Reklama

Byliny - léčivé rostliny

. (Út, 21. 1. 2014 - 08:01)

Jsem moc ráda, že jsou i...Další nemakačenko, co chce na lidech vydělávat. když jí to nevyšlo s hlídáním dětí za nehorázné prachy, tak přesedlala na dealeřinu šmajdů. Ach jo.

Zase! (Út, 21. 1. 2014 - 08:01)

Jsem moc ráda, že jsou i...Ty jsi prostě všude, dealerko. dej si ty podvodné sračky do prdele a bude ti hej.

Libuše Nekvindo (Út, 21. 1. 2014 - 08:01)

Jsem moc ráda, že jsou i lidičky, co věří bylinkám. Také víc věřím přírodě, než chemii. V naší rodině užíváme bylinné produkty, které jsou vyrobeny podle nejstarší čínské midicíny. Čínská medicína je zaměřená na všechny orgány v těle. Od té doby co tyto porodukty užíváme, jsme odolnější proti nemocem. Děti sice moc rádi nejsou, rádi by chyběly ve škole, ale maminka je šťastná.
Napište si pro radu a já Vám ráda odpovím na všechny Vaše otázky.
e-mail: [email protected]

Magdalena (St, 22. 12. 2010 - 12:12)

Já protože jsem dělala hospody 20 let jsem také alkohůůůůlik , ovšem RUM je chlast dělaný za studena , a v kombinaci s colou je to jed! To tomu chlapci přijdou jiné diagnozy,mimo psychiatrických viz.alkoholik,
začíná to problémi se stolicí ,přejde to do hniloby střev ,začne krvácet z konečníku a chudák si bude myslet ,že jako "obyčejné hemeroidy" ,a ono néééé....
tento nápoj žere trubky ...,má dvě možnosti - buď přestat chlastat (což je nepravděpodobné),nebo pomalý návik na pálené kořalky ,může začít nějakýma ořechovkama ,amaretama ,něco sladkého ,potřebuje voňavý cukr .Zdravím..:).

Magdalena (St, 22. 12. 2010 - 12:12)

Radi by jsme udelali for...Já protože jsem dělala hospody 20 let jsem také alkohůůůůlik , ovšem RUM je chlast dělaný za studena , a v kombinaci s colou je to jed! To tomu chlapci přijdou jiné diagnozy,mimo psychiatrických viz.alkoholik,
začíná to problémi se stolicí ,přejde to do hniloby střev ,začne krvácet z konečníku a chudák si bude myslet ,že jako "obyčejné hemeroidy" ,a ono néééé....
tento nápoj žere trubky ...,má dvě možnosti - buď přestat chlastat (což je nepravděpodobné),nebo pomalý návik na pálené kořalky ,může začít nějakýma ořechovkama ,amaretama ,něco sladkého ,potřebuje voňavý cukr .Zdravím..:).

Sháním knížku Rostliny v...Dobrý den, objevila jsem na webu Vaši letitou poptávku po knize Rostliny v léčbě, kuchyni a kosmetice od Marie Mičánkové, máte-li stále zájem , mohu ji nabídnout ke koupi. Alena

Jo, Granvin má (St, 1. 9. 2010 - 12:09)

Bylinky i hydrokolon patří...Soudě podle toho jak má vymytý mozek, tak zřejmě chodí na hydrokolon obden.

Hanka (Út, 31. 8. 2010 - 21:08)

vždyť ty jsi duševně...Bylinky i hydrokolon patří do celostní medicíny, takže kdo se o celostní medicínu zajímá, měl by mít o obojím přehled.

Objektivní (Út, 31. 8. 2010 - 15:08)

Nebalim a dokud budou lidi,... Granvin se nazývá "lektorem" a neumí ani správně česky ??? Jak může tento pán přednášet a psát odborné články ???

Sám se snaží podnikat asi v 10 ti profesích :-)),nic pořádně,...
Tak at se daří Granvine, ale moje rada - běž studovat a pak teprve radit stále platí,...

Jenomže, člověč (Út, 31. 8. 2010 - 14:08)

Nebalim a dokud budou lidi,...vždyť ty jsi duševně nemocný! Vždyť ty radíš úplně každému a ve všem. Od bylinek po klystýr (pardon - hydrokolon). A mimochodem kolikrát jsi na tom hydrokolonu byl, že na něj máš názor, co? Netvrdíš ty ostatním že nemají kritizovat co nezkusili? Tak kolikrát?

co to je za šíl (Út, 31. 8. 2010 - 14:08)

cituju "Ale trvalé příspěvky Objektivního a dlaších dealerů farmaceutických firem na téma že může bylinkama léčit jen ten, kdo nedělá překlepy a má školy jsou opravdu ubohou propagací klasické medicíny."

to že bylinama by měl léčit pouze člověk s kvalitním vzděláním a ne prodavač elektro je pravda pravdoucí a ne propagace klasické medicíny...

Granvin (Út, 31. 8. 2010 - 13:08)

Sláva!!!!!!!!!!Nebalim a dokud budou lidi, který potřebují radu, tak balit nebudu a ani nemůžu.

Granvine, balíš (Út, 31. 8. 2010 - 12:08)

Velká výprodej bylinných...Sláva!!!!!!!!!!

A objektivní (Út, 31. 8. 2010 - 12:08)

ať už jde do háje s jeho propagací chemoterapii. Ty bylinky sem patřejí a každý si může zvážit kde je koupí. Ale trvalé příspěvky Objektivního a dlaších dealerů farmaceutických firem na téma že může bylinkama léčit jen ten, kdo nedělá překlepy a má školy jsou opravdu ubohou propagací klasické medicíny.

Granvin (Út, 31. 8. 2010 - 12:08)

"Výprodej" je rodu...Nejdřív mi ukažte, kde si zájemci můžou zmiňovaný produkty koupit levněji a pak teprve mluvte o mém hyenismu. Bye

Objektivní (Pá, 27. 8. 2010 - 22:08)

Velká výprodej bylinných..."Výprodej" je rodu mužského :-)).
A jinak toto není reklamní web, určitě máte plnou poradnu dychtivých klientů,..
proč si tedy nadáte reklamu na placený web :-)))

Granvin (Pá, 27. 8. 2010 - 17:08)

Velká výprodej bylinných tinktur a silic.
Sleva až 37% na vybrané produkty.

http://obchod.salvare.cz/category.php?id_category=61

? (Út, 3. 8. 2010 - 18:08)

frojdová,když chceš poradit ,tak sem s tím,nevím na co čekáš.

Jana (Út, 3. 8. 2010 - 09:08)

Jděte s tou propagací do prčic. Kolik za to máte, když zveřejňujete názvy produktů??? Divím se, že s tím admin nic neudělá

Helenka (Út, 3. 8. 2010 - 09:08)

mám dobrou zkušenost s ostropestřcem na játra a detoxikaci. a na posílení imunity beru curenzym, ten je taky absolutně přírodní.

Reklama

Přidat komentář