Reklama

Proč je každá ženská děvka?

sexuolog (So, 15. 10. 2011 - 11:10)

Ženský jsou od přírody děvky, s tím se musí všichni smířit a kdo říká opak, tak lže.

Tino (So, 15. 10. 2011 - 11:10)

Jaké zloby?Co ty máš stále s tou zlobou.Jsi prostě šťouralka a kde můžeš rýpeš.Prostě to přiznej.Manžel co nepomůže ženě ani s vynášením odpadkového koše snad ani neexistuje.To jen některé ženy dělají,že to nevidí.A když takoví chlapi jsou,pak je jejich chyba,že s nimi ještě sdílejí společnou ložnici.

Tina (So, 15. 10. 2011 - 11:10)

To bude asi tím,že mám...Nemyslím si, že jsem hvězda, ani si nemyslím, že rýpu. Nebo tedy alespoň neurážím. A jestli máš skvělou manželku, tak ti blahopřeji. Jen nevím, kde se v tobě bere tolik zloby, když máš tak spokojený život.

Tino (So, 15. 10. 2011 - 11:10)

To bude asi tím,že mám doma manželku a skvělou.Tak proto jsem nic hezkého nezažila,ale zažil.Příspěvěk není pln zloby,jen reakce na blbou krávu.Ty si myslíš jaká jsi hvězda a zetím jen rýpeš.Prostě kráva.

Tina (So, 15. 10. 2011 - 10:10)

Ty jsi buď svobodná,nebo...Co na to napsat? Asi nic, vždyť je to příspěvek plný zloby. Ty jsi toho v životě taky moc hezkého nezažila viď.

Tina (So, 15. 10. 2011 - 10:10)

Proc smutnej zivot?dyt ma...Protože má asi manžela, který jí s ničím nepomůže, možná jí i zahýbá a ona už asi rezignovala a myslí si, že je to takhle všude. Ta rezignace je na tom nejhorší, ale možná už je starší a říká si, že už to nemá cenu a že už to nějak dožije. Proto smutnej život.

Tino (So, 15. 10. 2011 - 10:10)

Máš smutnej život a měli...Ty jsi buď svobodná,nebo tvůj manžel je chudák podpantoflák a ještě je tu možnost,že jsi právě ta děvka co tu popisuje zakladatel.A ještě k tomu blbá.Můžeme se usmívat jak chceme,ale na takovou blbku to moc nejde.To tvůj život bude smutný až budeš vyšťavená a tím,že jsi děvka profláknutá.

! (So, 15. 10. 2011 - 09:10)

Máš smutnej život a měli...Proc smutnej zivot?dyt ma pravdu a vetsinou je to tak jak pise.

Tina (So, 15. 10. 2011 - 08:10)

jako žena tohle neznám,ale...Máš smutnej život a měli bychom tě možná litovat. Ale já si myslím, že si za takovej život můžeš sama svým chováním, svou povahou a svým přístupem k životu nebo třeba tím, že se přátelíš se špatnými lidmi. Měla by ses pokusit něco změnit, aby ses tolik netrápila. Zkrátka být optimističtější a víc se na ostatní usmívat.

Játaky (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

Věta "Proč je každá ženská děvka" je stejně pravdivá jako věta "Proč je každej mužskej vůl".

(Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

jako žena tohle neznám,ale znám muže..Snad každý manžel i mých kamaradek občas zahne a nebo má milenku. Ženský jsou děvky? Ale neeee, jen jsme se u vás chlapáků přiučily. Být hodná, vařit, starat se o dětičky a pokaždé pobývat doma když se vracíte "udření"? Tak právě v té chvíli si najdete milenku, protože hodnou ženu nikdo neocení. Ta se pak naštve a zbytek života se chová ve vaší režii..My a děvky? My a pečovatelky, hospodynky, chůvy, všechno odřeme, chodíme do práce,manžílek prý "pomáhá". Ono se tomu říká pomáhat,když omylem po sobě uklidí vlastní bordel? Dnes se vdávat je pitomost..Už dlouho nadávat nebudete muset, čím dál víc žen dostává rozum a práci si domů dobrovolně nebere.

