Reklama

Ariana a Raven

nóó. (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

no no no,osobně bych bejt Míšou nikomu neodepisoval,protože to může bejt bouda.A pak jí ta Chcanda nedá pokoj.Nikdo neví,kdo sem píše a odkud ste se tady vzala vy.Nic proti......

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Tak jsem to video shlédla a Květa na něm vypadá skutečně jako mladá holka. Je mi jasné, že ty se z toho můžeš pochcat, ty závistivá Chcavko!! Takhle ty nebudeš vypadat ani po deseti plastikách, a můžeš se prolévat vodou jak chceš.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Sklapni ty otroku !!! ... a mazej Květě uklidit !!!

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

Ajajaj Chcavku už to zase chytá. To bude asi ten nedostatek sodíku, hapruje jí z toho mozek. Chcavko nepij a nechčij tolik, vždyť ti z toho jebe!!!

J. (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Vždyť to říkám pořád. A tohle má být žena nad věcí, milá, hodná, empatická??? Leda tak k sobě. To člověk nepochopí.

Rozmarila. (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

Vy to nechápete. Na doktorce vždycky řádili uchylove ve velkým a admin nikdy moc nefungoval. Myslím že tady admin funguje, až když se do toho vloží policie. Ten člověk, co tu uráží chcavku a sám si odpovídá , hraje několik lidí, se rajcuje tím, že píše o močení. Baví ho to rozebírat celý dny, vzrušuje se. Ariana ho vůbec nezajímá, chce jen vypisovat. Takových bláznů je plná doktorka.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

Rozmarilo, tak to máš blbý, když nemůžeš šukat, protože ti píča zarostla do sádla. Můžeš s ní aspoň normálně čůrat? Nebo ti udělali vývod?

J. (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Já to pochopila Rozmarilo. No snad dá pokoj.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

Maji a Rozmarilo pokud to budete číst, nenechte se odradit jednou silně nemocnou ženou co tu řádí, uráží, napadá atd. Ignorujte jí. Ono jí to přestane bavit.

J. (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

Květa preventivně blokuje lidi za to že nedali pozitivní smajlík. Ještě mi chce někdo tvrdit že takto se chová žena v 50 letech? Tady píše hromada bláznů, ale ten její fb vypovídá o druhu jejích obdivovatelek a pak to tady rozjíždí až za hranu všeho možného přijatelného.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

To tady dělá jedna osoba. Možná to byl i záměr, aby to tady ostatní odradilo. Napíšete tu cokoliv a ta osoba vás hned vulgárně napadne do chcavek atd. Dávno tady nemá co dělat!!!!!!

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

To nude záměr nějaké obdivovatele(ky) ... ale hovadiny mele tada řádný.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

To nude záměr nějaké obdivovatele(ky) ... ale hovadiny mele tada řádný.

Opravdu (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Chce se mi zvracet z některých komentářů,co jsou tu za lidi? To se neumíte slušně chovat? Sami pacienti Bohnic a spol.Ta žena,která píše neustále o pití a moči,tu by měli zavřít do konce života někde na pustý ostrov,tam by si mohla povídat sama se sebou o té tekutině, kterou má nejraději.Toto je konečná,taková diskuze, otřesné,se vzpamatujte!!!

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 20:11)

To píšeš o Chcavce? Ona je z blázince. Normální člověk by přeci neříkal, že chodí čůrat po půl hodině.

Bože (Út, 5. 11. 2019 - 06:11)

tady to se to fakt zvrhlo :( Nebyla jsem tady dlouho a nestačím se divit co se tady řeší......fakt nechutné. Tahle diskuse měla kdysi jakž takž úroveň, ale teď je to hnus....

No (Út, 5. 11. 2019 - 08:11)

Nenechte se jedním magorem odradit. Nechápu proč už admin nezasáhne.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

A proti čemu by tu jako měl admin zasahovat??? Nadávky do chcavek a recepty na pečení psů? Nad tím tak maximálně vyprskne smíchy :-)))
Tady jsou daleko horší diskuze, některé i hraničí se zákonem.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

Náhodou ty recepty na psy mě pobavily. Zvláště ten poslední s tím nezbedným dítkem. Ten by se dal použít i na kocoura :-)))

tady i recept … (Út, 5. 11. 2019 - 00:11)

Dvojnásob nadívaný pes
(Český moderní recept). Znáte to všichni. Dítě nedá pokoj, dokud si na rodičích nevymrčí morče. Potom následuje koťátko a nakonec štěňátko. Dítě i zvířata rostou, dítě přichází do puberty a přestává se o ně starat. A tak zoufalý rodič shání morčeti zrní, kočičce ryby a psa chodí venčit, zatímco jeho zpovykaná šestnáctiletá dcera tiše hlasitě souloží ve společných prostorách paneláku, konkrétně v kočárkovně. Hloupý rodič rezignuje a po čase se kromě zvířátek stará i o vnouče. Moudrý rodič připraví toto didaktické jídlo.masíčko

Zabij morče, kočku a psa. Vše stáhni a vykuchej. Hlavy odděl na polévky. Z trojích jatýrek, srdíček a plíček umel jemnou fáš, smíchej se strouhankou, muškátovým květem, solí, pepřem, majoránem, dobromyslí a uvařenými jemně nasekanými zelnými listy, přidej osmaženou drobně krájenou cibulku a česnek a vyplň morče, co se do něj vejde. Morče pak vsuň do kočky, případné dutiny vyplň zbytkem nádivky a celé vsuň v psa. I zde dobře dotěsni a zašij. Pečeme v létě na rožni, zlobivé dítě připoutáme ke klice a nutíme jí pomalu otáčet nad velmi mírným plamenem. Občas potíráme grilovací směsí (paprika, olej, vo da, sůl do níž máčíme lodyhy šalvěje a máty a těmito lodyhami pak mašlujeme pečínku). Už po dvanácti hodinách je pokrm hotov. Servírujeme s celozrnným chlebem a rodičovskými didaktickými řečmi typu: “Vem si ještě nožičku. kdyby ses o něj líp staral, mohl ještě běhat. A to si nemysli, že si necháš udělat dítě a nebudeš se o ně vzorně starat.”
(Zaslala M. Herodová, Macocha u Blanska)

Reklama

Přidat komentář