Reklama

kleceni deti v koute

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Martina (Út, 12. 10. 2021 - 00:10)

Tak u nás byl tenhle trest taky hodně oblíbený a to i na střední. Po výprasku jsme chodily se sestrou klečet téměř vždy. Pak nás maminka posílala klečet za mensi průšvihy dost často. A Jak píše Adéla, pokud přišla návštěva, musely jsme klečet i tak. Jako starší jsem se strašně stydela a prosila, ze si to odklečím jindy, ale rodiče byly velice přísní.

Standa (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Nevím jak v které rodině, ale já musel klečet od malička až do nějakých 16 let. Většinou v koutě, ale také v kuchyni, aby mi maminka hezky kontrolovala a ještě zkoušela různě z matematiky, češtiny, dějepisu a pokud jsem nevěděl, tak se čas prodlužoval. Na případnou návštěvu se též nebralo zřetel, ba naopak jsem byl ještě představen jak zlobím. Většinou po ukončení trestu jsem se musel učit. Na holou jsem snad dostal jen jednou. Je pravda, že kamarádi, také museli klečet a ještě třeba dostali na holou a museli mít stažené kalhoty, čehož jsem byl u nich i svědkem.

Kašpar (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Za celou dobu co máme děti nedostaly nikdy takový trest. Vždy jsme se domluvili, že nebylo třeba sahat po tak radikálním a stupidním potrestání jako je klečet v koutě. Naposledy jsem to viděl ve filmu Páni kluci.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Netrestejte ty děti jako ve středověku.

Jarda (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Máme tři děti a pokud něco provedou, hlavně neposlechnou, tak od malička jdou klečet. Stane se u té malé, že když se steká, že nepůjde, tak dostane přes zadek a stáhnu jí tepláky a jde klečet s holým zadkem.

Jonáš (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Náš osmiletý Petr a desetiletý Honzík klečí dost často, ale ty klečící tresty jsou krátké, tak na 15 minut. Za větší prohřešky jsou biti a pak klečí půl hodiny. Při každém trestu musí být bosí, na krátké klečení si vyhrnují kalhoty, aby měli i holá kolena. Po výprasku jsou při klečení od pasu dolů nahatí. Někdy je těch kratších trestů i pět za den, takže se pořád musí zouvat a vyhrnovat nohavice. Ale je to rychlé, vyzutí z pantoflí a svlečení ponožek jim zabere pár vteřin, zrovna tak vyhrnutí nohavic. Když mají doma kamarády a zlobí, tak pak klečí i před nimi.

Petr (Pá, 8. 10. 2021 - 20:10)

Chodím do osmičky a musím klečet za každou čtyřku a pětku. Když dostanu poznámku, tak dostanu tři až pět rákoskou na holou a pak s tím nahým zadkem musím klečet třeba i dvě hodiny.

@ (Pá, 8. 10. 2021 - 12:10)

Naše děti klečí dost často.

. (Pá, 8. 10. 2021 - 06:10)

Šukání může napadnout jen kluka, který v takové situaci, po výprasku před holkama, nikdy nebyl.

Tomáš (Čt, 7. 10. 2021 - 22:10)

Rodiče nás s bráchou většinou trestají tím, že nás pošlou klečet. Já si na to zvykl a vůbec mi to nevadí. Horší je, když musím umývat nádobí nebo vytírat podlahu to je humus.

Martina (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

U nás doma se s klukem ani s holkou nemazlím, pokud něco provedou, tak mažou klečet do kouta.

jojo už týrání (St, 6. 10. 2021 - 15:10)

Náš kluk je už větší školák, klečí vzpřímeně hodinu nahý čelem to místnosti.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Trestáme mladýho od mala úplně stejným způsobem a čím je starší tím je trest účinnější.

Rodič (Pá, 8. 10. 2021 - 11:10)

Moc děti netrestáme, ale když už je to nezbytné, že ten hrnec již přeteče, jak se říká, většinou jsou to poznámky ve škole, tak nekompromisně, ať je to kluk nebo holky, stáhnout kalhoty i spoďáry a s nahým zadkem i koleny klečet v koutě, aby nemohly pozorovat. Já vím, že se stydí, ale je to trest, tak aby ji ho pamatovaly. Výprask jsme jim zatím nedávali. pokud to nebylo jen takové plácnutí po zadku.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 15:10)

Andy nenavštívila internet. Andy internet ZAMOŘILA !!!!

Václav (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

Tak se trestalo za první republiky a dříve. Ve starých filmech je to vidět, kde tak trestali i ve škole s rákoskou na předpažené ruce.

Miluše (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Já jsem nevěděla jak mám děti trestat, když zlobily, nic nepomáhalo, kamarádka řekla, že u ní platí klečet v koutě a když větší trest, také stáhnout kalhoty. Od té doby co jsem to zavedla se chování dětí hodně spravilo. Nejvíce to platilo na dceru 13 let, která se opravdu stydí, ale občas udělá věc, že zatím stojí rozum, tak teď již nekompromisně, stáhnout kalhoty i spoďáry a s holým zadkem klečet v koutě. To, že ji bráchové vidí není nic, protože když se převléká, ta ji také vidí nahou a ona je, trest je, že se stydí..

Reklama

Přidat komentář