Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Domka (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Já jsem se tak napůl nechtěně pokakala při návratu z nemocnice a pak ještě trochu schválně dvakrát doma, což jsem svedla na to, že mi nesedly prášky. Doteď se za to stydím, ale byla to zajímavá zkušenost.

Jitka (Ne, 13. 10. 2019 - 08:10)

Bylo mi asi 10 let,byli jsme ve škole v přírodě a stala se mi tam takova věc že jsem se pokakala.Věděly o tom jen moje spolubydlící spolužačky a všechno vyslepičily celé třídě.Pak se to se mnou táhlo celou zakladku a žadny spolužák o mne neměl zájem.A v sedmé třídě mi to dost často moje "kamaradky" z třídy připomínaly a zpívaly písníčku"Škola v přírodě pokakanda ve vodě..."Tohle terno nikomu na světě nepřeju.

pavel (Ne, 13. 10. 2019 - 10:10)

Ve škole v přírodě v 7 třídě se počůrala spolužačka , jako puberťáci jsme se smáli , ale další dny už ne , učitelka nám vysvětlila , že se to může stát úplně každýmu , prostě bezva úča . zase mám úplně plnou plenku , poslední , no jo , musím nakupovat , lékárna v globusu to jistí . zdar všem pokakaným a počůraným .

Scatter (Po, 7. 10. 2019 - 20:10)

Nádhera, jen tak dál...slyšíte jak mi hučí v kládě?

Leona (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

Pokakala jsem se ráno schválně do plenky a chtěla jsem to zkusit. Potřebovala jsem a tak jsem to uvolnila a nechala tomu volnou cestu. Asi to bylo spíše tužší a dělalo to klasickou šišku,ale když se dostala ven tak jsem rychle vykadila to řidší a nechala to na sobě jako teplé a hřejivé a asi uza čtvrt hodinky se mi chtělo znovu a to už bylo průjmově rychlý až to ze mně teklo do plínky a ta byla zcela plná ale ten pocit svobody byl úžasný. Zopakuju to až se mi bude zase chtít. Už rozumím Kikině a ostatním. Jde o to to poprvé to zkusit.

Kikina (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

Tak vítej mezi pokakánky. A jak vůbec tebe napadlo že se zkusíš pokakat? Inspirovala tě nějaká tvoje nehoda? Nebo nehoda někoho jiného? Nebo jsi to prostě tak nějak vždycky chtěla zkusit a sbírala jsi k tomu odvahu? Já na plenky moc nejsem nejradši to mám natvrdo do oblečení tam je ten vzrušující pocit ostudy že jsem to udělala schválně a natvrdo do prádla zatím co plenka je k tomu vlastně určena ale zase chápu že někdo kdo se v tom nepotřebuje úplně vyžívat jako já a chce si to jen pěkně užít a neničit hadry je plenka asi víc praktická on i ten úklid je potom snazší. Jinak čůrání pojmou některé plenky víc než bys čekala ale je fakt že když toho pustíš hodně naráz a silným proudem tak ti proteče každá plenka. Lepší je se napřed vyčůrat normálně pak si vzít plenku a když se ti třeba chce ne úplně akutně tak to do ní pouštět po troškách já takhle jednou ucuravala do plenky celý večer a nekecám když jsem skončila tak v ní byly aspoň dva litry a neprotekla akorát poněkud ztěžkla tam vpředu. Když jsem se do ní pak ještě vykakala tak ztěžkla i tam vzadu :0) je to jak píšeš je to svoboda nic neřešit a udělat to a je to super pocit když plenka nebo kalhotky těžknou a na zadečku tě zalije to příjemné teplo co? Jde jenom o to zlomit ty společenské konvence nebát se a prostě to udělat.

Martin (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Ty si snad ta nejideálnější holka na světě...závidím klukovi kterej tě potká a pochopí

pavel (Po, 7. 10. 2019 - 00:10)

Ano , poprvé je to nejlepší !! A ty pocity : úúúúplně bezva !! Já je nosím i ven a když vidím někoho , jak se kroutí pomalu v křečích , jen se potichu směju , že já můžu a on/a ne .

