Reklama

kleceni deti v koute

Nikol (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Takhle mně rodiče trestaji pořád. Diky za radu. Udělám to a půjdu s tim ven. Nejsem Nikol,to jsem dala schválně,aby mne neodhalili.

Rodič (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Držím palce. Neboj se.

Martina (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Moniko, jsi zviera a ne člověk! Známky nejsou žádným spravedlivým ohodnocením schopnosti dítěte a jen podanou rukou k tomu ,aby rodiče své dítě za ně šikanovali a týrali. Jestli takové praktiky provozuješ tak jsi totálně vedle a dávám sama podnět k prověření a zmonitorování tvých aktivit na Policii. A to myslím vážně,můj muž se podobnými případy zabývá a věř,že tě zlokalizovat a odhalit je to nejjednodušší a další je už následující.

Zdeněk (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Je to týrání dítěte a za hranou zákona! Takoví rodiče by se měli tvrdě trestat!

VLADIMÍR (Po, 23. 7. 2018 - 16:07)

Jo jak tady psala jedna pisatelka také jsem v dětství dostával hlavně od taty od mamky ani ne a když tak to bylo přes punčocháče né nikdy na holou kór od mámy. Proto taky s mamkou mám do dnes fajný vztah, ale s fotrem je to horší toho také nesnáším a nemohu ho ani cítit. Nebyl jsem nějaký raubíř, ale jasně, že jsem v dětství zlobil jako každý jenže mezi fotrem a mamkou byl velký rozdíl mamka na zadek fotr i pěsti a to mu nikdy nezapomenu. Je fakt,že když jsem dostal na zadek i když to bylo přes punčocháče tak tou lepačkou či vařečkou to bolelo, ale neuškodilo mi to. Je fakt,že ty dnešní děti by to potřebovali jako koza drbáni diť se podívejme kolem sebe chodí to do první třídy a už to šikanuje spolužáky no kde to jsme. Já v první tříde mel myšlenky tak akorát těšit se na přestávku a hrát si s ostatními dětmi a né je ještě napadat to néééé.

? (Ne, 24. 6. 2018 - 16:06)

už zase chlastáš kuku?

Petr (So, 23. 6. 2018 - 17:06)

Kdysi jsem videl rusky film o Lomonosovovi, ktery
chodil do skoly pred 300 lety. Mensi prohresky se tam trestaly klecenim na hrachu, vetsi vypraskem brezovym prutem na lavici na holy zadek (vyprasky udeloval spoluzak).

jirka (So, 23. 6. 2018 - 01:06)

Martinko také jsem jako malý musel klečet v koutě a dřív snad děti museli klečet na hrachu,aby to víc bolelo.Dnes už je jiná doba a děti to neznají.

Martina (So, 23. 6. 2018 - 01:06)

Kleceni znám a jak já to nenavidela. Jsme tři sestry a naši byli velmi přísní. Po každém vyprasku jsme musely klecet a bylo jedno, kolik nám je. Dokud jsme byly doma, byly vyprasky i kleceni. Maminka někdy používala kleceni i jako menší druh trestu jen tak. Vyprask jsem naštěstí před návštěvou nedostala, nepočítám-li babi a dědu, ale klecet jsem občas musela i když někdo přišel.

marek (Po, 26. 2. 2018 - 23:02)

