těle. První cigáro po spoustě let. Navíc z čistého šamanského tabáku, který je asi 10x silnější než ti humus co je v cigaretách a hlavně bez stovek těch chemických sajrajtů, které způsobují neukojitelnou závislost na cigaretě. Nikdy sem nekouřil, za život snad celkem asi 20 cigaret.:)
Neznám žádného gamblera co bych ho na áje potkal. Mají z toho vesměs strach.:)
Znám nějaké silné alkoholiky, kteří od áji už nikdy nepily řadu let a alkohol se jim zprotivil.
Navíc se jim zlepšilo zdraví, posílily vnitřní orgány. Pročistila lymfa a krev. Ája navíc vylepšuje paměť a otevírá některé skryté talenty.
NA youtube najdeš spousty materiálů o áje. JInak řečené liána duší, smrti. Některé jsou tedy dost mimo.
https://www.youtube.com/watch?v=YqKDQPNRGSk

https://www.youtube.com/watch?v=bx484zhK2ms

https://www.youtube.com/watch?v=3lnJ0uvbSK8

Zážitky lidí co byli v PEru jsou popsané tady:
http://infinite-life.eu/cs/zazitky-z-expedic

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Davide, ideálně dva dny po sobě. A navíc ušetříš peníze a čas za cestování. Ty dvě opakování můžou hodně šikovnému jedinci stačit a nastartovat práci na sobě. Uvidíš, co v sobě uvidíš a jak s Tebou šaman popracuje. Je třeba mu říct, aby se zaměřil na zbavení Tě závislosti na hazardu. Posílí Ti vůli v solární čakře a pokud budeš mít na sobě nějakou přivtělenou, třeba i magickou entitu co ovládá Tvou vůli a nutí Tě k té neustálé destrukci u automatů, tak ji odsekne. A vyčistí Ti ty destrukční programy z hlavy. Na diagnostice ráno Ti pak řekne co je třeba dělat a jak na sobě pracovat. Někdo zažívá stav blízký opilosti, kdy se motá a zvrací ze sebe ty zárodky nemocí a čistí si tělo. Ale zvládají to ženské, staré ženské a pro silného chlapa je to sranda.
Když sem přijel z Peru, kde sem jich dal 5, tak sem měl dluhy něco přes milion. Díky áje sem daleko lépe zvládal splácení dluhů, nebyl sem pod takovým psychickým tlakem. Nedělal sem žádná opatření s penězi a tak, protože hazard už byl z mé hlavy vymazán. Lidi kolem mne, co mne znali jako těžkého závisláka to nechápali a čekali kdy zklamu. A do toho sem 4 měsíce po návratu začal stavět dům. Místo snižování dluhů sem dával peníze do baráku a ještě více se zadlužil. Úplně bez dluhů a i splacený dům mám asi rok.

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Jen ještě malá odbočka k předchozímu-v anonymitě jsem chtěla zůstat i kvůli takovým lidem,jako je Radek,kteří informace z inetu zneužívají a svoji životní frustraci si "léčí" tím,že se snaží ublížit jiným.Víc už se k tomu nechci vracet.
Mirku,vážím si toho,že jsi dokázal "překousnout"negativní emoce vůči mě a odpověděl jsi mi na moje dotazy,za to moc dík.Poslední dva řádky tvého příspěvku jsou přesným vystižením důvodu,proč jsem tady a myslím,že jsem našla to,co jsem hledala,i díky tobě.Díky za náměty a odkaz na "studijní" materiál,určitě si to vše důkladně projdu a možná se pak ještě zeptám na něco dalšího.Zatím bych měla ještě dvě otázky:my se učili,že neexistuje "vyléčenej"gambler,ale pouze gambler abstinující.Ty o sobě píšeš jako o vyléčeném,znamená to,že tato metoda dokázala to,že můžeš "beztrestně" si občas zahrát,aniž by hrozilo sklouznutí do recidivy nebo musíš bezpodmínečně dodržovat abstinenci?A druhý dotaz-píšeš,že neznáš gamblery,kterým by tato metoda pomohla-tzn.že jim nepomohla nebo že neznáš žádného gamblera,který ji podstoupil?Předem moc díky za event.odpovědi a ještě jednou děkuji za inspiraci.Doufám,že třeba i díky této diskuzi dokážu někdy v budoucnu pomoct i někomu z vašich řad,snahu mám:-)P.

David (Čt, 4. 8. 2016 - 18:08)

Jestli se můžu zeptat Mirku, doporučuješ Áju opakovat 2x. Je lepší to udělat hned po sobě (ve dvou dnech) anebo opakovat po delším čase? Dík za odpověď.

Reklama

Přidat komentář