Reklama

kleceni deti v koute

Tom (Čt, 7. 4. 2016 - 21:04)

Tome, když něco doma řeknu...Mohl se v trestání na tobě vyřádit víc , klečení je ještě v pohodě, počky až budeš smět chodit celí víkend jen ve spodním prádle jen proto aby si tě mohli rodiče prohlížet a tvrdit ti že tak jsi aby jsi nešla ven. a doma se učila
Já jen ve slipech musím trávit celí víkend a to každý víkend (pokud zrovna nemáme rodinný výlet nebo něco podobného). A večer když řeknou běž spát a já jim řeknu však je teprve sedm tak mě seberou i ty slipy nechají otevřené dveře a protože se stydím tak jsem pod peřinou a rodiče tedy dosáhnou svého.
Když jdou naši pryč a máme doma sousedku na hlídání tak tá se v tom mém vyslíkání přímo vižívá.

Sabina (Čt, 7. 4. 2016 - 15:04)

Tome, když něco doma řeknu já nebo dostanu ve škole 5, musím za trest do kouta. Když to samé udělá bratr, nic takového nemusí. To se ti zdá spravedlivé?

Herr Flick (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

na ZDš za bolševika,...A to na té hanbě musely takto stát i dívky??? Zřejmě to byla jen chlapecká škola...

tom (Ne, 27. 3. 2016 - 09:03)

O víkendu jsem byla 2 hod. v...Buď ráda že jen klečet. :-(

učitel Lahvička (So, 26. 3. 2016 - 20:03)

na ZDš za bolševika, pradávno museli zlobivý žáci na hanbu, třeba stát o hlavní přestávce na chodbě u zdi, ale čelem k davu, který kroužilpo chodbě, prý aby se jim okysličili makovice. Ve třídě musel zlobivec stát třeba někde čelem ke zdi. Učitel používal ukazovátko a někdy nás jím majznul, nebo se tahalo za ucho, dávaly se buráky, a nikdy nepamatuji že by přilětěl rodič na učitele. Doma jsem raději držel hubu protože kdybych to řekl že jsem stál na hanbě nebo dostal pohlavek, táta by mě přidal. A myslím že dnes by to mělo být zase zavedeno!

krl (So, 26. 3. 2016 - 18:03)

U nás se muselo klečet nebo...Také jsem párkrát klečel..

Sabina (Út, 23. 2. 2016 - 15:02)

O víkendu jsem byla 2 hod. v koutě, bratr šel žalovat otčímovi, že jsem mu řekla, „Ty hajz..“. Otčím přišel a ptá se bratra: Tak sám navrhni, jak jí mám potrestat? Bratr řekl: kleknout aspoň na hodinu. A další hodinu mi přidal otčím za špatné známky. Nevím, proč v naší rodině bratr a otčím vždycky vyhraje a já skončím potupně.

!!! (Út, 9. 2. 2016 - 02:02)

Haha, nic špatného jsi...Souhlasím s otčímem, tak se to má dělat....

lll (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Sabinko, když klečíš nebo...Jo je oblečená

Martin (Po, 8. 2. 2016 - 14:02)

Včera jsem stála 2 hod....Sabinko, když klečíš nebo stojíš, smíš ýt oblečená? Mě naši takto trestali asi do 17ti.

M (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Mám děti ve tvém věku a...Otčíme, tvé děti tě budou nenávidět a v budoucnu se ti budou vyhýbat.Jak je budeš na stará kokena potřebovat.To s ních vyrostou stejní citoví oploštělí jako ty.

Dana (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Haha, nic špatného jsi...otčíme,z tvého příspěvku mám dojem že máš o nevlastní dceru úchylný zájem.Víš že je to špatné,tak se ukájíš alespoň jejím trestáním.Norskou sociálku na tebe,úchyle.Měl by jsi jít na léčení,než opravdu něco provedeš a zkončíš v kriminále.

david (Út, 26. 1. 2016 - 20:01)

Myslím že si to dámy s tou diskriminaci moc berou.měly by si jít klenout do kouta a je to.

Konečně!!!!!!!! (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a...Tebe potřebujeme jako sůl!Pojeď do Sýrie nebo do Iráku a připoj se ke světovému džihádu!

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a pořádně je cepuju, aby něco vydržely a něco z nich něco bylo a ne ubožáci jako ty.

Sabina (Pá, 23. 10. 2015 - 14:10)

Otčíme, doma nemůžeš tak si léčíš komplexy aspoň tady na 14 leté holce? Ubohost.

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam...Haha, nic špatného jsi neprovedla? 5 ze zkoušení je normální? Kde ses flákala, že ses neučila? Tvůj otčím na tebe jak se zdá nestačí.
Bys potřebovala přes natažené dlaně a prsty zešvihat rákoskou, aby ses věnovala řádně svým povinnostem. Za hodinu bych tě přezkoušel a pokud bys udělala sebemenší chybičku, tak lehnout na stůl na břicho a po holých šlapkách zešvihat rákoskou, abys přestala myslet na blbosti a věnovala se škole.

Honza (Čt, 22. 10. 2015 - 20:10)

Jaký výchovný aspekt je na...stud a ponížení

Herr Flick (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Jaký výchovný aspekt je na trestu klečení v koutě podle vás nejúčinnější?: 1) fyzická bolest při klečení 2) ponížení a stud před ostatníma 3) čas na přemýšlení o vlastní vině a uvědomění si chyby pro příště

Sabina (Pá, 16. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam léčit, tohle nemůže napsat někdo normální. Já jsem v tom koutě stála za 5 ze zkoušení jinak jsem nic špatného neprovedla, tak mě neobviňuj.

Reklama

Přidat komentář