Kdyz jsem studoval na VS a bydlel v podnajmu u jedne stare pani, tak jsem si nic nedelal z jejich narizeni a kaslal na jeji pravidla, napr. ze mam zamykat dvere do bytu, kdyz prijdu. Dlouho mi to prochazelo, az jednou kdy jsem byl opet pristizen pri neplneni svych povinnosti jsem dostal posledni varovani a pokud jeste jednou se to bude opakovat, tak prijde trest, budu klecet. Opet jsem to vyslechl jednim uchem tam a druhym ven a myslel si at se babka vymluvi, co se mi muze stat a jel ve stejnych kolejich. Navic jsem ji delal i male naschvaly a byl na ni obcas i drzy. Az jednoho dne to prislo. Pohar trpelivosti pretekl. Byl jsem tak v klidu se poflakoval v teplakach na pokoji, kdyz pani vesla nastvane bez zaklepani, ja jeste drze utrousil nejakou nemistnou poznamku. Nato me za ucho vytahla z pokoje ke vstupnim dverim, ktere opet nebyly zamcene. Jak ji to vysvetlim? Nemel jsem slov. Poslala me okamzite pro klice, abych zamknul, ze uz mi to nebude tolerovat. Kdyz jsem tak ucinil, tak mi rekla, ze jsem dostal uz posledni varovani ale nedbal jsem ho a tak me musi potrestat. Musel jsem si vzit rohozku od dveri a dat ji do kouta v predsini naproti tech dveri a ni si kleknout celem do kouta. Tam me nechala klecet a spytovat svedomi asi hodinu. Bylo to nekonecne, kolena otlacene a do noh me chytaly krece. K pani obcas chodila jeji vnucka. Zrovna jak jsem tam klecel tak taky prisla. Kdyz me tam uvidela, neodpustila si poznamku, tady nekdo zlobil. Strasne jsem se stydel a citil provinile. Nicmene musim uznat, ze to sve chovani to bylo zaslouzene. Kdyz vnucka odesla, tak po asi te hodine kleceni na rohozce mi rekla at vstanu, uklidim rohozku, vezmu si tuzku a papir prijdu do kuchyne ke stolu. Vstavani bylo dost tezke a tezko jsem rozchazel kolena, ale nejak jsem dokulhal do te kuchyne. Tady mi oznamila, ze jeste nejsme vyrovnani a abych si to pamatoval a nebral na lehkou vahu, takze me ceka druha cast trestu. Musel jsem si opet kleknout ke stolu a na prineseny papir mi nadiktovala vetu o tom jak se mam chovat, plnit sve povinnosti, nebyt drzy atd. A tuto vetu jsem musel v klece 100 krat opsat a driv jsem nesmel vstat. Bylo to nekonecne utrpeni. Nakonec jsem takto klecel asi dalsi 2 hodiny. Musim rict, ze po tomto kleceni jsem jeste nejmin dva dny docela kulhal, jak me bolely kolena. Pak mi jeste rekla ze by si rada promluvila o mem chovani s mymi rodici. To sem rozhodne nechtel, ze si kldne odpykam jakykoliv trest u ni, ale prosil jsem at to zustane jen mezi nami. Ona teda ze volat nebude pod podminkou ze napsany trest 100krat necham doma podepsat predlozim ji to. Byl jsem vsak zbabelec a nenasel k tomu odvahu a cekal jestli nevyjde do ztracena. Sice se me nekolikrat ptala jestli uz to mam podepsane, tak jsem pokazde rekl ze jeste je, ale priste uz to bude. Ona byla dlouho v klidu, tak jsem si myslel, ze jsem z toho venku. Az jednou tak jsem prijel na vikend domu a najednou hned za dvermi jsem chytl takovou facku z jedne a druhe strany az jsem to vzal hlavou malem ode zdi ke zdi. Az jsem se zacal divit za co, tak nasledoval vyslech co jsem mel nechat podepsat a doslo mi ze pani to nevydrzela a promluvila si s nasima. Nasledovalo velke kazani a pak ortel ze zaslouzim poradny vyprask. Ze uz mi sice bylo 20, ale jeste me zivi a ja se neumim chovat, tak potrebuju serezat prdel do fialova. Tak jsem si vykoledoval svuj posledni vyprask ve 20 letech. Schytal jsem to na tri krat:varechou, remenem a praklem na koberce asi po petadvaceti nastesti aspon ne na holou ale pres teplaky a trencle. Ty mi vsak moc neuchranili, jelita jsem mel poradne, nabehle a temne fialove. Asi tyden jsem musel sedat velmi opatrne a bylo velmi bolestive. Jeste jsem vyfasoval asi mesic vikendoveho zaracha a take kazdy vikend jsem musel na hodinu klecet do kouta. Tak jsem nakonec po tomto vikendu pani konecne privezl podepsany svuj trest i se vzkazem od nasich ze dekuji za upozorneni a ze to se mnou zuctovali a durazne me potrestali a ze si to snad dlouho na to nezapomenu. To meli velkou pravdu. A kdybych se zase nevhodne choval tak at ji da hned vedet. Pani se na me podivala a rekla, ze nikdo spravedlnosti neutece a na kazdeho dojde a mela pravdu a bylo to pro me velke ponauceni.

