Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Výborně (Út, 12. 11. 2019 - 17:11)

Jedna obhajoba povolena, nicméně výsledek zústává stejný 3-. To není zase tak špatné

Jirka (Út, 12. 11. 2019 - 18:11)

Hlavně dej bacha abys nebyl stejně přísně známkován Bohem, tak jako soudíš ostatní. Nelíbí-li se ti projít dveřmi milosti, máš možnost projít dveřmi spravedlnosti, když myslíš, že jimi projdeš.

pohane (Út, 12. 11. 2019 - 10:11)

Ten meč má v ruce někdo poddobný jako ty, má ho na ty, kteří jsou křestané věřící, že Ježíš je Pán a Bůh.

jo (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

tak to se Jirkovi líbí moc.

Abdulláh (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Korán na rozdíl od Ježíše hlásá lásku k rodině, ne jako v Markovi ta část, kde Ježíš říká, že poštve otce proti matce a syna proti otci a bla bla bla. Islám je láska, křesťanství je nenávist.

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Pokud se nepletu, tak korán nabádá vraždit nevěřící a slibuje za to odměnu v nebi. To je ta láska, kterou máš na mysli?

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Ty jsi jeden z těch co tady vyhrožují lidem bolestí a utrpením stejně jako Korán

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

To sis velice nešťastně vyložil, já nikomu nevyhrožuju peklem. Ale protože peklo nepřeju ani tomu největšímu nepříteli, tak se tím snažím něco v těch nevěřících lidech probudit, že mi jejich osud není lhostejný. Tys to ovšem převrátil, abych vypadal já ten zlý co straší. Myslím, že někdo se nad tím opravdu může zamyslet. Nemusí být přece každý stejný jako ty. Oproti věčnosti je tento náš život zde naprosté nic.

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Jenže kromě toho, že ty verše nechápeš, ti uniká to podstatné - láska k rodině nikoho nespasí. To bys nevěřil jaké rafinované metody může satan používat, aby věřícího člověka zblbnul, utáhnout třeba na lásku k rodině nebo čehokoli jiného, jen aby odvedl od Krista. Já vím, teď píšu jako nelida, který snad jakoby viděl na lásce k rodině něco špatného, ale tak to není. Vytahuješ jenom co se ti hodí. Proč jsi nevytáhl třeba, že máme milovat i své nepřátele? Já vím, to už se k té protikřesťanské propagandě tolik nehodí, co?

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

a tohle je taky dobrej blábol. Japa ty ty nepřátele miluješ? Slouzíš jim? Pomáháš jim? Podporuješ je? Ne jen nevážíš slova

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Není to blábol, stojí to v Bibli, a jak vidíš, proti koránu, který nabádá vraždit nevěřící, je to rozdíl. Takže je jasné, že jsi zaujatý proti Bibli.

A (Po, 11. 11. 2019 - 22:11)

ještě nevíš nic o Koránu?

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 22:11)

Korán jsem se chystal číst, ale jelikož jsem tam narazil na bludy, tak jsem s tím přestal. Vím ale, že se to rozhodně neslučuje s Biblí. Bůh je tam líčen zcela jinak a hlavně islám je náboženství skutků, tedy nemůže být pravé. Vykazuje tělesnost - falešnou spásu.

Lidi, (Po, 11. 11. 2019 - 22:11)

hoďte na něj síť

Rakato (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Bible je zbytečná kniha, jen pokus judejského krále Jóšiáše nárokovat si pomocí ní území zaniklého Izraele. Většina lidstva napříč dějinami se bez ní obešla, a jaci to byli (někteří z nich) kujóni! Takže nesdílím nesmyslné křesťanské nadšení nad biblí, navíc sprostě neupřímné, protože starý zákon křesťané vnímají jak osinu v zadku. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Křesťanské selektivní pomatení smyslů z bible dokládá názor, že víra je důkazem. Ti, co věřili, že jejich víra o jejich schopnosti létat je důkazem, už nejsou mezi námi, protože když vyskočili z okna, nezadařilo se jim. Proto také křesťané kuňkají o víře nejraději sami mezi sebou, protože ateistické připomínky, že o bohu nemají jediný důkaz, je vždy přivádí do těžké deprese a beznaděje. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak beznadějná je křesťanská víra dokazuje to, že např. ve Francii už křesťané předali muslimům několik stovek kostelů, a ti z nich udělali mešity. Nejsou pevní ve víře, tito křesťané, nejsou věrní svému bohu. A to jsou ty konce. Takže se tady nepřesvědčujme, jak je bible důležitá.

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 22:11)

Máš stejný pohled na křesťanství, jako na Ježíše, jako na tělesnou smrt. Evangelium není o pevném království na zemi, ani o jakékoli prosperitě ve světě, nebo tělesném zdraví, ale o životě věčném, a ten nebude tady. V těchto událostech ve Francii, a nejen tam, bych rozhodně neviděl beznadějnost křesťanské víry, spíš naopak jedno z předpovězěných znamení posledních časů, před očekávanou paruzií, kterou tohle všechno sténání má předcházet. Jistě se do té doby bude dít ještě mnoho dalších věcí.

Chápeš, (Po, 11. 11. 2019 - 22:11)

že jsi neuvěřitelnej nudící a nudnej se tlachal???

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

No tak jestli hledáš zábavu, tak musíš jít asi na jinou stránku. Ode mě vtipy vyprávět nechtěj.

Neomarxista (Po, 11. 11. 2019 - 20:11)

Nejsem věřící na boha Jirko, můj "bůh" je multikulturalismus a pykání za koloniální minulost. Proto chci muslimům dát výhody. Ne kvůli tomu že bych byl muslim, ale že miluji diverzitu a islám je náboženství míru a my je dlouho okupovali. Jsem ateista, ale uznávám prospěšnost cizích kultur a jejich náboženství. To jen bílý muž a křesťan utlačoval jiné rasy, muslimové by nikdy nikoho neutlačovali.

Jirka (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Ty jsi hvězdoslav, jasně. Hned mě to nenapadlo.

Reklama

Přidat komentář