Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 10. 11. 2019 - 09:11)

Podporovat jí už ne,ale psát si s ní bylo dobrý.Psala jsi že ti to zde pomáhá...bez ní je tu ale prázdno.

bianka (Ne, 10. 11. 2019 - 09:11)

Ano, vypsání mi pomáhá, ale mám také svůj blog. Tady přispěji názorem, pohledem. Hele návštěvníku máš možnost, když se Miluna ozve, navázat s ní řeč. Možná máš stejný pohled na život. Vypiš se, co ti v tom brání. Jdu si užít neděle.:-)

čtenářka (Ne, 10. 11. 2019 - 10:11)

Jakej máš blog Bianko?

bianka (Ne, 10. 11. 2019 - 11:11)

:-) Podle svých představ. Moc tam nepíšu, ale dávám tam věci, které se mi líbí a snad i jiným.

čtenářka (Ne, 10. 11. 2019 - 12:11)

Koukla bych.Nedáš odkaz?

Lalla (Ne, 10. 11. 2019 - 13:11)

Čtenářko, většinou to děláme tak, že si jedna vytvoří speciální email adresu, tu zveřejní zde a pak už se lze dohodnout

čtenářka (Ne, 10. 11. 2019 - 15:11)

To já jsem na to lenivá si kvůli tomu vytvářet adresu.Ale jo chápu:)

bianka (Ne, 10. 11. 2019 - 13:11)

Tady určitě ne, promiň.

Návštěvník (Ne, 10. 11. 2019 - 09:11)

Tak v něčem s ní souhlasím a v něčem ne.Spíš jí víc čtu než píšu.Ale jsem jeden z těch komu tady chybí.

bianka (So, 9. 11. 2019 - 21:11)

Myslím si také, že neodjede. Jela by do nejistoty, i když to asi Sergej nemyslel, že by jeli nastálo, ale jen na svátky. Psát podle mě bude, jako vždy, když se potřebuje svěřit, nebo vybít emoce. Má tady Otu a jiné diskutéry, kteří ji chápou, když my "důchodkyně" nechápeme.

čtenářka (So, 9. 11. 2019 - 21:11)

Já jsem vás Bianko ráda četla když jste si psaly vy dvě spolu.Ty jsi s ní psala pěkně a líbilo se mi když i Miluna psala obyčejně. Ráda jsem četla když psala třeba ze služby z nemocnice.Chybí mi to.Šest let vypisovat a pak zmizet,to přece nejde.Ať se holka vzpamatuje.

Ota (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Milunka už u mě neni.Sergej si jí už někam odvezl.Tak jsem zase sám, jak mi je ani nemá cenu psát.Jen myslim že byla taková přesně jak napsal Aleš a Kači z deprese. Andy do práce jdu od pondělka.

Radka (So, 9. 11. 2019 - 18:11)

Víš co já se jí vnucovat už nebudu.Tím myslím že jí nebudu ani volat i když bych mohla číslo mám ale nechám už to všechno na ní.Jen jsem myslela že budu o ní vědět aspoň od tebe ale koukám že teda nic.

Ota (So, 9. 11. 2019 - 18:11)

No tak teď už ti nepomůžu ani já.Podle mě odjeli ode mě definitivně protože už tu nic nenechali.Sergej jim asi něco našel a taky jsem slyšel jak jí říkal že by rád aby na Ukrajinu jela s nim.Můžeme jen čekat až se ozve sama.Nevim tady byla zvyklá psát denně a sám koukam jak to ubrala i když už mobil má a ode mě odjeli kolem 14h.

Radka (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

Protože jí tu píšou že je psychouš! Bavilo by tě někam psát kdyby si zjistil že si brán za psychouše?! :( Už je to v hajzlu všechno! A ještě jestli jí odtáhne na ukrajinu? Co mu na to odpověděla? A měl si s ní něco ty?

hmm (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

a slyšela jsi někdy Radko, že by psychouš skákal radostí, že jej někdo demaskoval a nazval pravým jménem? Fakt myslíš, že odjede napořád na Ukrajinu, tak daleko od Lucky? Umíš rozlišit, když někdo někoho miluje a když chce mermomocí sexuálně uspokojit od konkrétního člověka?

Lalla (So, 9. 11. 2019 - 20:11)

Nemyslím si, že Miluna odjede na Ukrajinu "jen tak". Myslím, že proto má jiný důvod, pokud odjede, jak jsme tady psali, bude to protože musí. A pokud neodjede nebude to z kvůli nějaké "lásce", ale protože tady má jediný pevný bod svého života a to jsou její rodiče

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 21:11)

to by mě taky zajímalo jak to je. myslíš bude ještě vůbec sem psát?

Radka (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

Tak i kdyby psychoušem opravdu byla tak už jí nemusí bavit psát tam kde byla odhalena.To já nevím co Sergeje může napadnout.Taky jí Lucina chtít nemusí a pak bude mít větší důvod proč jet.Tu poslední větu nechápu proč se mě ptáš? Oto no nic, jdu si pro novou kámošku flašku.

hmm (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

poslední otázka byla poslána tobě záměrně, protože se tady trousí z více stran ... miluju ... a přitom jde jen o sexuální uspokojování, o touhu vlastnit, o žárlivost

Reklama

Přidat komentář