Sabina (St, 26. 10. 2016 - 14:10)

Lucko a klečíš na linu nebo na koberci a čelem ke zdi? Já musím na linu a to je horší. Děsný a ponižující je to vždy. Před bratrem mi to tolik nevadí, ale před jeho kamarády, co se mi posmívají ano.

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 13:10)

Luci, tak to jsi byla v...Mno výprask naštěstí nebyl ..na to reagoval někdo jiný. Ale klečet hoďku a půl bylo fakt děsný a fakt ponižujcí, bylo to prvně a doufám že naposled. A to psaní je 500x je taky vopruz, ale nejvíc ze všeho mně štve mít zaracha, taky jsem to eště nikdy neměla. No za blbost se platí

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 12:10)

Mnohokrát se stalo, že jsem třeba v úterý večer dostala výprask a už nebyl čas na klečení, tak se to odložilo na sobotu dopoledne. Musela jsem se svléknout a deset minut klečet, dalších deset stát a tak pořád dokola.

Sabina (Út, 25. 10. 2016 - 12:10)

Luci, tak to jsi byla v trestu hoďku a půl že jo? Já bývám někdy i 2-3 hodiny často za pozdní příchody nebo známky. V 16 pro holku dost ponižující ne?

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 10:10)

V sobotu jsem se vrátila domů místo v 10 až po půl 12, no nebylo to poprvý, tedy sem to schytala a musela klečet tak dlouho o kolik sem přišla pozdějc. A k tomu mam 10 dní zaracha a za každou minutu 5x psát že se budu vracet včas. Mno, věděla sem že bude trest, tak to naši řekli dopredu. A to je mi 16 ....., no zasloužim si to, uznávám. Tedy buďte hodní a nestane se vám co mně

michal (Ne, 23. 10. 2016 - 21:10)

A může si alespon dojít na...Kdyz se kleci tak se kleci, max.se pocura do slipu a pak si to vypere. Je ale pravda ze vetsinou kleci po koupani vecer a to uz slipy nemaji jen kratsi triko na spani a pokud pred tim dostali na zadek tak jim drive vychladnou pulky. Zena maleho nechava klecet spise nahateho, starsiho spise ve slipech

michal (Ne, 23. 10. 2016 - 21:10)

A může si alespon dojít na...Kdyz se kleci tsk se kleci, max.se pocura do slipu a pak si to vypere. Je ale pravda ze betsinou kleci po koupani vecer a to uz slipy menaji jen triko na spani

Lada (Pá, 21. 10. 2016 - 19:10)

Co bych dala za to mít na...Někdo raději hodinu na hanbě než celí večer doma

Sabina (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Ja som našu dcéru...Co bych dala za to mít na výběr. Lepší týden zaracha než potupu.

Monika (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Já musím být v koutě...Ja som našu dcéru nechávala kľačať ešte v sedemnástich. Mali sme dohodu, že keď niečo vyviedla, mohla si vybrať medzi zarazenými vychádzkami, stopnutým vreckovým, domácimi prácami alebo kľačaním v kúte. Takmer vždy si vybrala kľačanie v kúte. Väčšinou kľačala v kuchyni a stalo sa, že ju párkrát takto videla nejaká naša suseda alebo aj jej kamarátka, ktorá za ňou prišla.

Reklama

Přidat komentář