Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Béé (Po, 5. 10. 2009 - 15:10)

A to je škody a to je závisti!!!

Eva (Po, 5. 10. 2009 - 06:10)

včera jsem jako matka asi...Můj syn onanuje každý den,je mu skoro 15 let, nikdy jsem mu to nezakazovala a to sem ho nachytala v koupelně už hodněkrát , promluvili jsme si o tom a řekla jsem mu že je to v pořádku .Občas žasnu kolik takový mladý kluk dokáže vystříkat semene.

alena (Čt, 9. 4. 2009 - 08:04)

já viděla jednou spolužáka ,jak měl překřížené nohy a snažil se o ten libí pocit .bylo to při vyučování .samozřejmě , že jsem se otočila ,abych ho nedeptala.

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2009 - 09:04)

to je hrůza, jaké jsou , nebo spíš byly ty matky ....takhle to dítě akorát zničí.samy si frndu honí jak zběsilé.

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 11:02)

to je strašný!:-(Jaký s ní máš dnes vztah?Já byla také trestána a ztrapnována-i před lidmi.
Nestýkám se s ní léta-ale samozřejmě ne kvůli tomuto.

Gabi (Po, 9. 2. 2009 - 09:02)

me se taky stalo že me máma načapala, je to strašnej trapas...je mi 26 ale stalo se mi to tak v 10 letech... a asi v 7 letech. Vím že mi vždycky říkala at to nedělám že mi uříznou pipinu a daj mi tam hadičku... ajá se snažila to vydržet,ale nešlo to a jako dítě sem si odůvodnila,že se nevyráběj punčocháče s místem pro hadičku (představovala jsem si zahradní hadici :-D )

Návštěvník (So, 23. 11. 2019 - 17:11)

Chi chi. To je škoda, že dítě nedokázalo argumentovat, že by se mu hadička líbila, že by se jí líp čůralo.

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 09:02)

Táhni k čertu s tím svým žrádlem! Tady není místo pro žádné šmelináře!

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 09:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 07:02)

Jak no dovol????..to je jako dítě něco mín než rodič že nemá právo na soukromí???Kdo si myslíš že jsi?
Samozřejmě,že by na to mělo plné právo,říct rodiči o to aby klepal!!
Proč by jako nemělo mít????!!!
Jestli se ptáš proč,tak vidím,že nemá smysl cokoliv vysvětlovat!
O to by nemělo říkat dítě,to by měl sám rodič dělat.Nebo aspon říct:můžu"?
To je slušné chování-je vidět,že ve spoustě rodin k tomu nebyli vedeni rodiče,proto si neumí slušně chovat.
Jak můžeš napsat,"copak ma dite pravo na to rict rodicovi aby klepal?"
kdo si myslíš že dítě je?Nějaký méněcenný tvor,který nemá stejná práva jako dospělý???
pak se nediv že se jednou nebude umět slušně chovat ono k TObě,když ty ho nectíš jako sobě rovného.

Návštěvník (Ne, 8. 2. 2009 - 23:02)

Klepání, pozdravení, nechat člověka domluvit, pustit ženu ve dveřích nebo uvolnit ji místo v MHD atd. jsou přece součástí slušného chování a nezapomeňte na to, že děti se učí napodobou dospělých nejvíce. Slušnost je to, co se z naší postkomunistické společnosti jaksi vytratilo, tady umí každý jen nadávat, jaké že to děti nejsou "zparchantělé", sám příkladem nejde a pak se diví, co mu doma vyrostlo

Návštěvník (Ne, 8. 2. 2009 - 22:02)

Bez jakeho zaklepani? co je to za styl? A proc? Proc bys desetiletemu mela klepat na dvere od koupelny??? To je trosku pritazene za vlasy! Ja sama vim, ze je docela neprijemen, kdyz se dite uspokojuje, a rodic do toho vkroci, i kdyz nevinne, ale copak ma dite pravo na to rict rodicovi aby klepal? No dovol???

Návštěvník (Ne, 8. 2. 2009 - 21:02)

Právě,já také nechápu,jak můžete takhle někoho přistihnout?Třeba klára z prvního příspěvku.Kor když to slyšela a jak říká-vešla.To nepochopím.Já bych si to nedovolila.I kdyby nedej bože tam byla s klukem,tak co v tu vteřinu udělám?Už asi stejně nic a ještě bych ji ztrapnila,kdyby má domněnka byla pravdivá:-)))
A do koupelny??Nelezu do koupelny bez zaklepání ani desetiletému!

k. (Ne, 8. 2. 2009 - 14:02)

Nedavno jsem takto přistihl manželku. Byla to také náhoda. Nejlepší ale byla reakce manželky. Nejdříve ji trochu trvalo, než se vzpomatovala ( byla asi v orgasmu) a pak mi vanadala, že když když na ni v týdnu nemám čas a chodím brzy spát, tak si musí pomoci sama. Dále jsme to neřešili, a druhý den ráno byl sex, který se nám líbil oběma.

Návštěvník (Ne, 8. 2. 2009 - 14:02)

No, stát se to může každému. Zvlášť debilům, kteří nerespektují soukromí svých dětí a neumí zaklepat (jako moje matka - moc dobře si to s puberty pamatuju a je mě 40). Myslím, že hlavní je ani se přiblbě nebo už vůbec ne chápavě. Prostěš když se to stane tak je nejlepší se s neutrálním výrazem se vypařit a už o tom nemluvit. Pakliže je ze strany dítěte trochu dusno tak by bylo dobré se jen zmínit, že je to normální a omluvit se s tím, že příště budete klepat. Proboha nic nerozebírat protože pak vytváříte zase jen další trapnou atmosféru (tedy pokud se dítě samo nezeptá)! Pokud vám vyklouzlo nějaké nevhodné slovo, pak je na místě opět omluva s tím, že jste reagovala neadekvátně a za tuhle pitomost se omlouváte a příště budete klepat. Nic víc.

Konopnice (Ne, 8. 2. 2009 - 23:02)

Má pravdu předsedo !!!!!!!!!

anonym (St, 31. 10. 2012 - 19:10)

já bych ju ojel :-)

lidi vy jste ni (So, 29. 9. 2012 - 13:09)

.

Nabijec (Čt, 6. 9. 2012 - 11:09)

Drive ci pozdeji mladez zacne holdovat sexualnim choutkam, to se neda nic delat. Prirode nikdo neoporuci. Ja nejsem panic od 13, dneska je mi 31 a jedna z mala veci, co moje mama udelala spravne, bylo vysvetlit sexualni mechanismy. To mi bylo asi deset.

Je velmi uzitecne, aby mladi vedeli, do ceho jdou. Vetsinou maji strach z rodicu prave z toho duvodu a to je spatne.

Jednou jsem nachytal rodice v akci. Na nic jsem necekal a zmizel. Pak se me fotr ptal, jestli jsem neco videl. Rekl jsem mu: A co jako ? Ja uz jsem to taky delal. Vic se na tohle tema nemluvilo.

Karin (Út, 4. 9. 2012 - 18:09)

No a co každá ráda občas si ji nahoní.

Reklama

Přidat komentář