Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Dobrý den.
Čím se řídit při výběru T- pásu ? Na co si dát pozor?

Tomík (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Co se týká pozičních trestů, obvykle jsem poslán do kouta, kde stojím třeba i 1/2 hodiny, někdy mě Paní nechá pro změnu klečet, ale svoje botky jako pomůcku dosud nepoužila. Zdá se mi to jako efektivní prvek, nevím, zda se jí mám o tom zmínit

láďa (Ne, 1. 12. 2019 - 07:12)

Je to rada pro všechny kteří mají představu o životě a sexu zvlášť o formách které nejsou trochu a nebo hodně v rámci společnosti normální ,mluvit svěřit se a doufat že to partnerka,nebo partner pochopí v lepším případě je to chytí taky a začnou experimentovat s námi nebo nám to jen dovolí a tolerují a pokud ne je hloupé trpět a schovávat si své touhy a sny jen pro sebe.

Tomík (Po, 2. 12. 2019 - 17:12)

Jaká rada? Nějak ti nerozumím. Každopádně Paní na zpestření mého klečení u jejích oblíbených střevíčků kývla, prý je to senza nápad, abych cítil během disciplíny její fascinující vůni, prý aspoň lépe pochopím, kam patřím- k božským nožkám mé Velitelky

Adam (St, 4. 12. 2019 - 20:12)

Tak jsem to Paní taky navrhnul, ale prý raději zůstane u fyzických trestů. Faktem je, že pro ni je mé bičování spíš takové odreagování z práce, kde má velkou odpovědnost za kolektiv , který vede. Na druhou stranu se to někdy vážně těžce snáší, když má třeba náročnější období, pak jsem bit i denně a to mě nešetří, nicméně je pak v pohodě a proto se vyplatí něco vytrpět.

Marwel (Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

To tě vážně takto "zpracovává" ? Nevím, zda bych to vydržel, jinak já jsem bit vždy za nějaké nedostatky, ale Madam mě taky nešetří, vzhledem k tomu, že je hodně vytížená a nemá čas na výprasky , tak mě většinou jen profackuje, to ale stojí za to, štípe mě potom obličej třeba i hodinu. No, musím se víc snažit. Jinak s těmi botkami to chce teď taky zkusit, jsme na to zvědav, prý budu klečet pravidelně každý večer

Toman (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)

A to si necháš líbit? Chápu, kdybys udělal nějakej větší průser, ale za drobné nedostatky surové bití přes čumák, to bych asi nesnes

Marwel (Pá, 6. 12. 2019 - 20:12)

Také bych si to dřív nenechal líbit, ale jak říká Alice, jakmile jsi uzamčený, je otázkou času, než nastoupí submisivita a necháš si líbit podobné věci

láďa (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Nemyslím že je to nástup submisivity ale změna to je , už jen nemožnost dělat si z penisem co chci a když tak kastelánka o tom ví protože má klíč chvíli to člověk vydrží a pak začne loudit a podlézat a to je ten moment jak držitel klíče bude reagovat asi si z nás zamčených může udělat co chce třeba subíka ,otroka ,nebo jen pozorného manžela.Ale jak už jsem psal je to jen na domluvě a o tom že pás cudnosti není v kalhotech ale v hlavě.

Marwel (So, 7. 12. 2019 - 19:12)

Ty jsi zřejmě nikdy nebyl uzamčen delší dobu, že? Když píšu, že se dostaví nástup naprosté submisivity , tak to tak skutečně je a určitě nejsem sám, kdo to tak vnímá, není to důsledek škemrání, je to touha své Madam naprosto patřit.

láďa (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Nevím čím je myšlena delší doba, ale jsem pod zámkem od 3. září a celkem jsem zamykán už třetí rok a myslím že pocity už můžu i někomu zdělit .Zážitků už mám dost a po třiceti letech věrného manželství si myslím že vím komu patřím a proč. Určitě to není pásem a pás si nevymyslela žena ani já.Byla to náhoda a trochu zvědavost ale hodně nám to pomohlo jak ve vztahu tak v sexu ale myslím že každý to má nastavené jinak.

Jaroslav (So, 7. 12. 2019 - 08:12)

U tebe???

láďa (So, 7. 12. 2019 - 10:12)

U mě dobrý.

Alice (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)

Ty jsi asi nikdy nebyl uzamčený, viď ? Jinak by ses tak blbě neptal. Pochop, že pro uzamčenýho chlapa - subku, je tohle efektivní ventil, jak alespoň trochu snížit svojí nadrženost, na druhou stranu pro jeho Paní, která se dřív nebo později stejně stane dominantní, je to na druhou stranu jedinečná příležitost, jak se bezvadně odreagovat. Vím, o čem mluvím :))

Lady (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Tak moje čubina na poziční tresty reaguje pozitivně, tzn. viditelně se posouvá dál ve svojí péči o mé blaho a nestaví se tolik na zadní jako v případě, kdy dostává výprask, je to pro ni zkrátka lepší alternativa. Obvykle klečí v koutě a na hlavě má moje kalhotky, nicméně botky mu také neodpírám :-))))

AVP (So, 30. 11. 2019 - 12:11)

A co z toho máte vy ženy, že takhle "trápíte" své muže? Chci říct. Muži sem vcelku podrobně popsali, co to s nima dělá a co z toho mají, ale u vás žen chápu, že je výhodné držet své muže v pásu, abyste nemusely dělat domácí práce a aby o vás pečovali, ale je v tom něco víc? Dělá vám radost odpírat jim sex? Moc by mě to zajímalo.

Mirka (Pá, 29. 11. 2019 - 20:11)

Tak máme za sebou 2 dny, kdy subka klečela u mých botek, zdá se jako velmi efektivní způsob, jak zvýšit její submisivitu, je zjevně podstatně pokornější a zapálenější plnit svoji službu :-))

Čubina (So, 30. 11. 2019 - 17:11)

Mám to takto od Paní nastavené téměř od začátku uzamčení, což jsou dnes již téměř 4 roky, mohu jen potvrdit, že vůně jejích božských nožek v klečící poloze velmi nenásilně posouvá uzamčeného do naprosto submisivní a zcela poslušné polohy, přesně tam, kde Vás che dominantní žena mít

Kamil (Pá, 29. 11. 2019 - 19:11)

Paní zavedla stejnou výchovnou metodu asi 1/2 roku od počátku uzamčení, ale nikdy jako trest, je to spíš taková formace, kdy klečím obvykle 10 minut u oblíbených botek mé Paní a vnímám přitom její omamnou vůni, přinejmenším to má za následek mnohem větší poslušnost

Mirka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Jaké používáte na své subky tresty? Samozřejmě kromě výprasku, ten jsem zavedla od počátku nasazení pásu, ale ráda bych rozšířila repertoár, také prodlužuji dobu uzamčení pokud nejsem spokojena, přesto bych se chtěla posunout ve výchově subky dál, stále má obrovské rezervy

Reklama

Přidat komentář