Josef (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

Souhlasím s Martinem, byl...Nevím co k tomu mám napsat. Není to jednoduché a ani radostné. Bohužel taky znám dost takových žen o kterých mluvíte v diskusi. Na druhé straně je mi 51 a život zdá se mám za sebou a do důchodu daleko. Josef

Radim (Čt, 13. 10. 2011 - 16:10)

Souhlasím s Martinem, byl jsem ten zlej a drsnej a dost jsem z toho vytěžil. Nikdo, kdo to nezkusil neuvěří, jak málo špatnosti v člověku stačí na svedení hodné a chytré manželky, a kolik ponížení a špíny taková žena vydrží. Dnes jsem starší páprda a to co bylo spíš odsuzuju, ale na tu ženskou hloupost a ovlivnitelnost se zapomenout nedá.

Patricie (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Taky s Martinem naprosty souhlas.

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Martine, nejak jsem tuhle diskuzi neprocitala do podrobna,ale s tebou souhlasim! Znam presne takove zeny. Mluvim i sama za sebe,ale v te dobe jsem byla svobodna, diky bohu ze tohle je uz za mnou. Mas absolutni pravdu!!!! A ktera pak zenska ti to bude vyvracet,tak ver ze ta to dela dodnes.

martin (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Jsem zena a bohuzel se musim...Tak tohle jsem opravdu nečekal. Čekal jsem že se tady do mne pustí ženský jakej jsem makovec,že to co jsem napsal neni pravda,a ono je to naopak.
Čekal jsem že se do mne pustí i chlapi,jakej jsem cíta a blb,nestalo se.
S ženskýma je to těžký,když maj doma chudasa-chtějí bohače,když citlivku a romantika-chtějí vola co je i seřeže,tak nevím,co vlastně chtějí ?
Nejhorší jsou ty,co maj doma hodnýho,šikovnýho,pozornýho,a co já vím ještě,a na konec jdou za blbem co jim nic nedá,nekoupí,rozbije jim hubu,a ještě se tady s tím chlubí,jak podváděj toho svýho chlapa co se doma stará o děti !
Těmto "ženám já říkám d...y ! A když si tady přečtete některé diskuze,tak poznáte že jich tady je dost,bohužel. Taky nejsem žádnej slušnák,ale nad některejma ženskejma se mi chce tak trohu blejt.Nechápu,a ještě se s tím chlubí,jak jsou to holky šikovný.

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 13:10)

Pardon ne mrtvoli,ale mrtvoly!

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 13:10)

Jsem zena a bohuzel se musim stotoznit s poslednim prispevkem, zeny jsou opravdu podrazacky, dokazi jit prez mrtvoli az dostanou co chteji. Mam kamaradky co by hned ojely mojeho muze. Ja sama pokud miluji,tak verna jsem! Ale svym kamaradkam v tomto smeru neverim. Ziji v Anglii, tady suka kazdy s kazdym a sex si dokaze najit i zrudna zena za pet minut. Staci si zajit pobavit na diskoteku a tam vidis jak ty chlapi slintaji po zenach a ty kurvy se jen natrasaj ... Je mi z toho zle. Neomlouvam muzske pohlavi,ale zeny jsou opravdu vice vychcane, ulhane a podrazacke.

roony (Čt, 13. 10. 2011 - 11:10)

Jo, přesně, furt se nadává na chlapy ale ženskou dovedou bejt neuvěřitelně padoušský. Podrazácký, mnohem více než chlapi.

Aneta-sem BI (Čt, 13. 10. 2011 - 08:10)

Mela sem vztahy s obojim pohlavim,nemuzu za to ze mi pritahuje oboji pohlavi a musim souhlasit s Martinem ze muzu plno citlivejch je snad vic nez zen.Zeny sou zradnejsi,dovedou intrikama vic ublizit,od muze se mi to taky stalo ale ne tak zradne jako od zeny.Ted mam 4 roky tak hodnyho a citliviho pritele a zenu sem bohuzel nikdy takovou nepoznala.

Reklama

Přidat komentář