Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Olina (Pá, 20. 7. 2012 - 10:07)

Nechte ty mladý ať si taky zašukají.

Martine (St, 11. 7. 2012 - 00:07)

Co oči nevidí srdce nebolí a oni se ty dva lidé sejdou i bez tebe.

Věta (St, 11. 7. 2012 - 00:07)

Přísloví" když je čur..k v kun..ě tak je rozum v prde..i.Svatá pravda i láska jde stranou.

Ola (Po, 2. 7. 2012 - 10:07)

Když se moje dcera zamkne s přítelem v sauně ,tak se asi společně budou modlit aby je nikdo neviděl.

Martin 42 (Čt, 28. 6. 2012 - 13:06)

Lada napsala ryzí pravdu. A já si dovolím přidat, že nejde o sex, ale o to aby kluk holce nezlomil srdce. To je mnohem horší. Vidět dceru ,,na půdě" bych ale nechtěl.

Kalino nedělej (Čt, 28. 6. 2012 - 11:06)

přej to dceři.Lada.

Kalina (Po, 25. 6. 2012 - 20:06)

Při hledání hrábí jsem na půdě uviděla dceru v houpací síti ja k ji šuká kamarád,utekla jsem a říkám to až vám.Máma.

Kalina (Po, 25. 6. 2012 - 20:06)

Při hledání hrábí jsem na půdě uviděla dceru v houpací síti ja k ji šuká kamarád,utekla jsem a říkám to až vám.Máma.

Anno (Čt, 14. 6. 2012 - 09:06)

Přidej se k nim stejně jim to závidíš

Anna (Čt, 14. 6. 2012 - 09:06)

Přistihla jsem svoji dceru 18 let jak kouří příteli penis,nastala trapná situace ,oni byli v poloze 69 nevím jak se zachovat.

Hana (So, 16. 7. 2022 - 00:07)

Anna aký to bol pohľad na dcéru a kluka

Kubánec z Albánie (So, 16. 7. 2022 - 16:07)

Ty zkurvenej čuraku!Okamžitě si Vraž facku uklidni se,ty hovado!

Zuzana (So, 16. 7. 2022 - 00:07)

Jana aky to bol pohľad na dcéru a kluka videla. Si penis

Kubánec z Albánie (So, 16. 7. 2022 - 16:07)

Ty prase!Vraž si okamžitě pěstí,přestaň si honit pero nad perverzní prasarnama a okamžitě se uklidni,ty hovado!

Andrea (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj, víš mě by ten Slovák moc nevadil, mě hlavně vadí, že si pokaždé dává jiné jméno a to je podezřelé. Kdyby psal pod stejným jménem, tak to je normální, ale takhle něco tají. Zjistila jsem, že měl údajně znásilnit malou holčičku. Bohužel toho moc nevím a nemohu o tom více napsat.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 08:02)

Ahoj Andrea nechcela si popísať

pavla (So, 24. 3. 2012 - 23:03)

já před léty přistihla syna... nesla jsem mu do pokoje vyžehlené prádlo, neměl zavřené dveře a já šla dál bez zaklepání a uviděla ho jak stojí zády ke mně a má trenky pod zadkem, okamžitě mi to bylo jasné, chtěla jsem v tichosti vycouvat, ale zavadila sem o dveře a přibouchla je a on mně uslyšel a jak se lekl tak se otočil ke mně a natáhl si trenky, jenže ono stejně šlo vidět jak mu stojíí a navíc začal ejakulovat. no trapnější situaci jsem asi nezažila, on červený jak rak, já možná ještě víc, tak jsem jen vykoktala že tady má čisté prádlo s ty trenky at hodí do pračky...

Petr (Po, 26. 12. 2011 - 18:12)

Když mi bylo asi 16 let,večer jsem asi hlasitěji
onanoval.V tom se otevřely dveře a do děcáku vešla
máma a lehla si ke mně.Byl jsem tak překvapený,že
jsem chtěl,aby hned odešla.Nikdy jsem se k tomu nevrátil a ona taky ne.
Dnes je mi přes 60 let a onanuji každý den.

Blanka L. (Út, 27. 9. 2011 - 22:09)

Zachovej se jako skutečná máma-MLČ O TOM. Nezaváděj s dcerou hovor na tohle téma, a to opravdu ani omylem. Je to hodně těžké, ale snaž se chovat tak jako bys nic neviděla. Dcera sama o tom mluvit nebude, je jí to teď strašně trapné-a pokud o tom začneš mluvit ty, tak ji ztrapníš natolik, že můžeš vztah mezi vámi dvěma úplně zlikvidovat. To, k čemu ses připletla je úplně normální, mj. tys to nedělala?
Udělala jsi velkou chybu, do pokoje dětí se od nějakých 10 let bez klepání nevstupuje!!! Pokud bys ji přistihla při onanii, tak bys jí mohla (ale jen mezi čtyřma očima) říci že je to normální, přirozené a že to dělají i dospělí. Pokud jsi ji přistihla při sexu tak musíš jedině mlčet, nechceš-li své dceři ublížit.

Lucka (Út, 27. 9. 2011 - 15:09)

Ahoj, jednoukdyž jsem jela s manželem někam na výlet tak naše dcera(16) jet nechtěla tak sme ji nechali doma a po návratu jsme ji přistihli s nejakym klukem v postely a jak mu ho kouří, rychle jsem zavřela dveře a ten den už jsme spolu nepromluvili nevim co mám dělat pls poradtě :-(. Děkuji

Reklama

Přidat komentář