Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Další schizofrenní vlákno, kde si jedna osoba píše ve více postavách. Něco jako Romové - žijí tu mezi námi ...

jojo (Út, 12. 11. 2019 - 06:11)

přesně tak. Pokud chceš fabulaci, tak jsi tady správně. Ale tady se budeš časem nudit

Klára (Po, 11. 11. 2019 - 19:11)

Návštěvníku, bylo to s Liborem samozřejmě moc hezký i přes pipinku. Hlavně ho přešla ta dušičková depka a zase se uvidíme o víkendu. Tady v Mimoni je taky blbý počasí, zima a mlha a zataženo, ale venku jsem se vyčůrala stejně. Šla jsem s kámoškou,potřebovala jsem hodně a pod viaduktem jsem si rychle stáhla kalhoty a punčocháče s kalhotkama a čůrala jsem ,zatlačila jsem,aby to bylo rychle a aby mi pipinka moc nenastydla. Kámoška chtěla taky,ale že to vydrží až k nám a pak si došla tady,ale nešla jsem s ní, to chodíme jen s Nikolou a pak jsme tady dělaly věci na příští týden na prezentaci ve škole. Ale sama mi řekla,že čůrala hodně a že jí to trochu pálilo, tak jestli už nebyla nastydlá od jindy a nechtěla právě venku to pustit. Ségra už je doma a jsme v pohodě, taky říkala,že čůrala venku,ale jinde a dopoledne,protože byli se školou na zvířátkách se podívat a chtělo se i jiný holce a učitelka je poslala se vyčůrat za roh. Už se těším do pelíšku, dnes byl hodně náročný den ve škole a jsem trochu unavená takže asi budu brzy chrnět.

Martina (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Tak se hezky vyspinkej a jsem ráda,že jste všichni v pohodě. Dobrou.

Klára (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

Byla jsem dva dny s Liborem a u něj v Liberci a prožili jsme prima volno. Už jsem doma zase u mamči a ségry a ta byla smutná a zase zvědavá,co všechno jsme dělali s Liborem. No tak si budeme trochu večer tajně povídat. Ozvu se.

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 10:11)

Tak se ozvi jaké to bylo s Liborem a jestli dnes budeš mít bezvadně vykreslené čůrání,ale ať ti nenastydne pipina alespoň u nás je mlha a zima.

Jukl (So, 9. 11. 2019 - 15:11)

Kundalini

Rosťa (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Jak to tohle k tématu ?? Ze začátku diskuze není špatná ale pak se to nějak celý motá.Je mě to celkem jedno ale nepochopil jsem jako to trauma autora tak prosím o vysvětlení. Děkuji.Jinak si pište co chcete vaše věc

Kája (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Potvrdilo se co ? Že si odpovídáš sam sobě ? Dědo Lojzo

Tonda Vlas (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Nech brouka žít!!!

Host (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Hm , a jak jste na takovou píčovinu přišla Kájo? Já jsem pravidelným přispěvatelem také a tohle by mne nenapadlo, ikdyž nevím zda je příběh reálný nebo ne.

abys (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

sz toho zmatku v hlavě nakonec nechytla schizofrenii.

Host (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

vidím,že mluvíš o svém IQ nedostatku. Tak si to pěstuj!

Míla (So, 9. 11. 2019 - 10:11)

To jsem taky moc ráda,že se vám to líblo a tu abonentku vám tuše závidím. Já jsem si od začátku myslela,kdo to je a tady se mi to potvrdilo. Tak jsi měla možnost nahlédnout do zákulisí uměleckého života a osobně se znáš s tímto skvělým člověkem. Poklona.

Klára (So, 9. 11. 2019 - 09:11)

Pomalu se probírám do nového dne. Ségra má ještě u sebe ticho a tak možná ještě chrní. Já už vyčůrala plnou pipinku ,ale všude je klid a tak jsem zalezla do pelíšku a píšu. Ten včerejší večer byl suprový, Ondra na nás nezapomněl a potvrdil mi, že máme přijít za ním do klubu po představení a dostaly jsme s Nikolou na příští rok volné abonentky na 8 představení , a když viděl, že je s námi mamča, tak slíbil ještě třetí ale už to nešlo hned zařídit,tak nám ji pošle poštou přímo domů hned příští týden. To pojedem osmkrát do divadla příští rok, no to je hustý! No já jsem měla pusu otevřenou a vůbec jsem byla nejistá a nevěděla jsem se, jak se mám chovat. Měli jsme samozřejmě pro něj taky dárek a kytku a chvilku jsme poseděli. Bylo to zvláštní, protože tam zůstali ještě i někteří jiní herci a popíjeli. Asi za půl hodinky jsme ale už raději šly, protože bylo pozdě a musely jsme ještě dojet domů. Byla jsem tak vnitřně nervózní, že jsem musela na malou hned jak jsme se rozloučily a tak jsme si došly všichni na záchod. Ségra samozřejmě se mnou najednou,ale já musela první a taky jsem hned čůrala,sice ne mnoho,ale jak jsem byla všeho plná zážitků, tak i to málo chtělo hodně ven. Ségra čůrala víc,ale šlo jí to pomalu,protože asi byla nervózní jina,že se nedokázala v pipince hned uvolnit. Ještě u auta jsme se vyčůraly se ségrou spíše preventivně a taky nám to trochu šlo. Nikola pak okamžitě v autě usnula a přijely jsme domů kolem půlnoci. Dnes přijede Libor a na něj se moc těším a uvidíme,co vymyslíme za program.

Martina (So, 9. 11. 2019 - 09:11)

tak to muselo být opravdový potěšení! Krásný víkend !

Hana (So, 9. 11. 2019 - 08:11)

A mě svrbí kača

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 08:11)

Slabý nápad žádný

Tonda Vlas (So, 9. 11. 2019 - 06:11)

Jedna z týmu doktorky, Natálie M.......á, v jednom svém článku na jiném serveru píše, že lidé milují fikce. Kdyby lidé nemilovali fikce tak by se nepsaly žádné romány a jako filmy by se točily pouze strohé dokumenty.

Míla (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

Já nejsem součást žádného scénáře, možná součást života těch holek,co je tady stále znevažujete. Jste už trapní s tím poukazováním na to ,že to je vymyšlený. Ikdyby bylo je to žijící příběh stejně jako detektivka nebo film a taky na to čumí miliony lidí a v tu chvíli je to příběh jejich.

Reklama

Přidat komentář