Reklama

Podvazky a punčochy

Fany (So, 8. 9. 2018 - 09:09)

Jsem dáma v "létech", 64 let a kalhoty jsem měla oblečené pouze jednou v životě a to, když jsem byla na dovolené v Tatrách. Jinak chodím zásadně v sukních, šatech, kostýmcích. Punčocháče jsem se snažila nosit snad jen půl roku a byla to řehole. Oblékání, neustále sjížděly, kožní problémy. Zkrátka, já chodím pouze v punčochách a to i doma. Necítila bych se dobře s "nahatýma" nohama.
Stejně tak i moje 3 kamarádky.
Je zajímavé, že k punčochám se vrací i moje dcera. Moc si jejich nošení pochvaluje. Nicméně, kvalitní a opravdu padnoucí prádlo si jezdí nakupovat do Němec, do Žitavy.
Má tam už vyhlídnutý jeden malý krámek a naprostá spokojenost. Navíc, majitelem obchodu je potomek Sudetského Němce, takže ani komunikace není problém.

:-D (So, 8. 9. 2018 - 06:09)

noční košilka ti udrží tvar pětek?

lida (So, 8. 9. 2018 - 06:09)

K úklidu a vaření nejsou...kdyz zeny nenosi stale podprsenku tak jim padaji dolu ja mam 5 velikost tak by me za chvili zahucely az na kolena ja nosim i nocni kosilky tak aby me prsa udrzela tvar

Ivan (Pá, 7. 9. 2018 - 09:09)

K úklidu a vaření nejsou šaty potřeba, stačí k pantoflím na jehlách, punčochám, podvazkovému pásu a podprsence vzít i zástěrku. Odpočinek je nejlepší bez šatů a čehokoli stahujícího, podprsenku lze odložit, stačí pás a punčochy.

lida (Pá, 7. 9. 2018 - 06:09)

Doma jsou šaty zbytečný,...nic neni zbytecne ja v tom obleceni varim uklizim i odpocivam

Psyciatr (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

to mate miky smulu jsem...Liduno, nechte se vyšetřit oba.

Ivan (Čt, 6. 9. 2018 - 08:09)

Doma jsou šaty zbytečný, stačí pás a podprsenka.

lida (Čt, 6. 9. 2018 - 05:09)

Podvazky, punčochy,...mas pravdu i ja doma chodim v podvazkovem pasu puncochach kalhotkach podprsence kombineti a na tom mam pracovni saty

lida (Po, 3. 9. 2018 - 05:09)

Ale Lidko, vzdyt to uz je...to mate miky smulu jsem stastne vdana a to proto ze si muj manzel take obleka damske pradlo a doma jsme jako dve zeny

Ivan (Ne, 2. 9. 2018 - 09:09)

Podvazky, punčochy, sandálky na nízkých jehlách a podprsenka je domácí šat pro každou elegantní ženu.

Miki v plenkach (Ne, 2. 9. 2018 - 09:09)

zrovna vcera v TV NOVA tvoje...Ale Lidko, vzdyt to uz je dneska asi uplne normalni. Zeny si oblekaji muzske veci, muzi zase zenske veci a vsichni jsou, zda se mi spokojeni a vysmati. Me to nepohorsuje, nebot to mam take rad a libi se mi to. Ano ty jsi"stara skola". Klasicke silonky ze 100% nylonu, podvazkovy pas-ne navlek a jemnounke pruhledne kombine, nejlepe v telove barve, aby slo vzit ke vsemu. Kdybych te mel doma, tak bych si te hyckal. A to do slova a do pismene!

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

Prosímtě jistě, že jsou...zrovna vcera v TV NOVA tvoje tvar.... mel jeden zpevak sitovane puncocace a v divadle je to tez k videni na muzich

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

ted si obleknu ne jeden ale dva podvazkove pasy jeden zapnu dopredu a druhy dozadu a mam 8 podvazku puncochy drzi jako pribite a vypnute na to tanga a aby me nefoukalo pod sukni tak nohavickove kahotky pusch podprsenku a kombine na halenku a sukni svetrik a mohu vyrazit ven

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 06:09)

nechapu vase parodie dnes je 13 stupnu bez silonek to u nas starsich proste nejde a ze jsme zvykle nosit podvazkovy pas a silonky i kombine proto nejsme zaostale

Svaťa (St, 29. 8. 2018 - 21:08)

Tak přeci je normální, že...Máte můj obdiv, paní Jaroslavo. Pro hodně mužů je "svátkem " potkat půvabnou ženu v punčochách, v sukni nebo ve slušivém elegantním kostýmku a lodičkách na podpatcích v nižších polohách, natož v horském terénu.

Jaroslava (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Z čeho ususuzujete, že...Tak přeci je normální, že v horách budu chodit v punčochách.

Nic (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Z čeho ususuzujete, že...neusuzuji, pouze paroduji směšné příspěvky výše.

Svaťa (Po, 27. 8. 2018 - 17:08)

jsem teď taky byla ve...Z čeho ususuzujete, že chodí dámy v Tatrách v podvazcích?

(Ne, 26. 8. 2018 - 22:08)

jsem teď taky byla ve...se ani nedivím,v Alpách už napadl sníh

(Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

jsem teď taky byla ve vysokých tatrách, a pŕedstavte si, że i v těch vedrech tam dámy nosily nejen punčochy a podvazky, ale taky teplý byavlněný bombarďáky s nohavičkama, rukavice a kulicha.

Reklama

Přidat komentář