Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Josef (Mimoň) (Út, 12. 11. 2019 - 07:11)

Je patrno,že v Mimoni nebydlíte. Zahradní ulice je kousek od nádraží a Pod viaduktem se říká tam, kdyz ve směru na Liberec míjíte výjezd na Českou lípu a je tam skládka mj. A nakonec ..já Janouškovi osobně znám a je to moc hodná rodina a maminka se opravdu stará ,když otec byl alkoholik a surovec. Kdybych byl svině,tak bych je tady rozmázl,ale to bych si musel dát pár facek.Ty holky si to vůbec nezaslouží a ten její kluk taky ne. Moulové!

haha (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

No ty vole, tobě už hrabe.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 07:11)

Další snaha o záchranu fikce.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 02:11)

Jak jednoduché.Je to tak

Mimon (Út, 12. 11. 2019 - 00:11)

Najděte si na mapě železniční viadukt v Mimoni.A najděte si Zahradnickou ulici.A pochopíte, že jakože Klára si vše vymýšlí.

Emil (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Ty jsi paranoik. Proč by to tady ty lidi dělali? Zrovna Klára úž dávno spí a nemá to vůbec zapotřebí.

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Další schizofrenní vlákno, kde si jedna osoba píše ve více postavách. Něco jako Romové - žijí tu mezi námi ...

jojo (Út, 12. 11. 2019 - 06:11)

přesně tak. Pokud chceš fabulaci, tak jsi tady správně. Ale tady se budeš časem nudit

Klára (Po, 11. 11. 2019 - 19:11)

Návštěvníku, bylo to s Liborem samozřejmě moc hezký i přes pipinku. Hlavně ho přešla ta dušičková depka a zase se uvidíme o víkendu. Tady v Mimoni je taky blbý počasí, zima a mlha a zataženo, ale venku jsem se vyčůrala stejně. Šla jsem s kámoškou,potřebovala jsem hodně a pod viaduktem jsem si rychle stáhla kalhoty a punčocháče s kalhotkama a čůrala jsem ,zatlačila jsem,aby to bylo rychle a aby mi pipinka moc nenastydla. Kámoška chtěla taky,ale že to vydrží až k nám a pak si došla tady,ale nešla jsem s ní, to chodíme jen s Nikolou a pak jsme tady dělaly věci na příští týden na prezentaci ve škole. Ale sama mi řekla,že čůrala hodně a že jí to trochu pálilo, tak jestli už nebyla nastydlá od jindy a nechtěla právě venku to pustit. Ségra už je doma a jsme v pohodě, taky říkala,že čůrala venku,ale jinde a dopoledne,protože byli se školou na zvířátkách se podívat a chtělo se i jiný holce a učitelka je poslala se vyčůrat za roh. Už se těším do pelíšku, dnes byl hodně náročný den ve škole a jsem trochu unavená takže asi budu brzy chrnět.

Martina (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Tak se hezky vyspinkej a jsem ráda,že jste všichni v pohodě. Dobrou.

Klára (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

Byla jsem dva dny s Liborem a u něj v Liberci a prožili jsme prima volno. Už jsem doma zase u mamči a ségry a ta byla smutná a zase zvědavá,co všechno jsme dělali s Liborem. No tak si budeme trochu večer tajně povídat. Ozvu se.

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 10:11)

Tak se ozvi jaké to bylo s Liborem a jestli dnes budeš mít bezvadně vykreslené čůrání,ale ať ti nenastydne pipina alespoň u nás je mlha a zima.

Jukl (So, 9. 11. 2019 - 15:11)

Kundalini

Rosťa (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Jak to tohle k tématu ?? Ze začátku diskuze není špatná ale pak se to nějak celý motá.Je mě to celkem jedno ale nepochopil jsem jako to trauma autora tak prosím o vysvětlení. Děkuji.Jinak si pište co chcete vaše věc

Kája (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Potvrdilo se co ? Že si odpovídáš sam sobě ? Dědo Lojzo

Tonda Vlas (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Nech brouka žít!!!

Host (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Hm , a jak jste na takovou píčovinu přišla Kájo? Já jsem pravidelným přispěvatelem také a tohle by mne nenapadlo, ikdyž nevím zda je příběh reálný nebo ne.

abys (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

sz toho zmatku v hlavě nakonec nechytla schizofrenii.

Host (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

vidím,že mluvíš o svém IQ nedostatku. Tak si to pěstuj!

Míla (So, 9. 11. 2019 - 10:11)

To jsem taky moc ráda,že se vám to líblo a tu abonentku vám tuše závidím. Já jsem si od začátku myslela,kdo to je a tady se mi to potvrdilo. Tak jsi měla možnost nahlédnout do zákulisí uměleckého života a osobně se znáš s tímto skvělým člověkem. Poklona.

Reklama

Přidat komentář