Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Nika (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

............

irena (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

jestli pan plamínek také dělá rozbory po mailu a za kolik korun?

Jarka (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

Kape vám vosk na hlavu? Pro...a ty, primitive, s ním máš zkušenost? Asi ne, že?

Zdeněk (So, 5. 3. 2011 - 11:03)

nové nápady pro... prosímtě, až budeš v televizi, zabubnuj mí mámě něco na táto jdi do hajzlu, nehádej se se mnou, sereš mně.
Ona tě fakt žere.

Hmm (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Problém je, že... Didussi, nespletl sis stránky. Tohle tvé téma působí líbivě, ale zvráceně. Vrať se na své pole a ke svým ovečkám.

Cejnarová Líba, (So, 5. 3. 2011 - 10:03)

Chci touto cestou poděkovat panu Brůčkovi za pomoc naší dceři v nelehké nemoci.Dopadlo vše dobře i díky Vašim radám na způsob léčby.Moc děkujeme!

M. (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Otázky pro Planmínka:

dj. (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

nové nápady pro Plamenometa:
vybubnuj blondýna
soulož
opilec
porod
letadlo
katapult
olympic
madona
prezervativ

Anička (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Ahoj Plamínku!

Renata (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Je to ale stejně ujetý....Bobe - o to právě jde. Bylo by zajímavé znát,kdo mu píše scénář a režíruje. Od Barrandova to bylo dobře vymyšlené. Takhle se jim zvýší sledovanost a brzy Plamínka uvidíme častěji. Možná to nabídli i jiným věštcům, ale ne každý by jim takovej scénář vzal. Ten člověk riskuje, že si z něj národ bude dělat legraci. Mně se ty jeho ptákoviny ale líbí. Je to sranda a odreagování.

"úúú daba& (So, 5. 3. 2011 - 09:03)

Skvělý výplody. Stahuju si to z videí na internetu. Nebude nějaký cdčko?

oli (So, 5. 3. 2011 - 08:03)

Vlastíku,jestli si mně pamatuješ - Olda z Jičína, byli jsme spolu na cestě po Malajsii - Langkawi atd. Vůbec jsem netušil, kam až tě tvá práce zavede. Přeji hodně úspěchů a pozdrav od Burešů.

Vojtěch, Benešo (So, 5. 3. 2011 - 07:03)

Halo, halo! Tady Holečkovi-otec,matka a dvě dcery 4 a 8 let. Hlásíme se do klubu Plamínkovců! Jsme jeho nadšenými příznivci!
Až bude DVD nebo CD dejte vědět! A taky, kdy bude Vlastík zase v televizi!

Mirka P. (So, 5. 3. 2011 - 00:03)

Chci se stát tímto členkou fan klubu Vastíka Plamínka. Jsem jeho bývalá studentka a velmi kvituji tento nápad klub založit. Pozdravuji z Pardubic!

Bob (So, 5. 3. 2011 - 00:03)

Je to ale stejně ujetý. Já bych tu odvahu nenašel jít do televize a za 70 Kč za minutu dělat vola. Jenže vono to zvedne sledovanost a viděl jsem kolik lidí mu volá. Opravdu to nechápu. Já bych tam nezavolal ani za nic. Možná proto, že je to tak šílený tak mu volaj. Dobrej nápad jak přitáhnout diváky.

didus (So, 5. 3. 2011 - 00:03)

Problém je, že křesťanství ani tak není o hlubokém poznání jako o osobním vztahu k Bohu - konkrétně k Ježíši Kristu. To se samozřejmě z venčí bude nějak těžko "poměřovat" , ale určité věci by měly "sedět". Také by měl křesťan přijímat NZ jako závazné Boží zjevení. Snažím se dohledat, jak je to u M. s tím apoštolem Pavlem.

Problém je v tom, že křesťané (a možná i SJ) si s věřícími jiných náboženství nebo systému spočátku v něčem rozumí (všichni hledají "duchovno"), ale pak následuje zpravidla na obou stranách velké sklamání. Kristovci jsou v očích těch druhých často moc jednoduší, "končí" u Krista a u něho zůstávají, kdežto hledači jiných směrů se vrhají do všech možných stran které pohanství nabízí - příroda, trpaslíčci, elementálové, andělé, drsnější i démony, cestování, magie, Kelti, duidi, duchařina, proutkařina, geozóny, vesmírné síly, Ufo, atd atd.....
Křesťané jim pak mohou připadat černobílí, ploší. Jiné systémy neznají ten křesťanský "boj" o duši člověka. Jsou duchovně otevřené všemu možnému.. až dětinsky naivně otevření.. o tom už jsme tady popsali fůry bajtů. Realita je ale "krutě" jednoduchá..

didus (So, 5. 3. 2011 - 00:03)

Problém je, že křesťanství ani tak není o hlubokém poznání jako o osobním vztahu k Bohu - konkrétně k Ježíši Kristu. To se samozřejmě z venčí bude nějak těžko "poměřovat" , ale určité věci by měly "sedět". Také by měl křesťan přijímat NZ jako závazné Boží zjevení. Snažím se dohledat, jak je to u M. s tím apoštolem Pavlem.

Problém je v tom, že křesťané (a možná i SJ) si s věřícími jiných náboženství nebo systému spočátku v něčem rozumí (všichni hledají "duchovno"), ale pak následuje zpravidla na obou stranách velké sklamání. Kristovci jsou v očích těch druhých často moc jednoduší, "končí" u Krista a u něho zůstávají, kdežto hledači jiných směrů se vrhají do všech možných stran které pohanství nabízí - příroda, trpaslíčci, elementálové, andělé, drsnější i démony, cestování, magie, Kelti, duidi, duchařina, proutkařina, geozóny, vesmírné síly, Ufo, atd atd.....
Křesťané jim pak mohou připadat černobílí, ploší. Jiné systémy neznají ten křesťanský "boj" o duši člověka. Jsou duchovně otevřené všemu možnému.. až dětinsky naivně otevření.. o tom už jsme tady popsali fůry bajtů. Realita je ale "krutě" jednoduchá..

Žaneta, (Pá, 4. 3. 2011 - 23:03)

Plamínek,tedy pan Brůček mne šokoval loni,když mi vyvěštil,že se budu rozhodovat mezi dvěma muži-do té doby jsem žila sama a ono to přišlo letos.Prvního jsem potkala na Silvestra a druhého o týden později. Taky mi vyvěštil,že vyhraju větší částku peněz,nakonec to ale byla moje matka,když jsem ji v Liberci přesvědčila,ať si koupí los. Vyhrála sto tisíc! Nevím, jak to plamínek dělá,ale je to neuvěřitelný!Pro zájemce jeho kontakt....603 544715 v Turnově

H (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

Omlouvám se za chyby-překlepy....:-)

H (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

Mám životní problém a není vůbec jednoduchý. tak jsem poprvé zapla televizi v noci a když jsem chvíli viděla Vlastíka, prostě jsem zavolala..Je to asi 5-tý týden a řekl mi, že problém vyřeším letos,ale ještě pár malých překážek přijde..Tak doufám,ale řekl mi ještě, že mně nekdo pozve na dalekou cestu..Kdo asi? Ziju sama a nikoho neznám,kdo by mně zval..jenže stalo se to milnulý týden. Na celý měsíc jsem dostala pozvání a je ůžasné!!!

Reklama

Přidat komentář