Reklama

Syn a masturbace

Default User Image
A. (Po, 12. 2. 2024 - 21:02)

Synovi je je přes čtyřicet a dělá to pořád dost často. Když jsem se ho ptala, co na to manželka, tak odpověděl, že je ráda, že si od něj může odpočinout.

Default User Image
Anonim (Po, 12. 2. 2024 - 19:02)

Ahoj. Jemi 12 let. A nevím. Jak mám říct mamce ze si horním. Poradit. Mi. 

Default User Image
Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 03:02)

Vypadá to, že nejspíš čínsky. 

Anonym (Po, 12. 2. 2024 - 20:02)

Nic jí neříkej. Ona to ví.

Default User Image
Anonim (Po, 12. 2. 2024 - 19:02)

Ahoj. Jemi 12 let. A nevím. Jak mám říct mamce ze si horním. Poradit. Mi. 

Default User Image
Anonim (Po, 12. 2. 2024 - 19:02)

Ahoj. Jemi 12 let. A nevím. Jak mám říct mamce ze si horním. Poradit. Mi. 

Default User Image
Vilém (Út, 30. 1. 2024 - 11:01)

Vím, že si to děti kolem patnáctého roku dělají, dosti často chodí na záchod a jsou tam dlouho. Já nebyl jiný, také jsem si to na záchodě od 15 let to dělal. Teď se vždy těším, když dostane manželka nápad a začne mi ho honit, tak se krásně uvolním.

Default User Image
Alina (Po, 29. 1. 2024 - 10:01)

Kluk onanuje téměř pořád. Bude mu 13 a prstí si ho jak to jde. Spíme vedle sebe a taky mi nic neuniká. S mm s Ukrajiny a dík za vše co máme 

Default User Image
Frederik (Ne, 28. 1. 2024 - 13:01)

Potřebuji se zeptat, je mi 15 let a onanuji převážně ve sprše. Občas v posteli nebo na židli u pc. Začnu onanovat, vystříkám se a potom jedu druhý kolo a pak i třetí. Prvni vystrik je masivní, druhy už nic moc a v třetím už jen něco málo vyteče. Je to zdravé takto masturbovat za sebou? Mě to neboli a ani mi to nevadí. Tak se radši ptám jestli to neškodí zdraví. Jinak ještě se chci zeptat, do ceho utirate sperma, když honite třeba v posteli nebo na židli. 

Anonym (Út, 30. 1. 2024 - 02:01)

Pro zdraví klávesnice bude lepši, když to nebudeš stříkat na ni. Jestli nejsi sedřený do krve a jestli stíháš i normálně fungovat - kromě honění, čtení a psaní příspěvků - zdraví ti to neohrozí. Nebo si myslíš, že ti z toho začne vysychat mícha?

Anonym (Po, 29. 1. 2024 - 08:01)

U pc nebo v leže si většinou nastříkám semeno na tričko a poprvé mám toho tolik a takové tlaky že mi to létá až na krk a obličej. Podruhé, potřetí, je to o něco slabší v objemu semene ale to už vydržím i několikrát po sobě oddalovat orgasmus a díku tomu je to pak o to super silnější prožitek a další super stříkačky.       

Default User Image
Milča (Po, 29. 1. 2024 - 10:01)

Synovi je 12 a již poslední měsíce intenzivně onanuje. Spíme vedle sebe, tedy zatím, než zrekonstruuji byt, takže jeho onanii mám pod dohledem. Prstí si ho téměř neustále a semene má spoustu a pořád.

Default User Image
Katka (Po, 29. 1. 2024 - 05:01)

Není nad to dělat si to v pohodlí, v leže. Já si to tak dělám odmalička a to je mi teď 37. Jsem sama se synem, krásným pubošem a vím, že onanuje jen v posteli, anebo při koupání ve vaně. Tam si to dělá vždycky. Poznám to podle chuchvalečkú semene jež se zachytí u výtoku z vany.

Anonym (Po, 29. 1. 2024 - 08:01)

Katko,vím,že holky si umí udělat dobře.Ale co takhle nechat sáhnout syna.Byl by ti vděčnej.Možná,že by tvou pičku rád alespoň viděl.

Default User Image
Katka (Po, 29. 1. 2024 - 08:01)

Tak to nevím. Jsme rodina, tedy se synem, ač se o nás můj bývalý manžel velmi stará. Avšak sex je u nás tabu. Nikdy jsem o tom se synem nehovořila a o onanii už vůbec ne. Propadla bych se hanbou, o něčem takovém se zmínit. Syn se věnuje onanii, vše sleduji a to mi stačí vše sledovat.

 

Default User Image
Alex (Ne, 28. 1. 2024 - 16:01)

Masturbuj dle libosti. I 5x zasebou, když se ti ještě postaví. Ničemu to nevadí ba naopak je to zdraví prospěšné. Ale dám ti jeden tip jak si to ještě víc užít. Zkus masturbovat třeba i pul hodiny. A vždy když už budeš cítit, že se blíží orgasmus, tak přestaň a pak znovu. A když to takhle uděláš např 3x, tak výsledný orgasmus bude opravdu stát za to. 

Default User Image
Frederik (Ne, 28. 1. 2024 - 18:01)

Zkoušel jsem, ale vždy když to chci udělat, tak telo říká ne a proste to dokoncim a vystříknu. 

Anonym (So, 27. 1. 2024 - 12:01)

Samé Z

Default User Image
Pavla (So, 2. 12. 2023 - 01:12)

U syna začla poluce kolen 11 roku.Syn se většinou nepřikreje peřinou a spí v pižamu.Vždy jsem ho chodila budit do školy. Když jsem vztoupila ráno do pokoje tak tvrdě spal ale v rozkroku pod pižamem mu stál jeho penis a dost mokrej flek od víronu semene. Když se vzbudil hrozně se stiděl. Sedla jsem si kněmu na postel a pronluvila si sním o tom.řekla jsem mu co a jak aby se zato co se stalo nestiděl, že to je normální a že jsem ráda že jí dostal.Pak jsem mu na rovinu řekla co by měl dělat.Dost se červenal. Synovi je tet 15 a někdy mám pocit že ho nedá zruky jak si ho honí. Vìm že ráno bez toho nevztane.a i když si dává pozor stane se še ho přitom zahlédnu axmusim říc že nádobíčko má pěkní a toho semene kolik vystříká až mě to vzruší.

Anonym (Út, 30. 1. 2024 - 02:01)

Pavlo, jestli se ti z toho vzrušení trochu neodkrvil mozek. Kluk má ze školy zřejmě ještě trénink. Dej mu to přečíst, on ti tam opraví hrubky a vysvětlí ti, jak některá slova správně psát. Budete mít z toho příspěvku tak užitek oba. 

Reklama

Přidat komentář