Leona (Po, 7. 10. 2019 - 08:10)

Měla jsem novou plenku i do rána ,ale nechtělo se mi kakat a tak jsem se alespoň do ní vyčurala,ale asi toho bylo hodně a nějak to trochu proteklo. Tak nevím jestli jsem nešika nebo je na to vhodný použít jený plenky nebo jsem měla opravdu hodně silný močení,ale asi ano. Ráno většinou malou potřebu dělám vydatně.

Veronika (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Tak nějak oboje dohromady

pavel (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Co je na tom odvážnýho ?? Nikdo nemusí vědět , že jsou pro mě , můžeš si vymyslet kohokoli , kdo tě napadne , např. důchodkyni které odjela dcera do zahraničí a teď nemá nikoho , kdo by jí to koupil . Jenom se nesmíš klepat strachy .

Kikina (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Veroniko já plenky zkoušela a prostě jsem si je objednala přes internet. To je nejlepší je to zcela anonymní pošlou ti to diskrétně zabalené že nikdo nepozná co v tom je. Pavel se toho nebojí. To já osobně tohle kupovat v lékárně tak se asi hanbou propadnu. A ty je plánuješ nosit jenom tak pro radost nebo do nich i dělat své potřeby?

Veronika (So, 5. 10. 2019 - 12:10)

Pavle kde ty plenky kupuješ taky bych je ráda začala nosit

pavel (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

Kupuju si je v lékárně , nebo ve zdravotnických potřebách , jak kdy .

pavel (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Zdravím všechny příznivce této stránky , opět se mi povedlo pokakat se 2x do jedné plenky , je to bezva , je úplně plná a měl jsem i orgazmus , je to prostě fajn . Tak se mějte .

Scatter (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Nabízím jakoukoliv myslitelnou i finanční protislužbu za čokoládové fekální hrátky se ženou a vše co jakkoli souvisí s holkama a kakáním :) nolimits kontakt [email protected]

Ventari (Pá, 27. 9. 2019 - 19:09)

Ahoj ve spolek. Já (23) jsem poměrně dlouho držel v sobě nadšení okolo pokakávání a obecně scat/piss play a považoval jsem se za zvrhlý vadný článek ve společnosti. Z nějakého pohledu tomu tak třeba i je. Prošel jsem spoustou životních změn a začal jsem se brát takový, jaký jsem a rozhodl jsem hledat lidi z ČR, kteří jsou na tom podobně a rádi si píšou/prožívají podobné věci. Trvalo mi to dlouho a úplně náhodou jsem skončil v téhle diskusi, která k mému překvapení a radosti, není mrtvá. Nechcete si společně udělat někde nějakou skupinu pro nás. Kam si budeme odkládat různé materiály, dáme nějaký hlubší pokec a popřípadě i něco naplánujeme? Klidněsi můžeme psát i jako jednotlivci, na tom už nesejde. A rovnou přihodím jednu story ze střední. Byla neskutečná párty na vodáku, kdy jsem skončil s jednou nalitou spolužačkou u potoka, že se spolu vyčůráme. Ona potřebuje ke kakání svůj záchod, jinak několik dní nejde na velkou. Jenže teď v kalbě to na ní přišlo a protože jsme byli na akci už 4 dny, bylo to tak velké, že jí to nešlo vytlačit. nakonec to dopadlo tak, že jsem k ní dřepnul a přes pipku jí pomohl tu kládu dostat ven. Neskutečný žážitek. Co vy? Něco nového od posledna, co tu píšete? :)

Scatter (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Zuzko, myslím, že bys udělala lépe, kdyby ses krasně a pořádně pokakala, co ty na to?

Zuzka (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

kdybych ti to řekla,asi by ses divila,od koho to vím z tvého blízkého okruhu známých lidí. Jedna holka se hodně svěřila.

Kikina (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

No tak povídej. Už se to objevil někdo kdo si myslel že mě identifikoval ale byl poněkud mimo :0)

Reklama

Přidat komentář